» Ana Sayfa
   » X-Files Nedir?
   » FORUM
   » X-Cast
   » Bölüm Rehberi
   » Bölüm Adları
   » Mitoloji
   » Senaryolar
   » Fanfiction
   » Fanart
   » Basında X Files
   » X-Sözlük
   » Bilmedikleriniz
   » The X Team
   » Etkinlikler
   » Linkler


Dizi ve sayfa ile ilgili her
türlü soru ve önerinizi
faq@thexfiles-tr.net
adresine yollayabilirsiniz!

 
 
...:: Monica Reyes ::...
   


  

   

Austin Texas’ta doğmasına rağmen Monica Reyes Meksikalı bir aile tarafından evlat edinmiş ve Meksika’da büyümüştür. Asıl ailesini hiçbir zaman tanımamıştır.

Brown Üniversitesi’nde Folklor ve Mitoloji konusunda uzmanlaşan Reyes,hem üniversite hem de master diplomasını 4 senede almıştır. Akademik bir kariyerle kıyasladıktan sonra,1990’da Quantico’ya kaydoldu. Reyes’in ilk FBI davası,Satanist ayin tarzında işlenen bir tecavüzü araştırmak için kurulan işbirliğine atanmasıydı. Suçlamaların hiçbiri kanıtlanamamış, ve 1992’de bir rapor sunulmuştu. Reyes bundan sonra New York bölge bürosunda çalıştı,davalarının arasında New York City polisi John Doggett’ın 8 yaşındaki oğlu Luke Doggett’ın kaçırılması da vardı. Çocuk sonunda ölü olarak bulunabilinmiş,ancak hiçbir şüpheli belirlenememişti. 1999’da New Orleans bölge ofisine geçti. Eski polis Ajan Doggett onu Washington’daki X-Files bölümünde çalışmasına ikna etmeyi başarana kadarda New Orleans’ta çalıştı. 


TheXFiles-TR isminin kullanım hakları İzmir 14. Noterinden alınan belgeyle sayfamız adına kayıt altına alınmıştır. TheXFiles-TR isminin başka kişi,kurum ve Internet siteleri tarafından kullanılması yasaktır. Site içerisinde yer alan tüm haber, metin, ve diğer içerik thexfiles-tr.net 'e aittir. Hiçbir şekilde basılı veya herhangi diğer bir elektronik ortamda (CD, Internet vs.) izinsiz kullanılamaz. Sitemizin Beyin Atölyesi, Fanfic, Fanart bölümlerinde yayınlanan yazı, resim vb. eserlerin sorumlulukları, sahiplerine aittir. Alıntı, kopya olduğu anlaşılan eserler derhal silinecektir.

Bu site The X Files hayranları tarafından hazırlanmış, dizinin Türkiye'deki hayranlarına kaynak teşkil etmesi için tamamen amatör sebeplerle oluşturulmuş bir sitedir. 1013 Productions ve 20th Century Fox ile hiçbir bağlantısı yoktur. The X Files ile ilgili tüm haklar, bu şirketlere aittir.

Copyright © 1999-2006 TheXFiles-TR