» Ana Sayfa
   » X-Files Nedir?
   » FORUM
   » X-Cast
   » Bölüm Rehberi
   » Bölüm Adları
   » Mitoloji
   » Senaryolar
   » Fanfiction
   » Fanart
   » Basında X Files
   » X-Sözlük
   » Bilmedikleriniz
   » The X Team
   » Etkinlikler
   » Linkler


Dizi ve sayfa ile ilgili her
türlü soru ve önerinizi
faq@thexfiles-tr.net
adresine yollayabilirsiniz!

 
 
...:: Margaret Scully ::...
   


  

   

Bu sakin sesli kadının içinde,geleneksel görünümünün altında, çelik gibi bir arzu ve kararlılık vardır. Ailesi,eşi Albay William Scully öldükten sonra dul kalan Margaret Scully için her şeydir. Annesel bir kaygı ile aileye olan bağlılığını birleştiren Margaret’ın tüm hayatı açıkça bir anne ve ev hanımı olarak geçmiştir. Ancak,Bayan Scully’nin psişik sezgileri olabilir. Dana “Duane Barry”de kaçırılınca, Margaret, Mulder’a kızıyla ilgili olarak bir önsezi yaşadığını ancak bunu şüpheci kızına söylemekten korktuğunu itiraf eder. “One Breath”de Mulder’ın ortağının komada yattığını öğrendiği zaman yaşadığı öfke halini ve şiddetli olaylar çıkardığı sırada Margaret bu fırtınanın tam ortasında tüm olanları görmezden gelerek oturuyordu, kendini her şeyden soyutlayıp tamamen kızına odaklanmış bir şekilde.

 


TheXFiles-TR isminin kullanım hakları İzmir 14. Noterinden alınan belgeyle sayfamız adına kayıt altına alınmıştır. TheXFiles-TR isminin başka kişi,kurum ve Internet siteleri tarafından kullanılması yasaktır. Site içerisinde yer alan tüm haber, metin, ve diğer içerik thexfiles-tr.net 'e aittir. Hiçbir şekilde basılı veya herhangi diğer bir elektronik ortamda (CD, Internet vs.) izinsiz kullanılamaz. Sitemizin Beyin Atölyesi, Fanfic, Fanart bölümlerinde yayınlanan yazı, resim vb. eserlerin sorumlulukları, sahiplerine aittir. Alıntı, kopya olduğu anlaşılan eserler derhal silinecektir.

Bu site The X Files hayranları tarafından hazırlanmış, dizinin Türkiye'deki hayranlarına kaynak teşkil etmesi için tamamen amatör sebeplerle oluşturulmuş bir sitedir. 1013 Productions ve 20th Century Fox ile hiçbir bağlantısı yoktur. The X Files ile ilgili tüm haklar, bu şirketlere aittir.Copyright © 1999-2006 TheXFiles-TR