» Ana Sayfa
   » X-Files Nedir?
   » FORUM
   » X-Cast
   » Bölüm Rehberi
   » Bölüm Adları
   » Mitoloji
   » Senaryolar
   » Fanfiction
   » Fanart
   » Basında X Files
   » X-Sözlük
   » Bilmedikleriniz
   » The X Team
   » Etkinlikler
   » Linkler


Dizi ve sayfa ile ilgili her
türlü soru ve önerinizi
faq@thexfiles-tr.net
adresine yollayabilirsiniz!

 
 
...:: William Mulder ::...
   


  

   

Fox Mulder’ın babasını William (Bill) Muler'ı, sert, somurtkan ve soğuk bir adam olarak ilk kez “Colony” de, oğlunun kucaklaşma çabalarını sadece basit bir el sıkmayla karşıladığı zaman görürüz. Bu duygusal gerginlik, Mulder’ın ona Samantha’nın “tekrar kaybolduğunu” söylemek zorunda kaldığı zaman yaşlı adamın öfkesi ve acılarının oğlundan çıkardığı “End Game” de de devam eder. Oğlunun açıkça acı çekiyor ve suçluluk duyuyor olmasına rağmen Bill Mulder aradaki buz gibi mesafeyi asla azaltmaz. “Anasazi” de Bill Mulder hakkında biraz daha bilgi ediniriz; Sigara İçen Adam’la olan konuşması,onun Mulder’ın en büyük düşmanıyla gayet samimi olduğunu gösterir. Bu ikilinin konuşmalarından ikisinin de korktuğu bir gizli projede çalıştığını öğrendiğimizde,artık karşımızda dertli,derin bir suçluluk duygusu içinde olan ve oğlunun kendisinin bu gizli işin içinde olduğunu öğrenmesinden dehşet duyabilecek bir baba vardır. Bill’in vicdanı nihayet rolünü oğluna itiraf ettirmesini sağlar ancak tam her şeyi açıklayacakken Alex Krycek onu öldürür ve cinayet Mulder’ ın üstüne kalır. Oğlunun kolunda son nefeslerini verirken Bill Mulder nihai sözlerinde,oğlundan onu affetmesini ister.
 


TheXFiles-TR isminin kullanım hakları İzmir 14. Noterinden alınan belgeyle sayfamız adına kayıt altına alınmıştır. TheXFiles-TR isminin başka kişi,kurum ve Internet siteleri tarafından kullanılması yasaktır. Site içerisinde yer alan tüm haber, metin, ve diğer içerik thexfiles-tr.net 'e aittir. Hiçbir şekilde basılı veya herhangi diğer bir elektronik ortamda (CD, Internet vs.) izinsiz kullanılamaz. Sitemizin Beyin Atölyesi, Fanfic, Fanart bölümlerinde yayınlanan yazı, resim vb. eserlerin sorumlulukları, sahiplerine aittir. Alıntı, kopya olduğu anlaşılan eserler derhal silinecektir.

Bu site The X Files hayranları tarafından hazırlanmış, dizinin Türkiye'deki hayranlarına kaynak teşkil etmesi için tamamen amatör sebeplerle oluşturulmuş bir sitedir. 1013 Productions ve 20th Century Fox ile hiçbir bağlantısı yoktur. The X Files ile ilgili tüm haklar, bu şirketlere aittir.

Copyright © 1999-2006 TheXFiles-TR