X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
Size Göre En Kötü Film
Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Sinefiller
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Çar Oca 11, 2006 9:43 pm    İleti konusu: Size Göre En Kötü Film Alıntıyla Cevap Gönder
From: PELIN77 6/27/2001 4:12 pm
To:
ALL

hey arkadaşlar,

Burada yalnız canım sıkılıyor,onun icin yeni konular kesfetmeye calısıyorum...Benim bazı feklaket film anılarım var,eminim sizinde vardır..

Benim izledigim en kotu filmler:

1.batman ve robin (tanrım her anı igrencti.benim batman zevkimin uzerine de limon sıkmıstı)

2.Spiceworld(sakın bu salaklıga para verdigimi falan sanmayın,cocuklarla izlemek zorunda kalmıstım,spicegirls icinde,daha fazla soylemeye gerek var mı??)

3.Mission to Mars( tam bir hayal kırıklıgı..Tim Robbins ve gary Sinise resman harcanmıslar.oyssa ikisi de favorilerimdendir)

4.charlienin melekleri (ugggghhhghhhh)

5.waterworld (para nasıl ziyan edilir dersi)

Simdilik bunlar aklıma geliyor

From: ful_pri 6/27/2001 6:03 pm
To:
PELIN77

wala pelincim bana göre $u ana kadar iyi diyebilceğim bi film çekilmedi..yani dü$ün artık $u ana kadar izlediim hiçbi filme iyi diyemedim hepsi kötüydü o yüzden yaz yaz bitmez buraya..:)çünkü bi filmi izlerken en ince ayrıntısına kadar dikkat ediyorum bazen senaryo we oyunculuk süper oluyo ama ordaki ne bilim bi ı$ığın geli$ açısının kötü olması bile benim o filme kötü demem için yeterli:)sanırım fazla mükemmeli arıyorum:)bu yüzden annemin bi yazar arkisi bana sen çok iyi bi sinema ele$tirmeni olabilirsin her$eyi çok doğru we en ince detayına kadar inceliyosun demi$ti..bak bu bakımdan iyi ama insana fawori filmin ne yada en kötü film ne sence diye sorulduu zaman kalıyorum i$te:))arghh cwp bile weremiyorum!!!:))

From: PELIN77 6/28/2001 1:35 pm
To:
ful_pri

hahaaha..sen de fazla mukemmeliyetcisin!!!

Benim yazdıklarım..EN ama EN kotu oldugunu dusunduklerimdi...

ızledigim en muhtesem film is "Shawshank Redemption" turkce adıyla "Esaretin Bedeli"...harikaydı..daha ustune bir film gormedim..

From: rukish 6/29/2001 1:32 am
To:
PELIN77

Valla beni hiç karıştırmayın derdim ama olmaz. Çünkü movie maniac olarak bilinirim ki bunu ben istemedim...Öyle her şeyi biliyorum havasında değilim ama sinemayı gerçekten çok ama çok severim.

şimdiye kadar 350'ye yakın filme gittim (her gittiğim filmi yazarım da :)) ), TV'de izlediklerim bunun iki katıdır kesin. Fulden gibi asla olamadım, bu gidişle olmam da,ufak bir sahne yüzünden filme iyi diyebilen bir tipim.Öyle çok dikkatli izlemem, konu önemlidir, kötü sahnelere takılmam. Anlayacağınız benim için vasat vardır ama kötü yoktur. Aslında biraz seçici sayılabilrim..Filme gitmeden önce iyi mi kötü mü olacağını bilirim..Pelin zaten sen, izlemediğim filmleri yazmışsın..

Ama hayatımda bir tek kere bir filmin yarısında çıktım.O da Brooke Shields'in 15 sene sonra Türkiye'ye gelen filmi Pretty Baby idi.(isimden emin değilim).Doğal olarak en kötü film o filmdir benim gözümde..Başka filmler de var tabii kötü kategorisine alınacak ama dediğim gibi illaki beğenecek bişiler bulurum :))..

Keşke beğendiklerimizi sorsaydın Pelin.O zaman daha kolay olurdu :)Matrix, Event Horizon, Contact, Devil's Advocate gibi fantastik ve bk türü filmler, The Insider, Shawshank Redemption, Philedelphia, American Beauty, Last Dance gibi dramatik filmler ilk sıralardadır bende tabii..

Aman daha çok var da hadi neyse, yazdıkça yazasım geliyo..

Görüşürüzzz
Rookie

From: joeypotter6 6/29/2001 11:52 am
To:
PELIN77

selam millet !
benim daha önce bi account'um wardi..arada ice-queen olarak msj birakirdim ama $ifremi hatirlamadiim için ufak bi sorun ya$adim =)
bence en kötü filmler "wild wild west" (yarisinda çikmi$tim) ve de 4u 2 tane gerzek austin powers filmleri..öggghhhh!! 2si de igrençti..braveheart'da fawori filmim !!! süpperdi yaa..100 kere izlemi$imdir..101.yi de kesin izlerim =) hadi görü$ürüz byezz

From: PELIN77 6/29/2001 12:51 pm
To:
rukish

en iyi filmler cok soruldugu icin en kotuleri sorayım dedim...Eger onları gormediysen cok sanslısın inan bana....

Benim favorilerimle seninkiler tutuyor..

Shawshank Redemption benim gordugum en muhtesem film...Philedelphia 'yı da cok severim...Ayrıca Matrix,American Beauty,Seven...daha cok var...ama evnt horizon'u sevmedim..ne bileyim son sahneler biraz daha farklı olabilirdi...

Gormememe ragmen sadece trailer'dan en kotu listesine giren filmlerse..
wild Wild West,Battlefied Earth,..vs...

Bu arada Man on the Moon' u da yarım bıraktım felaketti! ve bir arkadasın bize acil ihtiyacı vardı..Mission Impossible 2'da felaketti..:ppppppp

From: PELIN77 6/29/2001 12:56 pm
To:
joeypotter6

WWW 'i izlemedim ama ne kotu oldugu trailerından belliydi..Breaveheart cidden cok iyiydi...ama benim encok izledigim film odulunu kesin...neydi o film......

FIGTH THE FUTURE

alır...

En az 60 kez izlemisimdir..ve bunda hic abartı yok :))))

From: spooky 6/30/2001 1:57 am
To:
PELIN77

valla ben bi filme gitmeden önce her bi tarafını kurcaladığım için o filmin konusunu vs beğenmediğim filmlere gitmem zaten..bana boşuna paramı sokağa atıyormuşum gibi gelir..ama şu ana kadar (hatırladıklarım içinde) gittiğim en sıkıcı film shrekti herhalde!!!!bi arkın zoruyla gittik 9 kişilik grup halinde ve film bitsin diye resmen yalvardım film boyunca!!!

From: theafl 1/28/2004 6:46 pm
To:
spooky

bence en kötü filmlerden biri harry potter(bence)

From: strange83 1/29/2004 12:41 am
To:
theafl

en kötü film bence stupid ti iğrenç ötesiydii
ama iyi filmler bir sürü var esaretin bedeli bencede süperdi olağan şüphelileri çok severim ve şu anda aklıma gelmeyen bir sürü iyi film var gelince yazıcam

From: Durden38 1/29/2004 12:44 am
To:
strange83

Dreamcatcher...

From: theafl 2/1/2004 5:55 pm
To:
Durden38

evet haklısın dream catcher da öleydi:)))
bi de filmin adını rüya avcısı yapmışlarya (düşkapanı)
bi de my little eye var onu da ölüm bizi gözetliyor diye çıkardılar kopmuştum

From: Petek12 2/7/2004 12:15 pm
To:
theafl

The Big Lebowski!

From: sedab 2/7/2004 4:51 pm
To:
Petek12

the mexican o ne büyük hayal kırıklığıydı ya

From: Durden38 2/7/2004 8:50 pm
To:
Petek12

Big Lebowski ilginç bir seçim olmuş...

From: trustno13 2/8/2004 12:08 am
To:
Durden38

15 yaşındaki aklımla zamanında "mortal kombat" demişim en kötü film için. yıllar sonra aynı soruyla karşılaşınca şöyle bir durup düşündükten sonra hala "mortal kombat" demek iyi mi kötü mü bilemedim şimdi.
ha bu sinemada izlenen en kötü film için geçerli. bir de galiba ömrümde ya ilk ya da ikinci defa filmin yarısında çıktım geçen gün, "le divorce"dan; ama film kötü olmadığı için değil uzun zamandır görüşemediğim arkadaşla daha iyi vakit geçirmek içindi.

yani böyle de niyeti belli bir anket konusunda bile geyik yapabildim ya, helal olsun!

Murat

From: turbey 2/8/2004 1:39 pm
To:
Durden38

big lebovski benim taptigim filmlerden biridir...
benim seyrettigim en kotu film bir turk filmiyedi mektup diye tarik akan felan oynuyordu...iyyyyyyyy...

From: black_witch 2/9/2004 2:29 pm
To:
turbey

söz konusu sinemada izlenen filmlerse,val kilmer ın oynadıı bi film vardı;adam kör,masör,masaj yaptığı kadınlardan biriyle yiyişiyolar,falan fistan,yarısında çıkmıştım,ha filme niye girdim,daha iç açıcı bi şey yoktu görünürde ama eminim dier burun kıvırdıklarımın hepsi ondan daha iyidir.

kötü film içinse,atv nin,reklamları 'fbi/cia ajanı bilmem ne...' ile başlayan filmlerine bakınız.

ayrıca,big lebowski ye kötü film denmesini hiç bi şekilde kabul edemiycem.gerek kurgu,gerek oyuncuların performansları,gerek senaryo,gerek yönetim,gerek vs,yani her yönden çok iyiydi.belki sıkıcı gelmiş olabilir,anlarım ama filmleri-ya da herhangi bi şeyi- eleştirirken sevip sevmediğimize göre diil de objektif bi bakış açısıyla,sinematografik yönden ele alırsak daha gerçekçi yaklaşabiliceimizi düşünüyorum.çok kaliteli bi filmi beğenmeyebilirim ama bu onun değerini düşürmez veya çok berbat konulu,kötü çekilmiş bi filme tapabilirim,bu da onu mükemmel film yapmaz.bu işler de böyle olmasa b sınıf,korku filmleri olmazdı,bilmem anlatabildim mi?

From: turbey 2/9/2004 2:34 pm
To:
black_witch

big lebovskinin kurgusuna bayilmisimdir hep, evdeki filmlerimi karistirip film izleyeyim dedigimde nedense hep lebovskiyi seyrederim...

onun disinda tv filmleri denince, dun bir tane izledim "Tarzan ve kayip sehir" offf!!! baska bisi yoktu napayim...

gokmen

From: Acacallis 9/5/2004 2:54 pm
To:
turbey

Jeepers Creepers ( özellikle devamı)
13 Ghosts
Meg Ryan'ın son filmi in the cut.

From: Spooky_Spook 9/5/2004 8:31 pm
To:
Acacallis

Kesinlikle Jeepers Creepers..ıkinciyi görmedim..Birinciyi görmem yetti de arttı..

From: BeAtLe_FaN 9/6/2004 5:23 pm
To:
PELIN77

ya çok fazla kötü film izledim, adlarini bile animsamam simdi ama bir tanesinin yeri özeldir:)
ondan kötüsü, gelmemistir, gelmeyecektir:)
Bu film "dünyayi kurtaran adam"dir.
Hani cüneyt arkin'1n bir kiliç darbesiyle 5 uzayliyi öldürdügü, uçan tabagimsi cisimlerin uzay gemisi diye yutturuldugu, malkoçoglu kostümüyle cüneyt arkin'in uzay kahramani rolünü oynadigi film.
iddia ediyorum en kötüsü budur,daha kötüsü gelemeeeeez!!!

From: rukish 9/7/2004 9:18 am
To:
BeAtLe_FaN

PRETTY BABY.. sanırım.. adını bile hatırlamak istemiyorum yane, gidip kesinlikle aramam valla :P

Brooke Shields'in bi filmi.. Çok önceleri çekilmiş ama yayınlanmasına izin verilmemişti. Üni.deyken gitmiştim.. 300'e yakın filme gitmiş bi insan olarak ilk defa sinema salonunu filmin yarısında terketmeme neden olmuştur..
o kadar kötü yane..

From: TheMartyr 9/20/2004 10:08 pm
To:
ALL

Oldukça ufakken Summer of Sam diye bir filme gitmiştim gevur diyarlarda(buraya gelmemiş olabilir de o yüzden belirttim).Ya küçük olduğum için henüz o tip konulara yabancıydım ve bu yüzden bir şey anlamadım ya da film hakikaten kötüydü :)

From: drscully2000 9/21/2004 11:53 am
To:
Acacallis

Lara Croft-2-
Kardeşimin zoruyla gittim.zaten beğenmeyi ummuyordum ama işkence gibiydi.Çıktığımızda kardeşim 'benim için buna katlandığın için teşekkürler' demişti.
Yani okadar kötüydü daha ne diyeyim.
Köpek balığına yumruk atıp sırtına binip geziyodu ,varsa daha kötüsünü izledim diyen beri çıksın :)

From: turbey 9/22/2004 2:36 am
To:
drscully2000

Driven diye bir film, stallano amcamin rocky 1 ini cok sevmeme ragmen, hayatimda en cok baydigim filmdir, butun gecemiz mahvolmustu, aklima geldikce yaniyorum...f1 in gazina gitmistik ama nafile, motorsporlarina ilgi duyanlar icin tam bir hayalkirikligi...

gokmen

From: margi13 9/30/2004 2:26 am
To:
Acacallis

Jeepers Creepers'ın yönetmeninin geçmişi oldukça karanlık. devamını izlemedim ama film bana çok itici gelmişti. sevmedim...

From: Spooky_Spook 9/30/2004 1:36 pm
To:
margi13

Ya o adamdan "Powder" gibi bir film çıktıktan sonra bu film nasıl çıkar ben onu anlamıyorum yaaa...

From: margi13 10/20/2004 8:44 pm
To:
Spooky_Spook

Hiç birşey göründüğü gibi değildir Tuçe...

From: margi13 10/20/2004 8:56 pm
To:
TheMartyr

Bir Summer of Sam var ama 99 yapımı, spike lee'nin, ondan mı bahsediyorsun Sadun?

From: TheMartyr 10/21/2004 12:24 am
To:
margi13

Evet evet o filmden bahsediyorum işte.Ama dediğim gibi(demiştim değil mi?) filmi izlediğim zaman baya bir ufaktım :)

From: Spooky_Spook 10/22/2004 5:25 pm
To:
margi13

Aynen öyle walla...Hiçbir şeye olmaz dememek lazım...
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
Sahin

İletiler: 29

İletiTarih: Per Oca 19, 2006 5:27 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Son of the Mask
Get Rich or Die Tryin
Gigli
2001: A Space Travesty

Hayatımda izlediğim en kötü filimler listesinde başı çekiyorlar...
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder MSNM
shy_1998
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 380

İletiTarih: Pts Oca 23, 2006 9:54 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
G.O.R.A bence kötü bi film (uzaylılar var ama Laughing ) kötü saçma yani
Gerçi şu ana kadar izlediğim filmler ayrı güzeldi ,film hakkında yorumları okumadan gitmem hiç bir filme,o yüzden sadece G.O.R.A' yı beğenmedim, yabancılarda fazla kötü olan yok benim film arşivime göre bir film kötüydü Spacies filmi!...
CGBS
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 346

İletiTarih: Pzr May 14, 2006 9:54 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
bir kehanette bulunmam gerekirse dünyayı kurtaran adamın oğlu
Başa dön
amor fati
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiler: 443

İletiTarih: Cum Tem 21, 2006 10:34 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
En kötü filmde, "Ömerçip" felaketini tek geçerim, üstüne kötü film tanımam. Çok rezalet bir filmdi, eski türk filmlerinin parodisini yapmaya çalışırken, kolaylıkla parodisi yapılabilecek bir film çıkarmışlardı. Unutamıyorum o filmden çıkışımı...
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM
ellie arroway
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 220

İletiTarih: Sal Ağu 01, 2006 2:46 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
'küçük emrah'
küçük emrah ve anasının başına gelenleri genellikle kendimi cezalandırmak için izlemeye çalıştığım olmuştur...
Başa dön
guzeldere1
Çaylak
Çaylak

İletiler: 57

İletiTarih: Sal Ağu 01, 2006 3:20 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Meg Ryan ve Tom Hanks'li "You've Got Mail" ( 1998 )
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder
hakan987
Çaylak
Çaylak

İletiler: 109

İletiTarih: Çar Ağu 16, 2006 8:15 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
en kötü film "my little eye"
en güzel filmler:
"Shawshank Redemption(Esaretin Bedeli)"
"Bravehearth (Cesur Yürek)"
"Gladiator"
"Final Destination 1"
"The Green Mile"
"Monster (Cani)"..........................
marajade
Çaylak
Çaylak

İletiler: 139

İletiTarih: Çar Ekm 04, 2006 11:06 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Deep Impact
The Peacemaker (Bu iki filmin de aynı yönetmenin elinden çıkması rastlantı değil sanırım)
Batman ve Robin
13 Ghosts
Mission to Mars
Blair Witch (çoğu kişi bu konuda benimle aynı fikirde olmayacaktır sanırım ama zerre kadar korkmadım, bir de üstüne üstlük gülme krizi geçirdim)
Wild Wild West (Filmin ortalarında bir yerde uyuya kaldım ve gözümü açtığımda bitiş jeneriği oynuyordu)
Tüm Meg Ryan romantik komedileri (French Kiss dışında - onun hastasıyım)
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 723

İletiTarih: Çar Ekm 04, 2006 3:52 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Ben çok ilgincimdir,izleyip de "bu çok kötü" dediğim çok ender olmuştur ancak.En fazla kayıtsız filan kalırım filmlere.Hiç öyle nefret ettiğimi,dayanamayıp çıktığımı/kapattığımı filan hatırlamıyorum.

Ama bir tane söylemek gerekirse,örneğin Gothika,hiç korkunç olmayan korku filmi olarak tarihe geçebilir. Very Happy Ama o bittiğinde bile "ay rezalet" gibi bir yorumum olmadı,sadece korkunç değildi işte.
364 SaD SaM
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 983

İletiTarih: Çar Ekm 04, 2006 4:24 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Alıntı:
hiç korkunç olmayan korku filmi olarak tarihe geçebilir.

aynı şeyi omen I için söylemek istiyorum.ablamın arkadaşlarıyla beraber, biraz korkmak adına izlemiştik.geçirdiğimiz zamana yazıktı valla.başka aklıma gelmiyor.
Başa dön
beatlefan
Muhbir
Muhbir

İletiler: 1144

İletiTarih: Çar Ekm 04, 2006 4:45 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Genel olarak değil ama son dönem izlediklerim arasında en kötü filmin Lady In The Water olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Forwardly On LOST
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
jtt0331613
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 723

İletiTarih: Çar Ekm 04, 2006 5:36 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Az önce aklıma geldi.Herkesin "Yeter!Dayanamıyoruz!" çığlıklarıyla izlediği Streetfighter bittiğinde benim tek düşündüğüm "şu Kylie Minogue ne kadar güzel bir kadın.Ming-Na da hemen arkasından takip ediyor doğrusu." gibi birşeyler olmuştu.Filmi hatırlamıyordum bile.Yni güzel olmayan filmleri beynim siliyor sanırım Wink Streetfighter'a özel bir nefretim yok şu an mesela.
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Çar Ekm 04, 2006 6:54 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Shayamalan çok enteresan bir yönetmen cidden. The Sixth Sense dışında hiçbir filmini izlediğim gibi sevmek mümkün olmadı. ıllaki biraz üzerinden zaman geçmesi gerekiyor izledikten sonra.. Yani bütün filmlerindekli değişik yaklaşım tarzını seviyorum adamın.. Hiç kötü gelmedi şimdiye kadar çektikleri kısacası Smile

En son Alan Rickman'ın yüzü suyu hürmetine izlediğim(iz - Pelin de vardı Razz) Judass Kiss diye bi film vardı, Alan Rickman ve Emma Thompson dışında herşeyi kötüydü valla. O geldi aklıma şimdi yazarken.. Ama hala daha Pretty Baby'nin üstüne kötü film görmedim . ehehe
Başa dön
darkness
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1266

İletiTarih: Çar Ekm 04, 2006 7:36 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
auroriel yazdı:

En son Alan Rickman'ın yüzü suyu hürmetine izlediğim(iz - Pelin de vardı Razz) Judass Kiss diye bi film vardı, Alan Rickman ve Emma Thompson dışında herşeyi kötüydü valla. O geldi aklıma şimdi yazarken.. Ama hala daha Pretty Baby'nin üstüne kötü film görmedim . ehehe

Bunu bana hatırlatmak zorunda mıydın?

Bakıyorum da son 5 yılda sıralamam değişmemiş. Bu arada ben Shayamalan^'ı pek sevmem. En iyi filmi olarak Sixth Sense'i görürüm ki o bile abartıldığı kadar iyi bir film değildir. Adamın yönetim şeklinden de, hikayelerinden de hoşlanmıyorum.

Live long and prosper

En son darkness tarafından Çar Ekm 04, 2006 9:14 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 defa değiştirildi.
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Sinefiller Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız