» Ana Sayfa
   » X-Files Nedir?
   » FORUM
   » X-Cast
   » Bölüm Rehberi
   » Bölüm Adları
   » Mitoloji
   » Senaryolar
   » Fanfiction
   » Fanart
   » Basında X Files
   » X-Sözlük
   » Bilmedikleriniz
   » The X Team
   » Etkinlikler
   » Linkler


Dizi ve sayfa ile ilgili her
türlü soru ve önerinizi
faq@thexfiles-tr.net
adresine yollayabilirsiniz!

 
 
...:: Deep Throat ::...
   


  

   

“Buraya sana bazı değerli bilgiler vermek için geldim.” Sadece Deep Throat olarak bilinen adam,dizinin ikinci bölümünde kendini böyle tanıtmış ve Fox Mulder’la X-Files’ın tarzını ve yönünü belirleyen bir ilişkiyi başlatmıştı. Bulunması zor,gizemli ve bazen de ikiyüzlü olabilen Deep Throat,Mulder ve Scully’nin önüne bilgi parçacıkları sunarak,aksi takdirde hor görecekleri davalarla ilgilenmelerini,itibar edilmeyecek soruşturmalara dikkatlerini çekmeyi ve bazen onların bulaşmasını istemediği konulardan dikkatlerini dağıtmalarını sağlamıştı. Bir soruyu doğrudan doğruya çok ender cevaplardı,ve böyle yaptığı zamanlarda bu cevap hep kendi tarzındaydı. Mulder’ın çalışmalarını en az Mulder kadar bildiği açıkça ortadaydı,ve onu kendi “yüksek mevkiinden” izlediğini de itiraf etmişti. Genç ajana gerçeği ortaya çıkarmasında yardımcı olmak için(sıkça söylediği gibi) yada onun yanlış yönlendirmeler arasından yolunu bulması için olsun,Deep Throat her zaman için önemli bir bilgi kaynağıydı. Dalavereci,şaşırtıcı ve bir aile büyüğüymüş edasıyla Deep Throat,ilk sezonun son bölümü “The Erlenmeyer Flask”de kendi koruması altında olanlar uğruna kendini kurban etmeden önce,X-Files’da kendine önemli bir yer çoktan edinmişti.
 


TheXFiles-TR isminin kullanım hakları İzmir 14. Noterinden alınan belgeyle sayfamız adına kayıt altına alınmıştır. TheXFiles-TR isminin başka kişi,kurum ve Internet siteleri tarafından kullanılması yasaktır. Site içerisinde yer alan tüm haber, metin, ve diğer içerik thexfiles-tr.net 'e aittir. Hiçbir şekilde basılı veya herhangi diğer bir elektronik ortamda (CD, Internet vs.) izinsiz kullanılamaz. Sitemizin Beyin Atölyesi, Fanfic, Fanart bölümlerinde yayınlanan yazı, resim vb. eserlerin sorumlulukları, sahiplerine aittir. Alıntı, kopya olduğu anlaşılan eserler derhal silinecektir.

Bu site The X Files hayranları tarafından hazırlanmış, dizinin Türkiye'deki hayranlarına kaynak teşkil etmesi için tamamen amatör sebeplerle oluşturulmuş bir sitedir. 1013 Productions ve 20th Century Fox ile hiçbir bağlantısı yoktur. The X Files ile ilgili tüm haklar, bu şirketlere aittir.Copyright © 1999-2006 TheXFiles-TR