X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
1X19 : Darkness Falls

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Trust No One - Sezon 1
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
agharta
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 202

İletiTarih: Pzr Nis 17, 2005 9:12 pm    İleti konusu: 1X19 : Darkness Falls Alıntıyla Cevap Gönder
Gönderen: the Unseen, the Eternal... (trustno13) 4/27/2004 12:39 pm

Shapes ilgimi çektikten sonra tıpkı şimdiki gibi ertesi gün yine tv'nin karşısına geçip x-files izlemek için bekleyemiyordum. neyse, darkness falls beni allak bullak etmişti, shapes'le alakası yoktu, çok daha gerilim dolu, çok daha farklı ve çok daha güzel bir bölüm izliyordum ve gözlerime inanamıyordum. tv'de mükemmelliğin tanımı artık x-files'dı benim için. orman çevre yeşillik falan demeyin, böceklerden korkun.

Murat

Gönderen: SpookyspookX 4/30/2004 9:42 pm

böcek deme bayılırm walla...:P

Gönderen: Commala Come Come (rukish) DelphiPlusMember Icon 5/1/2004 1:44 pm

böcek? bayılmak? nesine pardon???? :P.. ben bu bölümdeki o böceklerin en fazla seslerinden korktuğuma karar verdim valla .. bırrrr

ay ben bu bölümü çok seviyom ilk izlediğimde nası korktuğumu hatırlıyom çünkü.. :D Diğer oyuncular da cidden çok iyi iş yapmışlar.. özellikle eko-terörist'imize bayıldım.. öldü dimi o şimdi :(... çok kaliteli bi bölüm bu yaa..

gece yarısı mulder, scully ve korucu evde uyumadan sabahın gelmesini bekliyolar ya, Scully böcekleri görüyo köşede, birden elinin üstünde de böcekler belirince birden kaybediyo ya kendini..

Her Xf bölümünde az biraz gerilim yada çok gerilim vardır kesin... ama senin ana karakterin orda kendini kaybederse duyduğun gerilim normalse bile sen on katı gerilmeye başlarsın. ışte ben Scully'yi öle görünce kafayı sıyırırım. Gene sıyırdım.. bilinmeyene karşı duyulan korku olayı.. Mulder pek fazla sakin, ama Scully tam tersine iyiden iyiye geriliyo ve sonunda o sahne patlak veriyo.. Off yaaa, Scully'yi öle görünce birden *ya kurtulamazlarsa* diye ciddi ciddi düşünmeye başlıyosun.

çok güsel yaaa.. çok iyi oynamış herkes tekrar tebirk ettim ben :)))

Gönderen: kaan61 5/3/2004 3:50 pm

Benim de çok hoşuma gitti. Pek fazla gerilen biri olmamama rağmen adamlar benide gerebiliyorlar. helal valla.
Bir de basit bir kır gezisi sonrası başlarına gelenlere inanmak güç. Ölmeyeceklarini biliyorum ama yinede kafamı kurcalayan birşey oluyor.
Bır de Güçlü kuvvetli 32 oduncunun ortadan kaybolmasına neden olan bir şey var ve buna karşı iki FBI ajanı hala araştırmaya gidiyor. Bunun tek açıklaması bilinmeyene karşı olan merakları yoksa insan bile bile gidermi...
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM
deliveren

İletiler: 10

İletiTarih: Cum May 16, 2008 10:52 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
yanılmıyorsam x files'in ilk izlediğim bölümüydü.
misafirlikten gelmiştik herkes uyumuştu ben de tgrt yi açıştım ve daha önce hiç bilmediğim bir film izliyordum işte o gün bugündür bırakamadım.
böcek mi
eveeeet x files

İletiler: 46

İletiTarih: Per May 22, 2008 1:33 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Gerilim dolu bir bölüm. Neredeyse Scully ve Mulder'ın kurtulamayacaklarını düşünmeye başlayacaktım. Hele Scully'i öyle paniklemiş bir halde pek görmediğimden olsa gerek baya tırstım. Sonuç itibariyle gerilimli, hoş bir bölümdü.

İletiler: 1

İletiTarih: Cum Nis 10, 2009 6:15 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Sezon finaline yaklaştıkça kalite artıyor. Sezon finali güzel olacak gibi görünüyor =) Böcekler iğrençti, en çok böceklerden korkarım zaten, Scully'nin böcekli sahnesi ve jipin içine böceklerin dolduğu sahne çok güzeldi. En iyi Stand-Alone'lardan biriydi 1.sezondaki bana göre.
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
derebeyi17_44
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 253

İletiTarih: Per Tem 02, 2009 6:07 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Bana göre ice ile birlikte en iyi stand alone bölümlerinden biridir Darkness Falls 1.sezonda.Mulder'in son sahnesi bir hayli komikti.Böcekler bir hayli korkunçtu.Hele sesleri daha da korkunçtu.Bizimkiler her zaman ki gibi bunun üstesinden geldiler. Mr. Green
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Trust No One - Sezon 1 Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız