X-Files   Return to Index
Log in to check your private messages
Annabeth Gish ve Robert Patrick
Goto page 1, 2, 3, 4  Next

Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Diğer Karakterler
View previous topic :: View next topic  
Author Message
margikleinjan
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Fri Dec 23, 2005 5:42 pm    Post subject: Annabeth Gish ve Robert Patrick Reply with quote
Gnderen: nervewreckingacrobaticbackwardsband (margi13) Sep-9 1:47 am
Alc: ALL

bu basligi benden baska kimse amazdi herhalde:p aslinda ne yalan syleyim bende kopmustum bir sredir...
abimin digitrkn smreyim dedim gelmisken,sansima sevdigim seyler yakalayabildim...
ilki Annabeth'den True Woman, western. 4 blmlk mini dizi. annabeth'in salari ve kiyafetine bayildim, ne de olsa tekrarini veriolar diye de pek dikkatimi veremedim, evde yegenim var buuk yasinda, ama gzele benziyor...

ikincisi don't look back diye bir film, yine annabeth'den daha grmedim ama rol azdir sanirim...

bir de robert patrick'in tactical assault diye bir aksiyonu var.bu da bayar ama robert iin izlerim yine anasini satiym:p

bi de neler yapiolar bilgilendirmesi de yapayim iim rahat olsun:p

Annabeth evlendi, mutlu mesut yasiyordur saniyorum... Stephen King'in Desperation'unda rol alacak...
Robert patrick hakkinda fazla haber alamadim, sanki bir ocugu daha olmus gibi geliyor ama sanirim karistiriyorum..o da Elvisin hayatini anlatan bir filmde oynayacakti sanirim...
simdilik bu kadar.ge oldu kalkayim, yarin yegenim migar kal karnim acikti, tuvaletim geldi diye sabahin krnde uyandirmaya alisacak beni...
Back to top
View user's profile Send private message
promeusa
zel Ajan
zel Ajan

PostPosted: Fri Apr 28, 2006 8:52 am    Post subject: Reply with quote
Annabeth Gish ve Robert Partick oyunculuk yetenekleri st dzeyde olan oyuncular...En ok da Robert Patrick gemi yllarda oynam olduu aksiyon filmleri ve televizyon dizilerinde oynam olduu karaktere tam anlamyla brnebilen st dzeyde bir karakter oyuncusu. Smile Wink Arnold'la oynam olduu Terminator 2'deki en zor sahnelerin bile stesinden gelebilme yeteneine sahip olan aktr; ileriki senelerde daha iyi filmlerde ve ses getirecek dizilerde grmek sanrm hepimizin dileidir Smile Annabeth Gish ise daha ok dizilerde kendini kantlam olan iyi bir oyuncu.The X-Files'da oynam olduu karakter kendisine baya yakyor.Hep Byle Devam; Annabeth Gish ve Robert Patrick...Sizinleyiz Wink
aylak
aylak

PostPosted: Fri Apr 28, 2006 8:51 pm    Post subject: Reply with quote
Cehaletime verin de bu insanlarin X-Files'daki karakterleri neler ki?

Back to top
darkness
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Fri Apr 28, 2006 9:01 pm    Post subject: Reply with quote
leri sezonlarda kacak iki FBI ajan Sadun.John Doggett ve Monica Reyes Spoiler vermemek iin burada kesiyorum.

Live long and prosper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
xsinekkkx
Saha Ajan
Saha Ajan

PostPosted: Thu Jul 20, 2006 11:45 am    Post subject: Reply with quote
robert patrick'i dn ''the unit''de izledim de pek bi kelli felli duruyordu x files'atakine gre.belki de asker niformas yle gsteriyordu.ama gerekten x files'ta bu kadar gelimi olsa nasl dururdu o takm elbiselerin iinde dnemiyorum ahsen.
aylak
aylak

PostPosted: Fri Aug 04, 2006 7:53 pm    Post subject: Reply with quote
dn gece arkadalarla bi film seyredelim dedik. tabii adres benim ariv. robert rodriguez'den "the faculty" beendik. seyretmeye baladmzda bide ne greyim, bizim john. o filmi 3 yl nce seyretmitim en son.. tabi o zaman bu eleman xf'de greceimi tahmin etmediim iin pek de dikkatimi ekmemiti.. ben "aa bizim dogget" diye barrken, arkadalar "aa civa adam" diye bard Very Happy ilgi farkll sonuta..
sayglar..
promeusa
zel Ajan
zel Ajan

PostPosted: Sat Aug 05, 2006 8:50 am    Post subject: Reply with quote
Annabeth Gisg ve Robert Patrick gibi iki iyi sanatnn bu dizide rol alyor olmalar bence dizimize hareket getirdi! Scully ve Mulder'n genel karakteristik zelliklerine dayal olan konu anlatmlarn tamamen deitiren yeni blmlerde greceiz ki grsellik anlamnda daha iyi sekanslara sahip olduklarn syleyebilirim!!! Haydi arkadalar; bu dizinin mptelas olmaya Laughing Wink
Saha Ajan
Saha Ajan

PostPosted: Sun Aug 06, 2006 5:13 pm    Post subject: Reply with quote
xsinekkkx wrote:
robert patrick'i dn ''the unit''de izledim de pek bi kelli felli duruyordu x files'atakine gre.belki de asker niformas yle gsteriyordu.ama gerekten x files'ta bu kadar gelimi olsa nasl dururdu o takm elbiselerin iinde dnemiyorum ahsen.

Robert Patrick'ede DD gibi takm elbise ok yakyor.Bende srf The Unit'i Robert Patrick iin izliyorum zaten Laughing onun oradaki performans ile X-Files'takini karlatryorum...
zge
Saha Ajan
Saha Ajan

PostPosted: Sun Sep 03, 2006 11:46 pm    Post subject: Reply with quote
hala annebeth grish ile tanamadk ama robert patrick'i tandm iin olduka mutluyum(terminatr'-pek holanmam da- izlemeyi isticek kadar) beendiim oyunculara bi kii daha eklendi XF'dan. hala srarcym adamn en basit cmlelerini bile anlamadmda alrm bi sre sonra diyordum ama almakla olmayacan anladm Smile altyazya talim robert patrick'i izliceksem eer
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Sun Oct 08, 2006 5:44 pm    Post subject: Reply with quote
teekkrler ouzhan ben grmedim bunlarSmile imdi bir ksm izleyici garipsedi monica glmsemesini biliyorum ama o annabeth kaynakl bir durum. gerekten evresini parldatyor glmsemesiyle...
Back to top
jtt0331613
Mdr Yardmcs
Mdr Yardmcs

PostPosted: Sun Oct 29, 2006 7:25 pm    Post subject: Reply with quote
RP'in imdbsinde Charlie's Angels:Full Throttle'da oynad yazyor Shocked Nerdeydi ki acaba?Ben hi hatrlamyorum!
2shy
Muhbir
Muhbir

PostPosted: Sun Oct 29, 2006 9:16 pm    Post subject: Reply with quote
Evet ben izlemitim,o zamanlar RP'nin XF'de olduundan haberim falan yoktu tabi Embarassed Neyse melekler kurtaryordu bir yerlerden ama tam net hatrlayamyorum.

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Kylie_x

PostPosted: Mon Oct 30, 2006 6:38 pm    Post subject: Reply with quote
Belki hi alakas yok ama merak ettim. Acaba AG ve RP daha nce birbirlerini tanyor olabilirler mi Confused ? Yoksa ilk kez X-Files'ta m karlatlar?Nereden byle bir izlenime kapldm, hi bilmiyorum valla.
Mdr Yardmcs
Mdr Yardmcs

PostPosted: Wed Nov 01, 2006 8:17 pm    Post subject: Reply with quote
Az nce reklamn grdm...2 Kasm Perembe saat 22:30 da Kanal 1'de Terminator 2 varm...lgilenenlere duyurulur..(Srf Robert Patrick'i izlemek iin, daha nce grdm halde bakacam Very Happy ...)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
jtt0331613
Mdr Yardmcs
Mdr Yardmcs

PostPosted: Wed Nov 01, 2006 10:47 pm    Post subject: Reply with quote
margikleinjan,avatarndaki kz AG mi,baka biri mi?
Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Diğer Karakterler All times are GMT + 3 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum