X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
1X08 : Space

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Trust No One - Sezon 1
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
agharta
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 202

İletiTarih: Pzr Nis 17, 2005 4:57 pm    İleti konusu: 1X08 : Space Alıntıyla Cevap Gönder
Gönderen: the Unseen, the Eternal... (trustno13) 4/12/2004 10:03 am
Argh. tam bi felaket. yani pek çok kötü bölüm izledik (örneğin 6. sezonda) ama hiçbiri space kadar etki bırakmamıştır. bütçeyi kısalım derken sezonun en pahalı bölümü oluvermiş, onun dışında fazla bi özelliği yok, fakat ciddi anlamda sezonun en kötüsü ve XF tarihinin en kötü intibaya sahip bölümünü izlemek ayrı bi zevk verebilir belki de?

Murat

Gönderen: incig 4/16/2004 10:50 pm

Bu bölümü ilk izlediğimde de sevmemiştim, sonraki izleyişlerimde de sevmemiştim; şimdi de sevmedim.
Pas geçiyorum. Thank you.

Gönderen: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 4/17/2004 2:10 pm

Benim için en kötüler Hell Money, Teso Dos Bichos ve Alpha'dır. Hepis felaket ..urrrrgghhh. Space'i bunlara 10 kere tercih ederim.
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM
netevin
Çaylak
Çaylak

İletiler: 133

İletiTarih: Cmt Kas 25, 2006 12:55 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Genel olarak çok iyi bir bölüm değil. Benim dikkatimi çeken (ikili olarak) ünlerinin yavaş yavaş artması...
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
elisa day
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1239

İletiTarih: Cmt May 30, 2009 2:13 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Açıkçası 8 ve 9'uncu sezondan sonra bu bölümün aslında güzel bölümlerden biri olduğuna karar verdim ben... En azından atmosfer yaratma konusunda başarılı olmuşlar... Ve Belt'in yaşadıklarından ben izlerken bile çok rahatsız oldum. XF tarihinin en kötü bölümü değil kesinlikle... Ama keşke keşke en kötüsü bu olsaydı da daha kötülerini görmeseydik.

Ha bir de Mulder'ı hayran olduğu birinin karşısında görmek çok zevkliydi bence.... Ayrıca da küçükken Astronot olmayı istemek devresini atlamış olan Scully'e de yuh demek istiyorum! Very Happy

http://ruyasam.blogspot.com/
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
kitsunegari
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 289

İletiTarih: Cmt May 30, 2009 4:02 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
evet bana da o kadar kötü gelmemişti izlediğimde.altyazısını düzenledim geçen gün hatta..hani kesinlikle çok güzel bir bölüm değil ama çok da kötü değil..en sıkıcı bölüm Teso Dos Bichos' tu bence, izlerken bitse artık dediğim birkaç bölümün içinde..
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 253

İletiTarih: Sal Haz 30, 2009 7:58 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
space; En kötü bölümlerinden biriymiş.İnanın bu bölümü izlerken çok keyif aldım.Fena bir bölüm olmasa da kötü bir bölüm değildi bence.Mulder'in küçüklük kahramanını görüyoruz burada.Basın toplantısında yalan söylediği anda Scully'in Mulder'a çocukluk kahramanına hayran kaldım deyişi ve Mulder'in suratı(Komik bir sahneydi).Bu bölümde akıllarda kalan Mulder'in çocukluk kahramanının adı Albay Belt'ti(Bunu bir kenara not olarak yazalım).Bu bölümde Mulder Scully'e ders vermiştir diyebiliriz. Smile
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
matandberenice

İletiler: 5

İletiTarih: Cum Ekm 23, 2009 12:22 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
O kadar da kötü değil yav. İdare eder bir bölüm işte.
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Trust No One - Sezon 1 Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız