» Ana Sayfa
   » X-Files Nedir?
   » FORUM
   » X-Cast
   » Bölüm Rehberi
   » Bölüm Adları
   » Mitoloji
   » Senaryolar
   » Fanfiction
   » Fanart
   » Basında X Files
   » X-Sözlük
   » Bilmedikleriniz
   » The X Team
   » Etkinlikler
   » Linkler


Dizi ve sayfa ile ilgili her
türlü soru ve önerinizi
faq@thexfiles-tr.net
adresine yollayabilirsiniz!

 
 
...:: Alex Krycek ::...
   


  

   

Yakışıklı,çekici ve hoş sohbet bir kişiliği olan hain Ajan Alex Krycek, “Sleepless” bölümünde saygıda kusur etmeyen çaylak bir FBI ajanı rolünü oynayarak Mulder’ın kanına girmeyi başarır. Ancak Sigara İçen Adam’ı Mulder ve Scully’nin birbirinden uzaklaştırılmasının,ortaklıklarında bir hasara yol açmadığı konusunda uyarınca,(internet hayranlarının ona taktığı isimle) Ratboy’un gerçek bağlantıları ortaya çıkar. Çifte ajanın karanlık yüzü, Scully’nin kaçırılması ve Duane Barry’nin susturulmasında araç olarak kullanıldığı “Duane Barry” ve “Ascension” bölümlerinde daha da belirginleşir.

İhaneti ortaya çıkınca Krycek,yeraltında daha tehlikeli bir şekilde varolmak üzere Büro’dan kaybolur. “Anasazi”de,Mulder’ın babasını öldürür. Krycek’in sadece kendisi için çalışması,onu CSM’nin baş adamı kılar,ancak patronu ona yüzünü çevirir ve Tunus’ta bir hapse yollar. CSM zamanla,daha fazla kirli iş için onu hapisten çıkarır ancak Krycek intikamını alır. Mulder,bu hain ile ilgili hiçbir şüphesini asla kaybetmemesine rağmen,”Requiem”de Krycek ona yardım eder. Ancak esas soru şudur: Krycek güvenilir biri mi yoksa o sadece kendisi için mi çalışıyor?


 


TheXFiles-TR isminin kullanım hakları İzmir 14. Noterinden alınan belgeyle sayfamız adına kayıt altına alınmıştır. TheXFiles-TR isminin başka kişi,kurum ve Internet siteleri tarafından kullanılması yasaktır. Site içerisinde yer alan tüm haber, metin, ve diğer içerik thexfiles-tr.net 'e aittir. Hiçbir şekilde basılı veya herhangi diğer bir elektronik ortamda (CD, Internet vs.) izinsiz kullanılamaz. Sitemizin Beyin Atölyesi, Fanfic, Fanart bölümlerinde yayınlanan yazı, resim vb. eserlerin sorumlulukları, sahiplerine aittir. Alıntı, kopya olduğu anlaşılan eserler derhal silinecektir.

Bu site The X Files hayranları tarafından hazırlanmış, dizinin Türkiye'deki hayranlarına kaynak teşkil etmesi için tamamen amatör sebeplerle oluşturulmuş bir sitedir. 1013 Productions ve 20th Century Fox ile hiçbir bağlantısı yoktur. The X Files ile ilgili tüm haklar, bu şirketlere aittir.

Copyright © 1999-2006 TheXFiles-TR