» Ana Sayfa
   » X-Files Nedir?
   » FORUM
   » X-Cast
   » Bölüm Rehberi
   » Bölüm Adları
   » Mitoloji
   » Senaryolar
   » Fanfiction
   » Fanart
   » Basında X Files
   » X-Sözlük
   » Bilmedikleriniz
   » The X Team
   » Etkinlikler
   » Linkler


Dizi ve sayfa ile ilgili her
türlü soru ve önerinizi
faq@thexfiles-tr.net
adresine yollayabilirsiniz!

 
 
...:: A.D. Brad Follmer ::...
   


  

   

Bradford Follmer İngiltere’nin başkenti Londra’da St. James Mahkemesi’nde çalışan bir Amerikalı Konsolos görevlisinin oğlu olarak dünyaya geldi. Babanın ataşelik görevi,aileyi Afrika,Güney Amerika ve Uzak Doğu dahil dünyanın dört bir yanına taşımıştı. 1972’de annesiyle babası boşandıktan sonra Follmer,New England’da bir yatılı okula kaydolarak eğitimine burada devam etti. 1979’da burs sayesinde Princeton Üniversitesine girerek,politika ve devletlerarası ilişki öğrenimi gördü. Mezuniyetten sonra Adalet Bakanlığında yardımcı olarak çalıştı ve 1986’da Başkan kişisel emriyle onu Büro’ya dahil etti. Follmer Quantico’daki en iyi öğrencilerden biriydi,ve 1988’deki mezuniyetiyle beraber,herkes onun yükselen bir yıldız olacağının farkındaydı.

Follmer önce Washington’a atanmayı kabul etti,ancak aklı hep araştırma-soruşturma görevlerinde deneyim kazanmaktaydı. 1991’de Los Angeles’a gönderildi,burada amansız iş ahlakı ve birimler arası uyuşturucu karşıtı operasyonlarda DEA ve Meksika’lı yetkililerle sağladığı iş uyumundan pek çok övgüyle söz edilecekti. Follmer 1997 yılında New York City Yüksek Araştırma Bürosu’ndan sorumlu Özel Ajan’lığa getirildi,yetkisi altında bulunan ajanlardan bir Monica Reyes’di. FBI’n samimiyet kurallarına rağmen iki ajanın arasında gizli bir ilişki başladı. Bu ilişki Reyes’in 1999 yılında New Orleans’a atanmayı kabul etmesiyle birdenbire sona erdi. Bunu takip eden yıl,Follmer Müdür Yardımcılığı’na atanıp Washington’daki merkez olan Hoover Binası’na yeniden gönderildi.

 


TheXFiles-TR isminin kullanım hakları İzmir 14. Noterinden alınan belgeyle sayfamız adına kayıt altına alınmıştır. TheXFiles-TR isminin başka kişi,kurum ve Internet siteleri tarafından kullanılması yasaktır. Site içerisinde yer alan tüm haber, metin, ve diğer içerik thexfiles-tr.net 'e aittir. Hiçbir şekilde basılı veya herhangi diğer bir elektronik ortamda (CD, Internet vs.) izinsiz kullanılamaz. Sitemizin Beyin Atölyesi, Fanfic, Fanart bölümlerinde yayınlanan yazı, resim vb. eserlerin sorumlulukları, sahiplerine aittir. Alıntı, kopya olduğu anlaşılan eserler derhal silinecektir.

Bu site The X Files hayranları tarafından hazırlanmış, dizinin Türkiye'deki hayranlarına kaynak teşkil etmesi için tamamen amatör sebeplerle oluşturulmuş bir sitedir. 1013 Productions ve 20th Century Fox ile hiçbir bağlantısı yoktur. The X Files ile ilgili tüm haklar, bu şirketlere aittir.

Copyright © 1999-2006 TheXFiles-TR