X-Files   Return to Index
Log in to check your private messages
Sr Dosyas
Goto page 1, 2, 3  Next

Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Telemanyaklar
View previous topic :: View next topic  
Author Message
darkness
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Tue Jan 10, 2006 7:22 pm    Post subject: Sr Dosyas Reply with quote

From: Our genesis is alien (okatmer) 5/8/2001 8:34 pm
To: ALL

kanaldan kanala zplarken birde ne greyim. dnyann en iyi dizisinin kopyas bir yapm.evet "sr dosyas"ndan bahsediyorum. kanal6da oynuyo daha evvel izlemitim ama o zaman xfilesten haberim yoktu. aa demitim ne ilgin konular var. tabii aslnda izlediklerimin bizi saf sanan baz akll tv yapmclarnn oyunu olduunu dnmemitim. diziyi grnce birka arkadaada haber verdim. ama sakn ama!!! izleme!!! gibi tepkiler aldm. ok izlemiyorum dedim. ama dayanamadm ve izledim. zr diliyorum. izlerken bol bol gldm. tp fakltesinden polis tekilatna geen bayan bir doktor (?)... aklanamaz olaylara merakl bir polis (?)..aklma baka bir dizi geldi ama yok yok olamaz dedim. bu dizidekilerle mulder ve scullyi karlatramam.nedense dizideki adamn duruu,sa vsde bana birini hatrlatt. tabii hatrladm kiiye benzemek imkansz. bu aklanamaz olaylar aratran polisin odasnda grdk dizide bana yine bi yeri hatrlatt zellikle duvardaki UFO resmi Smile...
haa ilgin bir nokta daha bu polisin aklanamaz olaylar aratrma sebebi amcasym (!!!)
aslnda gzm srekli sigara ien birinide arad ama yoktu..
neyse daha ok eyler yazp bu nemsiz diziyi nemsiyomuum gibi grnmeyeyim. xfilesin yannda ad bile edilemez.
bu arada turk.net anketinde dizi 2.srada heran 3 olabilir. oy verin verdirin. aslnda dndmde 1. olsa ne olucak? TGRT daham ok nem vericek? hi sanmam...

Ouzhan

From: spooky (spooky_tr) 5/9/2001 4:22 pm
To: Our genesis is alien (okatmer)

aha!!!bu diziyi biliyorum!!!daha nce stardayd..starda olduu dnemde benim de daha xten haberim yoktu ve oturup izlemitim..hatta deiik geldii ve seyretmek istediim iin yanlmyorsam evde bulunmadm bi akam yaynlanan bi blmn videoya kaydetmitim..x ortaya ktktan sonra da melisle oturup o kaydettiim kaseti izlemitik!!!ama imdi ben de ne kadar gerizekal olduumu grebiliyorum!!! ))) neyse arkadalar..insanlar gemite hata yapabilirler nemli olan doru yolu bulmalar!!! :PPP ben yolumu buldum valla geriye kalanlar dnsn ne halt yiyeceklerini!!! )) ama trkiyedeki dizi yapmclarnn taklitte ne kadar ileriye gittiklerini grmek asndan yararl olabilir bi blmn seyretmeniz!!! hade pldnzzzz!!!..

"Don't take life too seriously.No one gets out alive anyway."

From: CyBeR_BiTcH~a.k.a ~FiReBiRd (ful_pri) 5/9/2001 9:25 pm
To: spooky (spooky_tr)

usa den ilk geldiim zaman yazd galiba gecenin bi yars bu sr dosyasn grm$tm..$ekil olarak ayn karakterler falan ama konu..bence tamamen kltr farkn ortaya karyo..amerikada x filesta ufolar,hkmet komplolar warken bizim kltrn kaynandan
dolay yok cinler periler falan ward bu sr dosyasnda..muhaha yalnz $aka maka $le kendini wererek izledinmi geriyodu adam baya..x ten tek farkl yn oydu zaten:izleyiciyi psikolojik olarak etkiliyo yoksa konuda bi bok yok..ben hala o diziyi izlediime pi$man falan diilim x ok mkemmel bi$i diil.
sr dosyasda baz konularda(oturup bu konular yazmycam) x kadar sama bence..

From: ratboy___ 5/9/2001 10:42 pm
To: CyBeR_BiTcH~a.k.a ~FiReBiRd (ful_pri)

Smile
Walla X yokken izlediim en dikkat ekici bir programd bu...
Ders alrken gizli gizli izlediimi hatrlyorum.nceden X yoktuki;ama ammada ok uzayl ve Ufo gryordum o program izlediimde:))
Baya gzeldi.

Live long and prosper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
auroriel
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Wed Jan 11, 2006 11:37 pm    Post subject: Sr Dosyas Star'da Reply with quote
From: volviece 7/16/2003 5:10 pm
To:
ALL

Merhabalar dn aksam tantmn grdm. Galiba su X Files taklidi Sr Dosyas bu aksam Star da yaynlanacakms. Saat 23.45 olmas lazm.Duyurulur.
Bu arada Murat st.e hosgeldin. Bu issizlikte is bulmussun daha ne istiyosun :)) Dars bizim de basmza.
Gorusmek uzere.
Herkese cok selam.

From: bayzirtapoz 7/16/2003 8:09 pm
To:
volviece

ben de bu haberi vermek iin foruma girmitim
msjnda sanki negatif etki brakcak bi yorum var sr dosyas hakknda ama eer yeterli rating i bulursa (ki bizden ala rating potansiyeli mi olur) belki devam blmleri ekilir diye dnyorum
aslnda sr dosyas yola trkiye de bi dnm noktas olmak iin yola km bir dizi
tavsiye ederim

From: VooDoo_83 7/16/2003 9:37 pm
To:
volviece

ben ilk yaynland zamanlar izliyordum sr dosyasn,the x files taklidi falan olabilir ama gene de fena saylmazd yani.mulder ve scully de model olarak benzetmiler. :))

From: TRARAGORN 7/17/2003 12:08 am
To:
VooDoo_83

mavi buro... (x-files burosu gibi)
emniyete yeni giren idealist kadn doktor... (d c scully)
kel kafal bir komiser... (skinman)
ve en guseli de ormanda olu bulunan bir genc (billy miles'n arkadas-sezon 1 bolum 1)...

bu dizi cok kaliteli...

From: Uroboros4 7/17/2003 1:20 am
To:
TRARAGORN

demin yaynlandm olmas lazm
imdi grdm forumda tosun paadan sonra olacakm tamda tosun paann sonunu grdm zaplarken, bii yok diye kapattydm tvyi
ya walla x-files ile birlikte yaynlandnda elenceli oluyodu houmada gitmidi dizi yinede baz oyuncular ok srtyodu zellikle kt rolnde olanlar

From: trustno13 7/17/2003 10:36 am
To:
Uroboros4

zamannda tm blmleri izleyen biri olarak diyebilirimki
ilk 2 blm dndakiler vasat geemiyo. hele o 12'den nce evde ol muabbetini konu alan blm...iren ve anlamsz
yok, amacm diziyi ktlemek deil, hatta trkiye'de hala daha geilememi bir ekim kalitesi var (asmal konak dahil) jenerii hasta derecede gzeldi(demir demirkan saolsun ve fakat o S ile bizim X arasndaki 7 fark bulana akolsun) oyunculukta fena saylmazd, ama zentiliin daniskas olduu iin belki de pek tutmad..yine de heycanla izleyip, sr dosyas vastasyla bol bol x-files propagandas yaptm biliyorum zamannda(SD ilk kez yaynlanrken XF daha yoktu trkiye'de)
o cinli ilk 2 blmde(SD'nin tek mitoloji blm) aklmdan bunca sene sonra hala kmayan mthi bir spermarket sahnesi vardr...tm marketin elektrikleri kesilir ve kasiyer kz, galiba bizim scully bozuntusu kza bi cmle syler- ki bu cmle kzn bi nceki sahnede ya bi cinden ya da byle gizemli bi olaydan tr duyduu vurucu bi cmledir karanlkla ilgili...sper etkileyiciydi.
Oturup izlemek lazm yine aslnda ama devamnn ekilmesi bir fanteziden teye geemez bence...

Murat

From: bayzirtapoz 7/17/2003 8:47 pm
To:
trustno13

yapm ynetim yk ve karakterler(bu szce byk dikkat!!!) durul ve yamuur taylan (taylan biraderler)(abi bu bile zenti ya)a ait olduunu slemeyi unutmuum .imdi bu deha ikilinin yapt mevcut dizileri ele alalm.
1.beik kertmesi
2.baba
star daki bir yldz tutuldu"da da bunlarn parma olduu konusunda bi koku alyorum

From: trustno13 7/17/2003 9:59 pm
To:
bayzirtapoz

bu adamlarn bir de "cinler ve periler" ad altnda "charlie's angels" kopyas ektiklerini unutmamak gerek. bence sr dosyasndan sonra ya cin arpm bunlar, ya da beyin transferi falan yaamlar osman yamurdereli ile...(2.si daha byk olaslk)

Murat

From: erdemisik 7/18/2003 2:54 am
To:
trustno13

BEN ZLEMEM!!!!!

nk;
Tamam dizi ok kaliteli tekniklerle ekilmi, kaliteli bir mzie, kaliteli yapmclarla allm olabilir ama en nemli ey olan senaryosu ve karakterleri taklit. Dahas sanrm buradaki herkes Star'n x-files' almak iin gereken paray vermeyi gze alamad iin sr dosyasn yaptrdn biliyor... Ve da en dahas ben bunu izleyince kendimi x files'a ihanet etmi gibi hissedeceim. zlersem her ne kadar blmlerin isimleri "cinli ky, cinli kyn devam" gibi olsa da beenebilirim.

Biz x files' neden seviyoruz ve izliyoruz? Sadece ekimleri kaliteli olduu iin mi, hayr tm amerikan dizilerini beenmemiz gerekir o zaman.. Biz bu dizinin ruhunu seviyoruz. te yandan adam kalkyor bu ruhu alyor kendi stne geiriyor ve benim karma geiyor. Ben de o ruhun alnt olduunu bile bile izlicem...

yokk yle ben izlemem kardeim...

From: Uroboros4 7/18/2003 4:25 pm
To:
erdemisik

ksmen katldm syleyebilirim
ama unutulmamalki herkez taklit ile balar

From: TRARAGORN 7/18/2003 5:49 pm
To:
Uroboros4

daha sonra yaptklar diziler ve bu taklit meselesi hakknda insanlara biraz sans verin,belki b diziyle ilgi goremediler ve o yuzden diger sacma dizilere basladlar...bir nevi araziye uydular.
bazen insanlar istedikleri sansi elde edemeyebilirler ve istemedikleri seyleri srf yasamak,para kazanmak icin yapmak zorunda KALIRLAR...

From: bayzirtapoz 7/18/2003 8:07 pm
To:
TRARAGORN

bazen insanlar istedikleri sansi elde edemeyebilirler ve istemedikleri seyleri srf yasamak,para kazanmak icin yapmak zorunda KALIRLAR...
sen byle diyince aklma fatih solmaz n tuzu kurularla ruhsar yazmas geldi

From: Durden38 7/18/2003 11:58 pm
To:
bayzirtapoz

Valla bu dizide kayda deer tel ey Taner Birsel denilebilir, Mehmet Gnsr'de ilk zamanlarna gre fena deil.O da inallah poplarite kurban olmazda adam gibi projelerde yer alr...Bu arada unutmadm bireyde sanrm 2. blmde elektrik efekti gibi biey vard izgi izgi ok komikti:))

From: black_witch 7/20/2003 8:40 pm
To:
Durden38

u bi gerek ki star veya bi arkadan syledii gibi skar(ki x files almalar harbi skyo sanrm),takm kafaya x files ,hatta ok alakasz bi haberde fonda x mzii vard,ok glmtm.
murat,alemsin ya,harbi cinlerle bozmu kafay herifler,trk halknn zayflklarndan yararlanmaya altklarn da syleyebiliriz tabi.

bence "izlemem" gibi bi yargya varmayn ya,izlerken zevk alrsnz gerekten,"allaaam,bu kadar da taklit olur mu ya" diye sinirinizi bozmayn, "puha!bu gya mulder oluyo di mi" diye elenin,tamer abi ye ayp etmi olmazsnz.bi de dizinin reklamnda bi sahne var,eer sz konusu yaratk vs olucaksa o tamer birsel olur heralde,zira kafas kadar kula grnyo.

From: _xxmerlinxx_ 7/20/2003 9:00 pm
To:
black_witch

imdi mulder we scully iin adam bulmular iide eer yanl hatrlamyorsam(ki ylemi) bi adam daha ward galba,o ne fasulyedenmi orada? kimdi o yaw? 3kii deilmidiler bunlar?bileniniz warsa bi anlatn ben o tipi zememitim

From: Uroboros4 7/20/2003 10:02 pm
To:
_xxmerlinxx_

""u bi gerek ki star veya bi arkadan syledii gibi skar(ki x files almalar harbi skyo sanrm),takm kafaya x files ,hatta ok alakasz bi haberde fonda x mzii vard,ok glmtm""
forumun derinliklerinde bi yerlerde (yanlmyosam) yorumsuz bal altnda yazmtm, bahse konu olan haber cem uzan'n seim kampanyas srasnda fon olan xf jenerik mziini duyduumda dumur alemine dalmtm

From: erdemisik 7/21/2003 7:09 am
To:
_xxmerlinxx_

ncelikle; "izlemem" dedim ama ben blmleri kanal 6'da bilmem kanc kez yaynladklarnda izlemitim. eer x' star alrsa onunda bana emin olun ki ayn ey gelecek bilmem kanc kez yaynlanmak, tarihi zaman hi alakasz olmak, yeni kurulan star kanallarna boluk doldurmak iin malzeme olmak vs vs... bende poplerite kartl var bira bu sebepten imdi izlemem dedim.

bi de gyaa mulder'n yannda bir de orta vard. sa yaps alex'in bir zamanlar (scully'nin ablasn ldrdkleri dnem) ki sana benziyor. dizide o da alex gibi mez belki de ona benzetmek istemilerdir?*

From: margi13 7/21/2003 5:19 pm
To:
erdemisik

<<bi de gyaa mulder'n yannda bir de orta vard. sa yaps alex'in bir zamanlar (scully'nin ablasn ldrdkleri dnem) ki sana benziyor. dizide o da alex gibi mez belki de ona benzetmek istemilerdir?*<<
benzer bir yorumu szlkte de getirmilerdi. neden olmasn diyor insan. bi de yine szlkte bahsedilmesine gre, (kaynaka belirtiyoruz ite!!) taylan biraderler bizi x f'a diil ikiz tepelere benzet demiler... doruluundan emin deilim bunun.
ilk yaynland zaman hatrlarm bunun. 98 bayd.bi sr reklamn yapmlard "gerekleri saklayamazsnz " gibisinden bir eyler syleniyordu "S" logosu ve siyah ekranla birlikte... O zamanlar popler olan organize su rgtleri ve masklen grnml ba kahraman etrafnda dizilerden biri sanp olumsuz n yarg beslemi, hatta sinir olmutum...
ilk blmde de ylesine bir rast gelmitik, otopsi sahnesi fazla kamt aileyle beraber izlendiinden. ksacas taklit veya deil, ekim olsun ierik olsun tr snrlar iin yaplmam, edilmemi oland.
xftan sonra oturup adam gibi tekrarlarn izledim. dorusu hi bir zaman tehdit olarak grmedim. ancak forumda her tekrar gerekletiinde ortaya kan yaknmalar, ekinceler duymama neden oldu...

Ama Taner Birsel'i severim Mehmet Gnsr de iyidir. Aya Binglde tiyatro oyuncusu zannediyorum. Ben ho bir izlence olarak gryorum. Hatta makalede de bahsetmitim.Bir eit model alma bu da. Yani hi bir rn, tamamiyle zgn deildir bana gre...E burada bariz ok srtyor.Ama beterin beteri var. Bi sr adaptasyon yaptlar hi biri de gerekli deildi...Ama SD'na da ktnn iyisi, hatta ok iyisi deme hakkn kendimde gryorum haddim olmayarak:))

From: bayzirtapoz 7/21/2003 8:52 pm
To:
margi13

bundan 2 blm sonra bir ruhun kadn hamile brakmasyla ilgili bi blm var(xfiles ta da ya 2.ci ya 3.c ya 4.c sezonda benzer bi blm vard bi yallar evinde 80 yanda bi adam uykusunda kalkp hemireyi bi gzell!!:P)
ite burda da benzer bi blm var (sr dosyasnda tcvz edilen ta gibi bu arada) ama sylemek istediim u burda kadna teavz eden bu ghost busters izgi filmindeki avclara yardm eden yeil ruhun ayns olmu.yani efekt yapabiliyosun diye bmbok etmenin anlam yok

From: margi13 7/25/2003 7:57 pm
To:
bayzirtapoz

ya sormas ayp/kural ihlali olmasn :pp ama bu aramba verildi mi? nk o saatte can ataklyla bii bii vard.sinir oldum:((
Back to top
View user's profile Send private message
patient x
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Wed Jun 21, 2006 9:08 am    Post subject: Reply with quote
Sr dosyasn hatrlamak isteyenler iin;

http://www.sinerjifilm.com/prg4.htm
Saha Ajan
Saha Ajan

PostPosted: Fri Jul 14, 2006 11:52 am    Post subject: Reply with quote
Bir sorum olucak sr dosyasnn blmlerini uan bulmak mmkn m?
Qadeer

PostPosted: Sun Aug 20, 2006 2:38 pm    Post subject: Reply with quote
shy_1998 wrote:
Bir sorum olucak sr dosyasnn blmlerini uan bulmak mmkn m?

maaLesef...en de yeniden izLemek istiyorum ama yaynLanmyor...zaten Trk haLknn kaLiteLi yaynLara gsterdii iLgi u kadar oLur...sadece 5 Lm ekiLdi...ve ence hepsi harikayd...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
margikleinjan
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Sun Aug 20, 2006 2:46 pm    Post subject: Reply with quote
mehmet gnsr san krycek gibi dzeltmi Laughing
teekkrler ouzhan
Back to top
View user's profile Send private message
guzeldere1
aylak
aylak

PostPosted: Sun Aug 20, 2006 5:50 pm    Post subject: Reply with quote
Taner Birsel de tip ve resmiyet asndan Duchovny'ye ok benziyordu Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
LiveFastDieNever

PostPosted: Sun Nov 05, 2006 2:03 am    Post subject: Reply with quote
Selam...
Bana gre Sr Dosyas,o sralarda yaynlanan dier dizilerden daha gzel bir yapmd...
zleyenler bilir.Dizinin The X-Files'a benzerlii dikkat ekiciydi...

(The X-Files jeneriindeki daktiloyla yazlm izlenimi verilen byk X iaretindeki uygulama,Sr Dosyasna da SIR kelimesinde uygulanm...
sim benzerliinden bahsetmiyorum bile...)...

Ben bu dizinin adi bir kopya olduunu dnyorum.
Adi diyorum nk The X-Files'n birka blmne bal kalnarak ,''sadece ona benzesin de gerisini bover'' diyerek yaplm bir diziydi bu.

Sr Dosyas'nn iieriinin The X-Files'n birka blmne bal olduunu nereden kardm?

Bilindii gibi Krycek bir ara Mulder'n orta olarak grnd..
(Galiba dizinin yapmclar Sr Dosyasn ekmeye bu sralar karar verdi ya da dizinin sadece o blmlerini izledi.)
Sr Dosyas da bunun gibi blmlerle balyor.
David Duchovny'nin yerinde Taner Birsel,Nicholas Lea'nn yerinde Mehmet Gnsr...
Taner Birsel ve David Duchovny'nin baklar arasndaki benzerlik blm boyunca ilk gze arpan zellik.
Aaa tabi bi de Krycek(Nicholas Lea) ve Mehmet gnsr arasndaki benzerlik de dikkate deer.
...
Derken Krycek aniden maskesini karr ve aylak ajan bir gizli rgt maasna dnr... Bunun sonucunda Scully geri dner ve mutlu son...
Sr Dosyas yapmclar bakyorlar bu dizi bir kadn ajan ortakla daha gzel oldu,hemen Mehmet Gnsr yerine baka bir ajan verdiler....

Zaten Sr Dosyas 5-6 blm kadar srd.Eer daha devam etseydi galiba The X-Files'daki btn deiiklikler,Sr Dosyas'na da uygulanacakt.

Sr Dosyas'nn galiba en gzel zelliklerinden bazlar:

-->Kaliteli oyuncularla allm olmas...
*Taner Birsel
*Mehmet Gnsr
*zge zberk...

-->Dizinin mziklerini Demir Demirkan'n yapm olmas.

-->Blm yklerinin orijinal olmas.

(ok mu uzun yazdm yaaa )

Hoakaln...

Last edited by LiveFastDieNever on Mon Nov 06, 2006 12:25 am; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
patient x
Sendika yesi
Sendika yesi

PostPosted: Sun Nov 05, 2006 9:09 pm    Post subject: Reply with quote
LiveFastDieNever wrote:

Galiba pek aznz hatrlcak ama Star Tv'de Sr Dosyas adnda bir dizi vard....

Yukardaki mesajlar okuduysan pek oumuzun diziyi hatrladn farketmisindir
Saha Ajan
Saha Ajan

PostPosted: Fri Jan 05, 2007 1:59 am    Post subject: Reply with quote
valla merak ediyorum diziyi..sadece bi ka saniye izlesem scully Exclamation kim mulder Exclamation kim Very Happy bakabilsemm..
aylak
aylak

PostPosted: Tue Apr 10, 2007 8:45 am    Post subject: Reply with quote
sr dosyasnn yaynland gn yanl hatrlamyorsam ener en'in "ekiya" filmini yaynlamlard. o bitince hemen ardndan da sr dosyasn koymulard. lakin ben o gn ikisini de izlememitim!
o dnemler x files'tan haberim yoktu ( XF /x files'tan nce/). ertesi gn bir iki akada anlatt blm. sonra da gazetede sr dosyas ile x files arasndaki benzerlikler anlatlmt. lakin ben o dnem dikkat etmemitim. x files' izledikten sonra anladm meer bu dizi o kyaslanan diziymi diye.
ama yine de gzel bir denemeydi bence. bugn trkiyede yaynlanan dizilerin %90' (hi abartmyorum) yabanc dizilerden alnma senaryolarn trkiyeye uyarlanmasdr. orijinal bir diziye rastlamak ok zor. hal byleyken sr dosyasna kzmaya gerek yok bence.
x files'n yannda ad bile edilmez geri ama yine de ho bir denemeydi.
2shy
Muhbir
Muhbir

PostPosted: Wed Apr 11, 2007 12:58 am    Post subject: Reply with quote
Vallahi byle bir dizinin olduunu forumda renmitim ben.Daha sonra bir kanalda reklamn grdm,izleyemedim ama iyi ki de grmemiim,ok sinir olurdum galiba.Bu arada Mehmet Gnsur gerekten de Sleepless blmndeki Krycek'e ok benziyor Razz (sa stilleri)

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Back to top
CGBS
Saha Ajan
Saha Ajan

PostPosted: Tue May 08, 2007 2:49 am    Post subject: Reply with quote
aslnda bu dizi u aralar yaplmaya balasayd en azndan dokuzuncu sezona yaptmz gibi emkirebilirdik. ben dizi yaynlanrken nerdeydim ne yapyordum hi bilmiyorum. ka blm yaynland ve yaynlanan blmlerin linklerine sahip olan biri var m(sanmyorum) varsa imdiden teekkr.
safak_xfs
aylak
aylak

PostPosted: Sat May 26, 2007 1:07 am    Post subject: Reply with quote
Ya ben hatrlyorum kuzenlerle oturup izlerdik ama hevesimiz kursamzda kalmt...Gerekten keke yeniden ble bi dizi yapsalar ya Rolling Eyes

"A dream is a question to an answer we haven’t yet learned how to ask."
“We all have faith and mine is the truth.”

Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Halitkin

PostPosted: Sat Jun 02, 2007 1:55 am    Post subject: Reply with quote
sir dosyasi ilk olarak star kanalinda yayinlanmisti.

ilk blm izledigim an x files baz alinarak yapildigini anladim ama hicbir zaman bu dizi x files kopyasi,is yapmaz seklinde dsnmedim.

cnk dizi o yillardaki kosullara ragmen oldukca iyiydi.gerek senaryo acisindan gerekse zel efetkler acisindan olsun.

ne yazikki sadece birkac blm cekildi daha sonra takip edeni az olmaliki yayindan kaldirildi.

tavsiyem;izleme firsatiniz olursa x files kopyasi gzyle degilde Trkiye'de o yillarda o sartlarda cekildigi gzyle bakmaniz.

nitekim simdiki Trk dizilerine oranla cok daha kaliteli bir diziydi.

sir dosyasi demisken dizinin mziginede deginmeden gecemem.demir demirkan tarafindan hazirlanmis cok gzel bir mzigi vardi.

keske daha uzun mrl olsaydi.
Back to top
Post new topic   Reply to topic    THE X-FILES Türkiye Forum Index :: Telemanyaklar All times are GMT + 3 Hours
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum