X-Files   Return to Index
Log in to check your private messages
Mad Men
Goto page Previous  1, 2

Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Telemanyaklar
View previous topic :: View next topic  
Author Message
theredandtheblack
zel Ajan
zel Ajan

PostPosted: Tue Oct 19, 2010 2:09 pm    Post subject: Reply with quote
Birinci sezonu bitirmek zereyim ve izlediim en arpc dizilerden biri olduunu belirtmek istedim.Erkekler,aldatmalar,sigara,duman derken aslnda bana ne kadar uzak eyler olduunu ve buna ramen ne kadar ekici bir dizi olduunu farkettim.Grnen o ki dizi sonraki sezonlarda da ekiciliini korumu.

Sezon finalleri okuduum kadaryla beklenmedik finaller genelde.O yzden bugn hemen bitirip 2.sezona gemeyi planlyorum.Bitirdiimde daha ayrntl yorumlar yapabilirim sanrm.
the 8th endless
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Tue Oct 19, 2010 9:46 pm    Post subject: Reply with quote
1. sezon finalindeki don draper'In o mkemmel tesi "carousel" sunumunundan sonraki yorumunu bekliyorum aylin Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
theredandtheblack
zel Ajan
zel Ajan

PostPosted: Wed Oct 20, 2010 9:40 am    Post subject: Reply with quote
Evet dn itibariyle o muhteem sunumu grm oldum.Sanrm Draper'n ofisindeki herkes gibi ben de darmadumandm o sahnede..Draper srprizlerle dolu bir adam,bunu artk anlam bulunuyoruz.Ayrca sadece gemiiyle ilgili amazlarndan tr deil;sunum bunun aksini gsteriyor zaten.Hep gvensiz bir adam olaran nitelendirdim kendisini ama sunum ve ardndan eve geldiindeki merdiven sahnesi,kendisi hakkndaki yorumlarm yerle bir etmi bulunmakta Smile Bob Dylan etkisini de eklemek lazm haliyle.

Peggy'e gelirsem,o nedir ne bitti ne oluyor yahu diyerek bitirdik zaten sezonu.lginti gerekten ama kilolar gzel balamlar.Benim merak ettiim ise Elisabeth Moss'un o dnem baka bi sebeple kilo alp, bir Scully abduction olay gibi durumla balan gibi bir durum mu sz konusu olduu yoksa direk bu senaryo iin mi kilo ald.nk cidden sonlara doru imiti kadn Smile
Tigh
aylak
aylak

PostPosted: Wed Oct 20, 2010 10:48 am    Post subject: Reply with quote
@theredandtheblack: abuk abuk gitme sakn, u anki senin izleme heyecann kskanyorum desem yalan sylemi olmam Very Happy Yani tabi ki herkes benim gibi dnmek zorunda deil ama ben ok ilgiyle ve kendimi hapsederek izlemitim oralar. Ve ilerledike de tadn kaybetmiyor hi phen olmasn...

Mad Men - 4x13 - Tomorrowland

Quote:
Yani bu sezon bitiine mi yoksa tm sezonun gidieine mi methiye dzsem bilemedim ben. Don'un Megan' semesi dardan bakan bir gz iin ne kadar eretiyse de, son blmleri izleyen bizler iinse bir o kadar da oturakl grnyor, ya da benim houma gitti diyeyim. nk Don'un imdiye kadar iliki yaad kadnlar iinde en dengelisi, en elencelisi, ocuklaryla en ho sohbet vakit geireni (Betty'den bile kat kat iyi) ak ara Megan. Ve zaten biraz daha karakteri derinine tandmzda onda bir sekreterden fazlas olduunu da rendik, sanat bir ailenin sanat kz, son blmde Fransz esintilerini grdk, dzgn oturakl, olunuza almak isteyeceiniz tardan bir hanmcaz Very Happy Ha sonradan olay kar m bilemem ama gzel ho kz yani...

te yandan 250 bin $lk da olsa yeni bir hesap kattlar irkete, uyuyan devin uyan oldu ve seneye dipten fena halde k grecekler gibi geliyor bana. Tabi bu kta Megan'n nereye oturaca da pheli, zira eski blmlerden birinde Megan Peggy'ye imrendiini belirtmiti, imdi Don onu da typewriter yaparsa ne olur ne olmaz o da ayr bir muallak.

Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Wed May 04, 2011 9:08 pm    Post subject: Reply with quote
ya olacak ey deil kafay yiycem, buraya da yazmazsam olmaz. Arkada, 4. sezon gibi efsane tesi bir sezondan sonra nasl olur da yapmclarla amc anlamazla dp de dizinin akbetini tehlikeye atar? hadi onu getim, ulan madem anlatnz 5. sezonu neden mart 2012'de balatrsnz? nsafszlk bu! geri sindire sindire tm blmleri 3 defa falan izlemeye frsat veriyor bu kadar sre, bi de yeni insanlar madmen'le tantrmak iin daha iyi bi frsat olamaz heralde. ama 10 ay lan!?!? manyak msnz ya h.
Back to top
Tigh
aylak
aylak

PostPosted: Fri May 06, 2011 9:20 pm    Post subject: Reply with quote
the 8th endless wrote:
ya olacak ey deil kafay yiycem, buraya da yazmazsam olmaz. Arkada, 4. sezon gibi efsane tesi bir sezondan sonra nasl olur da yapmclarla amc anlamazla dp de dizinin akbetini tehlikeye atar? hadi onu getim, ulan madem anlatnz 5. sezonu neden mart 2012'de balatrsnz? nsafszlk bu! geri sindire sindire tm blmleri 3 defa falan izlemeye frsat veriyor bu kadar sre, bi de yeni insanlar madmen'le tantrmak iin daha iyi bi frsat olamaz heralde. ama 10 ay lan!?!? manyak msnz ya h.

Nasl ya, haziran sonu balamyor mu, be haziran sonu biliyorum???

Yapma bunu bana :S

Zaten bu amc'nin olay nedir anlamyorum, Rubicon'u da .i ettiler, afedersin Very Happy
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Mon Sep 19, 2011 7:27 am    Post subject: Reply with quote
4 sezon, 4 en iyi drama emmy'si.
Tarih yazlmtr, baka bir ey sylemeye gerek yok.
mad men'i izlemeye devam edin Smile
Back to top
the 8th endless
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Sun Jan 22, 2012 12:54 pm    Post subject: Reply with quote

5. sezon Jon Hamm'in ynettii iki saatlik blmle 25 martta balyor.
gn, saati getim, saniyeleri sayyorum!
Back to top
Tigh
aylak
aylak

PostPosted: Sat Jun 09, 2012 11:36 am    Post subject: Reply with quote
ki gn sonra final blm olacak ama ok fs. 500 gn bunun iin mi bekledim? Sad

PostPosted: Mon Jun 11, 2012 10:38 pm    Post subject: Reply with quote
Reklamlar hep cezbetmi olsa da beni, oturup izlemeye kalktmda hi bir zaman snamadm bu diziye.
Braktm da snmaya almay..
Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Telemanyaklar All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum