» Ana Sayfa
   » X-Files Nedir?
   » FORUM
   » X-Cast
   » Bölüm Rehberi
   » Bölüm Adları
   » Mitoloji
   » Senaryolar
   » Fanfiction
   » Fanart
   » Basında X Files
   » X-Sözlük
   » Bilmedikleriniz
   » The X Team
   » Etkinlikler
   » Linkler


Dizi ve sayfa ile ilgili her
türlü soru ve önerinizi
faq@thexfiles-tr.net
adresine yollayabilirsiniz!

 
 
...:: John Doggett ::...
   


  

   

Ajan John Doggett FBI’a Kaçaklar Bölümü’nde dedektif olarak çalıştığı New York Polis Departmanı’ndan ayrılarak katılır. Bütün araştırmalarını kuşkucu bir polis gibi yürüten Doggett,her şeyin standart polis yöntemleriyle açıklanabileceğine inanmaktadır. Bu yüzden,Büro’da sadece 5 yıldır çalışmasına rağmen Başkan Yardımcısı Kersh tarafından Mulder’ı aramak için kurulan işbirliğinin başına atanmasına şaşırmamak gerekir. Başarısız olması için bu göreve atanmasına rağmen,Doggett kendini tekrar davaya atamayı sağlamıştır.

Syracuse Üniversitesi’nde Kamu Yönetimi üzerine yaptığı master ve doktoralar,Doggett’ın hükümetin planlarına itaat etme hevesini kanıtlamaktadır. O,başarı yolunda hızla ilerleyen mükemmel bir köstebektir. Polis görevinden önce,Doggett Birleşik Devletler Deniz Müfrezesi’nde çavuş mertebesindeydi ve Lübnan İçin Çok Uluslu Barış Koruma Birliği’nde rol almıştı. Ordudaki altı yılından sonra görev başında yaralandığından,pek çok övgüyle beraber ordudan ayrılmıştır.

 


 


TheXFiles-TR isminin kullanım hakları İzmir 14. Noterinden alınan belgeyle sayfamız adına kayıt altına alınmıştır. TheXFiles-TR isminin başka kişi,kurum ve Internet siteleri tarafından kullanılması yasaktır. Site içerisinde yer alan tüm haber, metin, ve diğer içerik thexfiles-tr.net 'e aittir. Hiçbir şekilde basılı veya herhangi diğer bir elektronik ortamda (CD, Internet vs.) izinsiz kullanılamaz. Sitemizin Beyin Atölyesi, Fanfic, Fanart bölümlerinde yayınlanan yazı, resim vb. eserlerin sorumlulukları, sahiplerine aittir. Alıntı, kopya olduğu anlaşılan eserler derhal silinecektir.

Bu site The X Files hayranları tarafından hazırlanmış, dizinin Türkiye'deki hayranlarına kaynak teşkil etmesi için tamamen amatör sebeplerle oluşturulmuş bir sitedir. 1013 Productions ve 20th Century Fox ile hiçbir bağlantısı yoktur. The X Files ile ilgili tüm haklar, bu şirketlere aittir.
Copyright © 1999-2006 TheXFiles-TR