X-Files   Return to Index
Log in to check your private messages
L O S T (***spoiler***)
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 59, 60, 61, 62  Next

Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Telemanyaklar
View previous topic :: View next topic  
Author Message
inci
zel Ajan
zel Ajan

PostPosted: Sat Mar 20, 2010 1:51 am    Post subject: Reply with quote
6 x 8: Recon

Quote:
timelooptheory'de MIB ve Jacob'un kimler olabilecegi konusunda ilginc bir teori koymuslar ortaya: MIB=Faraday ve Jacob=Aaron

Olabilir mi sizce de? Nasilini bilmem ama...Yani Daniel'in da cilgin bir annesi vardi. Jacob da fena halde Aaron'n buyumus hali gibi...

Bir de ben bolumu izlerken MIB'in acaba iyi olup olamayacagini da dusundum birden. Kate ile konusurken, ne kadar sefkatli cikiyordu sesi.
Sayid boyle mi olacakt yav? Desmond nerdesin??
Sawyer'da karizma tamd bu bolumde...Smile

Ya bitse su sezon da kurtulsak artk ya!

CGBS
Saha Ajan
Saha Ajan

PostPosted: Wed Mar 24, 2010 5:26 pm    Post subject: Reply with quote
Bir blm daha geldi geti Very Happy Nedense artk Lost bitecek amann yerine izlemeye dizi kalmad endiesinden giderek uzaklayorum. Bittii gn problem ocuun arkasndan parti yapar gibi sevineceim heralde...
Quote:
Richard, Black Rock, Heykel meselelerinin aydnlanmas asndan gayet tatmin ediciydi. Sahte John gittike rktyor beni:)

isatay
Mdr Yardmcs
Mdr Yardmcs

PostPosted: Wed Mar 24, 2010 7:26 pm    Post subject: Reply with quote
6x9 Ab Aeterno (aslnda spoiler olacak biey yazmadm ama kara kutu iine almak adet olmu) Rolling Eyes

Quote:
Sanrm bu sezonun ilk blm gibi blmn izledik ve en azndan sorularmza ok az da olsa cevap alr gibi olduk. Bu noktada diziye dair herhangi bir umudum kalmam olduu iin ne kurtarrsak kardr ve hi yoktan iyidir diyorum. Sonlara doru biraz Ghost Whisperer havas esse de buna bile razym. Herey, Kate ve Jack veya Kate ile Sawyer'n alak diyaloglarn veya karlkl gz szmelerini izlemekten onbin kat iyidir zira... Neutral
Back to top
View user's profile Send private message
inci
zel Ajan
zel Ajan

PostPosted: Fri Mar 26, 2010 6:39 pm    Post subject: Reply with quote
Quote:
Richard'in gecmisinin hikayesini merakla bekliyordum Black Rock'tan ciktigini bilmemize ragmen, iyi de gidiyordu ama tam neden yaslanmadiginin aciklanmasi noktasinda acikcasi buyuk hayal kirikligi yasadim. Olumsuzlugunun nedeni cok ucuzca geldi bana. Yani daha buyuk bir amac veya neden beklerken, sadece "sonsuza kadar yasamak istedigi icin Jacob tarafindan bunun gerceklestirilmesi" imis tek neden! Bunu cok ucuz ve kolay bir aciklama olarak gordum ben.
MIB acaba iyi olan mi diye bir an dusundum bile. Ama sonra MIB'in kotu olan oldugunu anladik. Acaba onun adini da ogrenebilecek miyiz?
MIB Su anda Locke'in vucudunda ama, neden artik kendi gorunumune donemiyor, onu biliyor muyuz? Soylendi mi bu nokta daha once?
Aslinda bu bolumde yeni bir bilgi var miydi? Yoktu sanirsam, degil mi? Zaten bu noktaya kadar her seyi zaten tahmin etmistik biz.
Ilana'nin neden hasta yataginda oldugu da umarim aciklanir. Ilana kimdir, hala bilmiyoruz. Jacob neden Richard'a sor, yapilacak olani o bilir demis, onu da bilmiyoruz. Isin kotusu Richard da bilmiyor gorunuyor. Umarim bunu hemen goruruz.

Ya artik daha fazla karistirmadan yanitlari versinler de bitsin bu is!

isatay
Mdr Yardmcs
Mdr Yardmcs

PostPosted: Fri Mar 26, 2010 7:00 pm    Post subject: Reply with quote
Quote:
Rikardo iini, "en azndan bir aklamadr ve saylarn aklama(ma)sndan bin kat iyidir" deyip gemek lazm Rolling Eyes

Flocke'un grnmn deitiremeyeceini lana syledi tabi nedendir oras (alld zere) mehul...lana gibi dier ayrntlar iin hi aklama bekleme bence, byk mevzular bile makul biimde aklanmayacak bu dizide zira... Evil or Very Mad
Back to top
inci
zel Ajan
zel Ajan

PostPosted: Sat Mar 27, 2010 12:09 am    Post subject: Reply with quote
Yani 5 sezondur soru ustune soru yigmakla oyle ugrastilar ki, bunlari arap sacina dondurecekleri belliydi.
Ben senin dedigi gibi cok da tatmin edici cevaplar beklemiyorum artik. Keske 3 sezonda bitseydi hersey tikirinda giderken. Smile

Quote:
Ilana'nin onu soylemis oldugunu hatirladim, ama neden MIB artik kendi gorunumune donemiyor? Bunu Ilana nasil biliyor? ILANA KIM?? Neden yataktaydi?

DESMOND NERDEEE???
isatay
Mdr Yardmcs
Mdr Yardmcs

PostPosted: Sat Mar 27, 2010 3:19 am    Post subject: Reply with quote
Quote:
1.cevap: Allah bilir; nk yazarlar bilmiyor.

2.cevap: nk Terry O'Quinn barolde ve karakteri lm olsa dahi, finale kadar tm blmlerde grnmezse reytingler debilir.

kisi de ayn derecede sama ama maalesef byk ihtimalle de doru olaslklar Confused
Back to top
inci
zel Ajan
zel Ajan

PostPosted: Sun Mar 28, 2010 1:46 am    Post subject: Reply with quote
Hahahaha!!! Cok komiksin!!!

Umarim bu kadar da degildir. Smile
inci
zel Ajan
zel Ajan

PostPosted: Thu Apr 01, 2010 11:14 pm    Post subject: Reply with quote
6 x 10

Sonundaaa...beklenen...

Quote:

Desmond is baacckkk!!!...

elisa day
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Sat Apr 03, 2010 12:48 am    Post subject: Reply with quote
Heheheheheh evet katlyorum! Very Happy

http://ruyasam.blogspot.com/
Back to top
CGBS
Saha Ajan
Saha Ajan

PostPosted: Sun Apr 04, 2010 8:15 pm    Post subject: Reply with quote
Quote:
Tamam Desy dnd. Ama blmn geri kalannda ne oldu??? Hangi Kwon aday onu bile renemedik deil mi? lk kez bir lost blmn skntdan atlayarak, ilgisiz bi ekilde seyrettim:D Flashsidewayste neler oldu tam emin deilim. ok skldm yaaaaaa

inci
zel Ajan
zel Ajan

PostPosted: Sun Apr 04, 2010 10:03 pm    Post subject: Reply with quote
Quote:
Bana artik cok vakit kaybediyorlar gibi geliyor. Artik "significant" bir seyler olsun istiyorum. Kwon'lardan hangisinin aday oldugu konusu aciklik kazanmadi. Desmond neden geri dondu? O da adaylardan biri mi? Yine sorular, sorular...Smile
Ben de sikildim ve bir an once "decent" bir sekilde bitmesini istiyorum.

isatay
Mdr Yardmcs
Mdr Yardmcs

PostPosted: Mon Apr 05, 2010 7:50 pm    Post subject: Reply with quote
Kwon mevzusu ile ilgili yle acayip bir durum var:

Quote:
Daha nce yazld m bilmiyorum amam okuduuma gre Kore dilinde evlenince kadnlarn soyad deimiyormu. Hadi yazarlar cahil bunu bilmiyorlard diyelim; lakin okuduuma gre dizide de bu durum kullanlm yani Sun'un isminin soyadnn getii yerlerde Paik soyad kullanlm dizide. Peki, yazarlarn deil de Jacob'n cahillii desek, adamn ilahi gleri bir yana atr atr Korece konutuunu da grdk. Tm bunlardan szkonusu Kwon'un Jin olduu kyor.

Ama bir de yle bir samalk var ki Kwon mevzusundan bahsedilince Sun "beni mi kocam m kastediyorlar" diye sordu. Confused Yukardaki duruma gre ok mantksz bir durum kyor ortaya. Byk ihtimalle yazarlar her zaman yaptklar gibi acayip bir devamllk hatas yaptlar, ama kk bir ihtimal Kwon soyadnn gemesi Jin'i iaret ediyor da olabilir. Neutral

edit:spoiler kutusu iine almamm; okuyup da renmek istemedii birey renen olduysa kusura bakmasn

Last edited by isatay on Tue Apr 06, 2010 6:57 pm; edited 2 times in total
Back to top
inci
zel Ajan
zel Ajan

PostPosted: Mon Apr 05, 2010 9:02 pm    Post subject: Reply with quote
isatay arkadasim, cok haklisin bu Koreli soyadlari hakkinda. Benim de bir Koreli arkadasim var ustelik ve dedigin dogru. Koreli kadinlarin soyadi evlilikten sonra degismiyormus. Ben de ondan duymustum bunu.

O halde buyuk bir mantiksizlik hatasi bu yazarlarinki. Sun'i oynayan aktris Koreli degil mi? Neden bu hatayi duzeltmedi ki?
the 8th endless
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Tue Apr 06, 2010 11:58 pm    Post subject: Reply with quote
aklma biey takld, baktm.
Quote:
u locke'un son yemei promo posterindeki konumlar, akma locke'un(flocke) yandalar ve kartlar eklinde dzenlenmi. fakat ilana ve alpert flocke'un adamlarnn olduu yerdeler. ok byk kavga kar lan byle bi ey olursa dizi sonunda syliyim.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Telemanyaklar All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 59, 60, 61, 62  Next
Page 60 of 62

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum