» Ana Sayfa
   » X-Files Nedir?
   » FORUM
   » X-Cast
   » Bölüm Rehberi
   » Bölüm Adları
   » Mitoloji
   » Senaryolar
   » Fanfiction
   » Fanart
   » Basında X Files
   » X-Sözlük
   » Bilmedikleriniz
   » The X Team
   » Etkinlikler
   » Linkler


Dizi ve sayfa ile ilgili her
türlü soru ve önerinizi
faq@thexfiles-tr.net
adresine yollayabilirsiniz!

 
 
...:: Jeffrey Spender ::...
   


  

   

Ajan Jeffrey Spender Mulder ve Scully’ye ilk kez bir çok kaçırılan olan Cassandra Spender’ın oğlu olarak tanıtıldı. Spender annesinin çılgın UFO hikayelerinin FBI’daki kariyerine müdahale etmesini istemese de babası CSM’nin(C.G.B Spender olarak bilinir) onun yolunu çoktan çizdiğinin farkında değildi. Annesini kayboluşu Spender’ı uzaylı canlıların varlığına ikna etmez ve X-Files’daki ajanların ona sunduğu teorileri yalanlar. Mulder ve Scully görevden alındıktan sonra Spender CSM’nin kirli işlerini yürütmek için emir verdiği X-Files’a atanır. Babasının Cassandra’nın testlere tabi tutulmasından sorumlu olduğunu öğrenince,ona karşı planlar kurmaya başlar. Spender annesini korumaya çalışınca,onu daha büyük tehlikelerin içine atar. Vicdan azabı çekerek,Mulder ve Scully’yi yeniden X-Files’a atamak adına yalvarır. Sigara İçen Adam,Spender’a olan hayal kırıklığını anlatır,genç ajanın onu “Bill Mulder’ın oğlu gibi” gururlandıracağını umduğunu ifade eder. Ancak Spender cevap veremeden,CSM onu vurur.


 


TheXFiles-TR isminin kullanım hakları İzmir 14. Noterinden alınan belgeyle sayfamız adına kayıt altına alınmıştır. TheXFiles-TR isminin başka kişi,kurum ve Internet siteleri tarafından kullanılması yasaktır. Site içerisinde yer alan tüm haber, metin, ve diğer içerik thexfiles-tr.net 'e aittir. Hiçbir şekilde basılı veya herhangi diğer bir elektronik ortamda (CD, Internet vs.) izinsiz kullanılamaz. Sitemizin Beyin Atölyesi, Fanfic, Fanart bölümlerinde yayınlanan yazı, resim vb. eserlerin sorumlulukları, sahiplerine aittir. Alıntı, kopya olduğu anlaşılan eserler derhal silinecektir.

Bu site The X Files hayranları tarafından hazırlanmış, dizinin Türkiye'deki hayranlarına kaynak teşkil etmesi için tamamen amatör sebeplerle oluşturulmuş bir sitedir. 1013 Productions ve 20th Century Fox ile hiçbir bağlantısı yoktur. The X Files ile ilgili tüm haklar, bu şirketlere aittir.

Copyright © 1999-2006 TheXFiles-TR