X-Files   Return to Index
Log in to check your private messages
4X20: Small Potatoes
Goto page Previous  1, 2

Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Believe The Lie - Sezon 4
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kitsunegari
Saha Ajan
Saha Ajan

PostPosted: Tue Jul 24, 2007 3:31 pm    Post subject: Reply with quote
Quote:
keke youtubeda filan olsayd

http://www.youtube.com/watch?v=A1-iJHVdhyk
Byle bir ey var ama o F..B..I sahnesi falan yok Confused Gerekten bu gzel sahnelerin olduu bir video falan bulamaz myz acaba?(u kotann gz kr olsun Mad )

PostPosted: Tue Jul 24, 2007 6:54 pm    Post subject: Reply with quote
okk tatl bi blmd Laughing ...D.D gerekten de harikayd.byle gzel blmleri her izleyiimde x-files neden bu kadar ge farkettim diye kzmaktan kendimi alamyorum dorusu...
rock_smg

PostPosted: Wed Jul 25, 2007 7:31 pm    Post subject: Reply with quote
nefertiti wrote:
okk tatl bi blmd Laughing ...D.D gerekten de harikayd.byle gzel blmleri her izleyiimde x-files neden bu kadar ge farkettim diye kzmaktan kendimi alamyorum dorusu...

kesinlikle ok gzel bi blmd
aslnda bn de kendime kzyorum x-files neden daha nce kefedemedim diye nk izlemeye balaynca balandm pazar gnleri ne iim warsa ya iptal ediyorum ya da bi ekilde hallediyorum belki ge farketmemin nedeni yamdrSmile sonuta dizi bnm doduum sene yayna balam Smile
amor fati
zel Ajan
zel Ajan

PostPosted: Thu Jul 26, 2007 1:20 pm    Post subject: Reply with quote
XF'in en iyi on blm arasnda olmadn dnsem de ( ilk 20'ye bile zor girer) gzel bir blm. DD bir kere daha muhteem bir komedyen olduunu gsteriyor. Gillian'a zaten laf yok Smile
Bu blmn en sevdiim yan grekten komik olabilmi olmasdr. Senaryosunda darin Morgan imzas tamayan en iyi komedi blmdr bence. (Sonra Dreamland gelir bana gre) Hem byk altndan hem de kahkahalarla gldrebilen bir blm olduu iin de takdire ayandr Smile Zaten 4. sezondan bahsediyoruz. Herhangi bir eyin gzel olmas iin yeterli bir sebep Razz
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
derebeyi17_44
Saha Ajan
Saha Ajan

PostPosted: Tue Jul 14, 2009 8:40 pm    Post subject: Reply with quote
x Files'in en komik blmlerinden biri phesiz..Glmekten yarldm.Darin Morganla baka oluyor bu i.imdb'de 3.ci, fazla sze gerek yok..
Back to top
View user's profile Send private message
isatay
Mdr Yardmcs
Mdr Yardmcs

PostPosted: Tue Jul 14, 2009 10:15 pm    Post subject: Reply with quote
Ne zaman aklma gelse gldm bir blm. zellikle Scully'in aknl ok elencelidir bu blmde Mr. Green
Back to top
DarkSpooky
aylak
aylak

PostPosted: Wed Sep 16, 2009 7:14 pm    Post subject: Reply with quote
lk 4 sezonun en komik blmyd. Very Happy:DUzun zamandr byle bir blm bekliyordum.Very Happyn ilerde de byle insan elendiren blmler olur.

Bu arada Mulder'n Scully'yi neredeyse pt sahne de mkemmeldi.Scully de hi tepki vermedi.Kadn dnden razym meersem.Bu blmden de onu kardk.
2shy
Muhbir
Muhbir

PostPosted: Wed Sep 16, 2009 10:03 pm    Post subject: Reply with quote
DarkSpooky wrote:
Scully de hi tepki vermedi.Kadn dnden razym meersem.Bu blmden de onu kardk.

Sahte Mulder onu sarho etmeye altndan tepki veremiyordu sanki Razz

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
DarkSpooky
aylak
aylak

PostPosted: Wed Sep 16, 2009 11:13 pm    Post subject: Reply with quote
Hayr perken bekledi yani o kadar sarho deildi.Bilinaltndakiler ortaya kt zaten bu houma gitti falan Very Happy
Space Jellyfish
aylak
aylak

PostPosted: Wed May 07, 2014 9:00 pm    Post subject: Reply with quote
Elenceli bir blmd Small Potatoes. Gerek olaylarn rgs, gerek karakterler gerekse alan mzikler ile komedi bilimkurgu tadnda bir blmd.

Aileden gelen genetik bir bozukluktan tr kuyruklu bir ekilde dnyaya gelmi Eddie isimli hademelik yapan bir karakter var. Babas sirklerde alm kendisi de ocukken kuyruunu aldrm. stedii kiinin klna brnebiliyor. Zaten kasabada kuyruklu doan 5 bebek hadisesi de bu klk deitirmenin bir rn... (Blm esnasnda bu klk deitirmenin bilimsel temellerine ok inilmedi biraz stn kr geildi. Vcudundaki kas adeti ve deriye yaknlktan bahsedildi)

En elenceli ksmlar ise Eddie'nin Mulder olmas ile balad. Skinner'a sunduu grameri bozuk hatal rapor, Mulder'n evinde ayna karsnda Robert De Nirovari Taxi Driver ovlar, eline arap alarak Scully'e yazlmaya gitmesi... Scully'nin Mulder'a ilgisinin apak olduunu da ispatlad bu blm. Eddie Mulder klnda yaklap onu pecekken gayet de ilgili duruyordu.

Youn ve ciddi gndemlerin arasnda byle blmlerin giriyor olmas rahatlatc oluyor Smile

Blmden unutulmaz diyalog:

Mulder: "Baka biri olsan kim olmak isterdin?"
Scully: "Kendim"
Mulder: "ok skcsn..."
elyin

PostPosted: Wed Oct 07, 2015 2:12 am    Post subject: Reply with quote
Taxi Driver gndermesine bittim Very Happy Elenceli bir Darin Morgan blmyd, keke daha baka blmlerde de senaryoya katks olsa bu adamn. Oyunculuklar da ahaneydi her zamanki gibi. Ah Gillian! tiraf etmeliyim ki DD benim iin GA'a gre ikinci planda kalyor oyunculuk anlamnda fakat bu blmde ikisi de ok iyiydi. Smile
Back to top
Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Believe The Lie - Sezon 4 All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum