X-Files   Return to Index
Log in to check your private messages
10X01 : My Struggle
Goto page Previous  1, 2, 3

Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: I Still Want to Believe - Sezon 10
View previous topic :: View next topic  
Author Message
erdemisik

PostPosted: Mon Feb 01, 2016 2:42 pm    Post subject: Reply with quote
ncelikle;
herkesi burada grmek ve tekrar x-files yorumu yapmak ook gzel. herkesi selamlyorum.

geen hafta boyunca ok uzaklarda youn bir tempoda olduumdan ilk iki blm dn izleyebildim. ilk blm hakknda bir eyler yazacam ancak tabii ki ncelikle yazlanlar okumak istedim. ama hepsini okumaya dayanamayacam:

rukish demi ki;

"Veee gelelim MSR'a.. buna gelmek lazm nk ok dilim yand benim be.. Bir shipper olarak konuuyorum.. byle kalsnlar abi, daha fazla demesinler..."

yllar yl bunu syledik, ak "noromo" dediniz bize!! bak dizi ne hale, hatta shipper'lar ne hale geldi.

m&s arasnda bir iliki olsa bile bunun diziye yanstlmamas gerekirdi, ak- memnu mu bu dizi kardeim! bunlar izlemek isteyenler iin dnyalaaar kadar dizi var di mi !!! Laughing Laughing Laughing
auroriel
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Mon Feb 01, 2016 2:43 pm    Post subject: Reply with quote
fxmldr75 wrote:
fxmldr75 wrote:
hakancen wrote:
Gerek Roswell olay ile ilgili hatrladm kadaryla olay gn havann frtnal ve yamurlu bir gn olduunu okumu ve izlemitim belgesellerden. Ama blmde byle bir ey yoktu.

Benim de bildiim kadar ile yamurlu ve frtnal bir gecenin ertesi sabah bulunuyor. Yani ufo'nun geceleyin dm olmas gerekiyor.

Biraz aratrdm da "wikia'ya" gre ufo'nun dt yer yine Roswell ama tarih 1945. Bu da neden gndz vakti olduunu aklyor. Bu durumda o ufo bizim bildiimizden 2 sene nce Roswell'e dt. Kimsenin haberi olmad. Sonrasnda insanlar yanl ynlendirmek iin 1947'de tekrar bir ufo dmesi olay sahnelediler ve bu sefer basn ve halk da dahil ettiler...Olabilir mi?

Bir yerdeki yorumda da Roswell'deki UFO'nun farkl, bu blmdeki UFO'nun farkl blgeye dt sylenmiti. Biri New MExico'nun kuzayinde dier gneyinde miymi neymi.. aradm ama bulamadm, bir yerlerde grrsem kaynak eklerim.
Back to top
View user's profile Send private message
thenomad

PostPosted: Mon Feb 01, 2016 3:48 pm    Post subject: Reply with quote
auroriel wrote:

Bir yerdeki yorumda da Roswell'deki UFO'nun farkl, bu blmdeki UFO'nun farkl blgeye dt sylenmiti. Biri New MExico'nun kuzayinde dier gneyinde miymi neymi.. aradm ama bulamadm, bir yerlerde grrsem kaynak eklerim.

Evet o sahneler Roswell deil bence de, nk doktor o kadar uzayl ufo gryor orada ve stne Mulder'a 'Roswell was a smokescreen' diyor. Belli ki baka bir yer oras.
Back to top
View user's profile Send private message
Space Jellyfish
aylak
aylak

PostPosted: Fri Oct 28, 2016 7:11 pm    Post subject: Reply with quote
thenomad wrote:
auroriel wrote:

Bir yerdeki yorumda da Roswell'deki UFO'nun farkl�, bu b�l�mdeki UFO'nun farkl� b�lgeye d��t��� s�ylenmi�ti. Biri New MExico'nun kuzayinde di�er g�neyinde miymi� neymi�.. ara�dm ama bulamad�m, bir yerlerde g�r�rsem kaynak eklerim.

Evet o sahneler Roswell de�il bence de, ��nk� doktor o kadar uzayl� ufo g�r�yor orada ve �st�ne Mulder'a 'Roswell was a smokescreen' diyor. Belli ki ba�ka bir yer oras�.

Güzel bir giriş oldu. Her geri dönüş zordur. İnsan ilişkilerinde de böyledir. Her şey zamanında ve bağlamında bir anlam kazanır. Aynı anlamın devamlılığını örebilmek için hassas olmak gerekir. Zorlarsanız sırıtır, yavanlaşır.

My Struggle-1 bu sezonun en iyilerinden olarak bu zorlu süreci bence iyi kotaran bir bölüm oldu. Mitolojinin özetlenmesi ve yeni bulgular doğrultusunda gözden geçirilmesi iyi işlenmiş.

Hoşgeldin The X Files!
Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: I Still Want to Believe - Sezon 10 All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum