X-Files   Return to Index
Log in to check your private messages
Orda Burda X-Files'tan Oyuncular
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Diğer Karakterler
View previous topic :: View next topic  
Author Message
auroriel
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Thu Jun 02, 2005 5:31 pm    Post subject: Orda Burda X-Files'tan Oyuncular Reply with quote
From: "not one easily persuaded" (SSTARBUCKJR) 7/16/2001 2:53 am
To: ALL

Avatar'n olduu akam bika ey farkettim
ayn gece yaynlanan "The Game" de Mulder'n babasn ve Strughold'u oynayan oyuncular vard. ikisini birden ayn filmde,hatta ayn sahnede grmek baya garipti.

sonra u Avatar'da Scully'nin yanndaki kz ldrmeye gelen adam. hani tuvalette Scully bayltan, Skinner'n vurduu. o adam da geenlerde gittiim "The Mexican" da bir ecinseli oynuyordu.

sonra, neti kartrrken field trip'deki yardmc oyuncunun the Haunted'daki kadn olduunu grdm. hayr CZJ deil. br.

geenlerde tvde bi film izlemitim, imdi hatrlamyorum adn. Scully'nin babasn oynayan adam vard. stelik nerdeyse ayn diyebileceim kyafetlerle. hotu.

u pendrell'i oynayan adam da, the nightman diye salak bir dizinin bir blmnde oynuyordu, sihirbaz bir adamn aklaban rolnde. kulanda kpeyle ortalkta aptal aptal glp kouyordu.

aklma gelenler bunlar. sizin hatrladnz var m?

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 7/16/2001 2:45 pm
To: "not one easily persuaded" (SSTARBUCKJR)

Scully'nin abisi Bill'i oynayan (bilmeyenler icin..4. sezon sonu ortaya ckacak) Erin Brokovich'te en bastaki sahnede avukat oynuyordu...

gcenlerde bir filmde (pardon hatrlamyorum,am bir TV filmi) William B. Davis (CSM) bir doktoru oynuyordu..

From: What Would Brother Justin Do? (trustno13) 7/16/2001 11:36 pm

Ya ben baya bi filmde XF karakterlerini grdm:
The Game'de Peter Donat(William Mulder) Michael Douglas'n avukatn oynuyordu.Yannz o filmde Strughold'U gremedim daha dikkatli izliycem. :)
Dangerous Minds'da Michelle Pfeiffer ile rencisinin gittii restaurant'ta Well Manicured Man(ehe ble sylynce komik olcak) onlara garsonluk yapyodu.Hatta olan WMM'nin srekli bunlara "baka bi isteiniz varm" diye sormasna sinirlenip "gitsene be adam baksana konuuyoruz!" gibisinden barmt ben baya glmtm :))
Tabiiki ve tabiiki Green Mile'da en gaddar gardiyan kimdi? evet,bildiniz Doug Hutchison,nam- dier Eugene Victor Tooms! Ah o fareyi BAM! diye ezii yok mu filmde...
Bir de u an ismini unuttuum bir filmde Humbug'daki Lanny'yi oynayan adam(hani u ikizi fiji denizkz olan :p ) vard. Kardeim filmin " Kk Ninja" olduunu sylyo ama umarm deildir!
Birde Show'un durup durup yaynlad aptal amerikan ordusunun komandolarn konualan filmlerin birinde Alien Bounty Hunter' oynayan adam vard.
Vay be bunlara sadece zap yaparken denk geldiimi dnrsek baya hzl bi zapym diyebiliriz :)))

Murat

From: "not one easily persuaded" (SSTARBUCKJR) 7/17/2001 12:01 am
To: What Would Brother Justin Do? (trustno13)

Alien Bounty Hunter' oynayan adam Mortal Combat'n bilmem hangi blmnde vard. ama bu akam bireyle karlatm. deiik bir eyle...

kanallar geziyordum (hep byle balar zaten) cine 5'te neler varm dedim, tantmlar izliyordum. sex and the city balad. niye kanal deitirmedim bilmiyorum. belki de orjinal yaynlanyordu ve ben de anlayabiliyor muyum diye bakaym dedim herhalde. sanki anlasam bir yerime biey eklenir. neyse ite izliyorum, biiler biiler, gein oralar... bir barda bir kadn grmler onu ekitiriyorlar. kadn tandk geldi. kadn nce bi adamla dansediyordu, sonra bi baka kadn geldi, ikisi bi gzel ptler. () sonra yine biiler biiler, pat diye bu tandk gelen kadn soyunmaya balad... Allah'm neden hafzam daha hzl almad da kadn nerden tandm daha nce hatrlamadm. bir sr den sonra kafama dank etti. bu kadn oynayan kii bizim X-Files'ta (baka bir eyden bahseder miyim hi?) Syzygy mi ne ordaki, sarnl bile kesin olmayan Angela White.
byle bir rolde grmekten dolay armadm nedense...

yine de kt bir deneyimdi.

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 7/17/2001 2:24 pm

Onu dun aksam bende gordum...ilginc....))

Bu arada Alien Bunty Hunter' oynayan Brian ...(kahretsin soyadn unuttum) Star trek :Next generation'da dusman gemilerinin kaptann oynuyordu...tabii o makyaj altnda tanmak imkanszd...

John Neville(WMM) ayrca Baby's Out ( Bebek firarda'da) da usag oynuyordu...

Tabii vertical limit'i soylemeye gerek varm bilmiyorum...cok sevdim o filmi ve Nick Lea harikayd..

Doug Hutchison Green Mile'da harikayd..

From: CyBeR_BiTcH~a.k.a ~FiReBiRd (ful_pri) 7/19/2001 5:35 pm
To: Federal Bureau of Imagination (PELIN77)

yaw yazm$snzdr belki tm postlar okumadm ama urban legends ta wmm oynuyodu galiba..mdrmyd neydi umarm yanl$ hatrlamyorum malum bendeki hafza balk hafzas 8 sncik:)

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 7/20/2001 1:42 pm
To: CyBeR_BiTcH~a.k.a ~FiReBiRd (ful_pri)

urban legends' izleyemedim ama Faculty'de tabii ki Rbert Patrick oynuyordu..(Bu arada bize gore(TR) O xfiles'tan saylyor mu saylmyor mu?)

Wyatt Earp ve Scarlett(Gone With the Wind'in devam) 'te Annabeth Gish oynuyordu..

From: What Would Brother Justin Do? (trustno13) 7/23/2001 2:52 pm

Dn akam Star'da Beverly Hills Cop vard. Bi sahnede(Eddy Murphy'nin dnme dolabn iinden ocuklar kurtard sahnenin sonunda) kim vard biliyomusunuz? 2SHY desem? INCANTO desem? yaaa.... TV nelere kadir daha bakalm kimleri grcez? :)

Murat

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 7/23/2001 3:12 pm

evet,ayrca red-haired man'de su hukumet ajann oynuyordu gene...Ahh,o adam harikayd yaa...keske daha cok gorseydik onu Xfiles'ta..

gecen gun'de Ed TV'yi izledim .orada uvey babay Doktor Kurtzwaill oynuyan Martin Landau oynuyordu...

From: "not one easily persuaded" (SSTARBUCKJR) 7/23/2001 11:47 pm

sadece Virgil Incanto mu murat? o filmde eddie murphy'yi ilk bata sorguya eken dedektif, bizim Nisei/731 de Mulder'la vagonda kalan adam. ayrca o filmdeki korumalardan birini de Deep Throat'u vururken ve sonra da Red Museum da grmtk.

From: incig 8/16/2001 11:13 pm

Ben de bir eklemede bulunayim o zaman. "Avatar"da Skinner'in yataginda l bulunan fahiseyi oynayan Amanda Tapping, nl TV dizisi "Stargate SG-1"da Yzbasi Samantha Carter'i oynuyor. Biliyorsunuz (biliyor musunuz?) bu dizi TGRT tarafindan yarisinda yayindan kaldirilmisti.

From: incig 8/16/2001 11:19 pm
To: ALL

Ya, hepiniz de ne kadar dikkatlisiniz cocuklar? Ben de kendimi bir sey saniyordum. Hepinizi dikkatlerinizden tr kutluyorum.

FtF'da filmin basindaki Dallas'taki patlama sahnesinde bombanin basinda intihar eden FBI ajanini taniyorsunuz degil mi? 2.sezondan "Aubrey" adli blmde de rol almisti. Yanilmiyorsam orda blmn kahramani kadini hamile birakan polisi oynuyordu. Adi Terry O'Quinn. Adamin tipi ve zellikle David Niven biyiklari cok ilgin.

From: "not one easily persuaded" (SSTARBUCKJR) 8/16/2001 11:46 pm
To: incig

eh, biraz dikkatliyizdir.

bugn (ne yazkki) Valentine adl filme gittim. film vasatt. VASATTI. gitmeyin yani.
konumuza gelelim. kim vard kim vard?

filmin banda bir lisenin sevgililer gn dans partisini gsteriyor. herkesin reddettii, dlad, salak dedii bi ocuk var. ocukta biraz psikopat tipi var. kim dersiniz?

Calusari'deki ikizleri hatrlyor musunuz? eh burda biraz bym tabi. ama psikopatlk aynen kalm.

filmde Roswell de oynayan uzayl kz vard. tp rencisi rolnde. Allah'm ya... milleti salak sanyorlar. kz, nlksz, maskesiz otopsi yapmaya kalkyor, stelik karndan balyor. yani balayamyor da ite. LAN *****ler, Y kesimi diye biey var. yle gbekten dalmazsn. zaten dlek kz, cesedin yzne bakarak yapamad, rtt kafasn bezle.

AH SCULLY AH.... nereye baksam, eksiksin...

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 8/17/2001 5:46 pm
To: incig

terry O'quinn CC'nin favori oyuncularndandr...Millenium'da (CC'nin obur sovu-ydu) karanlk bir karakteri oynad yllarca..Ayrca LGM dan bir onceki CC'nin Harsh Realm dizisinde de oynuyordu..

Bu arad Getsamene ve Biogenesiste Krishqou(ufff adn yazamadm bir turlu)'yu oynayan adam,Clint Eastwood 'un True Crime filminde gardiyani oynuyordu,ayn filmde Scully'nin bebek hemsiresini (Essence)oynayan Francis Fisher de oynuyordu...

Yasama donus adl filmde de Annabeth Gish oynuyor..

From: incig 8/17/2001 7:14 pm

Francis Fisher Titanic'te Rose'un (K.Winslet) annesini de oynamisti. Aslinda XF bayagi iyi oyuncular kullaniyor blmlerinde.
Sevdigim aktrlerden biri de "Redrum" adli blmde oynayan Joe Morton. Artik onun hangi filmlerde oynadigini saymama gerek yok herhalde. Hollywood'daki en iyi karakter oyuncularindan biridir. Benim de Denzel Washington'dan sonraki en sevdigim zenci aktrdr kendisi.
Annabeth Gish "Wyatt Earp"de K.Costner'in gencken evlendigi genclik askini oynamiyor muydu? Oydu, degil mi?
Back to top
View user's profile Send private message
trustno1

PostPosted: Tue Mar 21, 2006 3:05 pm    Post subject: Reply with quote
spoiler
*
*
*
*
*
*

lost adl dizide oynayan john locke da x files n iki bolumunde oynamt.
hatta birinde 9.sezondaki supersoldier rolundeydi. hani scullyi butun hayat boyunca izlemi onu kandrp mulder bulmas geri getirmesi iin ikna ediyordu.

Last edited by trustno1 on Tue Mar 21, 2006 4:46 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
the 8th endless
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Tue Mar 21, 2006 4:11 pm    Post subject: Reply with quote
aa ne kadar bo kalm buras Smile kimler kimler yok ki aslnda...

Carnivale'n kk dev adam Samson' Mcihale J Anderson' biz XF'in 2. sezon blm Humbug'ta tanmtk.

u aralar yeniden bartm ve izlemeye baladm Deadwood'da ise Milagro'nun Padgett' ve Amazing Maleeni'nin amazing Maleeni'si barol oyuncularnn arasnda.
Daha yle ok var ki...Six Feet Under'da, Lost'ta, ve tabiki filmlerde...imdilik aklma bunlar geldi, zamanla ekleme yaparm
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
2shy
Muhbir
Muhbir

PostPosted: Sat Jun 10, 2006 7:25 pm    Post subject: Reply with quote
Hemen yazaym dedim,bugn King'in romanndan uyarlama "O" filmine bakarken hem CSM'i hem de Colony'de Mulder'n kzkardei Samantha'y grdm.O kadar ardm ki...Yani biliyorum garip bir ey deil ama ne bileyim ite... Very Happy

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
trustno1

PostPosted: Mon Jun 12, 2006 2:04 am    Post subject: az nce yeni bir ey farkettim... Reply with quote
baka diizilerde x files oyuncular oynamas tabiki normal ama peki bir karakterin x files dizisinde iki farkl rolde oynamasna ne denilir?
eger yanlmyorsam( ki yanlmadgmdan neredeyse eminim:)) bizim krycek 1.sezonun 13. bolumunde (gender bender) farkl bir rolde oynuyor. bolumun son ceyreginde olumden kurtulan kurban rolunde. ben mi benzettim yoksa gercekten o mu? eger oysa chris abi ayp etmemi mi sizce de???

ps: daha once bu atld m bilmiyorum atldysa affola
the 8th endless
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Mon Jun 12, 2006 7:57 pm    Post subject: Reply with quote
dorudur. hatta bunu yapan sadece Nick deildir. CSM'nin olu Jeffrey Spender olarak tandmz Chris Owens, 3. ve 4 sezonlarda CSM'nin genliini canlandrmt.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
2shy
Muhbir
Muhbir

PostPosted: Mon Jun 12, 2006 10:14 pm    Post subject: Reply with quote
Bu arada CSM filmde garson rolndeydi.Yani hi yakmam Very Happy Very Happy Very Happy karizma yerlerde Samanthack da resepsiyonda alyordu stelik rol CSM'den daha fazlayd.
Unutmadan CSM'nin genlii iin Chris Owen'dan iyi bir seim olamazd bence

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Back to top
2shy
Muhbir
Muhbir

PostPosted: Thu Jun 29, 2006 2:47 pm    Post subject: Reply with quote
Dn televizyonda "bcek" diye bir film vard.Gerekten de mide bulandrc idi.Tam aklmdan XF'nin malum bcekli blm geerken bir de ne greyim Mulder'n annesi Shocked Shocked Shocked
Galiba ana snf retmeni rolndeydi...

Back to top
CGBS
Saha Ajan
Saha Ajan

PostPosted: Tue Jul 18, 2006 3:26 pm    Post subject: Reply with quote
geen gn d sinemax kanalnda gillian andersonun bir filmi vard izleyen varsa filmin adn yazabilir mi sonunda gilliancm intihar etti ok zldm.filmdeki ad lily idi
patient x
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Tue Jul 18, 2006 3:46 pm    Post subject: Reply with quote
Filmin ad; House of Mirth

Bende izledim biraz,gnde 3 kez veriyor filmi kanal :)

http://www.imdb.com/title/tt0200720/

PostPosted: Tue Jul 18, 2006 4:15 pm    Post subject: Reply with quote
izleyeyim diye o kadar kastm hala bir kez yakalayamdm filmi hem de ayda bir tv8 yaynlad halde. nasl gzel midir?
Back to top
View user's profile Send private message
x_phile
Saha Ajan
Saha Ajan

PostPosted: Sun Jul 23, 2006 3:20 pm    Post subject: Reply with quote
geenlerde sanrm atvde bi aile filmi vard kpeklerine ok seven bi aile kpek konuabiliyorr falan sonra bu kpee bir miras kalyor kt adamlar pelerine dyor falan birde ne greyim xf taki maritamzorda anneyi oynuyor ok uysal hanmhanmck bir rol var pek yaktramadm dorusuxftaki halinden sonra tuhaf geldi filmin adda milyoner bailey gibi bieydi
Saha Ajan
Saha Ajan

PostPosted: Mon Jul 24, 2006 12:05 am    Post subject: Reply with quote
Elsa wrote:
izleyeyim diye o kadar kastm hala bir kez yakalayamdm filmi hem de ayda bir tv8 yaynlad halde. nasl gzel midir?

Ben x files sevgimi bilen bir arkadan arayarak " tv8 de bir film var. kadn senin scully galba" diyerek beni haberdar etmesiyle izleyebilmitim. Neyseki banda grp aramt. Beenmitim, iyiydi film. Gillian n oyunculuu da tabi ki ok iyiydi. Duygulandm valla sonunda Smile
amor fati
zel Ajan
zel Ajan

PostPosted: Sat Aug 26, 2006 12:19 am    Post subject: Reply with quote
Geenlerde comedymax'te "will&grace"i izlerken bi baktm Veronica Cartwright. Biricik "Cassanda Spender"mz. Jack'in ecinsel olduundan haberi olmayan annesi rolndeydi. ardm bir an iin. XF'te rolne cuk diye oturduunu dndm iin bir an tuhaf oldum, sanki gerekten Cassandra Spender diye biri varm da "Will&Grace"e o konuk olmu gibi Rolling Eyes
Bir ara bi psikologa m grnsem ne...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
zge
Saha Ajan
Saha Ajan

PostPosted: Sun Sep 03, 2006 11:56 pm    Post subject: Reply with quote
the unnaturel'de babe ruth'u korumak iin gnderilen polis memuru lost'un ilk 2 blmnde oynamt, sonra ld Sad
Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Diğer Karakterler All times are GMT + 3 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Page 1 of 10

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum