» Ana Sayfa
   » X-Files Nedir?
   » FORUM
   » X-Cast
   » Bölüm Rehberi
   » Bölüm Adları
   » Mitoloji
   » Senaryolar
   » Fanfiction
   » Fanart
   » Basında X Files
   » X-Sözlük
   » Bilmedikleriniz
   » The X Team
   » Etkinlikler
   » Linkler


Dizi ve sayfa ile ilgili her
türlü soru ve önerinizi
faq@thexfiles-tr.net
adresine yollayabilirsiniz!

 
 
...:: Diana Fowley ::...
   


  

   

Ajan Fowley ve Ajan Mulder’ın birlikte uzun bir geçmişi vardır. Mulder FBI’a katılmak için Akademi’den ayrıldığında,ikisi beraberdi ve Fowley,Mulder’la birlikte X-Files’ın kurucu ortağıydı. Ancak Fowley, kaçırma raporlarını gizlice bastırmak için Avrupa’da ki bir göreve atanmak uğruna ilişiklerini bitirmişti. Parapsikoloji konusundaki altyapısı onun “The End”de Gibson Praise araştırmasında rol almasını sağladı. Nihayet,Mulder “One Son”da Diana’nın CSM’nin himayesi altında çalıştığını öğrenince,Scully’nin kadına duyduğu güvensizlik doğru çıkmış oldu. X-Files’ı yeniden açmak için Ajan Jeffrey Spender’la buraya atanmıştı ve Mulder ve Scully’nin gerçeği araştırmalarına mani olmaya buradan devam ediyordu. Vicdanı kabarınca Diana, CSM Mulder ile kendi DNA’sını değiştirdikten sonra,Scully’ye Mulder’ı kurtarmak için yardım eder. Scully Fowley’nin bu davranışının ölümle sonuçlandığını ortağına söylemek zorunda kaldığında,üzüntüsünü gizleyemedi.
 


TheXFiles-TR isminin kullanım hakları İzmir 14. Noterinden alınan belgeyle sayfamız adına kayıt altına alınmıştır. TheXFiles-TR isminin başka kişi,kurum ve Internet siteleri tarafından kullanılması yasaktır. Site içerisinde yer alan tüm haber, metin, ve diğer içerik thexfiles-tr.net 'e aittir. Hiçbir şekilde basılı veya herhangi diğer bir elektronik ortamda (CD, Internet vs.) izinsiz kullanılamaz. Sitemizin Beyin Atölyesi, Fanfic, Fanart bölümlerinde yayınlanan yazı, resim vb. eserlerin sorumlulukları, sahiplerine aittir. Alıntı, kopya olduğu anlaşılan eserler derhal silinecektir.

Bu site The X Files hayranları tarafından hazırlanmış, dizinin Türkiye'deki hayranlarına kaynak teşkil etmesi için tamamen amatör sebeplerle oluşturulmuş bir sitedir. 1013 Productions ve 20th Century Fox ile hiçbir bağlantısı yoktur. The X Files ile ilgili tüm haklar, bu şirketlere aittir.

Copyright © 1999-2006 TheXFiles-TR