» Ana Sayfa
   » X-Files Nedir?
   » FORUM
   » X-Cast
   » Bölüm Rehberi
   » Bölüm Adları
   » Mitoloji
   » Senaryolar
   » Fanfiction
   » Fanart
   » Basında X Files
   » X-Sözlük
   » Bilmedikleriniz
   » The X Team
   » Etkinlikler
   » Linkler


Dizi ve sayfa ile ilgili her
türlü soru ve önerinizi
faq@thexfiles-tr.net
adresine yollayabilirsiniz!

 
 
...:: Bakımlı Adam (WMM) ::...
   


  

   

Sigara İçen Adam’ı bile huşu içinde bırakan ve korkutan bu adam kimdir? Uzun boylu,dengeli,kusursuz bir giyimi olan,ve bir yılanın örtülü gözleri tarafından yalanlanan kültür cilası ile Bakımlı Adam, New York 46. Batı Caddesindeki kulübün tuğla yüzünün ardında buluşan “kukla oynatıcılarının” kamçısını elinde tutmaktadır. Sırlarını korumak için yalan söylemeye,dalavereye getirmeye hatta öldürmeye olan hevesi konusunda oldukça açık olan WMM,bu tavrını tatlı dilli bir gurur ile ifade ediyor. Gerçek hariç hiçbir güçten asla korkmayan bir adamın gururu ile...


 


TheXFiles-TR isminin kullanım hakları İzmir 14. Noterinden alınan belgeyle sayfamız adına kayıt altına alınmıştır. TheXFiles-TR isminin başka kişi,kurum ve Internet siteleri tarafından kullanılması yasaktır. Site içerisinde yer alan tüm haber, metin, ve diğer içerik thexfiles-tr.net 'e aittir. Hiçbir şekilde basılı veya herhangi diğer bir elektronik ortamda (CD, Internet vs.) izinsiz kullanılamaz. Sitemizin Beyin Atölyesi, Fanfic, Fanart bölümlerinde yayınlanan yazı, resim vb. eserlerin sorumlulukları, sahiplerine aittir. Alıntı, kopya olduğu anlaşılan eserler derhal silinecektir.

Bu site The X Files hayranları tarafından hazırlanmış, dizinin Türkiye'deki hayranlarına kaynak teşkil etmesi için tamamen amatör sebeplerle oluşturulmuş bir sitedir. 1013 Productions ve 20th Century Fox ile hiçbir bağlantısı yoktur. The X Files ile ilgili tüm haklar, bu şirketlere aittir.

Copyright © 1999-2006 TheXFiles-TR