X-Files   Return to Index
Log in to check your private messages
4X06: Sanguinarium

Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Believe The Lie - Sezon 4
View previous topic :: View next topic  
Author Message
elisa day
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Fri Jul 08, 2005 5:12 pm    Post subject: 4X06: Sanguinarium Reply with quote
From: Agree to disagree. (trustno13) 12/21/2001 12:43 pm
To: ALL
(1 of 35)

347.1

Sezonun en kt blm diolar. Yazarlar blmden sonra direk kovulmular. Ama ben akas merak ediorum,kan,dehet,vahet falan var galiba Smile Neyse bakalm neler paralycaz bu sefer,bu blm hakknda! Smile
Murat

Options Reply

From: spooky (spooky_tr) 12/21/2001 2:39 pm
To: Agree to disagree. (trustno13)
(2 of 35)

347.2 in reply to 347.1

ya benim yine sadist tarafm ar bast galiba ben bu blm beendim yaw!! )) biz ne kt x blmleri grdk vz geldi trs gitti bana gre bu blm..herhalde bu konu balnn en ksa yazs benimki olacak..yarn millet destanlaryla der artk buray!! RazzP
not: DD sonunda ne kadar koca bi buruna sahip olduunu gsn gere gere gsterdi btn xcilere..ama ruki onu o koca burnuyla seviyor diye klttrmedi adam yllarca!! RazzP de mi rukicim??

"Don't take life too seriously.No one gets out alive anyway."

Options Reply

From: CyBeR_BiTcH~a.k.a ~FiReBiRd (ful_pri) 12/21/2001 2:46 pm
To: spooky (spooky_tr)
(3 of 35)

347.3 in reply to 347.2

ya benim 3.izleyi$im oldu bunu galiba:)we kt blm falan diil 2ziminde dedii gibi daa ktlerini grdk yani..ho$ ep nede olsa biz sadistiz dimi 2iz?Smile)bu arada ewt dd nin burun olay yani..eheuee:))ama ne demi$ler burnu byk olann...:)bence ruki bu yzden dd nin burnunun klmesini istemio zuhahahahaaaaa!!!

Options Reply

From: sidarta1 12/21/2001 2:56 pm
(4 of 35)

347.4 in reply to 347.1

buradaki tm molder hayranlarn karma alacam bilerek molder'n beceriksizliine acayip sevindiimi sylemek istiyorum.yzndeki krklklara bakmaktan kafasn altrp en basit agatha christie mantyla tahmin edilecek suluyu bulamad zamann yarsn hemirenin peinde geirdi bende iimden imdi Monica&dogget burada olsa diye sylenip durdum (akas tam monicalk bir davayd bu) scully'nin neredeyse hi etkisi yoktu ortada gzel yzn gezdirip duruyordu. belki molder'n orta ya krizini fark edip ona yardm etmeye alsayd daha fazla ie yarard.

Options Reply

From: CyBeR_BiTcH~a.k.a ~FiReBiRd (ful_pri) 12/21/2001 3:08 pm
To: sidarta1
(5 of 35)

347.5 in reply to 347.4

ya bi$i dicem..ka zamandr slicektimde unutmu$um..o "molder" diil "mulder" olcak canm:)sadece doorusunu bil istedim..Smile

Options Reply

From: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) 12/21/2001 4:26 pm
To: spooky (spooky_tr)
(6 of 35)

347.6 in reply to 347.2

Aaaa. tabee ki gselim, o benim bi tanemm, ne gsel tam srmalk (ay bu saplant Ouz'dan geti, DD'yi grsek iskeletini karacas bu gidile ..eehheheh)
Valla bu sezon Mulder diycem baka bii demiycem, hem ok irin, hem ok yakkl, off offf Smile)))

Ben de blm beendim, ama Mulder'n esprilerini (hemirenin arkasndan "wouuvvv" demiyo muu, resmen "aaaaa..naaapttt..manyaaakkkk" dedim ve deliler gibi glmeye baladm. Yaa Beriii ben istiyom ksm bu adam, Uhhuhuhuaaaaa :PPP

Konu eh ite, bilmiyorum yaa LOTR'den ktm iin bi saat nce, pek kendimi veremedim, ba ars falan ite..yiydi yaa ite Smile

Options Reply

From: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) 12/21/2001 4:33 pm
To: CyBeR_BiTcH~a.k.a ~FiReBiRd (ful_pri)
(7 of 35)

347.7 in reply to 347.3

Ehem..Buna yorum yapmay kesinlikle reddediyom hemocum.. DD'ye naapcaam beni ilgilendirir :PPPP.. Hele bi karlaiimmmm....Hhahahahaaa
ptm canmcm Smile

Options Reply

From: sidarta1 12/21/2001 7:40 pm
To: CyBeR_BiTcH~a.k.a ~FiReBiRd (ful_pri)
(8 of 35)

347.8 in reply to 347.5

bunca yldr x-files izliyorum tonla senaryo tonla fic okudum ama mulder'n 'O' ile yazldn sanyordum siz syleyince fark ettim bundan benim ya salak olduum ya kr olduum sonucu kyor uyarn iin teekkr ederim

Options Reply

From: "not one easily persuaded" (SSTARBUCKJR) 12/21/2001 9:01 pm
(9 of 35)

347.9 in reply to 347.1

kt bir blmd 4.sezonun dier blmleriyle karlatrnca. ama haftaya bu ayb rtecek gzellikte bir blm var, dimi? Wink
konudan sapmayalm. Doktorlar ksm beni balyor. Bir doktor aday olarak, ne kadar sama da olsa konu, rahatsz olduumu sylemeliyim. Yani ikinci snftaym daha ama, bize insan vcuduna kar ok dikkatli davranmamz retiyorlar. O kadar hassas bir dzenin iine girip, bir eylerin yerini deitirmek, karmak ya da eklemek... Bunlar ok riskli eyler, akas bunu yapabilecek cesaretim var m bilmiyorum. O nedenle blmn banda ve devamnda o doktorlarn yaptklar beni ok rahatsz etti. Benzetme yapmam gerekirse, Scully'nin ameliyat kaydn grdnde verdii tepkiyi rnek verebilirim.

Mulder'n suratndan, grnnden, BURNUNDAN bu kadar rahatsz olduunu bilmiyordum. Anneme de dedim, Scully'nin Mulder'a bir k*yla glmedii kalmt. Tamam, herkes gzel olmak ister ama bu demek deildirki herkesin gergin bir cildi, belli bir yzdenin altnda ya dokusu, ya da dmdz bir burnu olmas gerekiyor. u dnyada en gzel bulduum insan Gillian, onun burnu bile dz deil, bir konvexlii var -zaten bu yzden Roman Goddess features deniyor-.Kendimi kaybetmeden konuya geri dneyim.
Plastik cerrahi tam bir endstri olarak i gryor. Gerekten tbb mdahaleye ihtiyac olan insanlardansa fazla paralarn nereye harcayacan kestiremeyen balon kafalar bak altna yatyor. O kadar yank kurban vs dururken bu gzellik dkn insanlara *yardm* etmek ne kadar doru, tartlr. Zaten Plastik cerrahi istemiyorum.

Options Reply

From: Patient X **Truth wants to be known** (okatmer) 12/21/2001 10:57 pm
(10 of 35)

347.10 in reply to 347.1

Ben blm beendim.Mulder bi ara yzn buruturduya koptum orda. Hehe ok irindi. Adamn yzn kurbanlk koyunun derisini yzer gibi yzmesi korkuntu. Hehe bide dikkatimi eken Scully bir bayan olarak Mulder kadar yzyle,burnuyla ilgilenmedi. Zaten ilgilenmesine de hi gerek yok. Allah zene bzene yaratm Smile
Bu arada mitoloji blm zledim artk. yle ufolar falan..Haftaya bakalm neler olucak aaa

Options Reply

From: Acacallis (Xsamantha) 12/22/2001 3:01 am
(11 of 35)

347.11 in reply to 347.10

bence ok gzel bi blmd.Mulder'n burnundan rahatszln aka ifade ettii sahneden,hemireye laf atmasna kadar her eyi beendim.komedi elerinde ok baarlyd.Rebeka'dan phelenmesi iin gerekli ortam vard sanrm burda bir yanlgya dt ama doktorlarda ok iyi soukkanllklarn korudular.
hemire Rebeka'nn evinde yapt ayin baya bi rktt beni,kanl blmleri seviyorum, toplu ine kusma sahneleri de gzeldi.2 haftadr sonunda beendiim bir blm kt.
6-7 X'i kazandrdm arklar tlf atlar ok gzeldi falan diye.Smile)))))

Options Reply

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 12/22/2001 5:18 am
To: "not one easily persuaded" (SSTARBUCKJR)
(12 of 35)

347.12 in reply to 347.9

Biraz skc bir blmd. Byclk olayn pek iyi balayamamlar. imdi Doktor Franklin by m yapyordu. Evet by yapyor desek,neden doum gnleri cadlar iin nemli olan insanlarla yetiniyor. Dha farkl zelliklere de ihtiyac olmazmyd? Bilemiyorum bana iyi balanm gibi gelmedi

Hemire Doktorun bunlar yaptn nasl anlam?

Ayrca Mulder'n girite doktorun bir cmlesiyle olay cadlara ve bycle balamas da resmen abesti.Elinde hibir ey yoktu. Sonuta eytan'n iine gidiini de syleyebilirdi.Yada birinin onu ynettiini (Modell gibi) ama o nnde duruyor gibi bycle atlad.

Scully'nin de ne yapt pek belli deildi. Sanki sadece estetik cerrahi'ye olan antipatisini gstermek iin oraya koymulard. Ayrca ok da sinirliydi. Geen haftadan kalan bir gerilim mi yaratmaya almlar anlayamadm.

En iyi blmleri Mulder'n burnunu kontrol ettii ksmlard. Scully'nin tabii ki ihtiyac yok Ouz nk kendine gveniyor. Mulder'n bunu neden yaptn pek anlamadm geri.O bu haliyle mkemmel Wink

Bitiriyorum..Yoksa Beri destans yazdnz diyecek Smile)))))) Bakn ama imdi o kadar da uzun yazmadm yani..Wink

Options Reply

From: 4 8 15 16 23 42 (TRARAGORN) 12/22/2001 8:42 am
(13 of 35)

347.13 in reply to 347.12

bolum ilginc bir bolumdu.bana sanki hicbir bolumde M&S bu kadar basarisiz olamamislar gibi geldi.eleman tum istedigini yapti.kacti gitti.tek bir kurban kurtuldu sanirim.zaten sonuda karambole getirmisle gibi geldi.hop! bitti.adam en kucuk bir sorunla karsilasmadi.ilginc...

Options Reply

From: CyBeR_BiTcH~a.k.a ~FiReBiRd (ful_pri) 12/22/2001 12:55 pm
To: sidarta1
(14 of 35)

347.14 in reply to 347.8

rica ederim canmstaaa yok yawss ne alaka salaklkla falan herkes hata yapabilirrr..

Options Reply

[b]From: ratboy___ 12/22/2001 1:01 pm
To: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) [/b] (15 of 35)

347.15 in reply to 347.12

evet bencede okadar iyi deildi...
Yani son 2 blmden hi bir tad alamadm arada srada gzel sahneler vard ama genel olarak okadarda iyi deil..
Umarm hep byle devam etmez!..

Options Reply

[b]From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 12/23/2001 5:20 am
To: ratboy___ [/b] (16 of 35)

347.16 in reply to 347.15

yok yok merak etme canm dzelecek . Bundan sonra muhteem blmler art arda geliyor. Haftaya Musing of A CSM var ..Zor bekliyorum o blm ..sonras zaten harika ..Smile))))

Options Reply

From: Agree to disagree. (trustno13) 12/24/2001 1:52 pm
(17 of 35)

347.17 in reply to 347.16

ehu biraz ge oldu ama yorum yapmazsam atlarm,bilirsiniz Smile)
Direk iyi ve kt listesine geiyorum:
Y
1)Ynetmen.
2)Blmn fikri.
3)Kan!Vahet!dehet!Gore!Slice&dice baby!!! euheuh 4 sezon ve 80 ksur blm grmediimiz eylerden trsmamz salayan ekip bu sefer "yeter uleynnnn" falan olmu heralde ki,4 sezondur grdmz kan ve "ya" toplamndan daha fazlasn tek bi blme sdrmlar Smile
4)Scully.Hehe "biliodum" demeyin nedeni gzelliinden ok farkl,aklycam az sonra.
5)Tribe giren doktorlar. Gzel oynamlar. O donuk donuk bakmaya baladklar an "oleyyy kan gvdeyi gtrcek" die sylenmiim kendi kendime,annem dedi.
6) XF acemileri iin iyi bi blm saylr. Sanrm XSAMANTHA (bu arada ok konumadk ama elif diebilirm dimi? Smile ) yazm,5-6 arkada arad beendiklerini sylediler die. Annemde aynen,dizi bitince "ne gzel yaa bu sene ok arpc blmler ard ardna gelio" dedi. Tabi annemin her cuma XF izlemeye balan ama ilk 10 dakkadan sonra horlad iin odadn kovduumuzu belirtmek istiyorum :p
7)zel efektler.Doktor amcamzn deri deitirmesi zellikle.

KT
1)Hemire. "Meraba-beni-aslnda-kt-adam-sanmanz-gerekio-ama-aslnda-diilim-yoksa-lemiyim-bakalm-herey-son-sahnede-belli-olacak" tipi. Zaten felaket bi oyunculuktu. stelik onu rlplak gstermeye ne gerek var,bakalar dururken Wink (hmm)
2)Yazarlar. Gerekten dedikleri kadar varm yani,fikir iyi ama ne yaptklarn unutmular,sallamlar direk...
3)Mulder.Neden ama?yazarlardan kaynaklano. Daha nerdeyse blm balamadan "hueuheh buldum scully!karaby!" diycekti.Allahtan bizim yazar kardeler M&S'i teaserdan sonraya yerletirmiler. te srf bu yzden Scully iyiler listesinde yer buluyo kendisine,yapt yorumlarla mulder'n-kusura bakmayn ama-ahmakln rtt resmen.Yoksa gerekten de ok off characterd ikiside.
4)Die Hand Die Verletzt diebilenler el kaldrsn! 2.sezonu izleyenler hatrlar,okul-aile birlii satanist ve vodoo yapan bir lisede geen X-Files.Hereyi ayn brakn,konuyu rezil edin,mekan hastane yapn,ite Sanguinarium.
5)LOTR. Ne alaka demeyin,zaten nyargyla oturdum dizinin bana "kt die" aklmda lothlorien ve galadriel varken izledim blm,ee naapalam kt olmasayd bu hafta! Smile)

Evet sonu olarak ktyd blm ama yinede elenceliydi,o gzel kanl sahneler sayesinde. Ber gibi bende sadist hissediodum kendimi,iyi geldi aslnda.Ama XF derinlii yoktu blmde. haftaya bomba var ama! En ok merak ettiim blmlerden biri,Musings of a Cigarette Smoking Man! Grrzzz!!!!

Murat

Options Reply

[b]From: meleren 12/24/2001 2:35 pm
To: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) [/b] (18 of 35)

347.18 in reply to 347.6

Ya karde ne zamandr syleyeceim frsat olmad sana tamamen katlyorum bende bir Mulder hastasym o benim bir numaram:)
Neyse sadede gelelim...
Mulder n aynada burnuna kalem dayayp nasl olur diye dnd sahne sperdi kahkahay
patlattm tabii ablam manyak bunun nesine glyorsun dedi(e napalm olaya benim gibi bakmyor)
oysa o anda bunu komik bulmamla beraber bir sr ey daha dndm
mesela DD burnundan ameliyat olmadan nce bu blmde oynasayd ne hissederdi? kim bilir
belki hi ameliyat bile olmazd. Aslnda ben insanlarn srf daha iyi grnmek uruna bak altna yatmasn
anlayamyorum yani hi korkmuyorlarm malum bizde ameliyat olmamak iin yllarca sanc eken insanlar mevcut.
Bunun dnda Scully nin bu blmde pek Mulder a kar kmayda dikkatimden kamad byclk iddialarnda falan geri Scully bu blmde pek snkt ondandr.
Ya yazarlarn kovulmasna zldm yani daha ktsnde grmtm bence bu blm gzeldi....

Options Reply

From: incig 12/25/2001 1:25 am
(19 of 35)

347.19 in reply to 347.17

Farkettiyseniz, "Sanguinarium" hakkinda konusmaya gerek bile duymadim.
Nedenini anlamissinizdir.
"Musings of a CSM"ye gelince ben o kadar begenmedim. Pol.TV'de izlemistim. nk MS yoklar, yalnizca sesleri duyuluyor. Ama CSM'nin zgemisini grenmis oluyoruz. Ben pek 4 gzle bekledigimi syleyemeyecegim.

Options Reply

From: spooky (spooky_tr) 12/25/2001 1:35 pm
To: meleren
(20 of 35)

347.20 in reply to 347.18

sen benimki gibi bi tipe sahip ol bi bakalm ondan sonra skysa dnme estetik yaptrmay!!! RazzP

"Don't take life too seriously.No one gets out alive anyway."

http://ruyasam.blogspot.com/
Back to top
View user's profile Send private message
paranoid android
aylak
aylak

PostPosted: Fri Oct 20, 2006 3:03 pm    Post subject: Reply with quote
"The X-Files meets Nip/Tuck" Smile

sanguinarium hakknda bir makale yazacak olsam balk bu olurdu sanrm,en azndan blm izledikten sonra aklma direkt bu geldi..XF'n bu sezonki ikinci "mide kaldran" blm olup,anlalmas -en azndan belli bir noktaya kadar- g olsa da iyi kotarlm bir senaryoya ve srprizlere sahip bir blm sanguinarium.mulder'n kara by ritelleri ve pentagramlarla ilgili saptamalarn ilk 20 dakika iinde yapm olmasndan kllanmtm aslnda olaylarn aklamasnn bu olmadndan.neticede katilimiz bir doktor,iinde gayet iyi bir plastik cerrah ve fakat kara byyle(ve ksmen cerrahiyle)her 10 senede bir kendini fiziksel olarak yenileyip baka bir kimlie brnen bir adam..senaryoyla ilgili kafama taklan tek ey,katil doktorumuzun nasl olup da belli gnlerde domu hastalar yakn zamanlarda ayn hastanede toplamay baarm olduu.bunun haricinde korkutucu,tiksin ve yer yer glmsetici ho bir blm olmu....tabii bir de mulder'n habire aynada kendini incelemeleri..(aklnza ne geliyor?"tell us what you don't like about yourself..." Laughing )

blmn kendisini bir kenara brakrsak,iki adan srprizli bir blm oldu benim iin..

nce bir scrubs fanatii olarak blmde "scrubs" kelimesi geince yle bir irkilmekle beraber,hastanede geen bir blm olduundan bunu normal karladm,ancak katil doktorumuzun bir nceki kimliinin adnn "dr.cox" olmas beni dumura uratmakla kalmayp sonraki 4-5 dakikay glmsemekle geirmeme neden oldu.scrubs'tan 5 sene nceki bir blmde byle bir eyin olmas asndan ilgin..
ikinci olarak da doumgnmn(31 ekim/halloween) drt caddan biri olan samhain'in sabbath'na denk gelmesi ve son kurbann bu gnde domu olmas benim iin (pek ho olmasa da)srprizdi.. Smile

4.sezon u ana kadar gerekten ok iyi gidiyor,ileride bozmayacan umuyorum..
Back to top
patient x
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Fri Oct 20, 2006 4:11 pm    Post subject: Reply with quote
paranoid android wrote:
4.sezon u ana kadar gerekten ok iyi gidiyor,ileride bozmayacan umuyorum..

Emin ol bozmayacak, daha da gzelleecek
zel Ajan
zel Ajan

PostPosted: Sat Dec 30, 2006 8:40 pm    Post subject: Reply with quote
4.sezona adm attm u ilk gnlerimde nedense hi ikayeti olduu blm olmad... Smile
aynsn aslnda bu blm iin de sylemek istiyorum..yine gayet gerilim ykl bi blmd..bir mitolojiye gelemedim ama stand alonelar da beni hi hayal krklna uratmyor ve uratmycak da umarm..
bu hemirenin evinde yapt ayin neydi yle ya...mrldanmas,mumlar,bata kendisi hepsi rktcyd..
hastane sahnelerineyse dikkat kesildim..yalnz bu slk olayn anlamadm ben Question (biraz da ingilizce eksikliinden olsa gerek)
adamn yzn o kadar rahata kestii sahnedeyse irenmesem de ok geirdim..ohaa dedim Exclamation geri adam alkn her 10ylda bi...acaba yalanmyormuymu,yz deise bile?
cidden de Muldern bu pentagram iaretini taa dizinin en banda hemen farketmesi garip kam...yani olay baka,iaret baka..balanty kurmak bu kadar kolay mdr acaba?
Scullynin geride kald bi blm sanki...
ben devam edeyim izlemeye o zaman.... Wink
margikleinjan
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Sat Dec 30, 2006 9:29 pm    Post subject: Reply with quote
yettim aylin. Laughing
bu blm zamannda ok ses getirmiti, ar kanl diye beenilmemi, yazarnn xfdaki son ii olmu vs vs. oysaki sonra koydular nip/tuck' nmze kimsenin de sesi kmad....(ay paranoid yazm nip /tuck grmedim pardon)
buradan aklmda kalan scully'nin zgveni ile , mulder'n aynada burnuna bakp durmas oldu...
bir stand alone fetiisti olarak ok ok ok beendiimi de syleyemeyeceim. aslnda zayft... bi kere elinde ok gzel bir final kozu var.. kt adam icraata devam ediyor vs vs. ama iyi kullanamamlar...
satanizm mevzuu yine reyes'i getirdi aklma...
Back to top
derebeyi17_44
Saha Ajan
Saha Ajan

PostPosted: Sun Jul 12, 2009 4:11 pm    Post subject: Reply with quote
Quote:

geri adam alkn her 10ylda bi...acaba yalanmyormuymu,yz deise bile?

orasn ben de anlamadm ok garip geldi yoksa tooms gibi mi Mr. Green
Bence vasat bie blm.Doktorun yz deitirme sahnesi ok irenti.Bol kan olmas da cabas.Normalde by ile ilgili daha gzel blmler kabilirdi.
Back to top
elisa day
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Sat Sep 19, 2009 2:42 am    Post subject: Reply with quote
ok muhteem bir blm deil ama ben bu blm seviyorum. zellikle kvetten frlayan hatun ve yz derisini soyan doktorun sahneleri favorilerim. (Gore seven insan Razz) Ama ama ama Mulder' yerim! zgvensiz durmas gerekiyor aslnda ama tam aksine ok sevimli grnyor. Ar zgven her zaman iyi bir ey deildir kukusuz... Wink Mulder'n olay pat diye anlamsn ben biraz da igdlerine balyorum. Hatta bence Mulder, Sherlock Holmes gibi bir adam. Herkesin fark etmedii eyleri fark etmek gibi bir yetenei var adamn ki bu da ak fikirliliinden kaynaklanyor. Adam her olasla ak ve de fecii dikkatli... Haliyle bu ie de hayatn verdiini dnrsek baz davalarda igdlerini kullandn syleyebiliriz bence...

http://ruyasam.blogspot.com/
Back to top
auroriel
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Sat Sep 19, 2009 6:12 pm    Post subject: Reply with quote
elisa day wrote:
ok muhteem bir blm deil ama ben bu blm seviyorum. zellikle kvetten frlayan hatun ve yz derisini soyan doktorun sahneleri favorilerim. (Gore seven insan Razz) Ama ama ama Mulder' yerim! zgvensiz durmas gerekiyor aslnda ama tam aksine ok sevimli grnyor. Ar zgven her zaman iyi bir ey deildir kukusuz... Wink Mulder'n olay pat diye anlamsn ben biraz da igdlerine balyorum. Hatta bence Mulder, Sherlock Holmes gibi bir adam. Herkesin fark etmedii eyleri fark etmek gibi bir yetenei var adamn ki bu da ak fikirliliinden kaynaklanyor. Adam her olasla ak ve de fecii dikkatli... Haliyle bu ie de hayatn verdiini dnrsek baz davalarda igdlerini kullandn syleyebiliriz bence...

ok fena bi ekilde Mulder akm depreti. Saol be Tue.. Adam neden bu kadar sevdiimi bi daha anladm. ehue Very Happy
Back to top
Space Jellyfish
aylak
aylak

PostPosted: Fri Apr 18, 2014 10:13 pm    Post subject: Reply with quote
Sanguinarium ABD'de plastik, rekonstrktif ve estetik cerrahinin gelirlerin tkand tp dnyas ierisinde keyi dnme yolu olarak grld, insanlarn fiziksel grnmlerinden memnuniyetsizlik duymalarn salayan bir sistem ve saldr dzeni ierisinde pompalanan bir eit tketim lgnlnn taland bir X Files klasii.

Olaylarn geliimi Dr. Lloyd isimli alannda bilinen bir plastik cerrahi uzmannn liposuction seans esnasnda hunharca ldrd hastas ile balyor. Doktor kendisini bireylerin kontrol ettiini iddia ediyor. Benzer durum ksa bir sre sonra baka bir doktorun lazerli peeling seans esnasnda yaanyor ve hastann yz lazerle deliniyor. Cinayetlerin artmas ve olaylar kapatmaya alan hastane doktor heyeti pheleri arttryor.

Hemirelerden Rebecca Waite ba sorumlu gzkyor. Evindeki satanik riteller, pentagramlar, ve doktor Frankline bakla saldrma abas acaba m dedirtiyor. Ancak gerekler bambaka bir noktaya varyor. Senede 4 defa cadlar gnne zel ilenen doum tarihlerine gre zenle seilmi kiilerin katliam ve tm bu srelerin arkasnda klktan kla brnebilen eytani bir g...

Ucu ak bitiyor. eytani gce sahip olan doktorumuz kariyerine Los Angeles'ta devam etme karar alyor.
Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Believe The Lie - Sezon 4 All times are GMT + 3 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum