X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
Supernatural (***spoiler***)
Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Telemanyaklar
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiler: 1530

İletiTarih: Cmt Eyl 12, 2009 2:25 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Alıntı:
Tuhaf olan, iblislerden korunmak için envai çeşit yol bilen Bobby'nin ele geçirilmesiydi.Dean&Sam biraz daha küs modunda devam edip barışacaklar gibi gözüküyorlar sonunda.

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder
matandberenice

İletiler: 5

İletiTarih: Cum Ekm 23, 2009 12:34 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Onu bunu bırakın da Castiel'de ne karizma var abi be !
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
Tigh
Çaylak
Çaylak

İletiler: 179

İletiTarih: Cmt Ekm 31, 2009 12:09 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Supernatural - 5x07 - The Curious Case Of Dean Winchester

Alıntı:
Tek söyleyebileceğim, neredeyse son iki sezonun en eğlenceli bölümlerinden biriydi, belki de en eğlencelide ilk üçe girer. Ben de açıkçası supernatural'ı bu yüzden seviyorum. Olayları, durumları ağırlaştırdıkça batırıyorlar, ama durum bu bölüm gibi giderse yalan rüzgarı gibi ilalebet izleyebilirim Razz

Ayrıca İrlandalı he-witch karakterinin getirdiği güzel ahenk de pek bir tatlıydı Very Happy

İletiler: 27

İletiTarih: Cmt Ekm 31, 2009 8:25 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Tigh yazdı:
Supernatural - 5x07 - The Curious Case Of Dean Winchester

Alıntı:
Tek söyleyebileceğim, neredeyse son iki sezonun en eğlenceli bölümlerinden biriydi, belki de en eğlencelide ilk üçe girer. Ben de açıkçası supernatural'ı bu yüzden seviyorum. Olayları, durumları ağırlaştırdıkça batırıyorlar, ama durum bu bölüm gibi giderse yalan rüzgarı gibi ilalebet izleyebilirim Razz

Ayrıca İrlandalı he-witch karakterinin getirdiği güzel ahenk de pek bir tatlıydı Very Happy

Alıntı:
Bence de 3x03 Bad Day at Black Rock'dan beri en eğlenceli bölümdü.. Bobby ile Dean'in atışmalarında yarıldım.. Bir de Dean'in normale dönünce ettiği dans tabi Very Happy . Kahraman ise Sam oldu yine.. Sezonun ilk 5 bölümünde hep mitoloji vardı, acaba stand alone'luktan çıkıp sadece mitoloji mi işlenecek derken son 2 bölüm ilaç gibi geldi.
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
elisa day
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1239

İletiTarih: Pzr Arl 26, 2010 12:56 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Ben henüz 2. sezonun sonlarındayım ama var ya Dean'i yerim ben! Very Happy

http://ruyasam.blogspot.com/
Başa dön
theredandtheblack
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiler: 485

İletiTarih: Çar Arl 29, 2010 10:44 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Ben aylardır 1.sezonu bitiremedim.Ya dizi beni kesmiyor ya da o ruh halini bi tutturamadım Smile
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiTarih: Çar Arl 29, 2010 11:46 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
1.sezonun sonlarına doğru hoşuma gitmeye başlamıştı benim,ilk bölümleri öylesine izliyordum. Very Happy

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Başa dön
Tigh
Çaylak
Çaylak

İletiler: 179

İletiTarih: Per Arl 30, 2010 2:46 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
İlk iki sezonu izle çöpe tarzı bu dizi. Sonrasında fena oluyor, izlediğine yanıyor insan...
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Cmt Oca 01, 2011 7:32 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
3. sezona başladık dün ben büyük keyifle izliyorum walla. Bir paranormal aşığı olarak Very Happy

Başa dön
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiTarih: Pzr Oca 02, 2011 7:51 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Tigh yazdı:
İlk iki sezonu izle çöpe tarzı bu dizi. Sonrasında fena oluyor, izlediğine yanıyor insan...

İlk sezonuna itiraz etmem ancak 2.sezonda çok güzel bölümleri var ama en sevdiğim 4.sezon o ayrı tabi Very Happy

elisa day yazdı:
3. sezona başladık dün ben büyük keyifle izliyorum walla. Bir paranormal aşığı olarak Very Happy

3.sezonun finalinden sonra ne oluyorsa oluyor zaten Razz Grev yüzünden kısa sürüyor 3.sezonu.
Umarım diğer sezonları da beğenerek izlersin.

Başa dön
theredandtheblack
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiTarih: Pts Oca 03, 2011 7:30 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Ben yorumların da etkisiyle dün bi izleme hevesiyle gene oturdum başına.Bu kez beğendiğimi söyleyebilirim.Sanırım nihayet ısınabildim diziye.Zaten Dean olmasa bu kadarını da zor izlerdim gibime geliyor ama izlerken XF stand alonelarını düşünmeden edemiyorum tabi.Karşılaştırma yapmak gibi bir niyetim yok ama dizinin genel havası hatırlatıyor işte.Yine de umutluyum.Hem melek varmış daha,onu bekliyorum ben Very Happy
elisa day
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Sal Oca 04, 2011 3:56 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Ya bana hep çekimleri müzikleri falan XF'i hatırlatıyor bir de devamlı gönderme yapıyorlar zaten... Very Happy Hatta Bad Blood tadında bir bölümü bile var...Smile

Başa dön
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiTarih: Çar Oca 05, 2011 12:03 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
theredandtheblack yazdı:
.Zaten Dean olmasa bu kadarını da zor izlerdim gibime geliyor ama izlerken XF stand alonelarını düşünmeden edemiyorum tabi.

Diziyi izlememin ana sebebi de Dean zaten Very Happy Belki 4.sezonu da bu yüzden seviyorum.Hikayedeki odak nokta Dean olmaya başlayınca daha güzel oldu bence Razz

Melek demişken,Castiel karakteriyle tanışın bakalım Very Happy

elisa day yazdı:
Ya bana hep çekimleri müzikleri falan XF'i hatırlatıyor bir de devamlı gönderme yapıyorlar zaten... Very Happy Hatta Bad Blood tadında bir bölümü bile var...Smile

Ne de olsa çekim yerleri aynıymış,Vancouver.Konuk oyuncular falan da genelde XF'den aşina olduklarımız...CSM bile vardı ilk sezonda.Şu sıralar ise Skinner var

Başa dön
elisa day
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Per Oca 13, 2011 12:23 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Ya sen ne diyorsun Facebookta soyadımı Winchester yaptım Dean yüzünden!!! Very Happy

Başa dön
theredandtheblack
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiTarih: Cum Oca 14, 2011 11:23 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
2. sezon itibariyle Sam'in aslında ne kadar adama döndüğünü farkettim.Bu noktadan sonra Sam'e yönelim gösteredebilirim gibi geliyor Smile Ama şu var, Sam'le ilgili mevzuları bikaç sezon uzatıcaklarsa,bıkma ihtimalim yüksek.O yüzden en güzeli şu an kimseye odaklanmadan,göz kırparak izlemek Very Happy

Bir de birinci sezon bomba gibi bitti.Yani TVden izliyor olsaydım çatlardım herhalde.Şimdiyse biraz daha durgun bi sezona girdik.Sanırım 3 ve 4 bomba olacak.Bu ilerleyişini X Files sezon ilerleyişine benzetiyorum biraz.

Benzetme yapmadan tek bir bölümüm geçmiyor haliyle.O kadar çok gönderme oluyor ki buraya aklımda tutup da yazamıyorum.
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Telemanyaklar Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki »
3. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız