X-Files   Return to Index
Log in to check your private messages
1X08 : Space

Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES T�rkiye Forum Index :: Trust No One - Sezon 1
View previous topic :: View next topic  
Author Message
agharta
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

PostPosted: Sun Apr 17, 2005 4:57 pm    Post subject: 1X08 : Space Reply with quote
Gönderen: the Unseen, the Eternal... (trustno13) 4/12/2004 10:03 am
Argh. tam bi felaket. yani pek çok kötü bölüm izledik (örneğin 6. sezonda) ama hiçbiri space kadar etki bırakmamıştır. bütçeyi kısalım derken sezonun en pahalı bölümü oluvermiş, onun dışında fazla bi özelliği yok, fakat ciddi anlamda sezonun en kötüsü ve XF tarihinin en kötü intibaya sahip bölümünü izlemek ayrı bi zevk verebilir belki de?

Murat

Gönderen: incig 4/16/2004 10:50 pm

Bu bölümü ilk izlediğimde de sevmemiştim, sonraki izleyişlerimde de sevmemiştim; şimdi de sevmedim.
Pas geçiyorum. Thank you.

Gönderen: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 4/17/2004 2:10 pm

Benim için en kötüler Hell Money, Teso Dos Bichos ve Alpha'dır. Hepis felaket ..urrrrgghhh. Space'i bunlara 10 kere tercih ederim.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
netevin
Çaylak
Çaylak

PostPosted: Sat Nov 25, 2006 12:55 pm    Post subject: Reply with quote
Genel olarak çok iyi bir bölüm değil. Benim dikkatimi çeken (ikili olarak) ünlerinin yavaş yavaş artması...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
elisa day
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

PostPosted: Sat May 30, 2009 2:13 am    Post subject: Reply with quote
Açıkçası 8 ve 9'uncu sezondan sonra bu bölümün aslında güzel bölümlerden biri olduğuna karar verdim ben... En azından atmosfer yaratma konusunda başarılı olmuşlar... Ve Belt'in yaşadıklarından ben izlerken bile çok rahatsız oldum. XF tarihinin en kötü bölümü değil kesinlikle... Ama keşke keşke en kötüsü bu olsaydı da daha kötülerini görmeseydik.

Ha bir de Mulder'ı hayran olduğu birinin karşısında görmek çok zevkliydi bence.... Ayrıca da küçükken Astronot olmayı istemek devresini atlamış olan Scully'e de yuh demek istiyorum! Very Happy

http://ruyasam.blogspot.com/
Back to top
View user's profile Send private message
kitsunegari
Saha Ajanı
Saha Ajanı

PostPosted: Sat May 30, 2009 4:02 pm    Post subject: Reply with quote
evet bana da o kadar kötü gelmemişti izlediğimde.altyazısını düzenledim geçen gün hatta..hani kesinlikle çok güzel bir bölüm değil ama çok da kötü değil..en sıkıcı bölüm Teso Dos Bichos' tu bence, izlerken bitse artık dediğim birkaç bölümün içinde..
Saha Ajanı
Saha Ajanı

PostPosted: Tue Jun 30, 2009 7:58 pm    Post subject: Reply with quote
space; En kötü bölümlerinden biriymiş.İnanın bu bölümü izlerken çok keyif aldım.Fena bir bölüm olmasa da kötü bir bölüm değildi bence.Mulder'in küçüklük kahramanını görüyoruz burada.Basın toplantısında yalan söylediği anda Scully'in Mulder'a çocukluk kahramanına hayran kaldım deyişi ve Mulder'in suratı(Komik bir sahneydi).Bu bölümde akıllarda kalan Mulder'in çocukluk kahramanının adı Albay Belt'ti(Bunu bir kenara not olarak yazalım).Bu bölümde Mulder Scully'e ders vermiştir diyebiliriz. Smile
Back to top
View user's profile Send private message
matandberenice

PostPosted: Fri Oct 23, 2009 12:22 am    Post subject: Reply with quote
O kadar da kötü değil yav. İdare eder bir bölüm işte.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES T�rkiye Forum Index :: Trust No One - Sezon 1 All times are GMT + 3 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum