X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
1X12 : Beyond the Sea
Sayfa: « Önceki  1, 2

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Trust No One - Sezon 1
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
DarkSpooky
Çaylak
Çaylak

İletiler: 139

İletiTarih: Çar Haz 10, 2009 11:06 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Ayrıca günde bir bölüm izlesem de dört beş sene bekleyeceğimi sanmıyorum:S

her sezonu 24 bölüm olarak sayarsak ki tam bilmiyorum,1. sezona göre konuşuyorum.Ama sanırım diğer bölümler de öyle,

24x9=216 dan bir sene bile etmiyor.Yanlışım varsa söyle,aaaa o kadar bekleyemem ben Very HappyVery HappyÇok karamsar konuştun:PKeşke o kadar uzun sürse çünkü x files ın tüm bölümlerini bitirmeyi istemiyorum:D
elisa day
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1239

İletiTarih: Per Haz 11, 2009 12:07 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Maalesef son iki sezon için bunları söyleyemeyeceksin..

http://ruyasam.blogspot.com/
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
DarkSpooky
Çaylak
Çaylak

İletiTarih: Per Haz 11, 2009 9:22 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Arkadaşlar ben orjinal X files DVDlerini nerden bulabilirim?Koleksiyonuma katmak istiyorum da hem internetten indirmek zahmetli hem de kotalı:DYardım ediiiin,yoksa dayanamayacağım kotayı zaten aştık bari fazla para gelmesin zuhahaha:D
serap
Çaylak
Çaylak

İletiler: 59

İletiTarih: Per Haz 11, 2009 9:53 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Ne güzelll, daha önce hiç izlemediğin bölümler için heyecanlanıyorsun, meraklanıyorsun. Biz de zamanında bu duyguları yaşıyorduk, hem de hafta da sadece bir bölüm izliyorduk, bence sen de bunun tadını çıkarmaya bak, hafta da bir veya en fazla iki bölüm izle diyeceğim ama kimse sabredemez galiba, ama günde bir bölüm izlemen normaldir bence, sonra dizi bitince bizim gibi o günleri özleyeceksin. Crying or Very sad
Başa dön
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Per Haz 11, 2009 10:32 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
DarkSpooky yazdı:
Arkadaşlar ben orjinal X files DVDlerini nerden bulabilirim?Koleksiyonuma katmak istiyorum da hem internetten indirmek zahmetli hem de kotalı:DYardım ediiiin,yoksa dayanamayacağım kotayı zaten aştık bari fazla para gelmesin zuhahaha:D

Türkiye'ye gelmedi, Amazon.com vs. gibi sitelerden sipariş edilebilir istenirse.
Başa dön
DarkSpooky
Çaylak
Çaylak

İletiTarih: Per Haz 11, 2009 12:37 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Teşekkür ederim.Kendimi frenlemeye çalışıcam.Sende bir sezon bitirsem bana 9 sene dayanır.Yupppiii!!Bu da demek oluyor ki 9 sene heyecan içinde olacağım bir şey olacak.Ama ben ömrümün sonuna kadar dizinin bitmesini istemiyorum Sad

Bi sitede test yapmıştım.Böyle sigara içiyo musunuz,işte alkol falan var mı hastalıklar falan tahmini bir ölüm yılı söylüyodu.Bana 55 mi ne çıkmıştı.Ona göre bi hesap yapiym de bitmesin:DVery Happy
derebeyi17_44
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 253

İletiTarih: Çar Tem 01, 2009 3:11 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
emremektup yazdı:
alatılacak bir bölüm değil. ızlemek lazım. Kesinlikle en iyi X Files bölümlerinden biri.

Doğru anlatılmaz yaşanması izlenmesi gerek bu bölüme..Boggs X files'ta konuk oyuncu olarak rolünü en iyi yansıtan oyunculardan biridir.Görsel olarak olmasa da ses ve anlam bakımından muhteşem bir bölüm.Bu bölümde roller değişti.İnanmak isteyen Mulder inanmamayı,inanmak istemeyen Scully inanma eğiliminde olduğu bölüm.Ancak son sahnesi gerçekten muhteşemdi.Mulderin Scully'e onca kanıt bulmasına rağmen neden inanmadığını sorunca Scully'in aldığı cevap ürperticiydi.İnanmak istiyorum..Sonuç olarak çok güzel bir Scully bölümüydü..Ruhla ilgili bir film arıyorsanız bırakın bu bölümü izleyin.45 dakika yeter de artar bile..
Başa dön
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Trust No One - Sezon 1 Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
Sayfa: « Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız