X-Files   Return to Index
Log in to check your private messages
Supernatural (***spoiler***)
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Telemanyaklar
View previous topic :: View next topic  
Author Message
2shy
Muhbir
Muhbir

PostPosted: Sat Sep 12, 2009 2:25 pm    Post subject: Reply with quote
Quote:
Tuhaf olan, iblislerden korunmak iin envai eit yol bilen Bobby'nin ele geirilmesiydi.Dean&Sam biraz daha ks modunda devam edip baracaklar gibi gzkyorlar sonunda.

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
matandberenice

PostPosted: Fri Oct 23, 2009 12:34 am    Post subject: Reply with quote
Onu bunu brakn da Castiel'de ne karizma var abi be !
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Tigh
aylak
aylak

PostPosted: Sat Oct 31, 2009 12:09 pm    Post subject: Reply with quote
Supernatural - 5x07 - The Curious Case Of Dean Winchester

Quote:
Tek syleyebileceim, neredeyse son iki sezonun en elenceli blmlerinden biriydi, belki de en elencelide ilk e girer. Ben de akas supernatural' bu yzden seviyorum. Olaylar, durumlar arlatrdka batryorlar, ama durum bu blm gibi giderse yalan rzgar gibi ilalebet izleyebilirim Razz

Ayrca rlandal he-witch karakterinin getirdii gzel ahenk de pek bir tatlyd Very Happy

PostPosted: Sat Oct 31, 2009 8:25 pm    Post subject: Reply with quote
Tigh wrote:
Supernatural - 5x07 - The Curious Case Of Dean Winchester

Quote:
Tek syleyebileceim, neredeyse son iki sezonun en elenceli blmlerinden biriydi, belki de en elencelide ilk e girer. Ben de akas supernatural' bu yzden seviyorum. Olaylar, durumlar arlatrdka batryorlar, ama durum bu blm gibi giderse yalan rzgar gibi ilalebet izleyebilirim Razz

Ayrca rlandal he-witch karakterinin getirdii gzel ahenk de pek bir tatlyd Very Happy

Quote:
Bence de 3x03 Bad Day at Black Rock'dan beri en elenceli blmd.. Bobby ile Dean'in atmalarnda yarldm.. Bir de Dean'in normale dnnce ettii dans tabi Very Happy . Kahraman ise Sam oldu yine.. Sezonun ilk 5 blmnde hep mitoloji vard, acaba stand alone'luktan kp sadece mitoloji mi ilenecek derken son 2 blm ila gibi geldi.
Back to top
View user's profile Send private message
elisa day
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Sun Dec 26, 2010 12:56 am    Post subject: Reply with quote
Ben henz 2. sezonun sonlarndaym ama var ya Dean'i yerim ben! Very Happy

http://ruyasam.blogspot.com/
Back to top
theredandtheblack
zel Ajan
zel Ajan

PostPosted: Wed Dec 29, 2010 10:44 am    Post subject: Reply with quote
Ben aylardr 1.sezonu bitiremedim.Ya dizi beni kesmiyor ya da o ruh halini bi tutturamadm Smile
2shy
Muhbir
Muhbir

PostPosted: Wed Dec 29, 2010 11:46 pm    Post subject: Reply with quote
1.sezonun sonlarna doru houma gitmeye balamt benim,ilk blmleri ylesine izliyordum. Very Happy

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Back to top
Tigh
aylak
aylak

PostPosted: Thu Dec 30, 2010 2:46 pm    Post subject: Reply with quote
lk iki sezonu izle pe tarz bu dizi. Sonrasnda fena oluyor, izlediine yanyor insan...
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Sat Jan 01, 2011 7:32 pm    Post subject: Reply with quote
3. sezona baladk dn ben byk keyifle izliyorum walla. Bir paranormal a olarak Very Happy

Back to top
2shy
Muhbir
Muhbir

PostPosted: Sun Jan 02, 2011 7:51 pm    Post subject: Reply with quote
Tigh wrote:
lk iki sezonu izle pe tarz bu dizi. Sonrasnda fena oluyor, izlediine yanyor insan...

lk sezonuna itiraz etmem ancak 2.sezonda ok gzel blmleri var ama en sevdiim 4.sezon o ayr tabi Very Happy

elisa day wrote:
3. sezona baladk dn ben byk keyifle izliyorum walla. Bir paranormal a olarak Very Happy

3.sezonun finalinden sonra ne oluyorsa oluyor zaten Razz Grev yznden ksa sryor 3.sezonu.
Umarm dier sezonlar da beenerek izlersin.

Back to top
theredandtheblack
zel Ajan
zel Ajan

PostPosted: Mon Jan 03, 2011 7:30 pm    Post subject: Reply with quote
Ben yorumlarn da etkisiyle dn bi izleme hevesiyle gene oturdum bana.Bu kez beendiimi syleyebilirim.Sanrm nihayet snabildim diziye.Zaten Dean olmasa bu kadarn da zor izlerdim gibime geliyor ama izlerken XF stand alonelarn dnmeden edemiyorum tabi.Karlatrma yapmak gibi bir niyetim yok ama dizinin genel havas hatrlatyor ite.Yine de umutluyum.Hem melek varm daha,onu bekliyorum ben Very Happy
elisa day
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Tue Jan 04, 2011 3:56 am    Post subject: Reply with quote
Ya bana hep ekimleri mzikleri falan XF'i hatrlatyor bir de devaml gnderme yapyorlar zaten... Very Happy Hatta Bad Blood tadnda bir blm bile var...Smile

Back to top
2shy
Muhbir
Muhbir

PostPosted: Wed Jan 05, 2011 12:03 am    Post subject: Reply with quote
theredandtheblack wrote:
.Zaten Dean olmasa bu kadarn da zor izlerdim gibime geliyor ama izlerken XF stand alonelarn dnmeden edemiyorum tabi.

Diziyi izlememin ana sebebi de Dean zaten Very Happy Belki 4.sezonu da bu yzden seviyorum.Hikayedeki odak nokta Dean olmaya balaynca daha gzel oldu bence Razz

Melek demiken,Castiel karakteriyle tann bakalm Very Happy

elisa day wrote:
Ya bana hep ekimleri mzikleri falan XF'i hatrlatyor bir de devaml gnderme yapyorlar zaten... Very Happy Hatta Bad Blood tadnda bir blm bile var...Smile

Ne de olsa ekim yerleri aynym,Vancouver.Konuk oyuncular falan da genelde XF'den aina olduklarmz...CSM bile vard ilk sezonda.u sralar ise Skinner var

Back to top
elisa day
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Thu Jan 13, 2011 12:23 am    Post subject: Reply with quote
Ya sen ne diyorsun Facebookta soyadm Winchester yaptm Dean yznden!!! Very Happy

Back to top
theredandtheblack
zel Ajan
zel Ajan

PostPosted: Fri Jan 14, 2011 11:23 am    Post subject: Reply with quote
2. sezon itibariyle Sam'in aslnda ne kadar adama dndn farkettim.Bu noktadan sonra Sam'e ynelim gsteredebilirim gibi geliyor Smile Ama u var, Sam'le ilgili mevzular bika sezon uzatcaklarsa,bkma ihtimalim yksek.O yzden en gzeli u an kimseye odaklanmadan,gz krparak izlemek Very Happy

Bir de birinci sezon bomba gibi bitti.Yani TVden izliyor olsaydm atlardm herhalde.imdiyse biraz daha durgun bi sezona girdik.Sanrm 3 ve 4 bomba olacak.Bu ilerleyiini X Files sezon ilerleyiine benzetiyorum biraz.

Benzetme yapmadan tek bir blmm gemiyor haliyle.O kadar ok gnderme oluyor ki buraya aklmda tutup da yazamyorum.
Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Telemanyaklar All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 3 of 4

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum