X-Files   Return to Index
Log in to check your private messages
Visitors :: Ziyaretiler - *X*ten nce *V* Vard (*spoiler*)
Goto page Previous  1, 2

Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Telemanyaklar
View previous topic :: View next topic  
Author Message
inci
zel Ajan
zel Ajan

PostPosted: Thu Nov 12, 2009 12:35 am    Post subject: Reply with quote
Ben birazdan izleyecegim ilk bolumu. Bakalim nasilmis? Soylediklerinizi konfirme edecek miyim acaba?

Ama yav, her efsanevi dizinin remake'ini yapmak zorundalar mi yav? Ben de orijinal V'yi izledigim, o geceleri iple cektigim geceleri hatirliyorum.

Ama Anna'nin gozlerini hizli hizli kirpistirmasi gercekten etkileyici. Ben de o sahneye taktim. Fragmanlarda o kirpistirma hep var. Bence bu bir sey gosteriyor onun hakkinda, belki bir sinirlenme, vs...Bunu daha sonra anlayacagiz galiba.
r.daniel

PostPosted: Wed Nov 18, 2009 11:14 pm    Post subject: Reply with quote
V nin nc blmn seyrettim ve herkesin izlemesini tavsiye ediyorum ,yani yle byle deil muhteemdi Twisted Evil

Quote:
.ilk olarak rahip jack in kendisine V lerle ilgili danmaya gelen insanlara kar aresizlii,Erica nn kendini V leri korumak zorunda kald bir durumda bulmas,(sonradanV komplosu kt),eski V ile ilk ortak nokta 5.kol. Bir direni ve ynetime kar olma var.

Doktor tam bir spriz yapt.Dale in insanlar hakkndaki grleri ve bizi merak iinde brakan burodaki tek V bendeilim aklamas,(Rekha sharma diycem ama ok bariz olur).

Anna nn kar konulmaz otoritesi,nin altndaki gerekler de kulamza alnmaya balad.

Anna ile igili ilk yorumlar Diana kalitesinde olmayyd.Anna ,diana dan ok farkl, kontrol etmede ve otorite kurmada ki yntemi deiik ve insan gerekten etkiliyor.Protestocularn sesi haline gelen kadn yanna ekmek iin sahte duygusal tavrlarn alrkenki hali olaan styd.Yntemleri daha incelik ve zekaya dayal.(diana ya ikence yapar ,beynini ykar veya ldrrd) gnmz artlarna uygun Diana dan daha etkili bir lider olduunu kanatindeyim. Bu da onu daha tehlikeli klyor.

Akas beenmeyenlerin bir daha dnmeye iticei kesin.Kvama geliyor dizi. Linda'nn Anna nn kz kmasn da bekliyordum Very Happy .
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Telemanyaklar All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum