X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
David Duchovny
Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Fox Mulder / David Duchovny
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
elisa day
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1239

İletiTarih: Sal Oca 13, 2009 2:33 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Ya botox yaptıran insanın yüzü şişmez mi? Bu adam bariz baya zayıflamış ve de gençleşmiş gibi... Ama var bi numara kesin..Smile

http://ruyasam.blogspot.com/
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
isatay
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 834

İletiTarih: Sal Oca 13, 2009 3:57 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
yok botoks değildi, belli oluyor botokslular zombi gibi duruyor. hakkaten çok iyi görünüyordu hem fiziken hem ruhen Altın Küre ödül töreninde. keyfi de yerindeydi. çocukları ödülalamadığına üzülmüşler diye onlara mesaj göndermesi de hoşuma gitti. bu arada eşiyle boşanmıyorlar heralde öyle mi?
Başa dön
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Sal Oca 13, 2009 5:10 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Yok tvguide'da da kafa karıştırıcı olarka nitelendirilmiş bu mevzu:

Alıntı:
14. Most confusing relationship: After mentioning Tea Leoni on the red carpet, David Duchovny prefaces his presenting duties with yet another shout-out to Leoni. Um, aren't you guys "separated"?
Başa dön
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiler: 1530

İletiTarih: Çar Oca 14, 2009 12:53 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Bana özel bir anlam taşıyor gibi gelmedi ama o an eşinden bahsetmesi tuhafıma gitti açıkcası...Oğlu da ne kadar üzüldüyse artık Razz İki hafta sonra SAG ödülünü alırsa sevindirmiş olur onu da...

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiTarih: Pts Oca 26, 2009 2:44 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Yine mi Baldwin ya:(

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Başa dön
serap
Çaylak
Çaylak

İletiler: 59

İletiTarih: Sal Nis 14, 2009 5:29 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
DD ile ilgili bikaç şey okudum doğrumu acaba, eski ama ben yeni duydum. Birincisi DD X Files'tan ayrıldıktan sonra yaptığı bir röportajda "artık X Files'ın batışını izleyeceğim" gibi bişey demiş, haberi olan var mı? İkincisi de DD ve GA birbirlerini pek sevmezlermiş diye okudum doğrumu bunlar Rolling Eyes Son sorumda DD - TL boşandımı yoksa barıştılar mı Question valla Meraklı Melahat'ı geçtim galiba Laughing
Başa dön
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Sal Nis 14, 2009 5:50 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Xf ile ilgili garip laflar etmişliğini hatırlıyorum da içeriğini bilemeyeceğim. DD ve GA arasında dizinin ilk sezonları zamanı bi ilişki olduğu, bu bittikten sonra da aralarının gerildiği dedikodusunu hatırlıyorum sadece.. ama dedikodu. aslı astarını sorma şansımız olsa, ikisi de yalanlar Very Happy

DD-TL tekrar bir araya gelmişler diye duydum son olarak, burada bir yerde yazılmıştı. biraz daha aransanız?
Başa dön
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiTarih: Sal Nis 14, 2009 11:32 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
serap yazdı:
DD ile ilgili bikaç şey okudum doğrumu acaba, eski ama ben yeni duydum. Birincisi DD X Files'tan ayrıldıktan sonra yaptığı bir röportajda "artık X Files'ın batışını izleyeceğim" gibi bişey demiş, haberi olan var mı? İkincisi de DD ve GA birbirlerini pek sevmezlermiş diye okudum doğrumu bunlar Rolling Eyes Son sorumda DD - TL boşandımı yoksa barıştılar mı Question valla

Ben DD'nin o söylediklerini de burada okumuştum,yalnız 8.sezon boyunca en azından final bölümüne kadar pek iyi yorumlar yaptığı da söylenemez.
DD ve GA meselesine gelince o çok karışık bir konu bence:D Aralarında birbirlerinde nefret ediyorlar söylentisi sanırım 4. ve 5. sezonlar arası özellikle FTF zamanında çıkıyor diye biliyorum (Filmin gösterime girmesiyle de bu tür haberler medyada daha çok yer bulmuş galiba)Ancak 6.sezonun sonlarına doğru özellikle 7.sezon başlarında tekrar eski hallerine dönüyorlar.Açıkçası o kadar uzun süre birlikte çalışmışlar ki her anı güllük gülistanlık geçmemiştir sanırım (nitekim geçen yıl Gillian kendi web sitesinde birşeyler yazmıştı buna dair)

Ben de tekrar bir araya geliyorlar diye duymuştum ama doğrulandı mı bilmiyorum.

Başa dön
serap
Çaylak
Çaylak

İletiler: 59

İletiTarih: Cum Nis 17, 2009 11:02 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Acaba zamanında aralarında bir ilişki oldumu gerçekten, bi de FTF zamanında aralarının bozuk olduğu bence dedikodu, çünkü kamera arkası görüntülerde GA'nın nasıl coştuğunu gördük, araları bozuk olsa öyle bir hareket yapmazdı heralde diye düşünüyorum. Ayrıca şu TL çok gıcık tipli bir kadın, sinir bişey Evil or Very Mad sanki GA'nın kocasıda çok yakışıklı, ne güzel kadınsın, ben hiiiç yakıştıramadım açıkçası, kıskançta sanki her yerde koruması gibi dibinde gıcık Evil or Very Mad tabi önemli olan Gilliancığımızın mutluluğu ama birazda yanına yakışsın değil mi. Bunlar benim düşüncem tabi.
Başa dön
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiTarih: Çar Oca 20, 2010 12:03 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Bir yıl sonra yine aynı yorum: Yine mi Baldwin? Smile

Başa dön
CGBS
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 346

İletiTarih: Çar Oca 20, 2010 1:11 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
hakikaten bu Baldwin'e sinir oldum!!! Aynı şekilde Mad Men'den de nefret ediyorum.
the 8th endless
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1458

İletiTarih: Çar Oca 20, 2010 9:43 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Mad Men kesinlikle nefret edilecek bir dizi değil. kesinlikle.

Baldwin'e gelince, 30 Rock'ı yeni izlemeye başladım sayılır, 2. sezondayım ama baldwin gerçekten başarılı. fakat, david californication 3. sezon performansıyla bence emmylerin favorisi.

bu arada tea ile barışmışlar mıydı yaw?
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
elisa day
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1239

İletiTarih: Çar Oca 20, 2010 6:42 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Mad Men diyeni dövesim geliyor o derece... Başdwin'i mümkünse. İyi olabilirler tamam da her sene her sene insanda sinir yapıyor...

http://ruyasam.blogspot.com/
Başa dön
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Çar Oca 20, 2010 6:51 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Vallahi BSG her sene her sene ödül kazansa gıkımı çıkarmayacağımdan, Mad Men'e de başlayıp hakkaten güzel olduğunu gördüğümden bişi demiyorum Very Happy

Ama 30 Rock ile hiç hoşlaşamadım o ayrı
Başa dön
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiTarih: Per Oca 21, 2010 12:22 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
30 Rock'ın birkaç bölümünü izledim hoşuma gitmedi.Mad Men'e yorum yapamıyorum,herhangi bir bölümünü izlemedim.e2'de denk gelmemek mümkün değil ama ilk sezonunu görmedim, yarım yamalak olsun da istemiyorum.

the 8th endless yazdı:
fakat, david californication 3. sezon performansıyla bence emmylerin favorisi.

bu arada tea ile barışmışlar mıydı yaw?

Emmy'i de versinler artık ya Very Happy Geçen yıl aday bile göstermediler.Gerçi Fox Mulder rolü ile vermeyenler....

Barıştılar diye duymuştum...

Başa dön
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Fox Mulder / David Duchovny Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »
5. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız