» Ana Sayfa
   » X-Files Nedir?
   » FORUM
   » X-Cast
   » Bölüm Rehberi
   » Bölüm Adları
   » Mitoloji
   » Senaryolar
   » Fanfiction
   » Fanart
   » Basında X Files
   » X-Sözlük
   » Bilmedikleriniz
   » The X Team
   » Etkinlikler
   » Linkler


Dizi ve sayfa ile ilgili her
türlü soru ve önerinizi
faq@thexfiles-tr.net
adresine yollayabilirsiniz!

 
 
...:: A.D. Walter Skinner ::...
   


  

   

Deniz Kuvvetlerinde görev yapmış,katı bir iş anlayışına sahip olan Müdür Yardımcısı Walter Skinner Mulder’ın gelenek dışı araştırma yöntemlerine karşı bazen sabır sınırlarını zorlar. Araştırmalarının tehlikeli yerlere doğru gittiği konusunda Mulder ve Scully’Yi birden fazla kez uyarmak zorunda kaldı. Aynı zamanda,X-Files’ı kapatmaya zorlanmıştı,ancak kendi yetkisi altında bölümü yeniden açmaya karar vermişti. Görünen o ki Skinner iki gündem arasında sıkışıp kalmıştır: Ajanlar Mulder ve Scully bir tarafta,Sigara İçen Adam(CSM) bir tarafta. CSM tarafından yapılan sık ziyaretler Skinner’ı Sendika’nın bir diğer hizmetçisi olarak göstermektedir,ama Mulder ve Scully için “resmi kanallar aracılığıyla” gösterdiği çabalar,onun,ajanları ve onların çalışmaları için duyduğu endişeyi açıkça belli etmektedir. Yinede Krycek,Müdür Yardımcısının,güce sahip olanların ellerinden asla kurtulamayacağını kanıtladı. Eski ajan,Skinner’ın kan damarlarındaki nanoteknolojik robotların miktarını arttırabilen bir cihaza sahiptir.

Mulder’ın uzaylı teorilerine tamamen inanmamış olmasına rağmen,Skinner “Requiem”de gökyüzünde parlak bir ışığın havayı yarıp geçmesini hayretler içinde izlemiş ve Mulder’ın kaçırılmasına tanık olmuştur. Olayları Scully’ye tekrar anlatırken duygu yüklüdür: “Ne gördüğüm bana sorulacaktır,” der “ve gördüğümü inkar edemem. Etmeyeceğim.”

 


TheXFiles-TR isminin kullanım hakları İzmir 14. Noterinden alınan belgeyle sayfamız adına kayıt altına alınmıştır. TheXFiles-TR isminin başka kişi,kurum ve Internet siteleri tarafından kullanılması yasaktır. Site içerisinde yer alan tüm haber, metin, ve diğer içerik thexfiles-tr.net 'e aittir. Hiçbir şekilde basılı veya herhangi diğer bir elektronik ortamda (CD, Internet vs.) izinsiz kullanılamaz. Sitemizin Beyin Atölyesi, Fanfic, Fanart bölümlerinde yayınlanan yazı, resim vb. eserlerin sorumlulukları, sahiplerine aittir. Alıntı, kopya olduğu anlaşılan eserler derhal silinecektir.

Bu site The X Files hayranları tarafından hazırlanmış, dizinin Türkiye'deki hayranlarına kaynak teşkil etmesi için tamamen amatör sebeplerle oluşturulmuş bir sitedir. 1013 Productions ve 20th Century Fox ile hiçbir bağlantısı yoktur. The X Files ile ilgili tüm haklar, bu şirketlere aittir.

Copyright © 1999-2006 TheXFiles-TR