X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
CNBC-e ve The X Files Yayını
Sayfa: 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sonraki »

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: The X Files Haberleri
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 3600

İletiTarih: Çar Oca 11, 2006 7:12 pm    İleti konusu: CNBC-e ve The X Files Yayını Alıntıyla Cevap Gönder
From: rukish 2/3/2002 2:24 am
To:
ALL

Arkadaşlar Pelin'le bugün konuştuk, o yok bari ben yaziim dedim..Sanırım Oğuz'un ve Murat'ın da haberi var. CNBC-e'ye mail atarak gelecek sezonu almaları için istekte bulunalım diyorus.

Pelin kanalın MARRIED WITH CHILDREN için binlerce mail aldığını, bunu da gazetelerde "yolladığınız maillere teşekkürler. MWC yeniden yayında" türünden bir ilanla duyurduklarını söööledi.

Valla ben bikaç kere http://www.cnbce.com/ 'daki görüşleriniz sayfasından yayın akışının değiştirilmesi ile ilgili istekte bulundum CNBC-e'ye, her seferinde "isteğiniz bildirilmiştir" diye bana geri döndüler maille.Bence yine aynı görüşten çok fazla bildiren olmuş, harbiden yayın akışında değişiklik yaptılar diyim sise..Ama tabii X-Files'ın alınması ayrı bir konu...

Pelin'e katılıyorum bence şansımızı denemeliyiz. Önemli olan biçok kişinin yollaması, bunu ben her gün yapabilirim :PP. Yapabilecek olanlar da vardır aramızdan tabee. Yine de mail atması için ne kadar fazla insana ulaşabilirsek o kadar iyi olur. Neyse bu kısmı bi şekilde çözeriz, az insan olsak ta çok mail atabiliriz yane.

Neyse aşağıda benim yolladığım yazı duruyo, isterseniz bunu kopyalayın, isterseniz kendiniz yazın (belki bizim siteye de konulur? ). Ama bi şekilde CNBC-e'ye yollayın, var mısınız arkadaşlar??

Adres: http://www.cnbce.com/cnbcehk-gorusleriniz-main.asp
(Aşağıdaki attachment'i görmezden gelin, kısayolu yapıştıriim dedim formu koydum nası yaptıysam, silemiyorum da!!! :PP)

Biraz zayıf bir çaba olabilir ama biz üstelersek hiç olmazsa olumlu veya olumsuz bir cevap yazacaklardır.

Lütfen katılın sis de arkadaşlar...

-------------

Merhaba..

Öncelikle akşam kuşağında yayınladığınız birbirinden güzel dizi ve filmler için sizi tebrik ederim.

TGRT'de yayınlanan THE X-FILES dizisinin 4 senedir takipçisiyim. www.thexfiles-tr.net adresinde buluşan Türk fanlar(philelar)dan biri olarak size bir dileğimi/dileğimizi belirtmek istiyorum. TGRT'nin şu günlerde izlemekte olduğumuz 4.sezondan itibaren FOX ENTERTAINMENT şirketi ile anlaşmasını bitirdiğini öğrendik. Dizinin Türkiye'deki geleceği ile ilgili endişelerimiz yüzünden öncelikle size danışmayı uygun gördük.

CNBC-E kanalının dünyanın en fazla hayran kitlesine sahip olan böyle kaliteli bir diziye gereken değeri vereceğini ve 5. sezondan itibaren yayınlamaya başlayacağını umuyoruz.

THE X FILES'ın kanalınızda yayınlanması ile ilgili olarak sizden herhangi bir cevap alabilirsek, müteşekkir olacağız.

Saygılarımla
Rukiye Fırat
--------------

Ben kısayolunu masaüstüme koydum ve ilk iletimi yolladım bilem ;))

Ha bu arada diğer grupları da olaydan haberdar edelim derim. Yukarıdaki yazı iyiyse bizim sitenin adresini çıkaralım onlara da örnek olarak gönderelim bu yazıyı diyorum. Ay neyse bi sis onaylaın da önce ;)

Sisi bilemem ama ben 4. sezonu izledikten sonra 5. sezonu göremezsem -Pelin saolsun, çatlıycak kadar meraklandım şimdiden, o da manyak bi sezonmuş- sıyırcam kafayı :PPP

See ya!
Ruki

*A dream is an answer to a question we haven't yet learned how to ask* M/S

FORTUNA FAVET FORTIBUS

p.s: Pelin'in hepinise selamı var millet 10 şubat'ta gelicek o da buluşmayaaaaaaa :)))

Edited 2/2/02 8:24:32 PM ET by TEOTHIUACAN*AurorA_X
- Attachments follow -

cnbcehk-gorusleriniz-mainx1x.asp
5KB

From: SSTARBUCKJ) 2/3/2002 5:05 am
To:
rukish

gönderiyorum ruki. iyi yazmışsın sağol. eline sağlık
adamlar kör değil herhalde. böyle bir fırsatı kaçırmamaya çalışırlar,di mi?

From: rukish 2/3/2002 6:02 pm
To:
SSTARBUCKJR

Valla bence kaçırmazlar, kaçırmamalılar Ezgi'cim. Zaten önceden alma girişiminde bulunmuşlar. ınşallah yine aynı doğrultuda ilerlerler..

şimdi gene yollıycam bakalım :))

Ruki

From: SSTARBUCKJR 2/3/2002 7:56 pm
To:
rukish

bence de. Cine5'e geçmesini hiç istemiyorum. adamlar soğuk geliyor bana. bilmiyorum hangisi X-Files ve bizim açımızdan daha hayırlı ama oyumu cnbc-e'den yana kullanıyorum. (bu arada bizim evde cnbc-e çıkmıyor, daha hiç izlemişliğim de yok)

S.

From: Acacallis 2/3/2002 10:14 pm
To:
rukish

çok iyi düşünmüşsün ruki.ben de atıcam mutlaka,ama cnbc-e bizde de çıkmıyor ne yazıkki yinede ben TGRT'den başka bir kanala geçmesini istiyorum ne yapar eder izlerim sonuçta.bu arada pelin'in de buluşmaya geliyor olmasına sevindim.

öpüyorum sizi...

From: rukish 2/3/2002 11:10 pm
To:
Acacallis

Valla düşünceyi ortaya atan Pelin, ben normalde karamsar takılırım bu konularda ama Pelin'le bayaa bi konuştukça, ben de ikna oldum. Pelin burda olsaydı hafta içi kesin bişiler hazırlardı, eh malum şimdi iş eğitimi alıyo giremiyo nete, ben onun sözcülüğünü yaptım sadece :)

Biliyorum CNBC-E çoğu yerde düzgün çekmiyo, bise Digiturk geldiğinden beri rahatıs, ben de çok çektim bi sene öncesine kadar. Valla her kanal bozulsun da CNBC-e'ye bişi olmasın diyorum (şimdilik TGRT de bu grupta tabe :P).. X'in TGRT'de harcanmasındansa hepimizin ortak görüşünün CNBC-e'ye geçmesi olduğunu düşünüyorum, bilmem haksız myım ? Neyse bakalım gelcek ne gösterecek..

Görüşürüz
Ruki

From: okatmer 2/5/2002 12:29 pm
To:
rukish

Rukinin yazdığı maili bende gönderdim. Daha sonra TGRT'den Mehmet Yağcı beyede durumu anlatıp diziye bundan sonrası için ne olacağını sordum.CNBCE alabilirmiş mail atıyoruz falan dedim.Mehmet Bey cevap yazmış.cevabını okuyunca acaba bu mail işini yapmakla hatamı ediyoruz sorusu aklıma geldi.Belkide bizim bu ısrarımız dizinin türkiye'de yayınlanmasını kolaylaştırmak yerine daha da zor sokabilir. Gelen cevabı aynen paste ediyorum:

-----------------------------------------------------------
1. X-Files bizde devam etmeyecek diye bir durum yok. Beşir bey size
sözleşmenin tamamlandığını söylemiş. Bu, "yenisi yapılmayacak" anlamına
gelmez.

2. Siz bence hiç uğraşmayın. Çabalarınız sadece kanallar arasındaki
rekabeti, dolayısıyla fiyatı artırır... Neticede bir de bakarsınız fiyat
hepimiz için çok pahalı hale gelmiş ve hiç kimse alamamış... Kanalları bu
durumda düşürmeyin.

-----------------------------------------------------------

ikinci sırada söylediğinda haklı gibi. ama bi yandanda düşünüyorum sesimizi duyurup dizinin oynamasını da sağlamalıyız..

From: SSTARBUCKJR 2/5/2002 10:32 pm
To:
okatmer

üfff iş iyice dallanıyor. tabii tgrtnin bunları anlaşmayı yenilemesine engel olmamamız için söylemiş olabileceğini unutmamak lazım.

From: rukish 2/6/2002 1:15 am
To:
okatmer

Valla durum birascık karmaşık gibi görünüyor ama yani tekrarları C.tesi'ye almak şimdi mi akıllarına geldi. Yemin ederim bu adamların ne yapmaya çalıştıkların anlamıyorum.

Kısa bir süre için sürüncemede kaldım ama ben o maili göndermeye devam edicem. Bir cevap alıncaya kadar... Bir şekilde izleme şansı olmayan insanların önüne geçmek istemiyorum ama, bööle bir şansa varken üzerine gitmemiz gerektiğini düşünüyorum. Ben 3 sene bouyunca TGRT'nin bir şekilde diziyi harcadığını düşündüm. Belki saygı gösterip yayınladı ama hak ettiği değerin çok azını verdi bence... Hala dublajı kötü. Bööle bir dublaj yerine altyazılı ilemek istiyorum tabii ki..

Zaten CNBC-e'nin ne cevap vereceği belli değil. Ben vazgeçmiyorum. Fiyat artar ama CNBC-e'nin kaynakları bence daha fazla. Eğer bu işi kafaya koyarlarsa diziyialacaklardır her halükarda. şimdi gözümüzü boyamak için tekrarları C.tesi'ye aldıklarını düşünüyorum. Kusura bakmasınlar ama 3 sene boyunca nerdeydiler??? Hem saat 18.00'de kim hafta sonunu evinde geçririr ki...Ulaşılacak kesime gidecek bir yayın saati diil bu...

Neyse herkesin düşüncesine saygılıyım. Benim kararım bu valla. bişi olcağını zannetmiyorum. Yayıncılık işi zaten reakbet demektir. Bu kaç senedir binlerce dolar ödeyip diziyi yayınlayan bir kanala batmaz. Aksine itibar kazanmak için üstüne gidecektirler. TGRT bi süre sonra salar tabee. Ama CNBC-e'nin bunu yapacağını düşünmüyorum. Millenium'u falan niye alsınlardı o zaman yaa??

ruki

From: magic155 2/16/2002 8:20 pm
To:
ALL

arkadaşlar bence cnbc-e alırsa hoş olmaz.çünkü sölediniz gibi pek fazla kişi seyredemez.eğer tgrt daha değişik bi reklam planı uygulasa izlenme oranları artar her reklam öncesi alişanın dizisinin reklamı çıkıyo oranlar o kadarda yüksek değil bide asıl önemlisi dizimizin türkiyedeki medya yarışmalarına aday olması ve kazanması.kazanmasada olur aday olsada reklamı yapılmış olur.valla 4 sene oldu hala değerini anlamadılar şu dizinin pes yani

From: oziii05 5/8/2003 10:44 pm
To:
rukish

Aslına bakarsan bu benim fikrim.Sen kimsin diye sorarsan (ozan).Bunun için tam 25m mail atmıştım bir günde ama cevap gelmedi.bugün yine attım bakalım ne olcak ama cnbce de olsa pek fena olmaz hem onlar için hem bizim için çünkü cnbce nin çoğu dizisi 20 th century fox ten thirteen yapımı onlar için çok kolay bişey ama iki kişiyle olmaz daha fazla katılımcı lazım.

From: xxtubaxx 5/9/2003 8:22 pm
To:
magic155

harbiden cnbc-e olmaz.yani sonuçta her yerde çıkmıyor.bizde çıkıyor ama genede çıkamyan yörelerde oturanları da düşünmek lazım.
bide şu reklam işini yıllardan beri sayılkıayıp duruyorum.tabi xf izleyen biri olmadığı için etrafımda bilirsinizz.....insanların diziden haberleri yok ki izlesinler!!!ben bazen diyorum arkadaşlara hani gizli dosayalar diye bir dizi ver bilir misin?ama yok !!bölee ha! durumunda bana bakıyorlar.olaya bak çay demle!!!!

From: Galadrie11 5/20/2003 12:14 am
To:
xxtubaxx

CNBC-E bizde çekmiyor bu dizi bitene kadar TGRT'ya tahammül etmek zorundayız yada heryerde çeken bir kanala aldırma önerisinde bulunun lütfen

From: spooky 3/26/2004 12:58 pm
To:
Galadrie11

vay anasını sayın seyirciler..ruki müneccim olmuş..aslında dizinin cnbc-e ye geçmesini ruki sağlamış..bunca sene saman altından su yürütmüş..vışşşşşş..

From: rukish 3/26/2004 4:28 pm
To:
spooky

Hehe! Ne sanıyon kısım beni LAZ mı? yiyom ben sisi beaaaaa! :DD

Yannız 2002'de attachment olayı devam ediyomuş. mesajımı görünce farkettim, ühü diorum :(

Neyse sinirliyim ben! Gidiyorum..

En son auroriel tarafından Cmt Oca 14, 2006 1:56 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 defa değiştirildi.
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Çar Oca 11, 2006 7:45 pm    İleti konusu: CNBC-e Cevabı Alıntıyla Cevap Gönder
From: rukish 11/29/2004 3:37 pm
To:
ALL

Sayın Rukiye Fırat,

CNBC-e olağanüstü gelişmeler olmadığı sürece dizilerin yayın günü ve saatini değiştirmez. X-FILES'ın yayın sıralaması da yapımcı firmanın yayın sırasına uygundur (Foxfast). Yapımcı firmanın kendi ülkesindeki yayın sırasına sadık kalarak dizinin bölümleri ekrana gelmektedir ve gelecektir. Bundan sonra da benzer şekilde bölüm atlamaları olmaktadır; ancak atlanan bölümler daha sonraki tarihlerde ekrana gelmektedir.

CNBC-e Dergi'nin verdiği söylenen yanıtı da görmek isteriz. Çünkü rating almadığı vs. şeklinde bir yanıtı CNBC-e vermez. Kanal zaten ölçülmemektedir...

şikayet konusu olan 4. Sezon 7. bölümü “The Musings of a CSM” adlı bölümü yayın akışımıza göre 20 Mart 2005 tarihinde yayınlanması planlanmaktadır.

Bütün bu bilgiler ışığında şunu söylemek isterim ki CNBC-e, dizi lerin yayın saati ve bölümlerine sadık kalarak ekrana getirmektedir (Olağanüstü haller dışında:-kasetin yetişmemesi, gümrük sorunları, RTÜK engeli gibi-). CNBC-e?nin The X Files?a diğer dizilerinden farklı bir tutum göstermesi ise söz konusu değildir. Bu konuda gösterilen alınganlığın nereden kaynaklandığı konusunda da bilgi sahibi değiliz...

-----------------------------------------------------------------

4x07 ile ilgili bayaa büyük bir yanlışlık var, siz köpürmeden önce ben mailimi hemen attığımı belirtmek istiyorum.. Bu foxfast denen yapım firmasını ben bulamadım intenette, konuya vakıf olan varsa bir zahmet beni de aydınlatsın..

geri aklanı yeterince anlaşılıyor kanaatindeyim.

From: rukish 11/29/2004 6:11 pm
To:
rukish

Oeh.. şimdi bi "balık baştan kokar" vakasıyla yüz yüze kalacaksınız hazır ve nazır olun:

-------------------------------------------------------------------

Sayın Rukiye Fırat,

Dizinin yayın sırası konusunda bir terreddümüz yok (Episode 4ABX07 -18 jAN 1998 MUSINGS OF A CSM). FOX, bizim bir çok diziyi satın aldığımız firma (24, Malcolm in The Middle, Angel, Buffy vs.)... Bu firmanın bilgilerine yayıncı kuruluşlara verilen şifre ile ulaşılabilmektedir.

Yanlış anlamaya neden olmaması için Fox'un verdiği yayın sırasını aşağıda gönderiyorum. Daha önce de yazdığım gibi özel durumlarda yayın sırasında değişiklik yapılabilir...

Gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

# 4ABX02 27-Oct-1996 UNRUHE Cast & Crew
# 4ABX05 3-Nov-1996 THE FIELD WHERE I DIED Cast & Crew
# 4ABX06 10-Nov-1996 SANGUINARIUM Cast & Crew
# 4ABX09 24-Nov-1996 TUNGUSKA Cast & Crew
# 4ABX10 1-Dec-1996 TERMUS Cast & Crew
# 4ABX08 15-Dec-1996 PAPER HEARTS Cast & Crew
# 4ABX11 12-Jan-1997 EIDOLON Cast & Crew
# 4ABX14 26-Jan-1997 LEONARD BETTS Cast & Crew
# 4ABX13 2-Feb-1997 NEVER AGAIN Cast & Crew
# 4ABX15 9-Feb-1997 MEMENTO MORI Cast & Crew
# 4ABX12 16-Feb-1997 KADDISH Cast & Crew
# 4ABX16 23-Feb-1997 UNREQUITED Cast & Crew
# 4ABX17 16-Mar-1997 TEMPUS FUGIT Cast & Crew
# 4ABX18 23-Mar-1997 MAX Cast & Crew
# 4ABX19 13-Apr-1997 SYNCHRONY Cast & Crew
# 4ABX20 20-Apr-1997 SMALL POTATOES Cast & Crew
# 4ABX21 27-Apr-1997 ZERO - SUM Cast & Crew
# 4ABX23 11-May-1997 DEMONS Cast & Crew
# 4ABX24 18-May-1997 GETHSEMANE Cast & Crew
# 4ABX07 18-Jan-1998 MUSINGS OF A CSM Cast & Crew
# 4ABX22 15-Mar-1998 ELEGY Cast & Crew

------------------------------------------------------------

Bu gösteriyo ki siz CNBC-e'ye yüklenmeye devam edin, diziyi yapan asıl firma yani FOX olayın altını üstüne getirmiş.. Off offfff!!! Bu nedir yaaa, şaşkaloz oldum yemin ederim. Gethsemane'ni sırasını görüyo musunuz?

Hay Allah'ım.. Bu FOX var ya.. Hay Allah'ım..

From: okatmer 11/29/2004 6:53 pm
To:
rukish

Yahu bu fox dizi TGRT'deyken böyle manyaklık yapmadıda cnbce oluncamı çorbaya çevirdi dizi. şükredin şöyle değil;

Tunguska
Terma
Truth
Paper Hearts

Bence olay şu; AB Türkiye birliği alınmasın diye FOX'la görüştü. Sırayla yayınlarsan almayız onları dedi :):):)

Acaba bu dizi türkiyedeki kadar rezaleti başka bi ülkede yaşamışmıdır.

Oğuzhan

From: rukish 11/29/2004 8:19 pm
To:
okatmer

Valla ben Cnbc-e'ye doğru olan sıralamayı yolladım. Hatta internetten 3 adet kaynak link verdim ayrı ayrı, dikkate alacaklarını ummaktan başka biraz daha zorlama şansımız var o kadar..

Ayrıca FOX gibi ırkçı ve tutucu bir yayın kuruluşundan çektiğimiz az bile bence.. Dizinin yayın haklaırnı vermelerine bile şükredecem yakında..

Terbiyesizlik yaa, üçüncü dünya ülkesiyiz ya onların gözünde, ondan böle şeyler başımıza geliyor. diye düşümüyorum.. sinirden kafa atacam biyerlere yuh artık..

şahsen TGRT gibi bi kanalda düzgünken CNBC-e'de niye böle yamuk bi sıralama var anlamış deilim ama yane direk maile eklemiş CNBC-e yetkilisi, hatta linkleri bile vardı da buraya paste edince gitti tabe, şifreli zaten..

From: trustno13 12/1/2004 2:32 am
To:
rukish

ulan şu 4X07'nin başına gelenler, pişmiş tavuğun başına gelmedi anasını satiim. yanlız bu sıralama kabul edilemez bir durum ve değiştirmek için de gayet olağanüstü bir durum sözkonusu; sıralama yanlış alooo!

Ruki gethsemane'nin sezon finali olduğunu ve sıralamanın yanlış olduğunu belirten bi yazı yaz lütfen. Israr ederlerse resmi kaynaklardan ABD'deki yayın tarihlerini göndeririz. Saçmalık ya, başka bi şey değil. Ayrıca 4X11 El Mundo Gira'nın adı nasıl farklı bişey olmuş anlamadım. ısmi ABD Kanada ve Denizötesi ülkelerde farklı olan tek bölüm 5. Sezondaki Chinga'dır. (Bunghoney)

Ayrıca FOX'un vizyonu ve Türkiye'ye olan yaklaşımı konulu paranoya tezinizin hastası oldum, saçmalamayın; böyle bi niyetleri olsaydı X-Files'a gelene kadar ellerine yüzlerce fırsat çoktan geçmişti. Bu mantıkla bakarsak 24ün neden bizde gösterildiğinin cevabını bulamayız o zaman.

Bööyle bir histeri psikolojisi seziyorum forumda, 2 silkelenip bi kendimize gelelim.

Murat

From: rukish 12/1/2004 10:00 am
To:
trustno13

Maili aldığım gibi cevabı attım merak etme.. Gethsemane'ye de değindim.

Valla paranoyma maranoya üretirim kardeşim, histeriye kapıldığımız fln da yok ayrıca, ben bu adamlara mümkün olan her fırsatta döşerim, bu kadar.. ister saçmalık olsun ister olmasın, faşist, ırkçı, tiksinç ve burda ağzıma alamadığım bilimum küfürlerin sahibi olan kendilerine hiç ilgisiz davranmıycam, hatta bana martaval da okumayın "senelerce XF'ı yayınladılar, onlar sayesinde çekilebildi bu dizi, asıl FOX yayınlamazdı " diye... işin ucunda para olmasaydı bi halt etmezlerdi işte... Gözü dönmüş Bush manyakları! Onlar g.tlerinden uydurunca dünyanın bitaraflarında kan gövdeyi götürüyo, ben şu kadarcık teori şeetmişim az bile.. Madem onlar uydurabiliyo ben neden uydurmiim..

Neyse politikaya girmenin, konuyu dallandırıp budaklandırmanın bi olayı yok, sevmem, seveni de sevmem, o kadar.. Gerisi de "ağzıma geleni söyleirm, kime ne?" psikolojisi..

Adamlar DVD'lerden aldıkları paralarla ilgilensin, sürüyle ülkeye yayın hakkı tanıyıp ordan da mala vursun, ama bi adam gibi yayın listesi koyamasın bilgi sayfasına. Böyle de puşt işte kendileri. Afedersiniz, çok mu açık oldu? Basmayın damarıma o zaman..

From: TRARAGORN 12/4/2004 2:00 pm
To:
rukish

Fox network serefsizin onde gidenidir.Zamaninda cillop gibi dizileri hicbir sebep yokken yayindan kaldirip halki alenen isyana tesvik etmistir,(misal:dark angel,misal:firefly,misal ....) hatta 2-3 gun once okudugum bir yaziya gore abd de medyalarin elindeki eski (cok eski,normalde copyright i gecmis olmasi gereken) goruntu,ses vs. turu kayitlarin halka acilarak herkes tarafindan aranabilir hatta yakin zaman programlarinin ornegin seinfeld bolum basina cuzi bir miktar /0.7 dolar falan) odeyerek izlenebilir hale getirilmesini ongoren bir projenin onundeki en buyuk engellerden birisinin fox oldugunu okumustum.

Ve de ayrica koyu bir bush the pusht taraftaridir bu network ...

From: Turke_01 12/5/2004 3:02 am
To:
TRARAGORN

"Bush the pusht" kısmına katılıyorum aynen.

From: rukish 12/10/2004 5:34 pm
To:
Turke_01

Telefonla aradım biraz önce..

FOX'un kasetleri belirttikleri sıralamaya göre gönderdiğini, başka bişi yapamıycaklarını söylediler, allem ettim kallem ettim, ordan girdim burdan çıktım ama bana mısın demediler..

CNBC-e'e düzmek yerine bu durumla ilgili adam gibi yapıcı tavsiyelerde bulunursanız sevinicem.. Adamlara hak verdiğimi söylemiyorum bakın, koruduğumu sananlar Allah aşkına bana uzak olsun...

ılk defa elim kolum bağlı kaldım, yeteri kadar sinir bozuyo zaten bu.. Nolur adam gibi tavsiye verin, tavsiyeniz yoksa diş bilemenin bi anlamı olmuyo, gidin başka yerde sayın sövün bi zahmet.. Forumdan gidin diyen de yok, başka bi post açın , burada bişiler üretmeye çalışalım, lütfen!.

Yane bunu site kurucuları arasında konuşabilirdik, ama bu forumda bulunan insanlar birer X-phile olduğuna göre buraya da yazmanın, sizi de haberdar etmenin doğru bir karar olduğunu düşündüm...

Ama bakın ilk defa uyarıyorum böle bi konuda,lütfen bunu yaptığıma pişman etmeyin beni..

From: okatmer 12/10/2004 5:48 pm
To:
rukish

Önce sakin ol, karşında laftan anlamayan vucutlarının arka tarafı (kibarlık yapıyorum) yerden oldukça yukarıda bulunan ,Kaliteli dizi yayınlıyoruz bu yüzden bizden iyisi yok, biz ulaşılmazız, en iyiyiz, kimseyi takmıyoruz sponsorlar saolsun, arkamızda dev gibi doğuş grubu var diyen bir tv kanalı var.

Dergide bile hep küçümseyen bir tavırla cevaplıyolar mektupları. Özel adam seçip alıyolar sanırım kanala.

Rukicim sen aradın sordun, bu konuda hassasiyetimizi anlattın bundan sonrası onların eşşekliğidir. Bırakın ne yaparlarsa yapsınlar.

Cnbce ziyareti olabilir diyorum ama adamların bizi kabul edeceklerini sanmıyorum nede olsa aciz insanlarız

Oğuzhan

From: trustno13 12/10/2004 6:02 pm
To:
rukish

bölümün dvdsini verelim mesela.

Murat

From: Turke_01 12/11/2004 2:02 am
To:
rukish

Ya Rukiye bana niye kızdın anlamadım (postu bana göndermişin). Benim bu episode sıralaması ile ilgili hiç kimseye lafım yokki. Zaten izleyeli yıllar oldu.
Hata olduysa önemli diil.

From: okatmer 12/11/2004 8:58 am
To:
Turke_01

Sana cevap yazmamıştır Türke. O kızgınlıkla reply yapmıştır sana denk gelmiştir

Oğuzhan

From: Turke_01 12/12/2004 2:11 am
To:
okatmer

OK. (aslında ben de biliyodum bunu da kendi ağzından duyiim dediydim)

From: rukish 12/13/2004 12:14 pm
To:
Turke_01

ağzımdan çıkacaklar ile Oğuz'un dedikleri aynıdır, cevaplarken ALL'u seçmem gerekirdi.. ama reply yapmışım işte, pardon..

From: Turke_01 12/14/2004 1:25 am
To:
rukish

Önemli değil canım :)

From: spooky_gs 12/14/2004 7:46 pm
To:
ALL

dvd istemiyolarsa soyleyelim tancana divx ceksin onlara da :P

From: okatmer 12/15/2004 12:10 pm
To:
rukish

Rukicim cu cnbce problemi için birde Cengiz Bey'e mail atsan TGRT zamanında bize çok yardımı olmuştu. şimdi Hürriyet'ye yazıyor. Bir ara baya mailleşiyorduk oda diziyi çok seviyordu,sesimizi tekrar duyurabilir.

csemercioglu@hurriyet.com.tr

Oğuzhan

From: rukish 12/15/2004 2:02 pm
To:
okatmer

Attım canım teşekkür ederim..

Hatta gaza geldim, ana gazetelerin hepsine birer mail atacağım şimdi:)

From: rukish 12/16/2004 4:02 pm
To:
rukish

Sina Koloğlu'nu takibe alın diyeyim ben bir de :) (bkz: Milliyet)

Du bakalım :P

From: rukish 1/13/2005 10:46 am
To:
rukish

Cnbce sitesinde dizi özetlerinin olmaması, çevirilerin yetişmemesinden kaynaklanmaktaymış.. Bazı aylar bazı dizilerin özetleirni koymazlarmış bir de, bu ay XF'a nasip olmuş bu.. Neyse sinirlenmiyorum gördüğünüz gibi..

Dizi yayın sırası ile ilgili de malesef bir gelişme yok..

Son durum budur.

Sıralama ile ilgili bu başlığın ilk mesajlarında bilgi var. Bu hafta KADDISH var mesela... ılgilenen bakabilir.

EDIT: Bugün itibariyle bu ayki 3 bölümün özetleri konulmuş Cnbc-e sitesine.. Süperdir onlar *!!!*

From: resonnce 1/16/2005 8:57 pm
To:
ALL

Bi cnbc-e ziyareti şart oldu bence...niye kabul etmesinler canım kabul ederler tabii ki...cnbc-e dergi ye saçma sapan mailler yazarlarsa onlarda alaya alırlar tabii ki de yok efenim spongebob çok saçmaymış çocuklar sewmiyomuş ucuz diye mi yayınlıyorlarmış... buna ne cewap yazılır...bunun gibi bi sürü mail war. bölüm sıraları da uçmuş ama yapacakları bişi yok galiba gelecek sezona umudumuz artık... ama hiç bi güç beni cnbc-e nin karşısına geçiremez ben bu kanalla büyüdüm yaa 4.sınıfta oturup seinfeld izlediğimi hatırlarım yani...
Başa dön
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Çar Oca 11, 2006 7:45 pm    İleti konusu: CNBC-e Yayın Sırası Alıntıyla Cevap Gönder
From: rukish 3/23/2005 12:54 pm
To:
ALL

Buyrun, ben başka bişi demiyorum, aldığım cevaba karşılık zehir zemberek bişiler yazasım vardı ama olmadı tabe..

27 Mart 5ABX03
3 Nisan 4ABX07
10 Nisan 4ABX22
17 Nisan 5ABX01
24 Nisan 5ABX04

Neyse.. Kanserden kurtulan Scully'yi iki hafta sonra yine kanserli görmek kimseyi sinir etmeyecekse beni de etmez canım.. Ben gider duvarlara kafa atar sakinleşirim ne olcak!.. FOX'un değişikliklerine göre hareket ediyolarmış. FOX'un değişikliklerinin ben a..............

From: BeAtLe_FaN 3/23/2005 3:11 pm
To:
rukish

YUH yani.
ıyice b.ku çıkmış.
Helal olsun ne diyim.

From: okatmer 3/23/2005 5:00 pm
To:
rukish

Kanserli olduğu bölüm
Kanser olmadığı bölüm
Kanserli olduğu bölüm
Kanser olmadığı bölüm

Ya resmen maymuna döndürdüler bizi. Fox resmen manyamış durumda

Oğuzhan

From: black_witch 3/24/2005 12:27 pm
To:
rukish

puhahahahahaaaaaaaaa!heheheheeeeeeeehehehöhöhhahğh!!!!!!

cnbc e de bu kadar laçkalaşan başka bi dizi daha var mıydı?var mı?var olucak mı?

From: rukish 3/24/2005 2:10 pm
To:
black_witch

Bnim bildiğim Scrubs ta böle garip bir sırayla yayınlanıyo.. Ve eğer araştırsam başka diziler de böyle yayınlanıyodur.. Bulurum bikaç tane daha kesin.. Korkuyorum, ER'ın sıralamasına bakmıyorum o nedenle... Yani en beğendiklerimden biridir o da.. Onda da bi pürüz çıkarsa bunalıma girmekten korkuyorum şerefsizim..

Ay neyse aman, sinir ettiler iyice.. susayım ben...
Başa dön
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Çar Oca 11, 2006 7:47 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
From: rukish 3/31/2005 10:08 am
To:
ALL

CNBC-e dergiye mail atan kişiyi tanımıyorum, kimlerin mail attığını bilmiyorum ama bir şekilde dikkatlerini çekmeyi başarmışız, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.. Ne olursa olsun, XF izleyicisi kazanmıştır (Tahtaya vurayım :P) Tabi aşağıdaki cevabın "Biz nasıl oldu da farketmedik?" kısmı nedeniyle okudukça sinirlerim bozulmuyor değil, sanki aylardır başçavuşun eşşeği anırıyo..

Her halükarda, istediğimizi elde ettik diye düşünüyorum, hayırlı olsun arkilerim.. Tekrar hepinize teşekkürler.. CNBC-e'ye tamamen kişisel sebeplerden dolayı teşekkür etmedim, bu kısmı geçiyorum.. ;)

Eh,

From: trustno13 3/31/2005 11:26 am
To:
ALL

Sıcak ilişki ile küstahlığın ve sıcak ilişki ile yalakalığın arasındaki ince çizgiyi fark edemeyen cnbc-e mektup yanıtlama ekibinin son bombası.
sahtekarlık diz boyu.

başka da bir şey demiyorum.

Murat

From: okatmer 3/31/2005 3:53 pm
To:
trustno13

Valla bizim gibi çirkef izleyiciler her şeyi yaptırabiliyor geçmişte TGRT de bizden çekmişti. Bizden korkulur valla

Oğuzhan

From: spooky 3/31/2005 7:01 pm
To:
okatmer

zaten bölümlerin akışına zarar verildikten sonra "siz haklıydınız, ah biz nası oldu da böyle eşşeklik ettik" tarzı yaklaşımlar şahsen kanalın yalakalığından ve yaptıklarının üstünü örtme isteğinden kaynaklandığını düşünüyorum..zaten böyle bişeye karar vermeselerdi, isterlerse 1000 tane mail almış olsunlar, kalkıp bunu dergiye taşımazlardı..

From: black_witch 4/1/2005 4:00 pm
To:
spooky

bu iş artık dalgaya dönmüş!forumdakileri okuyorlarsa oturup gülüyorlardır herhalde,e biz de onlara acıyoruz,nerden nerelere geldiler....vs.vs......

From: nimue_d 4/1/2005 8:57 pm
To:
trustno13

az önce okuduğum yanıt-cnbce-beni hiç şaşırmadı.hem suçlu hem güçlü ama zeytinyağı gibi su yüzüne de çıkarırlar kendilerini.bu taktik ,onlarla aramızdaki ilişkinin bozulması,ilginin azalmasına yol açamayacağını da bildikleri için bu durum içten içe bu şekilde cevap almanın hepimiz için zararlı olduğu kanısındayım.aldığım tüm dergilerde artık buna yanıt veren her kimse bu kişi derhal ortalığı düzeltmeli;yada makul,dürüst,açık,üstü kapalı imalı laflar etmeyen birini atamalılar.bu kişi bu tarz bir cevabı ilk kez vermiyorki?

From: tigger_x 4/4/2005 12:24 pm
To:
rukish

Öyle seviyesiz bir mail'e böyle bir yanıt..

Sanki TGRT'de senelerce adam gibi izledik, o kadar mail atıldı çok kaale aldılar da cnbc-e prosedürlere uyunca hemen enayi oldu..

Dogru bir cevap bence..

From: rukish 4/4/2005 1:31 pm
To:
tigger_x

Valla, kusura bakma Ercan'cım ama o seviyesiz maili o dergiye koyanlar da o cevabı verenler de aynı kişiler.. "Özür dilemeyelim, mazeretimiz olsun" diye böyle mailleri alıp koymuyolarsa ne olayım..

Daha seviyesizlerini de gördüm ben.. Enayi yerine konulduğumuzu da çok iyi bildiğim için yazana aferin diyorum sadece...

Kaç ay öncesinden başladım mail atmaya, kaç tane mailim var "sıralamanız yanlış" diyen.. Ben kendi adıma konuşuyorum, başkaları da mail atmıştır kesin.. Kaale bile almıyorlar, "kusura bakmayın" bile demiyorlar, bir de zeytinyağı gibi üste çıkıyorlar.. Herkes seviyesiz mail atmıyo kendilerine heralde?.. Ben kendimi biliyorum, seviyesiz mail "atmıyorum" !!!Ayrıca bu dergiye mail atmamış olsam da, kesinlikle koyacak adam gibi bir mail bulabilirlerdi diyorum.

Prosedürmüş, hangi prosedür?? Yanlış olduğunu avaz avaz bağırdığımız prosedür mü? TGRT'ye zamanında avaz avaz bağırdığımızda anca sesimizi duyurmamız da bir prosedür hatasından başka bir şey değildi hatırlatırım.. Kusura bakmayın benim gözümde o mazerete sığınamazlar.. Ellerinden geldiğinde bal gibi değiştirebiliyorlarmış değil mi? Bunu da öğrendik..

Ne diye içinde "özür" namına bir tek kelime, hatta ima bile içermeyen "bana bak, benle uğraşma, ne diyosam doğrudur, yanlışsa da sana ne!" temalı cevaba minnet duyayım ki?? "Biz nasıl göremedik" miş... Aylarca biz size mail atalım çığıralım "biz nasıl göremedik" olsun.. Kimse enayi değil derken bile enayi yerine koyuyolar gene..

Ay yok ne diye sinirleniyorum ki, al işte, istedin istedin bu da böyle çıktı, bende de var salaklık! Yok muydu başka kanal diyorum ısrar edecek, ama yoktu ki anasını satiim, hayır bazen düşünüyorum, bu kadar mı "memnuniyetsiz" bir insanım diyorum, sonra farkediyorum, altı üstü adam gibi yayınlasınlar diye yırtınıyorum.. Ne var ki bunda? ınsan acır da bişiler yapar be!

From: tigger_x 4/4/2005 2:18 pm
To:
rukish

Rukicim, ben mesajımda ne yazdım? böyle seviyesiz bir mail'e böyle bir yanıt. Verdikleri yanıt tabiki o mailden daha seviyesiz ve daha salak bir mail. Ama dediğin gibi yokmuydu baska dogru düzgün bir mail de bunu koydular? Tabiki vardı..

Bence o maili koyma sebepleri cok farklı...

"Peki neden böyle oldu" ile başlayan bölüm tamamen DALGAYA alınmış bir yanıt, bu tabiki zoraki yapılan bir değişiklik. böyle olması gerekiyor muydu? tabiki hayır... Peki neden biz senelerce hep insanların hatalarını düzeltmek icin cabalıyoruz? ve bazı seyleri degistirmek icin ugrasıyoruz? ne yazık ki TÜRKıYE'de pek cok seyde oldugu gibi KALıTE anlayısı yok. isini benimsemeden yapan ve kisisel salakca bir yanıt ile binlerce kisinin tepkisini alabileceğini düsünmeden bu yazıyı o dergiye koyduran kisilerde de aynısı gecerli.

HERSEYıN DOGRU DÜZGÜN YAPILDIGI, KOYUN GıBı GÜDÜLMEKTEN TOPLUMCA KURTULDUGUMUZ GÜNLERı ÖLMEDEN ÖNCE GÖRMEYı COK ıSTERıM, AMA KORKARIM Kı GÖREMEYECEğıM...

TGRT'DEN KURTULALIM DıYE BıRYERLERıMıZı YIRTARKEN SıMDı DE CNBC-E ıCıN AYNISINI SÖYLEMEK HENÜZ ERKEN DıYE DUSUNUYORUM...

Tekrar söylüyorum, bence enayi kelimesi bir izleyicinin yazdıgı yanlıs bir kelime. daha farklı nitelendirilebilirdi. sen kalkıp ta biz enayi miyiz dersen adamlarda seyiyesizliklerini göstererek öyle lakayik bir yanıt verirler...

From: okatmer 4/4/2005 2:33 pm
To:
tigger_x

Ruki'nin 135464897 kez mail atıp,araması mutlaka ki işe yaramıştır. Belki Rukicim o telefonda konuştuğun adamında bir etkisi yoktu yada sadece he he diyip geçti. Ama herkez aynı mail adresine gönderdi mailini. Aslında dergide senin mailin görülmeliydi.

Oğuzhan

From: rukish 4/4/2005 3:00 pm
To:
okatmer

Ahah.. Hiç aklıma gelmedi valla..Yani dergiye yollasam "niye benimkini yayınlamadılar ki" derdim ama, diyorum ya yollamadım..

Dergiye yollasam bile benimkini yayınlamaya tenezzül edeceklerini de sanmam.. Her halükarda laf sokulacağını bildiğimden, inceden inceye alaya bile tahammül edemeyeceğim düşündüğümden mail atmadım.. Kanalı hedef seçtim ama onlar da dergidekinden farklı değiller, daha saygılılar sadece.. Bu son olaydan sonra "ama biz aylardır mail atıyoduk, yapmayın etmeyin" diyesim var ama, ne şekilde cevap verebilecekleirni kestirdiğim için ("yani Rukiye hanım, hatayı gördük düzelttik diyoruz, hala üstmüze geliyorsunuz, bir de Allah'ın bir kuluyuz, bu kadar paralamayın kendinizi, altı üstü bir dizi") gene bir şey yazmayı düşünmüyorum.. Yazanlar sağolsun :)

From: welovexfiles 4/14/2005 1:55 am
To:
ALL

Aşırı şekilde ukalalar ve her dakka espiri yapma gereği duyuyorlar. Ne demek gerçek orda bir yerde fakat biz bulamadık falan filan..
Okuyucuya ve izleyiciye daha saygılı olsalar belkide mektup yollamak isteyen insanlar "ay acaba beni iğnelermi laf atarmı" diye düşünmez daha rahat atar ve alay konusu olmaz.
Başa dön
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Çar Oca 11, 2006 7:48 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
From: rukish 2/22/2005 10:41 am
To:
ALL

Site ziyaretçisi bir arkadaş saolsun, konudan haberdar etti beni, ben de CNBC-e'ye mail attım. Cumartesi 17:00'deki tekrarlar kaldırılmış, yerine Cold Case tekrarı konulmuş.

Her neyse, Mart ayında TXF tekrarları Cumartesi 24:00'te arkadaşlar.. Mart ayı olarak özellikle vurguladıkları için ben de belirtiyorum, bu Mart ayının programıdır.

Small Potatoes ile ilgili kesin bir bilgi vermemişler malesef. Bu Cumartesi 22:30'da Solaris , 01:30'da Absence of Malice diye bir film görünüyor. Solaris'in orijinal uzunluğu 2 saat 45 dakka olduğuna göre tekrar yok gibi ... Bekleyip te duruma bakmak isteyenler bakabilir ama ben derim ki SP tekrarı da Mart'ta olcak..

Haberiniz olsun.. Siteyi güncelliyim ben de..

From: BeAtLe_FaN 2/22/2005 12:01 pm
To:
rukish

Ooooo, bu haber süper, valla o kadar yırtınıyordum gece izlemek istiyorum diye, 24.00 süper olmuş cumartesileri için.
zaten 17.00de izleyemiyordum hiç.
haber verdiğin için sağol ruki'cim.

From: okatmer 2/23/2005 7:21 pm
To:
BeAtLe_FaN

Cumartesi 17 tekrarını kaçırıyodum, iyi olmuş

Oğuzhan

From: rukish 5/9/2005 1:22 pm
To:
ALL

Cumartesi tekrarları artık 03:30'da yani Pazar sabahı.. CNBC-e'ye teşekkürler *!!!!*

Artık 00:30'da Six Feet Under var.. Haberiniz olsun..

From: BeAtLe_FaN 5/9/2005 1:41 pm
To:
rukish

ya pardon ama çok ayıp ediyorlar bunlar.
3.30 ne demek ya, hiç yayınlamasalardı bari!
düşünsenize 7. sezon gelmiş herkes daha önceden izlemediği bölümleri izlemek istiyor, hatta bir kez değil iki kez,üç kez filan izlemek istiyor ama dizi saat 3.30'da tekrar ediliyor.
offf offf,yakında bunlar pazar günleri saat 9'dan da kaldırıp sabaha karşı 5'e atarlar diziyi. böyle birşey olursa, şaşırmayacağım artık ben.

From: sedab 5/9/2005 3:02 pm
To:
BeAtLe_FaN

7 ye gelene kadar kaç kere değişir daha sen üzülme
aaaah 7.sezon çok güzel ya
cnbce zaten bu sene herşeyi bozdu.gerek yayın politikası gerek çoğu diziyi yarım bırakıp tatile sokmasıyla.......

From: spooky_gs 5/10/2005 1:52 am
To:
ALL

bunlar yetmiyomus gibi bi de yazin dizimizi tatile sokup ilerki sezonlarla bulusmayi ertelemesinler de... (dilimi essekarisi soksun :P)

From: PELIN77 5/12/2005 12:55 pm
To:
ALL

Arkadaşlar kusura bakmayın ama hepiniz nankörlük ediyorsunuz, bir gecede iki kere X Files izlemek isterseniz oturup paşa paşa 3.30'u beklersiniz. Tekrarı 3.30'da olan tek dizi X Files değil. Bir zamanlar o saatte ana yayını vardı bu dizinin. Biraz geçmişi hatırlayında bu kadar işkence etmeyin kendi kendinize.

From: theafl 5/15/2005 9:32 pm
To:
PELIN77

saat öyle garip bir vakit ki bu hatayı yaptırmış bize

(05x07 - Emily bölümünün tekrarı, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için 15/05/2005 "Pazar sabahı" saat 03:30'da CNBC-e'de)

pazar sabahı değil pazartesi sabahı :P

From: rukish 5/16/2005 11:49 am
To:
theafl

Bi dakka yaa.. Hata yaptım diye yazdım ama, doğru olan bu.. Cumartesi gecesi değil, pazar sabahı işte..

Doğru yazımı öyle diye biliyorum ben.. Cumartesi gecesi dense yanlış oluyo hani?

Yok yok, doğru olan bu, daha doğrusunu bilen sölesin tabe ;)

From: theafl 5/18/2005 6:24 pm
To:
rukish

şimdi bi dakka ya?
tarih doğruymuş tamam. ama emily nin tekrarı bu cumartesi değil mi?
sanırım hala bi hata var.

geçen cumartesi 6. bölüm yok muydu?
15 inde yani?
karıştı iyice :)
öss kurbanı
Başa dön
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Cmt Oca 14, 2006 1:57 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
From: rukish 8/24/2004 4:29 pm
To:
ALL

pekhala... çok fazla tepki olmasından korkuyorum ve yeni bi post açıyorum..

Mailme cevap geldi, akabinde 45 dk boyunca telefonda görüştük.. "Ben bunu foruma nası duyurcam" diye ağladım resmen kendilerine..

6 EYLÜL PASı GÜNÜ BAşLAYACAK YENı DÖNEMDE X FILES HER PAZARTESı 21:00'DE YAYINLANACAK.

TEKRARLARI GÖRÜNMÜYOR PAZARTESı GECESı HARıCıNDE.. ANCAK HENÜZ KESıN OTURTULMUş BıR PLAN YOK TEKRARLAR KONUSUNDA...

Birçok insanın 7. sezonu beklediğini, bu gidişle uzun süre beklememiz gerektiğini söyledim, daha fazla bölüm koyacağız dedikleri halde neden böyle olduğunu sordum..

Dizinin TGRT'den geldiğinden beri izleyici profilinin çok değiştiğini söyledi, çok fazla yeni izleyen insan olduğunu belirtti. Gündüz vakti bize cevap verenler haricinde geceleri bile izleyici isteklerini cevaplamakla uğraşan çalışanları olduğunu belirtti, herkesin isteğinin değerlendirilebilmesi için çaba sarfettiklerini, bu saatlerin mümkün olduğunca izleyici istekleri doğrultusunda belirlendiğini, yeni yayın döneminde yeni diziler getirttiklerini, onlar için de yayın saati belirlemek gerektiğini söyledi.

Gece yarısı reklam geliri açısından risksiz bir saat iken 21:00 gibi bir saate koymalarının önemli bir ayrıntı olduğunu söyledi. Ben reklam olayından anlamam ama dizinin izlenebilirliğinin iyi olduğu anlamına gelmez mi bu? Kısacası dizinin çektiği ilgiden memnunlar ve yayın hakları tamamen ellerinde, elzem durumlar (izleyicinin diziyi izlememesi, reklam gelirinin bekleneni karşılayamaması gibi durumlar ki tersi istikamette yani olumlu yönde gidiyor XF ) olmadığı sürece de yayınlayacaklar..

Herneyse gelecek tepkiyi aza indirgemek için söylemiyorum bunu, ben bi şekilde ikna oldum şahsen, ancak şahsi görüşlerimi bir yana bırakarak forum camiasının isteklerini 45 dakika içinde defalarca belirttim.. Kendisi isteğimizi belirteceğini söyledi, maillerin bir etkisi olabilecekse mail de yollayalım dedim, olabileceğini söyledi..

Yayın saatinden memnun kalmayanlar izleyici@cnbce.com adresine mail atmaya devam etsinler derim ben.. Ben de atıcam ama gece 24:00 için hayatta mail atmam onu belirteyim.. Hala ellerinde tam bir program akışı bilgisi yok arkadaşlar, hemen başlayın diyorum, hatta şuraya bi tane örnek mail koyalım o şekilde yollayalım ne dersiniz?

From: sedab 8/24/2004 4:49 pm
To:
rukish

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee hayırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
ühüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü
ben biliyodum böyle olcağını içim yanıyor
biz ki cnbce aldı diye sevinirken kader örmüş ağlarını
izlemiyorum ulan artık bitmiştir benimiçin x files bundan böyle
yuh üüüüüüüüüüüüüüüüüü
tgrt ye kızdığımım 10 katı kızgınımşu an
gidip çikolata yemem gerek hıh

From: BeAtLe_FaN 8/24/2004 7:29 pm
To:
rukish

ya bu çok sinirimi bozdu şimdi.
cnbc-e'ye mail atmaya başladım bile, ama şu güne kadar hangi diziler için mail attıysam hep boşa gitti.
açıkçası cnbc-e'den bu u dönüşünü beklemezdim.
bir defadan fazla yayınlayacaklarını söylüyorlardı.
7. sezonu sanırım 4 yıl sonra filan izliyor olacağız.
herhalde çoğumuz çoluk-çocuğa karışmış, iş-güç sahibi yaşlı-başlı insanlar olucaz:)
ne bu yaaaa?
mail yazıyorum ama keşke işe yarasa:(

From: kaan61 8/24/2004 9:54 pm
To:
BeAtLe_FaN

Biri çıksın hesaplasın 7 sezon kaçyıl sonraya geliyor. ben o günleri görmem herhalde. bu adamlar varya şimdi tepem attı. Söyledikleri hiçbir şeyi yapmıyorlar. Buldukları bahaneleri kendileri çürütüyorlar.Çok güzel devam etsinler . onlarla mı uğraşıcaz ya .

From: spooky 8/24/2004 9:56 pm
To:
kaan61

diyeyim mi bi daha???...

- ben demiştim...

aha dedim bile...

From: xferhat 8/24/2004 11:38 pm
To:
ALL

al birini , vur ötekini ....

From: Lord Reaper 8/25/2004 2:22 am
To:
rukish

chok normal, ben daa blmler 5 ten ashaa chekildii an demishtim bunu...
yani olayın ozeti shudur:
dizinin saalam izleyici kitlesi olduunu farkeden -ki hatta gecenin bi koru "nerde dizi? nie gecikti? teletext te gozukmuo? nası yayınlamıacaksınız?" die telefon achanlardanda gordu (we hatta sozluk entrylerine de yansıdı bu hadise..)- cnbc-e diziyi haftada 5 blm yayınlayarak kısa surede bitirmek yerine bu kitleyi daa fazla elinde tutmak isteyerek kısaca "yaz uygulamasına dewam" dedi...

dizi saatine gelince bence 23.00 en ideali olacaktır, daa gunesh tam batmadan x-files mı izlenirmish :)

From: sedab 8/25/2004 8:43 am
To:
xferhat

içim yaniiiiiiiiiiiiiiiiiiii

From: rukish 8/25/2004 9:33 am
To:
sedab

yaz döneminde de yeni bölümler gösterdiklerine göre bu sene 4-5 bitecek demektir. gelicek yaz 7. sezonu izliyor olacağız demektir kısaca...

Ben "3-4 sene alır bu o zaman" dediğimde o kadar sürmez demişlerdi, bu hesaba göre 1 yıl bekliyces işte..

gene sölüyorum, mail atın

From: sedab 8/25/2004 9:51 am
To:
rukish

atıyom canım benim
hem ağlıyom hem küfrediyom hem mail atıyom
5 tane attım
bence bir mail yazalım herkes aynını atsın böylece porganize olduğumuz anlaşılır
üüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü

From: trustno13 8/25/2004 10:05 am
To:
sedab

dizi rating alıyor ki saat 9da yayınlanıyor bu bir.

rating alıyorsa diziyi sömürmek cnbc-e'nin en doğal hakkıdır bu iki.

Diziyi izleyen sadece burdaki 20-25 kişi değil, bunu unutmayalım bu üç.

Yeni izleyicinin çok olduğu kesin.

şimdi 7. sezona kadar her bölümü izleyen ben bile, x-files haftaiçi her gün yayınlanırken konunun gidişatı, mitolojinin işlenişi müthiş hızlı ilerlediği için zorluk çektim, bölümleri özümseyemeden, tadına varamadan bölümden bölüme sezondan sezona koştum. Bu durumun ilk defa izleyenler için nasıl bir etki yarattığını düşünün.

Ha cnbc-e ayıp etmiş midir, etmiştir. sözünde durmamıştır, kıvırmıştır. en az bi tgrt kadar oynamıştır dizimizle.

Ama ben yine sadece kendimizi düşünerek hareket ettiğimizi düşünür ve bunu söylerim. Evet 5 sene daha beklemek diziyi tamamlamak için eziyetten başka bir şey değil, ama işte...cnbc-e mutluysa, dizi rating alıyorsa (yıllardır bunun için kasıyorduk) bi bildikleri var demektir. Dizinin saat 21:00 gibi direk prime time'ın kaymağını alan bi saatte yayınlanması (24 gibi dizilerle birlikte, bir de o açıdan bakın) her şeye rağmen bir gelişmedir.

Murat

From: sedab 8/25/2004 10:38 am
To:
trustno13

şangrııııııııııııııııııııııııttttttttttttt
bu kırılan kalbimin sesiydi
tısssssssssssssssssssss
buda sönen hayallerimin

From: Vincent_Vega 8/27/2004 3:38 pm
To:
sedab

Bir haftadır nete girmiyordum. Bir gireyim dedim girer girmez bu çıktı karşıma. Oysa ben ne güzel hayaller kurmuştum, konusu hafta en az üç kere yayınlanan x-files olan. Oooof of, cnbc-e'de şansını çok zorluyor artık..

From: okatmer 8/28/2004 2:49 pm
To:
trustno13

Diziyi yeni izleyenleri düşünün bir, karakterleri yeni tanıyolar, olayları yeni anlıyorlar. her gece her gece bizim için iyi ama yeni izleyicilerin kafası döner. biliyosunuzki dizinin her gece izlenmesi ağır gelir izleyene. bende sanırım 4.sezonu evde izleyebilicem heheh. siz 6 ay xfilesı izlemeyinde göreyim sizi :p

Oğuzhan

From: rukish 8/31/2004 10:55 am
To:
okatmer

OHA!

Tekrarları cumartesi 17:00'ye koymuşlar..

OHA!

Pazar günü 21:00 yapmışlar..

6. Eylül'de XF yok, Jose Chung 12 Eylül'de yayınlanıcak .. Sayfadaki yayın akışı o şekilde, ya aramaya korkuyorum adamı şimdi, ariim bari bi durun hele..

OHA! Pazar 21:00 !!!!!!!

Pazar 21:00..

Angel'dan sonra, 24'ten önce!!!!!!!!

Herşey üstüste geliyo seviçten ağlıyabilirim.. snif! :P

EDIT: "Zaten Pazar demiştik size" dediler iyi mi?..

Nese,

12 Eylül Pazar günü Jose Chung's From Outher Space yayınlanıcak. Bunu sormadım tabe, sıralama böle diye diyorum..

18 Eylül'de tekrarlar başlıcak Cumartesileri 17:00'de..

ya Pazartesi 21:00 die sevinmiştim ama Pazar 21:00 arkilerim yaaa, pazar 21:00 diorum sise .. reyting havaya zıplamaz mı? Amanın yane.. eheheheheh

From: sedab 8/31/2004 11:43 am
To:
rukish

ruki sende cnbce den fazla reyting manyagı oldun yemin ederim
angel dan sonra 24 den önce güzel oldu ama ya

From: xferhat 8/31/2004 1:31 pm
To:
rukish

evet OHAA pazara yani.pazar xfilesmı olurmuş.p.tesinin suyumu çıkmış? pazar günü xfiles mı olur yaaa hemde xfilestan sonra 24 izle..
aaaa hiç gitmez resmen içine etmiş kanal.ben pazarımı istiyorum kardeşim.

From: rukish 8/31/2004 4:39 pm
To:
xferhat

????

eee. ben bşi diyemiycem artık . sen tut, angel'dan sonra, 24'ten önce şeker gibi bi saate al diziyi, beğenilmesin..

bilmieyorum, yok anlamaktan çok uzağım ben de nese

From: BeAtLe_FaN 8/31/2004 6:12 pm
To:
xferhat

kesinlikle bu konuda sana katılıyorum.
hala cnbc-e'ye gıcığım yani.
hadi tamam pazar 21.oo'i ve bir kere gösterilmesini anladık diyelim(ki ben hala anlamadım, saçma buldum) cumartesi 17.oo'de mi verilir tekrarı???
pazar günü x-files olur mu yaaaaaa?

From: Durden38 8/31/2004 7:41 pm
To:
BeAtLe_FaN

Valla ya pazar x-files olur mu...düşünsenize ya salı olsaydı yok yok ya perşembe!!!Düşünebiliyomusunuz...Ya da daha kötüsü cuma 12'de olsaydı!!hiiiiii...namazı kaçırırdım...bence en güzeli haftaya 8. bir gün koyalım ohh miss...hatta meclis yasa tasarısı çıkarsın...ota boka çıkarıyo zaten..

From: drscully2000 8/31/2004 8:35 pm
To:
rukish

Biraz ağır gidecek ama iyi.Tadını çıkara çıkara izleriz.

From: tornadoo 8/31/2004 11:31 pm
To:
Durden38

ehehehe güzel bi yorum:)))
ya millet bu abd deki adamlar diziyi 9sene boyunca pazar saat 20:30 da seyretti(ööleydi galiba ya 20:30 yada 21:00)onların canı yok muydu,orda x phile lar felan yok mu yane????
ama cnbc-e ye bende iyice gıcık kapmaya başladım!!!KARDEşıM CUMARTESı 17DE TEKRAR MI OLUR BE!!!!!!!!ruki valla aç konuş,cumartesi gece 12 ye felan alsınlar bare ne bu yaw!!!

From: trustno13 9/1/2004 7:10 am
To:
ALL

cumartesi 17de tekrar olur muymuş...

ulen biz üç senemizi verdik MillenniuM'u cumartesi pazar 17'de izliycez diye!!!

haaala yayın saati, haaala yayın günü...forumda bunu tartışmaya devam edenleri çaylak yapsak, ısrar edenleri uçursak keşke..ehe

Murat

From: sedab 9/1/2004 11:57 am
To:
trustno13

OTURDUM HESAPLADIM SIKINTIDAN 7.SEZONU SENEYE KIşIN ıZLıYECEğıZ Bı SORUN OLMAZ ÖMRÜMÜZ YETERSE

From: rukish 9/1/2004 1:33 pm
To:
sedab

yani eylül yayın döneminde... gelcek sene bu sıralarda işte.. öle deil mi? yane iyi deil mi :P

(tamam üstüme yürümeyinis :P)

From: BeAtLe_FaN 9/1/2004 7:44 pm
To:
Durden38

vallahi şu haftaya 8. günü ekleme fikri çok hoşuma gitti
:))

From: BeAtLe_FaN 9/1/2004 7:58 pm
To:
sedab

seda'cım seni bir tek ben anlayabiliyorum:)
oysa ben ne hayaller kurmuştum biran önce
7. sezonu izleyebileceğime dair.
hayallerimi yıktı cnbc-e:(
neyse katlanıcaz artık, napalım:(

From: sedab 9/1/2004 11:18 pm
To:
rukish

hayır canım şubata geliyoseneye şubat 2006 yani
üüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü
diyorum ve sözlerimi yeni farkettiğim bi şarkı sözüyle bitiriyorum üstelik busta rhymes tan ı know what you what
aynen şöyle arkiler

we like scully and mulder walkin shoulder to shoulder milkin this game watching seeds getting older...............

edit
cnbce fan forumda gittikçe tepkiler büyüyor insanlar x files için yani
ben sadece uzaktan izliyorum artık

From: rukish 9/2/2004 11:06 am
To:
Durden38

pazar X Files olur efenim.. bal gibi de olur. pek te yakışır, muhteşem olur süper olur, hatta "hafta içi değil oh be" diyorum bağıra çağıra..

XF'ın hakettiği bir gün ve hakettiği bir saat, bahsedildiği üzere yabancı ülkelerde olduğu gibi, dizinin anavatanı Amerika'da olduğu gibi yada Almanya'da..

Pazar günü cnbc-e karşısına mıhlanmayı alışkanlık haline çoktan getirmiş seyirciler için süper bir yayın akışı.. sizi bilemem ama ben 20:00'de oturucam TV karşısına, 24:00'te oturduğum yerden kazıycaklar.. Angel, X Files, 24, Niptuck, daha ne olsun.. .

Birçok ülkede son gözde olan 24'ten hemen önce artık X Files var..

"bundan iyisi şamda kayısı" demişler büyüklerimiz.. bulup bunamayalım diyorum ve bunu ruki olarak sölüyorum.. cnbce arabulucusu deilim burda yane, düşündüümü çatır çatır sölüorum. bu kadar :P

ve demek istediğim şudur ki www.cnbce.com 'da en güsel banner XF'ınki olmuş, 24'ünkinden bile, Angel'ınkinden bile süper olmuş..

mutluyum yane.. ondan..

oh be! :)))))...

From: trustno13 9/3/2004 11:10 am
To:
rukish

iki gün kastım uğraştım o banner'ı bulmak için, allahım sanki yanarlı dönerli aşmış bitirmiş bi şey yapmışlarcasına gazdaydım..sonra ne oldu..bu oldu. bir sürü güzel banner var x-files'dan, ayrıca bu kadar zor karşıma çıkması da düşündürücü. attachment'tan görebilirsiniz.

ha pazar 21, kim ne derse desin tarihin en güzel x-files saatidir.

Murat

From: rukish 9/3/2004 3:02 pm
To:
trustno13

valla ben sayfaya ilk gittiğimde bu banner çıktı... bikaç farklı sayfasına girdiğimde de gördüm..

amma velakin bu banner için uğraşılmıştır, ufak bişidir belki ama aferini gerektirir diye düşünüyorum..

herneyse cnbce sitesindeki en iyi banner budur. o kadar

From: welovexfiles 9/3/2004 7:06 pm
To:
ALL

zaten belliydi bu cnbce nin X-Files'a pek kanının ısınmadığı
dergide bile yer vermemişler bu ay çooook sinir oldum ama şuan yazıyorum şuraya "7. sezona doğru X-Files hayranı olan olmayan ekranlara kilitlenecek" te ömrümüz yeterse tabi böle her pazartesi SADECE 1 BÖLÜM yaparlarsa pes eder izleyiciler

From: tornadoo 9/3/2004 10:34 pm
To:
welovexfiles

sen herhalde dergiyi pek okuyamamışsın,bu sayıda scully e 1sayfa ayırmışlar,sağ taraftaki sayfalarda,yayın akışından bikaç sayfa sonra.
sana katılıyorum murat,tarihin en iyi x files saatidir bu,bende bunu kabul ediyorum.benim tekrarları sorun etmemin nedeni,cumartesileri saat 17de benim dersanede olmamdır:)))sonuçta bu sene öss ye hazırlaniorum ve maalesefki tekrarları izleyemicem,bu yüzden 17 ye karşı çıkıyorum:))

From: okatmer 9/4/2004 11:35 am
To:
tornadoo

Bence pazar 21:00 diziyi yayınlamak için en baba saattir. Amerikada da böyle değilmiydi. Pazar akşamları yarın iş var diye herkes erkenden evde olur, açar diziyi izler. Mesela ben dönünce öyle yapıcam :). Diziye ilgi artıyor gece yarısından prime time göbeğine koydular diziyi

Oğuzhan

From: welovexfiles 9/4/2004 3:47 pm
To:
tornadoo

ben dergiden değil reklamından bahsediyodum
dergide yer veriler herzaman X-Files a

From: Lord Reaper 9/5/2004 3:44 am
To:
trustno13

banner banada biyerden tanıdık geldi ama...

From: TRARAGORN 9/16/2004 7:42 pm
To:
Durden38

Ne güzel,eski sezonları sindire sindire seyrederiz artıkın :)

Kry-çek-çek-çek-çek Kry-çek-çek-çek-çek
:)

From: TheMartyr 9/21/2004 3:10 pm
To:
Durden38

ıstediğim,özlediğim internet bağlantısına yeni kavuşabildiğim için ancak okuyabiliyorum eski mesajları.şu mesaj;
"Valla ya pazar x-files olur mu...düşünsenize ya salı olsaydı yok yok ya perşembe!!!Düşünebiliyomusunuz...Ya da daha kötüsü cuma 12'de olsaydı!!hiiiiii...namazı kaçırırdım...bence en güzeli haftaya 8. bir gün koyalım ohh miss...hatta meclis yasa tasarısı çıkarsın...ota boka çıkarıyo zaten.."
bana Tancan'ı niye bu kadar çok sevdiğimi bir kez daha hatırlatmıştır.Yarıldım resmen okurken.Ellerine sağlık Tancan'cığım :))

Bir de konuyla alakalı olarak şunu sormadan edemiycem;şimdi bu adamlar diziyi haftada bir gün yayınlıyor.Tamam çok güzel de bu, bundan sonra hep böyle olacağını gösteren bir işaret midir ki siz "7. sezonu ne zaman izleyebileceğiz"in hesabını yapmaya koyuldunuz?Yani demek istiyorum ki ne olacağı hiiiiç belli olmaz,panik yapmayın.

From: okatmer 10/21/2004 12:12 pm
To:
rukish

Cnbce web sitesi ekim ayı bölüm özetlerinde unruhe görünmüyor. Sıra bu şekilde;
Herrenvolk
Home
Teliko

Unruhe'nin yayın sırasımı farklı acaba,bilgisi olan

Oğuzhan

From: okatmer 10/21/2004 12:18 pm
To:
okatmer

Sorumun cevabını buldum yayın sırası şu şekildeymiş;

Herrenvolk
Home
Teliko
Unruhe
Field Where I Died

Oğuzhan

From: rukish 1/11/2005 2:55 pm
To:
okatmer

jto85 nickli üyenin yazdığı aşağıdaki mesaj, bu başlık altına taşınmıştır:

Geçen bahar aylarında hafta içi hergün yayınlıyorlardı x filesı. Zannedersem temmuz ayından itibaren haftada bir yayınlamaya başladılar. Hazır cnbce 'MUSINGS OF A CIGARETTE SMOKING MAN'zede x filesçılara yaranmaya çalışırken (bunun bir örneğini cnbce ocak sayısında görebilirsiniz) mail yağmuruna tutmak suretiyle tekrar hafta içi hergün izlemek istediğimizi belirtsek...Kabul etmeseler bile akıllarının bi köşesinde bulunur.

From: rukish 1/13/2005 2:13 pm
To:
rukish

inner_bliss nickli üyenin yazdığı aşağıdaki mesaj, bu başlık altına taşınmıştır:

Takıldığım konu CNBC-e X-Files'ı gerçekten bölüm sıralarına göre mi yayınlıyor? Çünkü bölüm isimlerinin yazdığı sayfadaki gibi bir sıralamaya rastlayamadım. Hiç kaçırmadan da izliyorum ama....
Başa dön
auroriel
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Cmt Oca 14, 2006 1:57 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
From: rukish 1/13/2005 2:25 pm
To:
rukish

inner_bliss merhaba..

Hayır Cnbc-e bölümleri sırayla yayınlamıyor. Aslına XF Amerika'da da çekim sırasına göre yayınlanmadı, bazı bölümlerin yeri değiştirildi.. Ancak Cnbc-e'deki sıralama onun yakınından uzağından geçmiyor. Bu konuyla ilgili kendileriyle görüştük. Konuyla ilgili cevaplarını ve yayın sıralamasını aşağıdakimesajda görebilirsin:

http://forums.delphiforums.com/xfilesturkey/messages?msg=1938.2

Amerika ve ıngiltere'deki yayın sıralaması ise aşağıdaki gibiydi. Bunları cnbc-e'ye de gönderdim ancak sonuç alamadım

NOT: The X Files TGRT kanalında yayınlandığı zamanlarda, Fox kanalının yayın sıralaması kullanılmıştı..

Prodüksiyon
Sırası
4X01 Herrenvolk
4X02 Unruhe
4X03 Home
4X04 Teliko
4X05 The Field Where I Died
4X06 Sanguinarium
4X07 Musings of a Cigarette Smoking Man
4X08 Paper Hearts
4X09 Tunguska
4X10 Terma
4X11 El Mundo Gira
4X12 Kaddish
4X13 Never Again
4X14 Leonard Betts
4X15 Memento Mori
4X16 Unrequited
4X17 Tempus Fugit
4X18 Max
4X19 Synchrony
4X20 Small Potatoes
4X21 Zero Sum
4X22 Elegy
4X23 Demons
4X24 Gesthesmane

Birleşik Devletler Yayın
Sırası(Fox Kanalı)
4X01 Herrenvolk
4X02 Unruhe
4X03 Home
4X04 Teliko
4X06 Sanguinarium
4X09 Tunguska
4X10 Terma
4X08 Paper Hearts
4X11 El Mundo Gira
4X14 Leonard Betts
4X13 Never Again
4X15 Memento Mori
4X12 Kaddish
4X16 Unrequited
4X17 Tempus Fugit
4X18 Max
4X19 Synchrony
4X20 Small Potatoes
4X21 Zero Sum
4X22 Elegy
4X23 Demons
4X24 Gesthesmane

Türkiye Yayın Sırası (CNBC-E KANALI)
4X01 Herrenvolk
4X02 Unruhe
4X03 Home
4X04 Teliko
4X06 Sanguinarium
4X09 Tunguska
4X10 Terma
4X08 Paper Hearts
4X11 Edolion*
4X14 Leonard Betts
4X13 Never Again
4X15 Memento Mori
4X12 Kaddish
4X16 Unrequited
4X17 Tempus Fugit
4X18 Max
4X19 Synchrony
4X20 Small Potatoes
4X21 Zero Sum
4X23 Demons
4X24 Gesthesmane
4X22 Elegy

From: aethewulf 2/4/2005 5:29 pm
To:
ALL

Bence hafta içi her gün olması pek iyi değil. şuankinin tek kötü yanı ise pzr günü olması. Çünkü TV'de bildiğiniz gibi futbol maçları oynanıyor, o yüzden bazı bölümleri izlemiyorum (izleyemiyorum).

From: resonnce 2/8/2005 4:58 am
To:
ALL

Pazar 21.00 de x files bence cnbc-e nin en dogru dizi saati olmus zaten amerikada da böyleydi yayin saati ve günü c.tesi 17.00 da yakalarsam izliorm tekrarlarini zaten pazar hem 21.00 da hemde 02.00 da izliorm... cnbc-e yi alkisliorm burdan o kadar...

Bide 13 Subat ta txf den hemen önce "The Secrets Of The X Files" var duyurulur saat 20.00 de

From: okatmer 2/27/2005 11:55 am
To:
rukish

Bugün cnbcenin başından kalkamıycam sanırım

Cold Case
X-Files
CSI:NY

Oğuzhan

From: okatmer 5/1/2005 7:16 pm
To:
ALL

Cnbce dergi mayıs sayısında xfiles için verilen tarih bilgileri dikkatinizi çektimi. Ne kadar büyük bir spoiler verdiklerinden haberleri kesin yoktur. Dergiye mail attım bu kadar da olmaz.

Diziyi izlemeyenler için önerim dergideki bilgileri takip etmemeleri

Oğuzhan

From: spooky_gs 5/2/2005 2:24 am
To:
okatmer

pazar aksamlari The X-Files'in tekrari saat 02.00 da olmuyo muydu? az once baktim yok:( saat 01.00 da yayinlamislar. kendi kafalarina gore degistiriyolar. (bana gore ayarlayacak halleri yok tabiki :)
sitesini yenilememisler en son 30 nisan olarak gozukuyo.bi turlu bugunku ve geceki programi ogrenemedim :(

PS: oguzhan the 4400 un tekrarini saat 15.25 gibi acabildim, kardesim haber verdi erken haberim olsa sana da haber verecektim :)

From: okatmer 5/2/2005 9:17 am
To:
spooky_gs

Hangi gün?

Oğuzhan

From: spooky_gs 5/2/2005 7:39 pm
To:
okatmer

dun yani 1 mayis pazar gunu. saat 15.00 te yayinlamaya baslamislar tekrarini (bugun cnbc-e dergiyi alinca baktim). tekrarlari mayis ayi boyunca pazar gunu 15.00 olarak gosteriyor fakat bi tek 15 mayis gunu saat 14.30 da. ilgilenenlere duyurulur :)

From: Elsa_moon 5/24/2005 11:25 am
To:
spooky_gs

Ya birşewy soracağım. Biraz önce (. sezon bölümlerinden birine bakıyordum. Fark ediverdim ki TGRT de izlemişim... Tüm sezonlar yayınlanmış mı oluyor bu durumda. Çok sal.ça bir soru oldu bu evet ama anlayışla karşılayacağınızı umuyorum.
ve birde... Dvd setleri ülkenmize gelmedi öyle değil mi? Bulma şansımız filan yok yani? :( Filmleri bile bulamıyorum hoş ben...

From: trustno13 5/24/2005 11:48 am
To:
Elsa_moon

TGRT 6. sezonun sonuna kadar tüm bölümleri yayınladı

şu an cnbc-e'de 5. sezonu izliyoruz (hatırlatayım dedim :) )

X-Files DVD setler hala daha ülkemizde yok. Kimsenin bilmediği ya da pek fazla izlemediği Alias, Cheers, Frasier gibi dizilerin ve Ally McBeal, Sex And The City, Sopranos, Friends gibi popüler yapımların dvd setleri varken XF neden raflarda yerini almış değil anlamak imkansız.

Fight The Future ise çok yakında Tiglon'dan 2 diskli özel versiyon olarak çıkacak, bu da günün sürprizi olsun.(Piyasadaki az sayıda FTF dvdsi tek cd ve türkçe altyazısız bildiğim kadarıyla)

Murat

From: Durden38 5/24/2005 1:05 pm
To:
Elsa_moon

Dvd'leri henüz yok Türkiye'de ama elimde dvd-rip(yüksek kalite) divx'leri var...ılgilenirsen durden38@hotmail.com adresinden bana ulaşabilirsin..

From: rukish Jul-25 5:11 pm
To:
Durden38

CNBC-e'den cevap geldi.. Pazar günü belgeselin ardından 5x18 - Pine BLuff Variant gösterilecek..

Ağustos'tan itibaren dizi saat 20:00'de yayınlanacak..

From: Elsa_moon Jul-25 5:45 pm
To:
rukish

21.00 da ne yayınlanacak ınto the West mi?

From: Turke_1 Jul-25 5:58 pm
To:
Elsa_moon

Üffff, en sevmediğim şey de bu kızılderili hikayeleri :)

From: rukish Jul-25 6:08 pm
To:
Elsa_moon

Evet INTO THE WEST'i o saate almışlar.. bitince ya gene 21:00 olur bizimki ya da Eylül'de değiştirirler..

From: emily_71 Jul-25 6:37 pm
To:
rukish

Ohhhhhh:) bu mesajları yeni görüyorum da bir ara ara vercek sandım baya bir üzüldüm.Ama yine de saat 9 güzeldi hatta harikaydı keşke hiç değiştirmeselerdi..

From: Turke_1 Jul-25 11:58 pm
To:
emily_71

Bence X'e en yakışan saat gece yarısı. Kapat ışıkları da, oh, mis gibi :)

From: okatmer Jul-26 9:05 am
To:
rukish

8 çok erken oluyor yahu,9 için koştur koştur eve gidiyordum :(

Oğuzhan

From: lithiumxf Jul-28 11:06 pm
To:
okatmer

olmaz ki ya ne güzel alışmıştık 9'da yayınlanmasına. zaten zar zor yetişiyorduk. protesto edelim bence :)

From: rukish Jul-29 12:43 pm
To:
lithiumxf

Arkadaşlar daha sürekli ya da geçici bi durum mu olduğunu bilmiyoruz ki.. Bi INTO THE WEST bitsin öle irdeleyelim bu konuyu bence..

Hem PAzar günleri saat 20:00'de ne işiniz var yaf sokaklarda.. 18:00'den sora plan yapmamanız gerektiğini bilmiyonus mu???.. Bakın ben çıkıyo muyum bi tarafa? Cumartesi torbaya mı girdi bakim ha? Cık cık cık.. :PPPPPP

şimdi sezon arası olmasa bi de futbolseverler ayaklanıcak, maç başlayınca dizi başlıyo diye..

Ben bu arada etkisiz eleman tabe.. Protesto edicek bişi bulamıyorum, yazık bana da.. snif :P

From: what__if Jul-29 2:22 pm
To:
ALL

yav şuy maçlarla çakışma işi gerçekten kötü oldu(eğer olursa tabi), pazarları da genelde, (hatta hep?!) fenerin maçı olur.. babamla accayip kapışcaz bu dönem anlaşılan!... 9 iyiydi yaaa, ya bu arada TGRT tamam berbat falan veriyordu ama; yani oranın ambiyansı daha iyi gibiydi sanki?!
cnbc-e ye bir türlü alışamadım ben (cnbc-e alınmasın, bu kişisel bir sorundur,phileleri bağlamaz, iyi de yayın yapıyorlar zaten...).
yani ne biliyim, cuma günlerini zaten ayrı bir severim; ama yine de sadece o değil, gerçekten de tgrt de dizi başladığı zaman, böyle bir değişik heyecanlanırdım, alırdım kahvemi... oohhhh, mis gibiydi, yine mis gibi de, ya ne biliyim, o ortam çok daha değişik ve güzeldi... sizce?
neyse, umarım 21:00 da aynen devam eder (en azından)...
Mutlu.

From: emily_71 Jul-29 3:32 pm
To:
what__if

Valla hiç tgrt'de izlemedim,ambiyans olayını bilemem ama orda hiç tam yayınlanmıyormuş,yani hep bir yerleri kesiliyormuş..hemde hep çok geç oluyormuş hiç tam vaktinde vermezlermiş(belki yanlıştır kusura bakmayın öyleyse)o yüzden bence cnbc-e de olması daha iyi.

From: rukish Jul-29 5:10 pm
To:
emily_71

O ismi lazım değil TV kanalını ismi lazım olmadıkça ismen zikretmekten kaçınırım, kaçınırız, dhaa doğrusu kaçınanlar vardır..

Aynı Diana Fowley gibi önyargılı nefretimin gazabına uğramıştır kendileri.. Ki bundan da hiç pişman değilim!

Pınar söylediğin de tam olarak doğrudur, Mahmut arkimizin deyişiyle TıGRıT gecenin köründe yayınlama, kuşa çevirme konularında XF söz konusu olduğunda bir efsanedir.. Ne çektiğimizi senelerce orada diziyi takip etmeye çalışanlar iyi bilir..

O zamanlar CNBC-e bir rüyaydı.. Gerçekleştiğinde bi halay çekmediğimiz kalmıştı.. Her şey toz pembe demiyorum tabii.. Ancak CNBC-e XF yayınını durdursa bile asla ve asla dizinin o kanaldaki günlerini özlemle anmam, anmayacağım..

From: Turke_1 Jul-29 7:28 pm
To:
rukish

Ben TGRT'yi hiç bi zaman küçümsemedim, aşağılamadım. Çünkü TGRT olmasaydı, şimdi "x-files"mı, o ne ?" diyor olacaktık. Bence kanala en azından saygı duyalım arkadaşlar. Evet, son zamanlarında dublajı bile iğrençleşmiş, izlemek tam bir işkenceye dönmüştü. Ama hangi TV kanalı 6 sezon bir yabancı dizi yayınladı ? Hatta TGRT'den kim istekde bulundu X-files'ı yayınlaması için ?
Hatta aynı TGRT, Stargate SG-1'ı yayınlıyordu. Keşke devam etse.

Eğer kötü TV kanalı nasıl olur, bilmek istiyorsanız bakın anlatayım. Bundan yaklaşık iki yıl önce, "ATV", bir cuma günü, saat 21.00'da, "Andromeda" isimli, Star Trek'in yaratıcısı Gene Rodenberry'nin ürettiği bir dizinin, pilot bölümünü yayınladı. Ben oturup izledim. Hatta sevindim, izleyecek yeni bir bilim kurgu dizisi diye. Ama o günden beri ikinci bölümü bekliyorum desem ne diyeceksiniz ? Yaaa, işte ayıp, afedersiniz şerefsizlik böyle olur.

From: rukish Jul-29 11:44 pm
To:
Turke_1

Ben TGRT'den önce XF'ı keşfetmiş bir insan olarak "TıGRıT olmasaydı ne olurdu halimiz" gibi bir lafı asla ve asla söylemem.. Önceden söylerdim kesin ama şimdi hiçbi güç bana bunu söyletemez.. Kafama silah dayanmadıysa tabe :P

Vakti zamanında saygım vardıysa -ki vardı- da şu an gözümdeki değerleirnin beş paralık olmasına kendileri izin verdiler, nası olsa benim düşüncemin onlar için zerre kadar bi önemi olmayacak, iğrenç kanalın teki işte, bitmiştir..

Diğer kanallara gelince.. şu zamana kadar TRT dışında yabancı dizileri layıkıyla yayınlayan başka kanal görmedim, ama TRT'yi takip ettiğimde küçüktüm ufacıktım, onlar da bi hayvanlık yapmıştır yeri geldiğinde diye düşünüyorum.. zaten *ismi lazım değil* kanaldan sonra başka bir ulusal kanalın farklı bişi yaptığına da inanacak halim kalmadı..

Herneyse, Cem Uzan nefreti yüzünden senelerce STAR TV'yi izlememiş bir insan konuşuyo burda, yani siz saygınızı duyun benim günahımı bile alamazlar (ki almazlar zaten ne diyorum ben)

From: rukish Jul-31 1:47 am
To:
rukish

Bu arada dizinin tekrar bölümleri Cumartesi saat 22:00'ye alınmış, dergideki yayın akışı öyle diyor.. ;)

From: rukish Sep-2 2:05 pm
To:
rukish

The X Files yeni yayın döneminde yine 21:00'de.. Evhamlanan herkese "ben demiştim" demekten zevk alsam da tırsmadım demek yalan olur valla :PPP. Tekrarlar Cumartesi 16:00 olmuş, buna küfredebilirsiniz :P

Cumartesi günleri yayın sırası

15:00 - THE 4400
16:00 - THE X - FILES
17:00 - CARNIVALE
18:00 - ER

Pazar günleri yayın sırası:

18:00 - THE O.C
19:00 - DESPE HOUSEWIVES
20:00 - SMALLVILLE
21:00 - THE X FILES
22:00 - THE 4400
23:00 - NIP/TUCK
24:00 - SOUTH PARK

Cumartesi 18:00'den sonra beni unutun arkilerim, Pazar günleri akşam üstü çağırmayın bile.. Oha!!!.. 18:00'den 24:00'e kadar maraton len bu.. Ama şü 21:00'den sonraki güzelliğe bakar mısınız?.. Salyaları akıyor be insanın.

Bu arada Murat öğrenmisindir ama Carnivale Çarşamba 21:00'de.. Garip ve nedense Millenium gibi bi öksüz evlat moduna sokmuşlar gibime geldi.. Hayırlısı.. Kesilir bu valla

From: PELIN77 Sep-2 4:12 pm
To:
rukish

Tam tersi Pazarları bomboşum beni arayabilirsiniz, uzun zamandır bu kadar sıkıcı bir TV listesi olmamıştı. Tabii şimdi Smallville izlemek zorundayım ama kasmaya hiç niyetim yok.

From: sedab Sep-2 4:21 pm
To:
rukish

ya hatırlarmısınız eski günleri tgrt 1.30 da x files ı verirdi ben uyur uyanır x files ı öyle seyrederdim
ne kabus dolu günlerdi be

From: Elsa_moon Sep-2 5:34 pm
To:
sedab

sen gene izleyebiliyormuşsun. Benim gibi yurt köşelerinde sürünüp o saatte kral tvye mecbur bırakılsaydın... ehe ne günlerdi be

From: jdenton Sep-2 10:20 pm
To:
Elsa_moon

Ben bu sene yurtta kalıcam.Hiç bir diziyi izliyemem.X-files dışındakilerin yazın tekrarı yayınlanıyor ama x-files hep sürüyor.Sanırım(bir mucize gerçekleşmezse) 6.sezonun çoğunu izleyemeyeceğim.

From: sinekkk Sep-3 5:41 pm
To:
ALL

cnbc-e nin yeni sayısını aldım da,,bi izleyici klima-hi-''selam'' üçgenine değinmiş,,tabi yetkililerde sinir olmuşlar falan,çevirmen hiç klima kullanmamış,,klimanın insanlara ''selam'' vermesi ona daha mantıklı gelmiş:)))

From: hermioneweas Sep-3 9:42 pm
To:
ALL

selam..
aranıza yeni katıldım..
the x files ın yeni yayınsaatini beğendim...öğrenci olduğum için 24:00 gibi bir saatte izleyemiyordunm..

eğer cnbc-e her hafta bir bölüm yayınlarsa hiç aksatmadan 83 hafta sonra dizinin finalini seyredeceğiz..
bu da diziyi her pazar yayınladıkları farzederek (yanlış hesaplamadıysam eğer...) 5 kasım 2006 günü final bölümü yayınlanacak..ama orjinal finalde olsuğu gibi finali 2saat yapmazlarda,finalin ikinci kısmını bir sonraki haftaya ayırırlarsa 12 kasım pazar günü bitecek...

From: trustno13 Sep-4 11:39 pm
To:
ALL

Bakalım kendi programımız nasılmış:

Pazartesi: Boş
Salı: Malcolm In The Middle
Çarşamba: Arrested Development ve Carnivale
Perşembe: Scrubs
Cuma: Las Vegas
Cumartesi: Boş
Pazar: The X-Files, The 4400 ve Nip/Tuck.

şimdi gelelim gün seçimlerine: Arrested Development geçen sezon pazartesiydi ve iyiydi aslında, Carnivale'den önce izlemek biraz tür şoku yaşatacak nede olsa biri absürd komedi öteki de televizyona gelmiş geçmiş en fantastik en orijinal dizi.. Carnivale'ın çarşamba olması biraz can sıkıcı ama HBO'da da çarşamba yayınlanıyordu önceleri..sanırım cnbc-e onların izinden gidiyor. Benim tercihim cuma veya pazardı oysa.
Las Vegas cuma ama büyük ihtimalle izleyemeyeceğim, cumaları istanbula inip haftasonunu başlatıyorum ne de olsa. Keşke o gerzek OC cuma'da kalsaydı. Bu arada OC yetmezmiş gibi bir de One Tree Hill çıktı başımıza hadi bakalım.
XF ve 4400'ü aynı güne oymak çok aptalca bence. Elinde 2 tane birbirine çok benzeyen dizi var ve ikisini de aynı gün peşpeşe yayınlıyorsun. çok gereksiz. XF'ten sonra Carnivale süper olurdu halbuki. Nip/Tuck her zamanki gibi, o güzel.
Ha şimdi lafım cnbc-e dizi alım sorumlularına tabakhaneye yetiştirir gibi The 4400'ı aldınız iyi güzel de Six Feet Under ne oldu? Diyceksiniz ki daha yeni bitti falan filan. Aynı dönemde başlayan 2 diziden hangisine devam edeceğinize nasıl karar veriyorsunu? 6FU'nun günahı ne? şimdilik bu kadar, ama 4400 bittikten sonra 6FU başlamazsa işte o zaman görün beni.

Murat

From: Turke_1 Sep-5 1:00 am
To:
trustno13

Carnivale ilgimi çekti. Ama ben bu filmi daha önce gördüm sanki (Green Mile geldi aklıma). X-files'ı zaten tek geçiyorum. Başka diziyle de işim olmaz. Yani X-files ve Carnivale. Carnivale'ı da eğer beğenirsem...

From: PELIN77 Sep-10 10:02 am
To:
Turke_1

Carnivale'nin The Green Mile'la uzaktan yakından bir ilgisi yok.

From: Turke_1 Sep-10 7:20 pm
To:
PELIN77

Canım yoktur tamam. Bu iyileştirme meselesi aklıma onu getirdi de ondan şey ettim :p

From: BeAtLe_FaN Sep-10 7:37 pm
To:
ALL

ya yeni yayın dönemi ile alakalı diil de,cnbc-e dergi ile ilgili bir sorunum var benim.
gereksiz yapımlara eylül sayısında uzuuuuun uzuun yer veren dergi,x-files'a yarım sayfacık yer ayırmayı uygun görmüş,bölüm özetlerini koymuş,bari onu da koymasaymış.
ya x-files hakkında bahsedilecek binlerce ilginç ayrıntı varken,sadece kıytırık bölüm özetleri nedir yaa,bu diziye verilen değer bu mudur yani?
türkiye televizyonlarında gösterilmemiş olan 7. sezonun yayınlanmaya başladığı zaman,dergide daha çok yer ayırmalarını ümit ediyorum xf'e.
yoksa ben bu dergiye kıl olmaya devam edicem.

From: Turke_1 Sep-10 8:11 pm
To:
BeAtLe_FaN

Canım orjinal X-files dergilerini alın okuyun. CNBCE dergi dediğin şey kanalın aylık programı gibi bişey. Malzeme çıkmaz ondan :) Bilmiyorum hala X-files dergileri yayınlanıyor mu ? Ben hiç birine elimi süremedim şimdiye kadar, ama maşallah sizler bi buluşmada bi çanta dolusu X dergisiyle gezmişiniz. ınsan bi fotokopi çektirir de dağıtır di mi :) Yaşasın korsan yayıncılık :p

From: sinekkk Sep-11 10:11 pm
To:
BeAtLe_FaN

ben de 1 eylülde,otobüste dergi elimden düştüğü zaman etrafımdakilerin bana bakışlarını hatırlıorumm,,,adamlar heyecan yapmış yeni sezon fln diye,,x-files da neymiş kaç yıllık şey demişler we sadece yarım sayfacık,,,gerçekten büyük bir saçmalık

From: layaki Sep-13 12:21 pm
To:
sinekkk

Merhaba arkadaşlar,
Güzide kanalımızın yeni ysyın dönemi başlamış bulunuyor. Tabii bu arada diğer "ulusal" kanallarımızın da öyle. Yalnız bu kanallara "ulusal" ismini kim nasıl yakıştırıyor onu da merak ediyorum. Dün baktım bol Mahsun'lu bol Özcan'lı diziler bol magazinli salya sümük manken muhabbetleri birbiri peşisıra endam etmeye başlamış. Ulusallığımız bu kadar yavan bir temelde mi geziyor anlamıyorum. Böyle seviyesiz örneklere bakıp üstelik ücretsiz olduğunu da gözönüne alarak kanalımızı sonuna kadar destekliyorum arkadaşlar. Diziler konusunda benim sıralamam da şöyle:

Pazartesi:X-Files(her zaman önceliklidir)
Salı:Carvinale(ılk kez tanışacağım Murat sırf senin tanıtımlarının gazıyla izleyeceğim...)
Çarşamba:Smallville
Perşembe:4400
Cuma:Nip-Tuck

Doğrusu güzel program. Ha günlerin sırası tuhaf mı geldi? Bilenler bilir. Ben videodan seyrederim her şeyi. Reklama ayıracak saniye zamanım yok. Bu babadan kalma cihazın gözünü seveyim. Utanmasam ona aşık olduğumu filan düşüneceğim. Özgürlüğün anahtarı gbi mübarek. Saat kavramını ortadan kaldıran mesele...

Bu arada CNBC-E dergi editörlerinin cıvık kıvamındaki yazılarını sevmediğim için dergini editoryal kısımlarını okumuyordum. Bu haftanın yazısında adam havuz kenarında Martin Mystere okuduğundan bahsedince kıyamayıp okudum. Ama yine de sevmedim. Bu kadar güzel dizi ve filmler için böylesine ciddiyetten uzak bir dergi... Yazık oluyor güzelim reklam aracına...

Selamlar
Lami

From: bahar635 Sep-13 1:22 pm
To:
ALL

Ne desem bilmiyorum.Ama en kötü durumda olan benim hangi saatte olursa olsun gece yarısı tekrarlarını izlemek zorundayım. Ah ah Gelen gideni aratır derler. şimdi eski türk filmlerindeki gibi yatağıma uzanıp hıçkırıklara boğulacağım.

From: incig Sep-13 9:25 pm
To:
layaki

Guzel laf etmissin, arkadasim Lami. Boyle kaliteli dzi ve filmler gosteren boyle bir kanala hic de yakismayan ciddiyetsiz bir dergidir CNBC-e dergisi. Hele izleyici yorumlarina erdikleri cevaplari okudunuz mu hic? :))
Bu yuzden ben almayi cok uzun zaman once birakmistim. Zaten burda ona ulasmaya imkanim yok. Bu da harika bir sey. :)

From: scully_mania Sep-17 7:57 pm
To:
hermioneweas

ya iyi de arkadaşlar o şey klima mıydı yoksa evin sahibini tanıyıp onay anlamında "hi" diyen bi güvenlik cihazı mıydı??bence hi-techle bi alakası yok çevirmen arkadaşın günahını almayalım

From: rukish Sep-17 11:09 pm
To:
scully_mania

O zamazingo bir klima.. Yanında 70 yazısı vardı bi de hatırlatırım. (Onlarda santigrat değil fahrenheit cinsiden belirtilmekte ısı değer, 70 fahrenheit 30 derece mi neye karşılık geliyor, her neyse meterolojist deilim, farklı derecelendirme sistemlerimiz var diyip susarım anlayın işte)

CNBC-e dergide bile bayaa yavan bir üslupla da olsa belirtildiği gibi o altyazıda hata var, günahını bal gibi de belirtiriz.. Ayrıca çevirmen klima neyin bilmezmiş, bu savunmaya espri diyolar onlar, yerim esprilerini ben.. töbe töbe
Başa dön
Maybe there is hope
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 373

İletiTarih: Cmt Oca 21, 2006 3:54 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
cnbce x files ın yeni tanıtım videosunda sadce 7.sezondan yararlanmış ve 7.sezon türkiyede ilk kez şeklinde bişeyler de sölüyor.acayip spoiler lar var.çok güzel Laughing
xsinekkkx
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 357

İletiTarih: Cmt Oca 21, 2006 9:28 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
heheehh işte budur,,attığımız mailler boşa gitmemiş demek ki,,,way be hem de spoiler..Very Happy
Muhbir
Muhbir

İletiler: 1530

İletiTarih: Cmt Oca 21, 2006 10:36 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Yalnız devamı gelecek mi bunun bana sadece onunla kalırlar gibi geliyor.Yani özellikle bir bölümün reklamı olmaz galiba...
Ne olur birisi söylesin reklamların en sonunda gösterilen Mulder'ın görüntüsü hangi bölüme ait? Rolling Eyes

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder
patient x
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1379

İletiTarih: Pzr Oca 22, 2006 3:22 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Bugün sabah-milliyet gazetesinde de bölüm özeti ve hayranların merakla beklediği 7.sezondan bahsediyordu

http://www.sabah.com.tr/gny/tel08-200.html

http://www.milliyet.com.tr/content/tv/detay.asp?ID=171864&Day=22&Month=01&Year=2006
Muhbir
Muhbir

İletiler: 1530

İletiTarih: Pzr Oca 22, 2006 4:16 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Bir yaşıma daha girdim...Bizden başka bilenler de varmış bu bölümlerin hiç yayınlanmadığından...
şok olmuş durumdayım Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder
keany
Çaylak
Çaylak

İletiler: 166

İletiTarih: Pzr Oca 22, 2006 5:38 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
evet çok ilginç ama güzel durum
Başa dön
xsinekkkx
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 357

İletiTarih: Pzr Oca 22, 2006 9:53 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
bazen hürriyet de yazacak film falan az olunca,,küçücük bir bölümde o haftanın özetini yazıyor.ama bir siteden aldığın özetin sadece ilk 2-3 cümlesini yazdığı için hiçbir şey anlaşılmıyor
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Çar Tem 19, 2006 1:04 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Bir değişiklik yok ama yayın saatinde XF'ın.. ıstersen sil, istersen 4400 başlayana kadar bekle Wink
Başa dön
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: The X Files Haberleri Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
Sayfa: 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sonraki »
1. sayfa (Toplam 12 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız