X-Files   Return to Index
Log in to check your private messages
yiki Dodun Annabeth

Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Diğer Karakterler
View previous topic :: View next topic  
Author Message
margikleinjan
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Fri Dec 23, 2005 5:09 pm    Post subject: yiki Dodun Annabeth Reply with quote
Gnderen: nervewreckingacrobaticbackwardsband (margi13) 3/13/2003 10:57 pm
Alc: ALL

Bugn Annabeth Gish'in doumgn....Biraz spoiler ierebilir d.gn kutlamam batan syleyeyim:)Neyse buralarda tek kutlayan Annabeth hayran benim sanyorum.Ama ossun maybe one girl can fight the future alone:ppppp
imdi diyebilirsiniz kimki bu Annabeth nerden kt??? Spoiler olay burada devreye giriyor ite. Scully'den sonra X-Files'n tek, yegane 'iyi' kadn ana karakterini canlandran aktris. Sanat tanmak iin sanatya bakmak gerek diyor ve kk bir Annabeth biyografisi sunuyorum affnza snarak....

'71 doumlu Annabeth...(ocuk yldzlar saymazsak X-Files'n en gen ana karakteri:p)ocuk yldz demiken o da onlardan biriydi. 13 yanda balam film kariyerine...Mystic pizza'da Julia Roberts, Lili Taylorla oynam daha sonra...Byle istikrarla giderken okulu iin biraz ara vermi.(Duke niversitesinde ngilizce okumu baya iyi bir dereceyle mezun olmu.)Daha sonra da hi hafife alnmayacak bir filmografi izmi kendine (tamam kabul bazen geyik filmlerde oynuyo ama kimsenin mkemmel olduu sayltsn kabul etmiyorum...)Nixon gzeldi ama, izleyemedim ama Last Supper'a da yle diyorlar. Beautiful girls'te fena saylmazd. Bi de piyasa filmi Double Jeopardy var,Ashley Judd'un grdyseniz hatrlarsnz kesinlikle. Haa eski filmlerinin arasnda bi de Wyatt Earp var.Orada da Kevin Kostner'n ak olduu kz oynuyodu.Ayn filmde Ta Leoni'nin kevin'e sulanan hafif merep kadn oynuyor olmas ilgin bi nokta gibime geldi:ppp
yi ki
Dodun
Annabeth
Spoiler
Spoiler
Spoiler
yi ki
Dodun
Annabeth

tiraf edeyim Annabeth hakknda X F ncesi ntrdm. Ama Official Mag'de ilk kez Special Agent Monica Reyes olarak *glmseyen* resmini grnce tutumum olumluya kayd... Scully'i ne kadar taktir ettiimi 20bin kez tekrar etmi olmalym. Bence o bir rakibe de deildi. Farkl kulvarlar sz konusu zaten.. Ama OSdeki baz rabid hayranlar yle grdler/gryorlar.Bu yzden savunma mekanizmalar devreye giriyor,karalamaya giriiyorlar. Belli bir noktadan sonra kendini dorulayan kehanete dnyor olay. Bir kimseye 100bin kez moron gerizeka derseniz,kendini sorgulamaya balar yle olmasa bile.

Bir ksm hayrann bu dmanca tepkisi beni fazlasyla rahatsz etti. Dnebiliyor musunuz?Onu aalamay adeta bir yaam tarz haline getirmi insanlar. 'Hadi Flukeman(u host'taki yaratk) Reyes romantizmi yazalm!!!!' gibi dnceler mevcut. Ki bence bunlar zerre kadar haketmiyor Annabeth.... Hem oyuncu hemde *insan* olarak....Chris Carter'n ekibinin, ve pek ok baka kiinin bu karakteri nasl ktye kullandndan, potansiyeli nasl boa harcadndan bahsetmitim. Hayran kitlesi RP'e kar da olduka dmanca davrand bata....Tamam kabul bende diziyi ok seviyorum ama bu rkln bir eidi deilde ne peki? Aman neyse bu zrvalarla yine kafa iirmeyim ben:ppp

Annabeth'e geri dneyim. O da bir X Phile.en sevdii blmlerden biri Home imi:pp

<<Gish: I think I watched the show for the first 2 years pretty regularly. One of my favorite episodes was "Home". It was one of my favorites cause it freaked me out so much. I really honestly loved the episode that Duchovny directed. Not the baseball one, but the dance one. <<
diyor....
Mitolojinin iinden o da kamam ne var ki:ppp(kan var m ki:))))
Akademik kariyerine ehemmiyet vermesi bana gre Annabeth'in takdire ayan bir zellii...Hollywood'da ocuk yldzlarn ne hale geldii ortada.Ama Annabeth bunlardan biri olmam:)

Onunla tanan baz hayranlarnn bildirdiine gre, olduka alak gnll, arkada canls,samimi ve hassas bir kimseymi...nternet kullanc olmasna ramen (David duchovny'nin hi online olmadn biliyor muydunuz???) pek Osye falan uramadn sylemilerdi, hisli bir kimse olduu iin incinmek istemiyormu:(
Bu mesaj bi hayrannn onunla tanmasyla ilgili yorumlaryla bitiriyorum...
'She's so sweet and so real. So many celebrities are fake, but she is the complete opposite. She's so down to earth and cheery and sweet. She didn't have to do all the things that she did for me at all, and I would have still been happy, but she did out of the goodness of her heart, and I really knew at that moment how incredible she really was. She lived up to my further expectation of her times a million.'

I try to stay open:)

http://www.braziliandrr.hpg.ig.com.br/Imagens/AnnabethGish/reyespic73.jpg

--------------------------------------------------------------------------------
Edited 3/13/2003 5:14:25 PM ET by everyone's a winner baby! (MARGI13)

Gnderen: 4 8 15 16 23 42 (TRARAGORN) 3/14/2003 1:12 am
Alc: nervewreckingacrobaticbackwardsband (margi13)

benden de ,benden de ...
hakkini verdi.

Gnderen: nervewreckingacrobaticbackwardsband (margi13) 3/14/2003 11:10 pm
Alc: 4 8 15 16 23 42 (TRARAGORN)

doru sze ne denir!

Gnderen: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 3/16/2003 1:23 pm
Alc: nervewreckingacrobaticbackwardsband (margi13)

Annabeth'in doumgnn bende en iten dileklerimle kutluyorum ..Filmlerinin onu deil ama birkan seyrettim bence ok tatl ve irindi. Mystic Pizza bence en irini...

Ananbeth'e hakaret edenlere ya da herhangi birine (Mimi Rogers'a mesela ) bende tahamml edemiyorum ama bu Reyes 'i sevdim anlamna gelmez ..(en azndan 9. sezondakini) ve tabii ki Reyes Scully'e rakip deil : )

Mutlu yllar Bethie ..

Gnderen: nervewreckingacrobaticbackwardsband (margi13) 3/16/2003 3:05 pm
Alc: Federal Bureau of Imagination (PELIN77)

ten dileklerin iin teekkrler pelincim:)Tabiki Reyes'i sevmek zorunda deilsin.Keke tm Reyes sevmeyenleri senin gib olsa:)Ama Annabeth ile Reyes'i kartranlar ok...Neyse farkl grlerde olupta gzel gzel anlaabilmek ne ho:)))

Back to top
View user's profile Send private message
tithonus
aylak
aylak

PostPosted: Tue Mar 13, 2007 3:03 pm    Post subject: Reply with quote
bugn bitanecik hissiyatl ajanmz reyes imizi canlandran annabeth gish in doum gn. minik bebei ve eiyle uzun ve mutlu bir mr dilerim kendisine...
Saha Ajan
Saha Ajan

PostPosted: Tue Mar 13, 2007 5:50 pm    Post subject: Reply with quote
Sevgili Monica'nn yani Annabeth'in doum gnn en iten duygularmla kutluyorum.Salkl ve mutlu nice senelere.
Mdr Yardmcs
Mdr Yardmcs

PostPosted: Tue Mar 13, 2007 7:54 pm    Post subject: Reply with quote
yi ki dodun Annabeth...Salkl bir mr srmeni dilerim...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
margikleinjan
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Tue Mar 13, 2007 8:24 pm    Post subject: Reply with quote
bende annabeth'e nice nice yllar diyorum, o muhteem glmsemesini eksiltmeyecek...
bu doumgn eminim onun iin ok zel olacak. cash'le beraber nk (bu isme de zor alrm zor)
Back to top
tithonus
aylak
aylak

PostPosted: Wed Mar 14, 2007 10:21 am    Post subject: Reply with quote
cash diyince benim aklma hep tango ve cash geliyor. yle bi film vard bizamanlar. kkken ne severdim o filmi ya, deli miyim neyim Very Happy
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Fri Mar 14, 2008 1:21 am    Post subject: Reply with quote
haha 5 yldr kutluyormuum annabethin doumgnn Laughing hey gidi; pasta alp arkadalarla kutladm hatrlarm. ama km biraz artk Confused neyse iyi ki dodu Mr. Green Mr. Green
Back to top
amor fati
zel Ajan
zel Ajan

PostPosted: Sat Mar 13, 2010 1:22 pm    Post subject: Reply with quote
Bugn itibariyle imdb'ye gre 39 yana girmi. Tahminimden daha gen aslnda, hani 40 st deseler inanrdm halbuki. imdb'de born today ksmnda grnce buraya yazasm geldi. iyi domuun annabeth Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Diğer Karakterler All times are GMT + 3 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum