» Ana Sayfa
   » X-Files Nedir?
   » FORUM
   » X-Cast
   » Bölüm Rehberi
   » Bölüm Adları
   » Mitoloji
   » Senaryolar
   » Fanfiction
   » Fanart
   » Basında X Files
   » X-Sözlük
   » Bilmedikleriniz
   » The X Team
   » Etkinlikler
   » Linkler


Dizi ve sayfa ile ilgili her
türlü soru ve önerinizi
faq@thexfiles-tr.net
adresine yollayabilirsiniz!

 


  1998 'de Oğuzhan ' ın çabalarıyla kişisel bir hobi sayfası olarak başladı TheXFiles-tr ' nin macerası.Sitemiz X-Files ile beraber büyüdü ve onu bugün Türkiye'nin en iyi ve en büyük X-Files sayfası haline, hep beraber çalışarak getirdik. TheXFiles-tr, sadece bir "dizi" sayfasından öte, üyeleri sürekli iletişim halinde olan, çok güçlü bağlar kurulan bir ailenin "sarayı" adeta bizim için. Hepimiz bu sayfayı bir adım öteye götürmek için yeni fikirler üretiyoruz.

www.thexfiles-tr.net sitesinin geliştirilmesinde görev alan arkadaşlarımız aşağıdaki gibidir. Hepsi aynı zamanda The X Files Türkiye Grubu yönetimini oluşturur.

Sizler de fikirlerinizi bizimle paylaşmak ve TheXFiles-tr ailesinin bir parçası olup bizimle çalışmak istiyorsanız lütfen faq@thexfiles-tr.net adresinden bize ulaşın.. İlgilendiğiniz konunun sorumlusu olan arkadaşlarımız sizinle irtibata geçecektirler..

The X Team

İSİM
GÖREV
BÖLÜM
E-MAIL
Berivan Tokem
Editör
Senaryolar, Bilmedikleriniz
Ece Yazan
Editör
Bölüm Rehberi, Fanfiction
Murat Akpınar
Editör
Beyin Atölyesi, Bölüm Ad ve Anlamları, Mitoloji
Pelin Akyüzlü
Editör
Beyin Atölyesi, Senaryolar, Haberler
Rukiye Fırat
Webmaster, Editör
X-Sözlük, Bilmedikleriniz, Haberler
Tancan Fümen
Editör
Senaryolar, Basında X Files
Tuçe Köngül
Editör
Haberler, Etkinlikler, Fanart


TheXFiles-TR isminin kullanım hakları İzmir 14. Noterinden alınan belgeyle sayfamız adına kayıt altına alınmıştır. TheXFiles-TR isminin başka kişi,kurum ve Internet siteleri tarafından kullanılması yasaktır. Site içerisinde yer alan tüm haber, metin, ve diğer içerik thexfiles-tr.net 'e aittir. Hiçbir şekilde basılı veya herhangi diğer bir elektronik ortamda (CD, Internet vs.) izinsiz kullanılamaz. Sitemizin Beyin Atölyesi, Fanfic, Fanart bölümlerinde yayınlanan yazı, resim vb. eserlerin sorumlulukları, sahiplerine aittir. Alıntı, kopya olduğu anlaşılan eserler derhal silinecektir.

Bu site The X Files hayranları tarafından hazırlanmış, dizinin Türkiye'deki hayranlarına kaynak teşkil etmesi için tamamen amatör sebeplerle oluşturulmuş bir sitedir. 1013 Productions ve 20th Century Fox ile hiçbir bağlantısı yoktur. The X Files ile ilgili tüm haklar, bu şirketlere aittir.

Copyright © 1999-2006 TheXFiles-TR