X-Files   Return to Index
Log in to check your private messages
X Files'ta kim olsun isterdiniz?

Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Diğer Karakterler
View previous topic :: View next topic  
Author Message
margikleinjan
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Sun Aug 20, 2006 1:29 pm    Post subject: X Files'ta kim olsun isterdiniz? Reply with quote
byle bir konu hatrlyorum delphi forumundan ama resmi siteninkiydi sanrm. X Files'a yardmc oyuncu olarak kimleri isterdiniz? Sizce kimler X Files atmosferine uygun performans sergileyebilirlerdi??
Benim ilk aklma gelen Clea Duvall oldu. kendisi buffy'nin greli olarak gudik bir blmnde oynamt. X Files'ta acayip dktrebilirdi. Şyle dramatik bir blm, ac eken gen kz olabilirdi...
Ewan Mc Gregor'u da hep grmek isterdim XF'da. hatta Doggett karakteri iin o olsun deniyordu OS'de...
son olarak Asia Argento'da k dururdu.
Back to top
View user's profile Send private message
amor fati
zel Ajan
zel Ajan

PostPosted: Sun Aug 20, 2006 3:16 pm    Post subject: Reply with quote
Ben Jodie Foster' "grmek" isterdim, duymu olmann yannda. Ayrca Naomi Watts' da yardmc oyuncu olarak grmeyi dlemiimdir hep. Bir de Morgan Freeman' da grsek fena olmazd hani. Aaa, bir de Cillian Murphy ilgin olabilirdi mesela bir MOTW blmnde...Tuhaf bir tipi var adamn nk.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
margikleinjan
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Sun Aug 20, 2006 4:07 pm    Post subject: Reply with quote
jodie foster, never again blmnde sesiyle katld zaten. cillian murphy ilgin.
Back to top
isatay
Mdr Yardmcs
Mdr Yardmcs

PostPosted: Sun Aug 20, 2006 5:34 pm    Post subject: Reply with quote
Anthony Hopkins mkemmel uyard diziye.
Back to top
guzeldere1
aylak
aylak

PostPosted: Sun Aug 20, 2006 5:42 pm    Post subject: Reply with quote
Bence byk starlar tayamaz bu dizi. Yapsna uygun deil, oyunculuktan ve starlardan te, olaylara dayanan bi dizi. Uzun uzadya karakter analizi yaplabilecek, senaryo kvrmlarn gsterecek kadar sresi yok zaten. Benim tercihim ise (herhangi bir yan karakterde) Peter Stormare olurdu...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
the 8th endless
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Mon Aug 21, 2006 1:14 am    Post subject: Reply with quote
ok nl oyuncular olmasa da ok gl aktrleri konuk etmitir zaten the x-files. Bir Brad Dourif, bir Lili Taylor hakikaten hem dizinin hem de kendi yeteneklerinin hakkn vermilerdir oynadklar blmlerde. Tabi bir de birer X-Files kefi olan ve "sperstar" mertebesine erimi sayabileceimiz Lucy Liu ve hzla hollywood basamaklarn trmanan Giovanni Ribbisi'yi de sayabiliriz bu isimler arasnda.

Ben heralde sevdiim tm oyuncularn bir ekilde The X-Files'da yer almasn isterdim. u anda ilk aklma gelenler Clancy Brown ve Hugh Laurie...Gillian'la iyi arkada olduklarn sandm Cate Blanchett ve yine Gillian'n Playing By Heart'tan rol arkada olan (ki bunu yllar yllar sonra, daha iki hafta nce rendim ve feci dumur oldum) The Daily Show'un sunucusu sper adam Jon Stewart' da dizide grmek isterdim akas. Hibi ey olmasa bile blmlere renk katacaklar kesin olan isimler bunlar bence.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
guzeldere1
aylak
aylak

PostPosted: Mon Aug 21, 2006 4:32 am    Post subject: Reply with quote
ok doru Murat katlyorum sana, yardmc rollerde hep gl oyuncular oldu X Files bnyesinde. stisna da pek bulamyorum bu blmler arasnda. Fakat ok nl oyuncularn dizilerde konuk oyuncu kontenjannda yer almas baya nadir bir durum; ayrca yine ok hretli oyuncularn sadece bir blm iin kamera nne gemesi de onlara kariyer asndan pek bir ey kazandrmyor zaten. Bu isimler ancak kendi seri projelerinde kamera nne geebilirler. Zaten nl bir beyaz perde oyuncusunu da birka blm iin kiralamak, ortalama bteli bir dizi iin pek da eriilemeyecek bir durum akas...

Peter Stormare bata olmak zere Vincent D'onofrio, her ne kadar dizilerde boy gstermese de Laura Linney ve Haley Joel Osment da benim tercihlerim olurdu.

Gereki olmak gerekirse M. Freeman, N.Cage, D. Washington, W. Dafoe, J. Depp, J. Roberts gibi byk yldzlarn televizyon serilerinde boy gstermesi imkansz gibi duruyor...
Back to top
zge
Saha Ajan
Saha Ajan

PostPosted: Mon Sep 04, 2006 12:05 am    Post subject: Reply with quote
amor fati wrote:
Ben Jodie Foster' "grmek" isterdim, duymu olmann yannda.

bende onu yazcaktm Evil or Very Mad Very Happy neyse baka piti yok allahtan Sad ben robert downey jr'n olmasn isterdim herhangi bi karakteri oynayabilir benim gzmde -pusher hari- (o adam tam biilmi kaftan pusher iin)ama zellikle kafay bulmu bi karakteri oynasn isterdim ve u reklamlardaki -st istiorum diyen afacan- melek grnmnde bi eytan oynamal. eytan olabilirmi phelerim var ama Rolling Eyes
Muhbir
Muhbir

PostPosted: Mon Sep 04, 2006 6:41 pm    Post subject: Reply with quote
Val Kilmer' grmek ho olabilirdi...

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Back to top
zge
Saha Ajan
Saha Ajan

PostPosted: Tue Sep 12, 2006 9:36 pm    Post subject: Reply with quote
Dier reklamdaki gzme toz kat diyen ufaklk da oynasnnnnn Laughing allahm nerden buluyolar bu kadar tatl ocuklar Question
aylak
aylak

PostPosted: Wed Sep 13, 2006 5:12 pm    Post subject: Danny Pino Reply with quote
Duchovny olmasayd kim olurdu balana da yazmtm bu ismi.
.bir ajan rolnde grsek onu fena olmazd.Kyrcek mesela..
Danny Pino

PostPosted: Thu Sep 14, 2006 2:42 pm    Post subject: Reply with quote
kiefer sutherland olabilirdi.veya eric bana...
Balthazar
Fluke Man

PostPosted: Sat Oct 28, 2006 2:11 am    Post subject: Reply with quote
walla bence ajan reyes i monica belluci oynasayd cok gzel olurdu Very Happy
Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Diğer Karakterler All times are GMT + 3 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum