» Ana Sayfa
   » X-Files Nedir?
   » FORUM
   » X-Cast
   » Bölüm Rehberi
   » Bölüm Adları
   » Mitoloji
   » Senaryolar
   » Fanfiction
   » Fanart
   » Basında X Files
   » X-Sözlük
   » Bilmedikleriniz
   » The X Team
   » Etkinlikler
   » Linkler


Dizi ve sayfa ile ilgili her
türlü soru ve önerinizi
faq@thexfiles-tr.net
adresine yollayabilirsiniz!

 
 
...:: Bill Scully Jr. ::...
   


  

   

Bill Scully Jr., Scully'nin büyük kardeşidir.. Tara adında bir karısı var. Kendisini ilk defa gördüğümüzde, kızkardeşi Dana'ya karşı aşırı korumacı tavrı dikkat çeker. Kızkardeşinin hayatını kendisi düzenlemeye çalışır, Mulder'ı eleştirir. Söylememize gerek olmasa da Scully, ne yapması gerektiğini söyleyen diğer insanlara nasıl sinirleniyorsa ağabeyine de o şekilde sinirlenir.

Redux II'de Mulder ile ilk defa karşılaştığında, O'nu da eleştirmekten çekinmez. Mulder'ın onu yanlız bırakmasını ve kızkardeşinin "onuruyla ölmesi" ne izin vermesini istemektedir. Çünkü Scully, Mulder'ın onayını beklemekte ve 'nu yüzüstü bırakmak istememektedir. Mulder'ın arayışının "küçük yeşil yaratıklar" için olduğunu ve Scully'nin tedavisi ile ilgili olrak Mulder'ın ortaya attığı görüşün "bilimkurgu"dan başka birşey olmadığını söyler. En sonunda Mulder'ı önce Melissa'nın, şimdi de Dana'nın ölümüne neden olduğu konusunda suçlar. "Buna değdi mi? Aradığın şeyi buldun mu?" diye sorduğunda Mulder bulmadığını ve arayışında kendi ailesini de kaybettiğini belirtir. "Sen zavallı bir o. çocuğusun" diye yanıtlar Bill Scully ve uzaklaşır.
 


TheXFiles-TR isminin kullanım hakları İzmir 14. Noterinden alınan belgeyle sayfamız adına kayıt altına alınmıştır. TheXFiles-TR isminin başka kişi,kurum ve Internet siteleri tarafından kullanılması yasaktır. Site içerisinde yer alan tüm haber, metin, ve diğer içerik thexfiles-tr.net 'e aittir. Hiçbir şekilde basılı veya herhangi diğer bir elektronik ortamda (CD, Internet vs.) izinsiz kullanılamaz. Sitemizin Beyin Atölyesi, Fanfic, Fanart bölümlerinde yayınlanan yazı, resim vb. eserlerin sorumlulukları, sahiplerine aittir. Alıntı, kopya olduğu anlaşılan eserler derhal silinecektir.

Bu site The X Files hayranları tarafından hazırlanmış, dizinin Türkiye'deki hayranlarına kaynak teşkil etmesi için tamamen amatör sebeplerle oluşturulmuş bir sitedir. 1013 Productions ve 20th Century Fox ile hiçbir bağlantısı yoktur. The X Files ile ilgili tüm haklar, bu şirketlere aittir.

Copyright © 1999-2006 TheXFiles-TR