X-Files   Return to Index
Log in to check your private messages
Visitors :: Ziyaretiler - *X*ten nce *V* Vard (*spoiler*)
Goto page 1, 2  Next

Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Telemanyaklar
View previous topic :: View next topic  
Author Message
auroriel
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Wed Jan 11, 2006 11:29 pm    Post subject: Visitors :: Ziyaretiler - *X*ten nce *V* Vard (*spoiler*) Reply with quote
From: rukish 4/12/2003 2:09 pm
To:
ALL

lgilenen ve hatrlayanlara...

zel kanallar almadan (ve bu kadar irenlemeden) nce TRT vard...

Gri uzyallardan, yeil uzayllardan nce *kertenkele*ler vard... nsan gibiydiler... derileri yleydi... ama vcutlar farklyd... onlarn yemek alkanlklar deiikti... i et yerlerdi.. fareleri ok severlerdi...

Dnyaya bar iinde geldiklerini sylerlerdi ama yle deildi... stedikleri taze yemekti, insanlard, *su*ydu... Sadece kendi silahlaryla lebilirlerdi... Diana'lar vard... O zamanlar erkeklerin favorisiydi, kzlar bile korktuklar kadar hayrandlar ona!

nsanlar *dntrerek* kendi taraflarna ekerlerdi

Donovan vard.. Direniiydi... Olunu karmlard...Annesi ondan ldresiye nefret etmiti kertenkele yanls olmad iin... Grubuyla kertenkelelere kar savard.

Robin vard.. *kertenkele*lerden birinden hamile kalmt ve ok nemli bir varl, o tek melezi dnyaya getirecekti sonra...

Robert Englund Freddy olmadan nce bir *kertenkele*ydi.. En sevimlileri oydu...

"X"ten nce "V" vard...o da *krmz*yd... VISITORS = ZYARETLER vard...

lgilenen ve hatrlayanlara...

"V : FINAL BATTLE"; dizinin son blmleri 4 cd 5 milyon.. ORTA DNYA'da...

From: okatmer 4/12/2003 2:16 pm
To:
rukish

Ruki sanrm Orta Dnya ile reklam konusunda anlatn :))

yle bi yazmsnki yaznn sonunda V tv'de yeniden balyor sandm. Benimde favori dizimdi ahhh ahhh genken
V'de cuma deilmiydi ?!?!?!?!?!

From: erdemisik 4/12/2003 2:16 pm
To:
rukish

ook kktm o zamanlar..

Ama annem izletmek istemezdi, ben gizli gizli izlerdim.

u an yaynlansa -belki- izlerim... Burada yazdm m bilmiyorum ama chat te arkadalarla konumutuk bunu..

benin dnya d yaam ve hkmet komplolaryla ilgilenmem x 'ten ok ok nce balamt. Hatta bunu bilen arkadalarm bana x'in varln bildirmi ve izlememi tavsiye etmilerdi..

Yani x belki de kendimi ifade etmemi salyor ksmen tabii..(psikolog arkadalar derinliklere inebilir tabii)

Yine de saol ruki..

From: erdemisik 4/12/2003 2:21 pm
To:
erdemisik

Bir de "Dnyalar Sava" vard TRT'de... O da Cuma gecesiydi.

imdiye kadar beni derindeeeeeen etkileyebilmi tek TV yapm. Uzun sre karanlkta tek bama kalamamtm.

Sonra ne mi oldu? Bu korkumun zerine gittim ve yendim. imdi beni zerre kadar bile korkutan birey bilmiyorum..

From: incig 4/12/2003 2:54 pm
To:
rukish

"VISITORS" unutulur mu be Ruki'cim? Amma diziydi ya? Marc Singer ve hep kt adamlar oynayan Michael Ironside...Kadn oyuncuyu gzmde canlanrabiliyorum ama adn hatrlayamyorum. Gazetecilerdi ama deil mi? Ironside neciydi? Yaratklarn kobaylar yedikerleri baz sahneler vard. Onlara bakamazdm. Sonra o baladndaki kadn. Diana o muydu? Jane bilmemkim oynard. Sonra ayn oyuncu "Grevimiz Tehlike"nin TV dizisinde sonradan ba kadn oyuncunun yerini almt ama gzmdeki imaj yine yaratk olarak kalmt.
Valla ben de yine tv'de "V" balyor sandm ya. Hay Allah! Keke balasayd. Yine ayn ilgiyle izlerdim sanrsam.

From: incig 4/12/2003 2:54 pm
To:
erdemisik

"Dnyalar Sava" hangisiydi yahu? Biraz hatrlatr msn? Ben hatrlayamadm.

From: erdemisik 4/12/2003 3:02 pm
To:
incig

The War of the Worlds..

1993 ylnda yaynlanyordu.
Marslyd bunlar..

ayrntl bilgi:
http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=war+of+the+worlds

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=dunyalar+savasi

From: TRARAGORN 4/12/2003 5:36 pm
To:
rukish

ahhh...

eski anlarm depreti...

bana da baktrmazlard.korkarsn.diye.bir diana vard ziyaretcilerin ust kademesinde. birde bu uzayllarn ussune girerken hep ayn numaray kullanrd direniciler..bir kutu fare ..(ykkkk ...)

bak boyle seylerden konusalm hep ne gusel....

From: Durden38 4/13/2003 2:08 am
To:
rukish

Diziyi hep anlattlar bana ama zamannda yam ve kafamn sadece derslerde olmas itibariyle(kafama s...m diyorum)izleyemdim.Vcdlerini varsa tamamn alabilirim fakat bu ortadnya olmyacaktr onlardan gnahlarn bile almmam artk!!!

Visitors toplam ka sezon yaynlanm bu arada bilen var m?

From: rukish 4/13/2003 12:05 pm
To:
okatmer

eheh! biraz reklam yaptm doorudur.

Ama bilsin herkes THE END'de ayn blmler 6 cd mi ne ve 10 milyon... Orta Dnya'ya hemen srt evirmeyin diye yaptm. Geri stanbul'daki arkilere zel bi mesaj oldu tabe..

ama o kadar da reklam yapmak lazmd. gerekten en sevdiim dizi oydu bir zamanlar... herkes bilsin istedim fena m? :P

trke altyazl izleyince Mark Snger'n sesi gereinden inceymi onu farkettim bide..

Blmler Robin'in hamilelii balad zamanlardan balyo ve dizinin son blm ile bitiyo. ekim de harika bu arada...

O kadar eyi izledikten sonra hatrladm ben... simleri hi bilmioydum... Oyuncularn ne kadar tandk simalar olduunu da izleyince annadm. saddece beni en rkten eyleri hatrlyodum ziyaretiler hakknda. o da kertenkele olmalar ve fare yemeleri :)

bana seneler sonra Alien'i izlediim zaman hissettiklerimi hatrlatt bu blmler.. hani gnmz film teknolojisi dnlnce afaktler vs. ok komik gelir size ama gene eski tad alabilirsiniz filmden.. aynen le...

bu kadar d krkl yaaynca baka bieye eilmek iyi geldi

From: xjustitia 4/13/2003 5:26 pm
To:
rukish

Ziyaretiler ok gzel bir diziydi.Diana'nn dev gibi bir fareyi alp azna soktuu sahneyi hala hatrlyorum.En sonunda melez kz uzayllarn liderinin gemisine binip gidiyordu ve bar oluyordu galiba.Robert Endlung iyi kalpli uzayl rolndeydi:)
Gzeldi eski diziler...

From: turbey 4/14/2003 9:33 am
To:
xjustitia

selamlar,

evet zar zor da olsa hatirliyorum ziyaretcileri. V isareti cok moda olmustu bizim donemde. baya iyiydi tekrari olsa izleriz valla tv de.

o kadar gereksiz dizi film varki tv de, visitors gibi dizilerin onemini yillar sonra bile anliyoruz.

visitors u hatirlariz da cizgi filmleri unutur muyuz?
clementine diye bi cizgi film vardi. bir kiz, pesinde seytan kizi kovaliyordu. birseyler ariyordu. muzigi de cok guzeldi.
var mi hatirlayan, bilgisi olan?

ha bide trt pazar sabah 10 kovboy filmleri. unutulmaz...

From: rukish 4/14/2003 10:34 am
To:
turbey

ben nerdeyse tamamen unutmutum izleyene kadar :) (ama pelin bayan hafza saolsun, unuttuu hi bi karesi yok...:P)

ancak en fazla nesi acayip rktt beni biliyo musunuz ? mzii.... klar kapatmtm izliyim diye ama mzik amama neden oldu anlayn artk :P.. tabii ki korkmadm bu sefer de.. mzik le demiyodu napiim :P

blue jean onun posterini vermiti.. koskocaman, krmz bi "V" ortasnda da Ziyaretilerin uzay gemisi vard sanrm. "V" den baka bii yoktu galiba yaaa. emin de olamyorum... nese abimin posterle resmi bile var.. o kadar embesilmiiz o zamanlar :PPPPPPPPPPPPPP...

clementine'i ben de izlerdim ama o zamanlar candy gibi tam kz ocuklarna yakan izgi filmler daha ok houma giderdi.. sonradan utum zaten :PPP

aaaahhh ahhh!! ne gnlerdi bea!!! harbiden! o zamanlar... gerekten daha gseldi! yazk....

From: xxtubaxx 4/17/2003 1:29 pm
To:
rukish

allah akna ne zaman yaynland bu dizi.milattan nce falan m???:)

brak yle bilip de izlememeyi kertenkelelerle ilgili tek bir dizi bile hatrlamyorum.yl kat o yaynlanrken???

From: xjustitia 4/17/2003 2:58 pm
To:
xxtubaxx

1990'd, yanl hatrlamyorsam..

From: turbey 4/17/2003 5:26 pm
To:
xjustitia

evet 90-92 arasi bi zamandi. ortaokul zamanim.
trt vardi sadece. star 93 te kurldu galiba, demek ki 90-92 arasi felan yayinlandi.

From: rukish 4/18/2003 9:57 am
To:
turbey

yok yaa.. daha eski olmal... 85 fln gibi geliyo bana ....

nese ben ne bilirim ki.. tarihler hafza demektir.. bende yok ki :PPP

From: Fred_Charles 4/18/2003 10:34 am
To:
rukish

90dan nce varmyd bilemem ama, 90dan sonra gsterimde olduu kesin diyebilirim.. baylrdm o diziye.. ama sonra bitiverdi; birdaha da hi grmedim :(

From: turbey 4/18/2003 10:46 am
To:
rukish

rukish o kadar eski olmamali, ben renkli televizyona 88 de gecildi diye hatirliyorum, ama dizi 90 larda yayinlandi bence.
sen seyrediyomussun copyright filan tarih yokmu bi baksana.
hafiazlari test etmis oluruz hem.

gokmen

From: xjustitia 4/18/2003 1:22 pm
To:
turbey

nternetten bulduuma gre dizi Amerika'da 83'te balayp 84'te bitmi.Zaten toplam 20 blmm.Ama bizde daha ge yaynland.89' un sonlarnda balayp 90 'da devam etti.Fazla uzun deildi zaten, bir ka ay srd, hatrladm kadaryla tekrar falan da vermediler.

Last edited by auroriel on Thu Sep 28, 2006 6:01 pm; edited 3 times in total
Back to top
View user's profile Send private message
patient x
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Thu Sep 28, 2006 5:02 pm    Post subject: Reply with quote
http://www.youtube.com/watch?v=LR7ko6vs51w
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Onur

PostPosted: Mon Nov 27, 2006 10:28 pm    Post subject: Reply with quote
6 yalarmdan itibaren bakyodum bu dizilere(Visitors ve War of the Worlds).Akas korkuyoduk be abi doru drst izleyemiyoduk. Visitorsda uzayllar fare yerse,kertenkeleler dolarsa ve War of the Worlds'de uzayllar niversitelilerin suratlarn yrtarsa,kolunu koparrsa izleyemezsin tabi...
War of the Worlds'n linki ilgilenenlere:
http://www.youtube.com/watch?v=lQjQz4iDRyg
r.daniel

PostPosted: Fri May 22, 2009 11:55 am    Post subject: v.the series Reply with quote
Deerli forum kullanclar seksenlerin unutulmaz visitors yeni evrimiyle yaknda yaynda. Very Happy Oyuncu kadrosunda pekok tandk sima var.
losttan Elizabeth Mitchell,4400 den joel gretschve smallville den laura vandervorth .

Aadaki linklerden ilk promolorn grebilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=LQoSCEMzJYE

http://www.youtube.com/watch?v=9hJRafM1e8Q
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
auroriel
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Fri May 22, 2009 2:51 pm    Post subject: Reply with quote
Diana tadnda bir karakter deil o Anna. Diana tadnda biri olmal dizide..

Joel Gretsch'i izlemek zevkli olcak tabi
Back to top
isatay
Mdr Yardmcs
Mdr Yardmcs

PostPosted: Fri May 22, 2009 5:10 pm    Post subject: Reply with quote
Diana yok mu?! Diana'sz Visitors m olurmu! Confused
Back to top
darkness
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Sat May 23, 2009 4:29 pm    Post subject: Reply with quote
Btn karakterler farkl anladm. Yani Julie, Mike, Ham ve Diana'y yeni oyuncular oynamyor okuduum kadaryla. Bu benim hevesimi olduka sndrd itiraf etmeliyim ki.

Live long and prosper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
inci
zel Ajan
zel Ajan

PostPosted: Sat May 23, 2009 11:06 pm    Post subject: Reply with quote
Trailer'lar fena degile benziyor ama Diana gibi bir evil'e benzemiyor kisa sacli esmer uzayli.
Peki ne zaman basliyormus?

Juliet'in rolu bitti mi ki LOST'da da, burda yeni bir role baslamis bu kadin? Adi neydi ki onun? Valla hic bir oyuncunun adini aklimda tutamamaya basladim. Sad
2shy
Muhbir
Muhbir

PostPosted: Tue Oct 06, 2009 10:56 pm    Post subject: Reply with quote
Yeni reklamnda Muse'un Uprising arksn kullanmlar Very Happy Doctor Who'un tema mziini andrmyor mu biraz?

V Promo

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Back to top
r.daniel

PostPosted: Sat Oct 10, 2009 2:39 am    Post subject: Reply with quote
Orjinal Visitors u izlemek isteyenler aadaki link den trke alt yazl olarak izleyebilirler

http://yabancidiziizle.com/index.html

The visitors adyla tm sezonlar bu adres de bulunmaktadr.
Back to top
r.daniel

PostPosted: Fri Oct 23, 2009 1:32 am    Post subject: Reply with quote
V nin ikinci blm resimlerine baknca Rekha sharma (bsg tory foster ) y da grdm. Anlalan yapmclar ii salama alp tandk yzlerle dikkat ekmeyi planlyorlar.Popler bilim kurgulardan kim varsa burda bir rol verilmi.ayrca bsg den yan rollere km baka oyuncularda grcez gibi.

imdiden bsg den bieyler araklamlar.Abc ii sk tutuyor alttaki
lnkleri izleyip size neyi artrdn syleyin.

http://www.youtube.com/watch?v=ooqjXwLYnQ8

http://www.youtube.com/watch?v=8B_Z-zIMzTM

http://www.youtube.com/watch?v=AR-o3wFsQhQ
Back to top
r.daniel

PostPosted: Tue Nov 03, 2009 3:38 am    Post subject: Diana Reply with quote
Evet olmas gerektii gibi, Jane Badler(nam- deer Diana) da ,konuk oyuncu olarak yer alcakm.Gerci abc nin hyarlndan(4blm sonra 4 ay ara ver) Evil or Very Mad dolay ilk sezonunda iptal edilmesi kuvvetle muhtemel.

Grnen o ki amerikan televizyonlar doru dzgn dizi yapma kapasitesini hzla yitiriyor.Zaten eli yz dzgn yapmlara bakarsanz ounun yabanc ortakl olduunu grrsnz.

Eer battlestar galactica da kanada ve ingiliz ortakl olmasayd...Drt sezon srmez ve bylesine bir derinlik yakalanamazd. Exclamation
Back to top
r.daniel

PostPosted: Thu Nov 05, 2009 8:02 pm    Post subject: Reply with quote
Aadaki linkten visitors un ilk blmn trke dublajl olarak seyredebilirsiniz.

http://yabancidiziizle.com/6557-V-Visitors-1-Sezon-1-Blm-2009-Yeni-full-online-izle.html

ok fena spoiler.
Quote:
. lk blm bende olduka iyi bir izlenim uyandrd.Sevilen bilimkurgulardan oyuncular olduu gibi pek ok bilimkurgudan da alnt var.

BSG de olduu gibi,olaylar yeniden tasarlanarak yazlm.Hatta daha ileri gidilmi tahmin ettiimiz gibi eski karakterlerin hibiri (Diana ,donovan)yok,nsanlarn bir ksmda,gelenlerin kim olduundan haberdar.Ziyaretilerde olduka uzunbir sredir dnyadalar. Srngen derilerinin zerine insan derisi kopyalanml(terminatr) Twisted Evil

Yani ilk dizideki gibi basit maskeler yok ayrca sonradan ziyaretci kanlarn yediklerine baklrsa (kahve sandvi),Bizim yediklerimizi de rahatlkla tketiyorlar.
Sonradan visitor kan fb ajannn yardmcsyla,direnideki siyah elemann,yaratt spriz kim ziyaretci paranoyasn yaratyor(bsg)

Anna da en az diana kadar gl bir karakter.kence veya tehdit yerine insan doasndaki hrs ve agzll kullanyor.Yani daha yaratc yntemleri var.Yalnz beni rahatsz eden visitors larn cylon vari havalar oldu.Giyim ve davranlaryla arm yapmamalar imkansz.
Visitors gemileride eskisinin aksine askeri bir koridordan dierine deil.modern ve estetik bir i grnm var. Geni i mekanlaryla ehir havas hakim.
Eer abc ii batrmazsa 3sezonu rahat karabilecek alt yaps var dizinin.

Bu arada izleyin de biraz da siz yorum yapn
Back to top
desertfo6
Saha Ajan
Saha Ajan

PostPosted: Thu Nov 05, 2009 10:14 pm    Post subject: Reply with quote
lk blm izledim ve korkarm ki byk lde olmam diyeceim.

Quote:

-Son birka yldr televizyon odakl her bilimkurgu yapmnda ( Fringe , Flashforward ) ba karakterler olarak kahraman FBI ajanlar ortaya kmaya balad. Tamam X-Files' hepimiz seviyoruz ama bu kadar da olmaz. X-Files'n zerinden ucuzlatrma var her yapm.
-Yok komplolar yok sleeper cell Visitorlar , yok dnyadaki tm savalarn ktlklarn Visitorlar yznden olmas , aramza szan Visitor casuslar , Visitor terristler. Ba ajan karakterin terrist av , olunun sinir bozucu teeneger halleri ve annesiyle kavgal olmas....Lan 24' m izliyoruz biz V mi ? Bir de ABD de Obama ynetimine ta atma var ki sormayn ( Universal Healtth Care !!! ahahahahah ok gldm Tamam anladk ! Kamu Sal Reformu istemiyonuz anladk arkada. Senaristin ABD i politikas hakkndaki grn akam akam bilimkurgu elencemize ekleme niye ? )
-Bir de her seferinde 11 Eyll saldrsna atf yapmasalar olmaz. Blm banda "11 Eyll'de siz neredeydiniz ?" yazlar karken ya da F-16'nn ehre akld sahnede tamam dedim bir ABD tehdit altnda daha dizisi....
-Orjinal V Kenneth Johnson tarafndan direkt Nazi Almanyasna gndermeydi. ktidardakiler tarafndan medya kontrol iktidardakilerin demesiyle insanlk tarafndan teki ilan edilenlerin dlanmasna , ibirlikilerin faaliyetleri , halkn gzn boyamak iin bulunan gnah keileri ve Visitorlarn insanla szde faydalar sz konusuyken Visitorlarn el altndan istediklerini evirmesiyle ilgiliydi...Burada bu unsurlar ok az var. Evet medyann iktidardakilerin elinde oyuncak olmas sz konusu var tamam...Ama bu bile ok hafif geitirilmi
-Uzayllarn lideri Anna roln oynayan Morenica Baccarin berbat. Aklma gelen tek iyi rol zaten Firefly'daki Inera rolyd...Ama burada orjinal V'de Jane Badler'in oynad Diana gibi tiran ve kendine gvenen gerek bir kt karakterin yanna bile yaklaamyor... Orjinal V'de Diana Visitorlarn askeri hiyerarisinde st dzey pozisyondayd ama lider deildi. O hiyeraride bile atma vard bi de. Burada herbiri robot gibi.
-nsanlar da Visitorlara hemencecik gveniyorlar. Ucuz bir Independence Day kopyas gibi ( zaten buna da szl ta var pilot blmnde ) ana gemiler byk ehirlerin tepesinde bitiveriyor. Herbirinin altnda kocaman bir surat sakin olun , bi ey yapmayacaz diyor. 24 saat sonra Vatikan'dan aklama...Herey yolunda birey yok ! Lan manyak msnz siz ? Uzayllarn varl bu ekilde kantlansa dnyadaki ilahi dinler mthi bir varol mcadelesine girer dnya karmaa iinde kalir....( Bu adan beendiim bir nokta Joely Gretsch-ki kendisine 4400'den ainayz-karakterinin inan ve gven sorgulamasyd )
- Visitorlar X-Men'deki Wolverine gibi yapmak zorundalar mydlar Allahakna ? Ellerinde baklarla insanlarn ortasna daldklarnda neredeyse kahkahalarla gldm...
- Herhalde Amerikan izleyicisi maalesef ilgisini 45 dakikadan fazla tutamyor olacak ki aslnda 10-12 blmlk konu materyallerini pilot blmne sdrmlar. Herey aceleye gelmi havas var. Karakterlere ainalmz ya da karakter geliimi yok. Dolaysyla onlar umursamyoruz da...Sadece oyuncularyla bitmekte olan LOST iptal edilmi 4400 ve Firefly dizileri fanlarn ekmek iin dnlm. Tak 10. dakikada Visitor gemilerine turistik turlar balad bile.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
auroriel
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Mon Nov 09, 2009 12:38 am    Post subject: Reply with quote
ok baarl bir al olmam, Can mesajnda benim farketmediim ksmlara deinmiin, bunlar dnnce blm daha da *olmam* gibi duruyor ama nedense bir fikir belirtmek iin ok erken olduu hissiyatndaym.

V'nin ilk blm birok insann eletirdii gibi aceleye getirilmi gibi duruyor. Buras kesinlikle doru, ama bir yandan da asl hikayeye girmek iin hereyi bir an evvel sunmak m istemiler diye de dnmyor deilim. Umarm ikincisi gerek olur ve hikaye daha salam bir temel zerinden devam eder. u haliyle bence de olmam.. Yine de bekleyip son karar vereceim Smile

Quote:

Benim en ok merak ettiim, eski versiyonda da bu versiynda olduu gibi Ziyaretiler *nceden beri dnyada* myd? Bu ksm nemli ve ben malesef hatrlamyorum durumun nasl olduunu..

Anna ve Diana arasnda dalar kadar fark var. u an ok irin hallerde, sempatikliini koz ollarak kullanyor ve gene istediini yaptryor ama maleseef Diana deil, Diana gibi birini beklerdim, ama yukarda belirttiim sebeplerden belki diini gstermeye baladnda Diana'ya benzediini dnebilirim. Sadece blmn sonunda gzlerini hzl hzl krptrmas vard ya, o etkiledi beni.. Ama o kadar yani, ok dz bii olmu bu haliyle, umarm gelecek blmlerde alr vallahi bilemeyeceim.

nsanlarn yeni gelenleri (Peder'imiz hari) bu kadar abuk kanksamas da ite blmn aceleye getirilmi havasndan kaynaklanyor. Kesinlikle daha fazla eilinmeliydi bu ksma, bu da olmam.

Zenci adamn V kmas ilgin bir gelime oldu. Ben bu ksmdan sonra dnmeye baladm zaten *ileride daha iyi olabilir mi acaba* diye.. Yoksa byle ok bo, V takntl genler bi garip olmu zatne. Ama en nemlisi Can'n da dikkat .ektii ey eksik, diktatorya havas neredeyse hi yok.. Gazeteciyle de holamadm. Srf iinde baarl olmak iin ziyaretilerin dediklerini yapmas yavan olmu. Geri vard byle karakterler de eski versiyonda, yle hatrlyorum ama, bu adam da bi garip, galiba karakterlerin hepsi bir garip, nk ileri bo, yani bir Peder iki kelam etmese hakkaten hepsi bo diyeceim. Bakalm nas geliecekler, yani umarm geliirler..

Neyse dediim gibi, bu blm hzlandrlm bir blm olarak dneceim, belki sonraki birka blm de buna benzeyecek ama sonrasnda adam akll bir ey anlatmazsa abuk gider bu dizi de.. En ok zleceim, ocukluumun efsanesi bir dizinin bu kadar abuk harcanmas olur. Bekliyorum geriisni.
Back to top
Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Telemanyaklar All times are GMT + 3 Hours
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum