» Ana Sayfa
   » X-Files Nedir?
   » FORUM
   » X-Cast
   » Bölüm Rehberi
   » Bölüm Adları
   » Mitoloji
   » Senaryolar
   » Fanfiction
   » Fanart
   » Basında X Files
   » X-Sözlük
   » Bilmedikleriniz
   » The X Team
   » Etkinlikler
   » Linkler


Dizi ve sayfa ile ilgili her
türlü soru ve önerinizi
faq@thexfiles-tr.net
adresine yollayabilirsiniz!

 
 
...:: Teena Mulder ::...
   


  

   

Mulder ailesinin mutlu hayatı,Bill Mulder’ın eşi Teena’dan hangi evladının “proje” için kullanılacağını seçmesini isteyince paramparça olur. Bir seçim yapmaz ve kocası Samantha’yı feda etmeye karar verdiği için ondan nefret eder. Çift kısa bir süre sonra ayrılır. Daha sonra Sigara İçen Adam’ın Bill Mulder’la beraber çalıştığı ve Teena’yla bir ilişkisi olduğu ortaya çıkar. CSM aynı zamanda kadının hayatının kurtarılmasında da önemli bir rol oynar ancak bunu sadece Mulder’ın hala X-Files’a ilgi duymasını devam ettirmek için yapar.

Hayatının sonunda Bayan Mulder oğluna kız kardeşinin kaçırılmasıyla ilgili tüm eksik parçaları açıklamaya kara vermişti,ancak Mulder çok geç kalmıştır. Annesi “Sein und Zeit”da intihar eder,çünkü Teena vücudu biçimsizleştiren ve ölümcül bir tür olan Paget kanserine yakalanmıştı. Yinede ölümünden sonra,Bayan Mulder’ın hayaleti oğlunun uykusunda ona fısıldayarak bazı cevaplar sunmayı başarabilmişti. 


TheXFiles-TR isminin kullanım hakları İzmir 14. Noterinden alınan belgeyle sayfamız adına kayıt altına alınmıştır. TheXFiles-TR isminin başka kişi,kurum ve Internet siteleri tarafından kullanılması yasaktır. Site içerisinde yer alan tüm haber, metin, ve diğer içerik thexfiles-tr.net 'e aittir. Hiçbir şekilde basılı veya herhangi diğer bir elektronik ortamda (CD, Internet vs.) izinsiz kullanılamaz. Sitemizin Beyin Atölyesi, Fanfic, Fanart bölümlerinde yayınlanan yazı, resim vb. eserlerin sorumlulukları, sahiplerine aittir. Alıntı, kopya olduğu anlaşılan eserler derhal silinecektir.

Bu site The X Files hayranları tarafından hazırlanmış, dizinin Türkiye'deki hayranlarına kaynak teşkil etmesi için tamamen amatör sebeplerle oluşturulmuş bir sitedir. 1013 Productions ve 20th Century Fox ile hiçbir bağlantısı yoktur. The X Files ile ilgili tüm haklar, bu şirketlere aittir.

Copyright © 1999-2006 TheXFiles-TR