X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
L O S T (***spoiler***)
Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 59, 60, 61, 62  Sonraki »

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Telemanyaklar
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
inci
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiler: 420

İletiTarih: Cmt Mar 20, 2010 1:51 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
6 x 8: Recon

Alıntı:
timelooptheory'de MIB ve Jacob'un kimler olabilecegi konusunda ilginc bir teori koymuslar ortaya: MIB=Faraday ve Jacob=Aaron

Olabilir mi sizce de? Nasilini bilmem ama...Yani Daniel'in da cilgin bir annesi vardi. Jacob da fena halde Aaron'ın buyumus hali gibi...

Bir de ben bolumu izlerken MIB'in acaba iyi olup olamayacagini da dusundum birden. Kate ile konusurken, ne kadar sefkatli cikiyordu sesi.
Sayid boyle mi olacaktı yav? Desmond nerdesin??
Sawyer'da karizma tamdı bu bolumde...Smile

Ya bitse su sezon da kurtulsak artık ya!

CGBS
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 346

İletiTarih: Çar Mar 24, 2010 5:26 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Bir bölüm daha geldi geçti Very Happy Nedense artık Lost bitecek amanın yerine izlemeye dizi kalmadı endişesinden giderek uzaklaşıyorum. Bittiği gün problem çocuğun arkasından parti yapar gibi sevineceğim heralde...
Alıntı:
Richard, Black Rock, Heykel meselelerinin aydınlanması açısından gayet tatmin ediciydi. Sahte John gittikçe ürkütüyor beni:)

isatay
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 834

İletiTarih: Çar Mar 24, 2010 7:26 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
6x9 Ab Aeterno (aslında spoiler olacak bişey yazmadım ama kara kutu içine almak adet olmuş) Rolling Eyes

Alıntı:
Sanırım bu sezonun ilk bölüm gibi bölümünü izledik ve en azından sorularımıza çok az da olsa cevap alır gibi olduk. Bu noktada diziye dair herhangi bir umudum kalmamış olduğu için ne kurtarırsak kardır ve hiç yoktan iyidir diyorum. Sonlara doğru biraz Ghost Whisperer havası esse de buna bile razıyım. Herşey, Kate ve Jack veya Kate ile Sawyer'ın ağlak diyaloglarını veya karşılıklı göz süzmelerini izlemekten onbin kat iyidir zira... Neutral
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
inci
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiTarih: Cum Mar 26, 2010 6:39 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Alıntı:
Richard'in gecmisinin hikayesini merakla bekliyordum Black Rock'tan ciktigini bilmemize ragmen, iyi de gidiyordu ama tam neden yaslanmadiginin aciklanmasi noktasinda acikcasi buyuk hayal kirikligi yasadim. Olumsuzlugunun nedeni cok ucuzca geldi bana. Yani daha buyuk bir amac veya neden beklerken, sadece "sonsuza kadar yasamak istedigi icin Jacob tarafindan bunun gerceklestirilmesi" imis tek neden! Bunu cok ucuz ve kolay bir aciklama olarak gordum ben.
MIB acaba iyi olan mi diye bir an dusundum bile. Ama sonra MIB'in kotu olan oldugunu anladik. Acaba onun adini da ogrenebilecek miyiz?
MIB Su anda Locke'in vucudunda ama, neden artik kendi gorunumune donemiyor, onu biliyor muyuz? Soylendi mi bu nokta daha once?
Aslinda bu bolumde yeni bir bilgi var miydi? Yoktu sanirsam, degil mi? Zaten bu noktaya kadar her seyi zaten tahmin etmistik biz.
Ilana'nin neden hasta yataginda oldugu da umarim aciklanir. Ilana kimdir, hala bilmiyoruz. Jacob neden Richard'a sor, yapilacak olani o bilir demis, onu da bilmiyoruz. Isin kotusu Richard da bilmiyor gorunuyor. Umarim bunu hemen goruruz.

Ya artik daha fazla karistirmadan yanitlari versinler de bitsin bu is!

isatay
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiTarih: Cum Mar 26, 2010 7:00 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Alıntı:
Rikardo işini, "en azından bir açıklamadır ve sayıların açıklama(ma)sından bin kat iyidir" deyip geçmek lazım Rolling Eyes

Flocke'un görünümünü değiştiremeyeceğini İlana söyledi tabi nedendir orası (alışıldığı üzere) meçhul...İlana gibi diğer ayrıntılar için hiç açıklama bekleme bence, büyük mevzular bile makul biçimde açıklanmayacak bu dizide zira... Evil or Very Mad
Başa dön
inci
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiTarih: Cmt Mar 27, 2010 12:09 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Yani 5 sezondur soru ustune soru yigmakla oyle ugrastilar ki, bunlari arap sacina dondurecekleri belliydi.
Ben senin dedigi gibi cok da tatmin edici cevaplar beklemiyorum artik. Keske 3 sezonda bitseydi hersey tikirinda giderken. Smile

Alıntı:
Ilana'nin onu soylemis oldugunu hatirladim, ama neden MIB artik kendi gorunumune donemiyor? Bunu Ilana nasil biliyor? ILANA KIM?? Neden yataktaydi?

DESMOND NERDEEE???
isatay
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiTarih: Cmt Mar 27, 2010 3:19 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Alıntı:
1.cevap: Allah bilir; çünkü yazarlar bilmiyor.

2.cevap: çünkü Terry O'Quinn başrolde ve karakteri ölmüş olsa dahi, finale kadar tüm bölümlerde görünmezse reytingler düşebilir.

İkisi de aynı derecede saçma ama maalesef büyük ihtimalle de doğru olasılıklar Confused
Başa dön
inci
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiTarih: Pzr Mar 28, 2010 1:46 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Hahahaha!!! Cok komiksin!!!

Umarim bu kadar da degildir. Smile
inci
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiTarih: Per Nis 01, 2010 11:14 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
6 x 10

Sonundaaa...beklenen...

Alıntı:

Desmond is baacckkk!!!...

elisa day
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1239

İletiTarih: Cmt Nis 03, 2010 12:48 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Heheheheheh evet katılıyorum! Very Happy

http://ruyasam.blogspot.com/
Başa dön
CGBS
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 346

İletiTarih: Pzr Nis 04, 2010 8:15 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Alıntı:
Tamam Desy döndü. Ama bölümün geri kalanında ne oldu??? Hangi Kwon aday onu bile öğrenemedik değil mi? İlk kez bir lost bölümünü sıkıntıdan atlayarak, ilgisiz bi şekilde seyrettim:D Flashsidewayste neler oldu tam emin değilim. Çok sıkıldım yaaaaaa

inci
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiTarih: Pzr Nis 04, 2010 10:03 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Alıntı:
Bana artik cok vakit kaybediyorlar gibi geliyor. Artik "significant" bir seyler olsun istiyorum. Kwon'lardan hangisinin aday oldugu konusu aciklik kazanmadi. Desmond neden geri dondu? O da adaylardan biri mi? Yine sorular, sorular...Smile
Ben de sikildim ve bir an once "decent" bir sekilde bitmesini istiyorum.

isatay
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiTarih: Pts Nis 05, 2010 7:50 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Kwon mevzusu ile ilgili şöyle acayip bir durum var:

Alıntı:
Daha önce yazıldı mı bilmiyorum amam okuduğuma göre Kore dilinde evlenince kadınların soyadı değişmiyormuş. Hadi yazarlar cahil bunu bilmiyorlardı diyelim; lakin okuduğuma göre dizide de bu durum kullanılmış yani Sun'un isminin soyadının geçtiği yerlerde Paik soyadı kullanılmış dizide. Peki, yazarların değil de Jacob'ın cahilliği desek, adamın ilahi güçleri bir yana çatır çatır Korece konuştuğunu da gördük. Tüm bunlardan sözkonusu Kwon'un Jin olduğu çıkıyor.

Ama bir de şöyle bir saçmalık var ki Kwon mevzusundan bahsedilince Sun "beni mi kocamı mı kastediyorlar" diye sordu. Confused Yukardaki duruma göre çok mantıksız bir durum çıkıyor ortaya. Büyük ihtimalle yazarlar her zaman yaptıkları gibi acayip bir devamlılık hatası yaptılar, ama küçük bir ihtimal Kwon soyadının geçmesi Jin'i işaret ediyor da olabilir. Neutral

edit:spoiler kutusu içine almamışım; okuyup da öğrenmek istemediği birşey öğrenen olduysa kusura bakmasın

En son isatay tarafından Sal Nis 06, 2010 6:57 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 defa değiştirildi.
Başa dön
inci
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiTarih: Pts Nis 05, 2010 9:02 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
isatay arkadasim, cok haklisin bu Koreli soyadlari hakkinda. Benim de bir Koreli arkadasim var ustelik ve dedigin dogru. Koreli kadinlarin soyadi evlilikten sonra degismiyormus. Ben de ondan duymustum bunu.

O halde buyuk bir mantiksizlik hatasi bu yazarlarinki. Sun'i oynayan aktris Koreli degil mi? Neden bu hatayi duzeltmedi ki?
the 8th endless
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1458

İletiTarih: Sal Nis 06, 2010 11:58 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
aklıma bişey takıldı, baktım.
Alıntı:
şu locke'un son yemeği promo posterindeki konumlar, çakma locke'un(flocke) yandaşları ve karşıtları şeklinde düzenlenmiş. fakat ilana ve alpert flocke'un adamlarının olduğu yerdeler. çok büyük kavga çıkar lan böyle bi şey olursa dizi sonunda söyliyim.
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Telemanyaklar Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 59, 60, 61, 62  Sonraki »
60. sayfa (Toplam 62 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız