» Ana Sayfa
   » X-Files Nedir?
   » FORUM
   » X-Cast
   » Bölüm Rehberi
   » Bölüm Adları
   » Mitoloji
   » Senaryolar
   » Fanfiction
   » Fanart
   » Basında X Files
   » X-Sözlük
   » Bilmedikleriniz
   » The X Team
   » Etkinlikler
   » Linkler


Dizi ve sayfa ile ilgili her
türlü soru ve önerinizi
faq@thexfiles-tr.net
adresine yollayabilirsiniz!

 
 
...:: Cassandra Spender ::...
   


  

   

İlk kez “Patient X”de,bir UFO konferansında videoya çekilmiş bir röportajda “Hasta X” olarak karşımıza çıkan Cassandra Spender, uzaylılar arasında savaş olduğunu anlatmaya hevesli bir kaçırılandır. Oğlu Ajan Spender,annesinin bir UFO grubunun etkisi altında olduğunu düşünerek Mulder’ı ondan uzak durması için uyarır. Ancak Cassandra,boyunlarındaki çipler sayesinde Scully ile bağlantıya geçer ve Skyland Dağı’ndaki köprüde bir kez daha kaçırılır. Mulder ve Scully daha sonra onun Sigara İçen Adam’ın eski karısı olduğunu,ve ilk kaçırılışının Samantha’nınkiyle aynı gün gerçekleştiğini öğrenirler.(Cassandra’ya göre CSM “Tüm zamanların en büyük piçi”dir) Cassandra “Two Fathers”da yeniden ortaya çıkar ve gerçek bir uzaylı-insan melezi olduğunu açıklar. Sendika onu yok etmeye kalkışır ancak bir Asi Cassandra’yı serbest kılar. Sömürgeleşmeyi tetikliyecek olan melezleştirme kanıtı olmak istemeyen Cassandra,Mulder’a onu vurması için yalvarır. Ancak bunun yerine Sendika’nın adamları Spender’ı kaçırır.


 


TheXFiles-TR isminin kullanım hakları İzmir 14. Noterinden alınan belgeyle sayfamız adına kayıt altına alınmıştır. TheXFiles-TR isminin başka kişi,kurum ve Internet siteleri tarafından kullanılması yasaktır. Site içerisinde yer alan tüm haber, metin, ve diğer içerik thexfiles-tr.net 'e aittir. Hiçbir şekilde basılı veya herhangi diğer bir elektronik ortamda (CD, Internet vs.) izinsiz kullanılamaz. Sitemizin Beyin Atölyesi, Fanfic, Fanart bölümlerinde yayınlanan yazı, resim vb. eserlerin sorumlulukları, sahiplerine aittir. Alıntı, kopya olduğu anlaşılan eserler derhal silinecektir.

Bu site The X Files hayranları tarafından hazırlanmış, dizinin Türkiye'deki hayranlarına kaynak teşkil etmesi için tamamen amatör sebeplerle oluşturulmuş bir sitedir. 1013 Productions ve 20th Century Fox ile hiçbir bağlantısı yoktur. The X Files ile ilgili tüm haklar, bu şirketlere aittir.

Copyright © 1999-2006 TheXFiles-TR