X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
X-Men 3
Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Sinefiller
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Çar Oca 11, 2006 11:10 pm    İleti konusu: X-Men 3 Alıntıyla Cevap Gönder
From: trustno13 Dec-20 12:34 pm
To:
ALL

Evet X-Men'in 3. filminden bahsediyorum(siz ne sanmıştınız?)

Yeni karakterler nihayet bu filmde görünüyor, üstelik fragmanı itibariyle epey kaotik ve karamsar bir film olacağa benziyor. Archangel ve The Beast görebildiğim yeni x-man'ler. Bunun yanısıra Storm'u oynayan Halle Berry'nin "rolümün önemini arttırmazsanız yokum" diye rest çektiğini ve yapımcıların bunu kabul ettikleri bilinen dedikodular arasında. Fragman http://www.apple.com/trailers/fox/x3/ adresinden izlenebilir.

Ama asıl bombayı en sona sakladım. The Beast'i kim oynuyor biliyor musunuz? Kelsey Grammer. Yani Dr. Frasier Crane'in ta kendisi! Hep beraber bir "oha" çekelim şimdi: http://www.darkhorizons.com/2006/x3/x39.php

Murat

From: layaki Dec-20 1:52 pm
To:
trustno13

Murat, filmdeki diğer bir yenilik te-daha doğrusu eskiye dayalı bir yenilik-Phoenix'in gelişi. Bir ara o kapıyı parçalayıp geçen sanırım Jean Grey-namı diğer lifecoach Ave-ve dönüşü gerçekleştirilmiş. Hafızaları tazelemek için küçük bir anekdot düşelim: X2'nin finalinde blackbird kalkamadığı için tüm ekibin yıkılan barajın suları altında kalması tehlikesi doğmuştu. Jean Grey dışarı çıkıp telekinesi gücüyle jeti havalandırarak ekibi kurtarmış ancak kendini feda etmişti. Sonra sinemalarda-işgüzar makinistlerin çok kötü alışkanlıkları-hemen ışıkları yaktıkları için pek çoklarının gözünden kaçan bir sahne vardı. Nehrin sularının ortasında kuşa benzer bir figür hayal meyal görülüyordu. Sahne, ünlü Phoenix'in doğuşuna işaret eder.

Çizgi romanda özel bir görev sonrası uzaydan dönüşlerinde ekip, içinde bulundukları uzay mekiğinin arızalanması sonucu denize çakılırlar. Bu kazada Jean Grey'in öldüğü sanılır. her zaman olduğu gibi-absürd ama-farklı bir süper kahraman yaklaşımıyla Grey'imizin sulardan uçabilen, değişik ve daha güçlü bir X-Woman olarak fırladığını görürüz. O, artık diğer güçlerinin yanısıra uçabilen Jean Grey'dir ve yine ekibin üçüncü lideridir(filmlerde pek ön plana çıkmasa da ekibin ikinci lideri daha sonra Jean Grey'in kocası olacak olan Cyclops'tur ve filmlerdekinin aksine oldukça karizmatik ibr karakterdir). Tabii filmde bu olay farklı yansıtılmış. Hangisi daha güzel onu da X-Men fanlarına bırakalım.

Gel 26 mayıs gel...

Selamlar
Lami

From: trustno13 Dec-20 2:02 pm
To:
layaki

Tabi Lami abi Phoenix olayına değinmedim bile çünkü bu filmin onunla ilgili olacağını varsayıyorum. Fragmandan izlediğim kadarıyla yanılmıyorsam gelecekteki mutant savaşını konu alacak bu film. Eğer öyleyse bu serinini çizgi filmini izlemiştim fox kids'te, oldukça güzeldi. Brian Singer'ın aynı başarıyı göstereceğinden kuşkum yok.

X-Men 1 ve 2, Batman Begins olmasaydı benim için en güzel ÇR uyarlamalarıydı. Artık öyle olmasalar da hala daha ilk 5'in içindedirler, dolayısıyla pek hayal kırıklığına uğrayacağımı sanmıyorum, ya da düşünmek istemiyorum diyeyim :)

Murat

From: layaki Dec-20 2:49 pm
To:
trustno13

Murat'cım affına sığınarak bir minik düzeltme yapıyorum... Maalesef X-Men filmlerinin babası Bryan Singer bu yıl Superman 5'i çekmekle meşgul. O yüzden X3'ün yönetmen koltuğunda Brett Ratner'ı görüyoruz.

Bu arada Superman 5'in fragmanını yanlış yorumlamadıysam eğer X-Men tadında karanlık bir Superman filmi sözkonusu...

Batman Begins benim için de ilk 5'tedir. Ama hala Tim Burton diyorum ben. Batman onların arkasından "Başlıyor" benim için...

Selamlar
Lami
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiler: 1530

İletiTarih: Pts Oca 23, 2006 2:45 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
X3'ün fragmanlarına bakınca yine çok güzel bir film seyredeceğimizi anlıyoruz ama şahsen Halle Berry biraz Kedi Kadın'daki haline benziyormuş gibi geldi ,ki o filmi pek sevmemiştim,Türkiye'ye de mi o tarihte gelir acaba? Rolling Eyes Rolling Eyes

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder
shy_1998
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 380

İletiTarih: Pts Oca 23, 2006 9:45 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Ee ben bir arkadaşımdan Storm (Halle Berry) yok diye duydum vay alçak kandırmış beni Shocked
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiler: 1530

İletiTarih: Pts Oca 23, 2006 9:55 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
shy_1998 yazdı:
Ee ben bir arkadaşımdan Storm (Halle Berry) yok diye duydum vay alçak kandırmış beni Shocked

Kesinlikle var hatta duyduğuma göre daha fazla ön plana çıkarılmış hatta.Bakalım nasıl olmuş Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder
shy_1998
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiTarih: Pts Oca 23, 2006 10:07 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
2shy yazdı:
shy_1998 yazdı:

Kesinlikle var hatta duyduğuma göre daha fazla ön plana çıkarılmış hatta.Bakalım nasıl olmuş Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

teşekkürler yav! mantıken düşünürsek Stormsuz bir X-men filmi olmaz yani, göreceğiz bakalım nasıl olacak film gerçi X-men fanı olarak bence iyi bir film olacaktır yeni karakterlerde geliyor oh iyi...Ben hala Jean Grey olayına şaşırıyorum vay be!
the 8th endless
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1458

İletiTarih: Sal Oca 24, 2006 1:02 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Yalnız yine ve yeniden Gambit yok...Nereye kadar be kardeşim?!?! Karizma abidesini daha ne kadar inkar edeceksiniz? Rogue-Gambit gibi bir ilişkiyi, hele hele Rogue'un öneminin baya fazla olduğu bu filmler serisinde işlememek neden? Gudik ve imkansız Jean Grey-Wolverine aşkındansa Gambit-Rogue kedi-fare oyununu izlemeyi defalarca izlemeyi tercih ederim. Artı Gambit karakteri başlıbaşına yeter de artar bile! Öeh sinirlendim!!! Evil or Very Mad
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
darkness
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1266

İletiTarih: Sal Oca 24, 2006 1:06 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Bunun nedeni tabii ki Rogue seçiminde yaptıkları korkunç hata. Kardeşim bari 2. filme değiştirseydiniz..Yok, kaldık Anna ile başbaşa. şahsen ben onunla Gambit arasında hiçbir şey hayal edemiyorum, sen?

Live long and prosper
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
shy_1998
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiTarih: Pzr Oca 29, 2006 4:14 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Gambit yok diyorsunuzda 3. filmde bu resim ne oluyor ha bu arada Storm-Gambit ilişkisi var diye duydum çizgiromanda Laughing Ben Rogue-Gambit sanıyordum zaten öyle ama çizgiromanda öyle demiyor birde bu resmi görünce şok oldum Shocked Ortalık karıştı ya Smile
bu da film işte;
http://img87.imageshack.us/img87/6448/stormgambit7pi.jpg
buda çizgiroman versiyonu;
http://img87.imageshack.us/img87/1374/orororemy0011ih.jpg
Birde siz bakın Shocked
darkness
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Pzr Oca 29, 2006 5:13 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
O, filmden dediğin resim bir manip. Gambit yok filmin kadrosunda ve çizgi romanlarda zaman zaman farklı yönlere gidilir ama X Men dünyasında Jean-Cyclops'tan sonra en resmi olarak kabullenilmiş çift Rogue-Gambit'tir.

Live long and prosper
Başa dön
TRuTH_Is_OuT_THeRe

İletiler: 10

İletiTarih: Pts Oca 30, 2006 1:10 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
gambit yok,nightcrawler yok.bu ne kardeşim yaaa.yalnız filmi hep wolwerine üstüne kuruyolar bilmem fark ettiniz mi.afişlerde wolverine,konu wolwerine üstüne dönüo.tamam yane wolverine her zaman geçmişi belirsiz bi karakter oldu ve bi çok süpriz çıkabiliyo onla ilgili,bu yüzden işlenmesi zevkli ve üstüne entrika yazılması kolay bi karakter ve kim ne derse desin benim gibi x-men hayranlarının gönlünde genel olarak hep ayrı bi yeri vardır.hatta bu sevgi yüzünden kendi ayrı çizgiromanı da vardır wolverine in.ama x-men filmlerinin sadece onun üstüne dönmesi sinirime dokunuyor. madem bu kdr wolverine üstüne gidiolar bare bu filmde de omega ve sabretooth la wolverine ilişkisini işleseler bare.wolverine in en heyecanlı maceralarından biriydi de:))gambit-rouge ilişkisi salak saçma jean grey-cyclops ilişkisiniden çok daha kaliteli ve eğlencelidir.hem jean-wolverine ilişkisi de yanlış gösteriliyo zaten.jean grey aslamasum biri olmadı,yok kırmiyim kimseyi aman wolverine üzülmesin yazık modunda olmadı.hatta çizgi romanda öyle yerleri var ki jean wolverine onla ilgilenmio diye klasik haftasonu eğlencelerinde gölden çıkınca seksi bakışlar atıyo,YANLIşLIKLA wolverine in görebileceği yerlerde ve şekillerde soyunuyo falan.
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder MSNM
shy_1998
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiTarih: Per Şub 02, 2006 12:29 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
darkness yazdı:
O, filmden dediğin resim bir manip. Gambit yok filmin kadrosunda ve çizgi romanlarda zaman zaman farklı yönlere gidilir ama X Men dünyasında Jean-Cyclops'tan sonra en resmi olarak kabullenilmiş çift Rogue-Gambit'tir.

Bende öyle biliyordum ama resim şaşırtması işte yapabileceğim bişi yok ayrıca çizgi filminde falanda Rogue-Gambit var onuda gördük ve biliyoruz hepsi bu!Aydınlatma için saolasın... Laughing
Typhoeus
Çaylak
Çaylak

İletiler: 104

İletiTarih: Sal Şub 07, 2006 3:04 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
yaa Nightcrawler yok,Gambit yok...bu nası iştir yaa Evil or Very Mad Geçen sene Keanu Revees in Gambit i oynayacağı yönünde haberler çıkmıştı.ama boşa sevinmişiz.Neyse bekleyip görelim.Özellikle Iceman ile Pyro arasında süper bi dövüş olacakmış...Buz ve ateş Cool
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiTarih: Sal Şub 07, 2006 3:12 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Typhoeus yazdı:
yaa Nightcrawler yok,Gambit yok...bu nası iştir yaa Evil or Very Mad Geçen sene Keanu Revees in Gambit i oynayacağı yönünde haberler çıkmıştı.ama boşa sevinmişiz.Neyse bekleyip görelim.Özellikle Iceman ile Pyro arasında süper bi dövüş olacakmış...Buz ve ateş Cool

Dövüşecekler miymiş yok daha neler Rogue için mi Razz Ya çok merak ettim filmi bak şimdi uf uf uf...
Typhoeus
Çaylak
Çaylak

İletiler: 104

İletiTarih: Sal Şub 07, 2006 4:17 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Yok yahu Rouge için dövüşmezler bence!!! 2.filmin sonunda Pyro Magneto nun grubuna katıldığı için birbirlerine düşman oldular.
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Sal Şub 07, 2006 8:09 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Typhoeus yazdı:
yaa Nightcrawler yok,Gambit yok...bu nası iştir yaa Evil or Very Mad Geçen sene Keanu Revees in Gambit i oynayacağı yönünde haberler çıkmıştı.ama boşa sevinmişiz.

Sevinmek mi? Öyle birşey olsaydı nasıl izlerdim o filmi bilemiyorum. Brrr...Bir anda titreme geldi üstüme..

Live long and prosper
Başa dön
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Sinefiller Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız