» Ana Sayfa
   » X-Files Nedir?
   » FORUM
   » X-Cast
   » Bölüm Rehberi
   » Bölüm Adları
   » Mitoloji
   » Senaryolar
   » Fanfiction
   » Fanart
   » Basında X Files
   » X-Sözlük
   » Bilmedikleriniz
   » The X Team
   » Etkinlikler
   » Linkler


Dizi ve sayfa ile ilgili her
türlü soru ve önerinizi
faq@thexfiles-tr.net
adresine yollayabilirsiniz!

 
 
...:: D.D. Alvin Kersh ::...
   


  

   

Bir zamanlar Vietnam’a jet pilotluğu yapan eski Müdür Yardımcısı, “The Beginning”de X-Files’dan uzaklaştırılan Mulder ve Scully’nin yeni üstü olur. Kersh her zaman bu ikilinin çalışmalarından ve “uzaylı saçmalığı” olarak adlandırdığı olaylardan şüphe duymuştu. Sekizinci Sezon’un başında FBI’n yeni Başkan Yardımcısı görevine getirilir. Yeni görevindeki ilk emrini Ajan John Doggett’ın Mulder’ı bulmak için kurulan geçici İşbirliği’nin başına getirilmesi için verdi ve Scully ile Skinner’ı bu araştırma süresince kamuoyunda uzaylı varlıkların herhangi bir bahsi geçerse bunun onların derhal kovulmasıyla sonuçlanacağını söyleyerek tehdit etti. Esas amacı FBI’n itibarını korumak olmasına rağmen,Kersh’ün gerçeği gizlemeye çalışanlarla bilinmeyen bir bağlantısı olabilir.
 


TheXFiles-TR isminin kullanım hakları İzmir 14. Noterinden alınan belgeyle sayfamız adına kayıt altına alınmıştır. TheXFiles-TR isminin başka kişi,kurum ve Internet siteleri tarafından kullanılması yasaktır. Site içerisinde yer alan tüm haber, metin, ve diğer içerik thexfiles-tr.net 'e aittir. Hiçbir şekilde basılı veya herhangi diğer bir elektronik ortamda (CD, Internet vs.) izinsiz kullanılamaz. Sitemizin Beyin Atölyesi, Fanfic, Fanart bölümlerinde yayınlanan yazı, resim vb. eserlerin sorumlulukları, sahiplerine aittir. Alıntı, kopya olduğu anlaşılan eserler derhal silinecektir.

Bu site The X Files hayranları tarafından hazırlanmış, dizinin Türkiye'deki hayranlarına kaynak teşkil etmesi için tamamen amatör sebeplerle oluşturulmuş bir sitedir. 1013 Productions ve 20th Century Fox ile hiçbir bağlantısı yoktur. The X Files ile ilgili tüm haklar, bu şirketlere aittir.

Copyright © 1999-2006 TheXFiles-TR