X-Files   Return to Index
Log in to check your private messages
OZ (***spoiler***)

Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Telemanyaklar
View previous topic :: View next topic  
Author Message
auroriel
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Wed Jan 11, 2006 11:32 pm    Post subject: OZ (***spoiler***) Reply with quote
From: TRARAGORN 5/21/2003 3:36 pm
To:
ALL

dayanamadm,artk attm bu mesaj.burada kac kisiyiz oz seyreden ?
abd ile aramzda sadece 10-15 bolum var biliyor muyuz ?

*chris keller in sonu ne olacak,beacher intikamn nasl alacak ?

*said i olduren eleman niye boyle bisey yapt ?

*o'reily kardeslerin basindaki bela ne zaman sona erecek?ryan i ustunde ne zaman gorecegiz(uzun zamandr gammazlama,birbirine dusurme,oldurme gibi fiileri ilemiyordu kardesinini uzuntusunden :)

daha baska sorularmda var.bakalm forumdaki duruma gore abartabiliriz...

From: TheMartyr 5/21/2003 4:34 pm
To:
TRARAGORN

Walla ben denk gelince izliyorum ki o da baya nadiren oluyor.Ama baya gzel bir dizi[bizim hapisanelerle bir alakas yok o ayr :]].

Sadun

From: Durden38 5/21/2003 7:06 pm
To:
TheMartyr

Dizi olduka iyi fakat yayn saatleri yznden adam gibi takip edemedim bir trl sanrm u an 3. sezon oynuyo di mi Hasan?

From: TRARAGORN 5/21/2003 7:46 pm
To:
Durden38

http://www.hbo.com/oz/

su anda son sezon izliyoruz.bitmish hbo 'da...

sondan ikinci bolum bu bolum(bu geceki bolum)...

haftaya son bolum kacrmayn...

yaknda dvd si de cikacakmsh...

From: black_witch 5/22/2003 4:10 pm
To:
TRARAGORN

vay be,koca nar said i devirdiler demek,bi de zavall avukat vard,nerden dtm buraya diye kendiini yiyp bitiriyodu.2,3 blm izledim,takip edilmiycek bi dizi hi diil,cine5 niye ifresiz yaynlyo ki,hem altyazl,hem dublajl,iyi valla,frsat bulduka izlemek lazm diycem de bitiyomu ztn.

From: TRARAGORN 5/22/2003 7:16 pm
To:
black_witch

o dedigin avukat beacher.eleman iki-c bolum once tahliye edildi iyi halden ama basna gelmeyen kalmad.son olarak babasn oldurduler.
butun bunlar goren tahliye kurulu uzuldu ,acd salverdi.

bunun bir arkadas var.kris keller.beacher biraz "ak"... beacher tam kurtuldum iyi hayata devam edicem derken ve avukatlga donup hapishanedeki mahkumlarn hakkn savunurken ustune ustluk bu keller da idamdan kurtarmsken keller onun dsarda mutlu olmasna hem de bir kadna ask olmasan cok kzp onu tuzaga dusurdu...garibanm yine dustu oz a....
dunku bolumu seyredemedim. cuma gunu dublajbna bakacam artk...

From: sebnemi 5/23/2003 12:59 pm
To:
TRARAGORN

Oz u cne5 te vermeye basladgndan ber hemen hemen hcbr bolumunu kacrmadan seyredyorum. seslendrenler ara ara degsyo ve bu da ben snrlendryor ama yne de cok guzel bence. ozda tartslr br adalet ve dostluk anlays var. karmask!
B de nternetten takp ettgme gore abd de sarkclar, snema artzler, televzyoncular oz da b bolum gozukmek cn brbrleryle yarsyorlar. stenn adresn tam hatrlamyorum ama koca b lste vard km kac dakka gozuktu falan dye..
Bolumden soora evde soole b geyk gecyo: "ayn mantkla Turkye de bu seklde b dz yapsalar noolur?" :) [aslnda tahmn etmek zor dl. ]

From: Durden38 5/24/2003 12:13 am
To:
sebnemi

Evet dizide Lakers'l Rick Fox'ta birka blm yer almt...

From: TRARAGORN 5/24/2003 2:05 am
To:
Durden38

evet ne yazk ki,dizinin bittigine bir baska delil daha vard bu gece.muduru temizlediler,hem de "hayat boyu baar dl" alaca gece...

haftaya son bolum....

From: ratboy___ 5/27/2003 11:54 am
To:
TRARAGORN

Byle bir dizinin olduunu arkadalar sylemiti ve bir blmn izlemitim...
Misafirliin verdii rahatszlkla pek kenetlenemedim diziye ama hapishane ierisinde geen mslmanl ykselten ve amerikann sanrm kendi kt durumlarn gzler nne sunan bir dizi...
Cine5 te yaynlanyor birde...

From: bayzirtapoz 5/31/2003 10:46 pm
To:
TRARAGORN

vallahi allah sizi inandrsn ole bu diziyi izlerken yok o"reily ne olcak m said niye vurulmu fln diye hi dnmyorum vallaha
30. blmden beri izlerim tek yaptm oz muhabbeti of nasl biti
nasul kesti (bi de nasl dedi var:P)

hepinize gccklk ossun diye sylyorum son blmde schillinger beacher ve kellar birbirlerinin ldrecekler diyolar
(ay dur kulaklarm kapatym heyecan kayo diyenlere inat yapyorum)

From: TRARAGORN 6/1/2003 1:39 am
To:
bayzirtapoz

murat editlemene gerek yoktu cunku dizi bitti ...

bu arkadasnda garip davranslarda bulunma gibi bir huyu olduguna inancm daha da kuvvetlendi...
Back to top
View user's profile Send private message
hardlinedreams

PostPosted: Wed Jul 20, 2011 5:39 pm    Post subject: Reply with quote
tv tarihinin en iyi dizilerinden biridir. Hbo yu hbo yapan dizidir. sizi o drt duvar arasna sokar. hapishaneye dmeden nce yaplmas gerekenler arasnda ilk sradadr bu diziyi izlemek. Leyla ile Mecnunun ak, Keller-Beacher aknn yannda snk kalr. muhakkak izlenmesi gereken bir yapmdr. bugn beenerek izlediimiz bir ok oyuncu bu dizide parlamtr.
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Telemanyaklar All times are GMT + 3 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum