X-Files   Return to Index
Log in to check your private messages
Heroes : 3. Sezon
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Telemanyaklar
View previous topic :: View next topic  
Author Message
the 8th endless
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Fri Aug 15, 2008 1:23 pm    Post subject: Reply with quote
"Going Postal" isimli, 3 webisode'luk bir hikaye yaynlamlar. netten arayp bulabilirsiniz. ilgin bir yeni karakter sz konusu, ama her ilgin bir yeni karakter gibi, diziye kalrsa sezon ortasna varmadan aramzdan ayrlr.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
the 8th endless
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Tue Aug 19, 2008 10:36 am    Post subject: Reply with quote
imdi hemen hibirimizde (ben dahil) bu dizi iin bir heyecan yok bunun farkndaym ama gelen haberler hi de kt deil. Comic Con'da Tim Kring, 3. sezonun 1. blmn hayranlara ve orada bulunan medya mensuplarna izlettirmi, gelen yorumlar "heyecanlansanz fena olmayacak" tadnda. te uzun zamandr yapmadm bir eyi yapp haber eviriyorum size:

" -- Al sahnesi Peter'n tandk bir kahramanla yzlemesiyle ve bu kahramann ona silah ekmesiyle balyor--ama bu kii dndnz kii deil.

-- Nathan' vuran tetiki aklanyor--ama bu kii dndnz kii deil.

-- Bu blmn mizah dozu yksek ve ayrca dizinin grd en iyi efektler bu blmde..hem de bolca. Blm HD ekilmi ve Yapm asndan yakn zamanda televizyonda izlenen en etkileyici eylerden biriymi.

-- Blmde sadece bir yeni kahramanla tanyoruz ve o da daha nce duyurulmutu. (kiisel not: going postal'daki eleman olabilir.)

-- Blmde pek ok kahraman tekrar bir araya gelip tekrar dalyor ve bu sadece corafik olarak deil.

-- Sylar (tabi ki) blmn en iyi cmlesini sylyor--aslnda, dizinin en iyi cmlesi.

-- Tandk bir yz geri dnyor-- ama bu kii dndnz kii deil.

-- Bu blmde, oyunu deitiren ok nemli bir ey aklanyor ve bu, diziyi daha nce hi olmad kadar deitirecek diye dnlyor. Safkan izgi romanclar muhtemelen burun kvracaktr ama dizinin hayranlarnn houna gidecektir.

Genel olarak 3. sezon al...harikayd. Heroes hayranlar sevinecektir ve ikinci sezonda gemiyi terk edenler kendilerini tekrar diziye geri dnm bulabilirler. Kring ve ekibine salkl bir geri dn iin teekkr ediyoruz...Soru u: Bunu devam ettirebilirler mi?"

imdi kaynak tv.com. Buras pek yle her eye vgler yadran bir site deil dolaysyla yorumlarda abart oran ok yksek deildir diye umuyorum. Ksacas zaten izleyecektik baladnda, imdi bir de umutlandk iyi mi? bakalm ne yapmlar, greceiz.
Back to top
beatlefan
Muhbir
Muhbir

PostPosted: Tue Aug 19, 2008 1:50 pm    Post subject: Reply with quote
Ksacas hibir ey dndmz gibi olmayacakm onu anladm ben Smile

Forwardly On LOST
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
elisa day
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Tue Aug 19, 2008 2:36 pm    Post subject: Reply with quote
Haberler iyi gibi..Smile Ama ben eer biraz kasarlar diziyi toparlayabileceklerine inanyorum. Ellerinde toparlayabilecekleri bir malzeme var nk... Ve gayet iyi bir birinci sezon da var... Ha gayret diyorum yani... Yeniden diriltsinler u diziyi.... Smile

http://ruyasam.blogspot.com/
Back to top
View user's profile Send private message
patient x
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Tue Aug 19, 2008 2:57 pm    Post subject: Reply with quote
Diziye azyla ku tutabilen bi hero katlrsa izleyebilirim sanrm
Mdr Yardmcs
Mdr Yardmcs

PostPosted: Tue Aug 19, 2008 4:00 pm    Post subject: Reply with quote
inallah dedikleri gibi olur, yoksa 3. sezon finalini bile gremeyebilirler...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
darkness
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Tue Aug 19, 2008 10:04 pm    Post subject: Reply with quote
the 8th endless wrote:
imdi hemen hibirimizde (ben dahil) bu dizi iin bir heyecan yok bunun farkndaym ama gelen haberler hi de kt deil. Comic Con'da Tim Kring, 3. sezonun 1. blmn hayranlara ve orada bulunan medya mensuplarna izlettirmi, gelen yorumlar "heyecanlansanz fena olmayacak" tadnda. te uzun zamandr yapmadm bir eyi yapp haber eviriyorum size:

" -- Al sahnesi Peter'n tandk bir kahramanla yzlemesiyle ve bu kahramann ona silah ekmesiyle balyor--ama bu kii dndnz kii deil.

-- Nathan' vuran tetiki aklanyor--ama bu kii dndnz kii deil.

-- Bu blmn mizah dozu yksek ve ayrca dizinin grd en iyi efektler bu blmde..hem de bolca. Blm HD ekilmi ve Yapm asndan yakn zamanda televizyonda izlenen en etkileyici eylerden biriymi.

-- Blmde sadece bir yeni kahramanla tanyoruz ve o da daha nce duyurulmutu. (kiisel not: going postal'daki eleman olabilir.)

-- Blmde pek ok kahraman tekrar bir araya gelip tekrar dalyor ve bu sadece corafik olarak deil.

-- Sylar (tabi ki) blmn en iyi cmlesini sylyor--aslnda, dizinin en iyi cmlesi.

-- Tandk bir yz geri dnyor-- ama bu kii dndnz kii deil.

-- Bu blmde, oyunu deitiren ok nemli bir ey aklanyor ve bu, diziyi daha nce hi olmad kadar deitirecek diye dnlyor. Safkan izgi romanclar muhtemelen burun kvracaktr ama dizinin hayranlarnn houna gidecektir.

Genel olarak 3. sezon al...harikayd. Heroes hayranlar sevinecektir ve ikinci sezonda gemiyi terk edenler kendilerini tekrar diziye geri dnm bulabilirler. Kring ve ekibine salkl bir geri dn iin teekkr ediyoruz...Soru u: Bunu devam ettirebilirler mi?"

imdi kaynak tv.com. Buras pek yle her eye vgler yadran bir site deil dolaysyla yorumlarda abart oran ok yksek deildir diye umuyorum. Ksacas zaten izleyecektik baladnda, imdi bir de umutlandk iyi mi? bakalm ne yapmlar, greceiz.

Hah Muratm, ben bunlarn neler olduklarn biliyorum.

Heyecanlanmasanz iyi olacak.

lk blm izleyeceim dndm kadar ktyse bir daha yan gzle bile bakacam sanmyorum.

Live long and prosper
Back to top
isatay
Mdr Yardmcs
Mdr Yardmcs

PostPosted: Sun Aug 24, 2008 3:58 am    Post subject: Reply with quote
bu diziyi kurtarabilmek iin gelmi gemi en iyi dizi blmlerinden birini ekmi olmalar lazm. LOST'un son sezon finali+BSG Resurrection Shipsx100 kadar filan iyi olmas lazm yani yle byle deil. bunu becerirlerse izlerim.
Back to top
Spooky Dream

PostPosted: Thu Aug 28, 2008 11:32 pm    Post subject: Reply with quote
lk sezonu full izledim gzeldi. Fakat ikinci sezondan pek birey anlamadm houma gitmedi. Umarm 3. sezon gzel olur.
Back to top
CGBS
Saha Ajan
Saha Ajan

PostPosted: Fri Aug 29, 2008 11:27 am    Post subject: Reply with quote
Bu dizi 3. sezonda ya tekrar rezil olacak ya da tekrar vezir olacak.
inci
zel Ajan
zel Ajan

PostPosted: Wed Sep 24, 2008 6:14 pm    Post subject: Reply with quote
Ee, arkadaslar, 3.sezonun ilk iki bolumunu izleyen yok mu yav? Neler dusundunuz? Bence fena degildi ve bu sezon Mama Petrelli'den cok is cikacakmis gibi gorunuyor.

Hadi yazin birseyler ya!
auroriel
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Wed Sep 24, 2008 11:23 pm    Post subject: Reply with quote
ekmitim ama Player'm arj edmeyiince iine ykleyemedim, SD karta ykleme gibi bi gaflette bulundum, kart da iyerinde unuttum Sad

Ksacas en ksa zamanda izleyeceim, bi de 3x00 blmn ykledim. Sanrm ilk sezonlara ait zet bu, bilgisi olan?
Back to top
beatlefan
Muhbir
Muhbir

PostPosted: Thu Sep 25, 2008 12:43 am    Post subject: Reply with quote
Ya ben bu diziyi brakmaya karar verdim ama izledikten sonra sperdi kesin bala falan diye yorumlarnz okursam indirir izlerim Smile ok fazla dizi var izlenecek, bazlarndan fedakarlk yapmam gerekiyor, belki yaynlanmas bitsin yle izlerim. Ama biri bana unu sylesin anne petrelli'nin olay neymiSmile

Forwardly On LOST
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
inci
zel Ajan
zel Ajan

PostPosted: Thu Sep 25, 2008 8:08 am    Post subject: Reply with quote
Valla, Oya, Mama Petrelli 2.bolum sonunda Sylar'a oyle bir laf etti ki, sirf o lafin nerelere gidecegini gormek icin bile ben bu sezonu izlerim arkadas! Ah, tabii bir de Mohinder! Ona birseyler oluyor! Valla daha fazla soyletme bana. Izle iste!
auroriel
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Thu Sep 25, 2008 9:46 am    Post subject: Reply with quote
Evet Mohinder konusunu ben de duydum, saolsun Eki Szlk'te dengesiz biri spoiler uyars vermeden dalm. Bir durumlar var, izlemeliyim yani merak ettim . bu akam inallah Smile
Back to top
Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Telemanyaklar All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 2 of 6

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum