X-Files   Return to Index
Log in to check your private messages
1X17 : Miracle Man

Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Trust No One - Sezon 1
View previous topic :: View next topic  
Author Message
agharta
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Sun Apr 17, 2005 9:06 pm    Post subject: 1X17 : Miracle Man Reply with quote
Gnderen: the Unseen, the Eternal... (trustno13) 4/27/2004 12:27 pm

lk dini blm. Yanl hatrlamyosam burda da Mulder ve Scully arasnda bir rol deiiklii sz konusuydu, ama ileriki sezonlarda izleyeceimiz kadar sert deil. Dinin Scully'nin hayatndaki nemini grmek asndan ilginbir blmd bu, ya da ben yanl hatrlayp All Souls'la kartryorum. Scully'nin blm sonunda pederle yapt ve tgrt'de sansrlenen konumasn da izleyebilcez.

Murat

Gnderen: SpookyspookX 4/30/2004 9:38 pm

yaa sonunda ocuu dverek ldrdler ya ok uyuz oldum yaa...Yaplr m ble ey?!
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
emremektup
aylak
aylak

PostPosted: Sat Mar 10, 2007 6:28 pm    Post subject: Reply with quote
diziyi cnbc-e'de izleyince farke ettim. meerse birok sahne sansrlym tgrt'de . geri cnbc-e'de baz sahneleri kesiyor ama o kadar ok deil.

dizinin genelinden, yani btn blmlerden sz ediyorum. yalnzca bu blmden deil.
derebeyi17_44
Saha Ajan
Saha Ajan

PostPosted: Thu Jul 02, 2009 2:44 pm    Post subject: Reply with quote
Evet Miracle Man ilk dini blm olarak karmza kyor.Kt bir blm deil.dare eden blmlerdendir.Mulder'in Samantha'y bulma yolundaki istekleri bu blmde bir hayli etkisini gsteriyor.Blmn tek kt noktas blmn banda Samuel'in Tanr diye hitap ediliiydi..Genel olarak izlemek istiyorsanz izlenebilir blmlerdendi.
Back to top
View user's profile Send private message
kitsunegari
Saha Ajan
Saha Ajan

PostPosted: Sat Aug 22, 2009 9:33 pm    Post subject: Reply with quote
Samuel dokunduu kiilere hayat veriyor, istisnalar yayor ve bunu tanr tarafndan eytan kullanarak gnahlar iin bir cezalandrma olarak gryor.fakat bunu yapan kii kk bir ocukken hayata dndrd adam. Sanrm u anki d grnnden dolay o zaman lm olmay tercih ediyor, Samuel’a onu yaama dndrd iin kin besliyor ve onu cezalandrmak iin yardm etmeye alt insanlar ldrerek vicdan azab ektiriyor.

mulder samantha'yla ilgili bir eyler renebilme umuduyla konsantre oluyor davaya.scully'nin “katolik olarak yetitim, din kurallarn iyi bilirim, tanr, ovu eytana brakmaz” gibisinden bir eyler syledikten sonra mulder'n” ‘eytanlar’ filmini ok beenmi olmalsn” ve scully nin “ favori filmlerimden biri” cevab, scullynin din konusundaki dncelerini daha ilk sezondan yanstyor bize.
Scully'nin mulder'a samuel ldkten sonra “ anahtarlarn kaybetmi ve ne yapacan bilmeyen bir surat ifaden var “ sz ok houma gitti.gerekten tam olarak anlatt mulder'n ruh halini. Geree ulamak iin umutlanm, fakat baarszlkla biraz daha aresiz hisseden ve gene hayal krkl yaayan mulder..belki scully bu sz byle bir anlam ksn diye sylemedi ama ben kardm valla Very Happy
Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Trust No One - Sezon 1 All times are GMT + 3 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum