» Ana Sayfa
   » X-Files Nedir?
   » FORUM
   » X-Cast
   » Bölüm Rehberi
   » Bölüm Adları
   » Mitoloji
   » Senaryolar
   » Fanfiction
   » Fanart
   » Basında X Files
   » X-Sözlük
   » Bilmedikleriniz
   » The X Team
   » Etkinlikler
   » Linkler


Dizi ve sayfa ile ilgili her
türlü soru ve önerinizi
faq@thexfiles-tr.net
adresine yollayabilirsiniz!

 
 
...:: Melissa Scully ::...
   


  

   

Scully’nin ablası kardeşine biraz benzese de Melissa, Scully’nin tam zıttıdır. “One Breath”in açılış sahnesinde Margaret Scully,Dana’dan bahsederken “ablasının aksine” oğlan gibi bir kız olduğunu anlatır. Yetişkin Melissa,mucizelere inanan ve tılsımlar ve kristallere müthiş ilgi duyan birisiydi. Kardeşi ölüm döşeğinde yatarken yanına gelip onun ruhuyla iletişim kurmaya ve ruhunun derinliklerine inmeye çalışmıştı.

Melissa New Age tarzı ve “ahenkli yaklaşım” saçmalıklarıyla Mulder’ı açıkça sinirlendirmişti. “Blessing Way”de Alex Krycek Scully’yi öldürme teşebbüsünü yüzüne gözüne bulaştırınca bu olay Melissa’nın ölümüyle sonuçlanır. Ama ortağına gözü yaşlı bir şekilde “o benim için öldü derken” Scully ablasının anısının her zaman onunla olduğunu ifade eder.


 


TheXFiles-TR isminin kullanım hakları İzmir 14. Noterinden alınan belgeyle sayfamız adına kayıt altına alınmıştır. TheXFiles-TR isminin başka kişi,kurum ve Internet siteleri tarafından kullanılması yasaktır. Site içerisinde yer alan tüm haber, metin, ve diğer içerik thexfiles-tr.net 'e aittir. Hiçbir şekilde basılı veya herhangi diğer bir elektronik ortamda (CD, Internet vs.) izinsiz kullanılamaz. Sitemizin Beyin Atölyesi, Fanfic, Fanart bölümlerinde yayınlanan yazı, resim vb. eserlerin sorumlulukları, sahiplerine aittir. Alıntı, kopya olduğu anlaşılan eserler derhal silinecektir.

Bu site The X Files hayranları tarafından hazırlanmış, dizinin Türkiye'deki hayranlarına kaynak teşkil etmesi için tamamen amatör sebeplerle oluşturulmuş bir sitedir. 1013 Productions ve 20th Century Fox ile hiçbir bağlantısı yoktur. The X Files ile ilgili tüm haklar, bu şirketlere aittir.

Copyright © 1999-2006 TheXFiles-TR