X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
6x17 Trevor

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Apology is Policy - Sezon 6
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
agharta
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 202

İletiTarih: Pts Oca 09, 2006 2:11 am    İleti konusu: 6x17 Trevor Alıntıyla Cevap Gönder
Gönderen: Every day above ground is a good one. (trustno13) 1/10/2004 1:05 am

TGRT'nin bir çalım daha attığını ve fişşşşşşşek gibi yeni kasedi abd'den getirttirttirtirerek aman milagroyu mümkün olduğu kadar geç yayınlayalım mantığını güttüğünü anladık bu bölümün yayınlanmasıyla.
(hadi hakkını yemeyelim alphadan sonra sırada bu vardı)

kısaca bir analiz yapmak gerekirse yer yer 1. sezonun sağlam bölümlerini anımsatan ve twilight zone tadında bir bölümdü. neden twilight? çünkü ilk 20-25 dakika esas kötü adamın marifetini hiç göstermediler bize, hayalgücümüzde nasıl duvarlardan geçtiğini canlandırmamıza izin verdiler.

Mantığı zor kabul edilebilir bir fikire sahipti ama scully'nin alchemy teorisi (evet dublaj yine iğrençti ben de vcd'den izledim) ve mulder'ın hortum fikri inanmama yeterli oldu. iki nokta güzeldi: önce scully'nin muldervari bir teori ile ortaya çıkması (spontaneus human combustion-kendi kendine yanma) ve sonra mulder'ın bunu kullanarak scully'Nin ona inanmasını sağlama çabaları- ki daha scully söylemeden ben dedim "söylediğime bin pişman ettin dicek şimdi" diye nitekim öyle de oldu :) bölümün kaliteli komik sahnesiydi.

ancak ancak en son sahnede Mulder'a yine kızdım. adamın eski sevgilisine sanki esas hapisten kaçan oymuş gibi muamel etmesi, "tek istediği belki de bir şans dahaydı" tadında duygu sömürüsü falan filan. ulan herif psikopata bağlamış sen hala şansdasın paranormaldesin. bazen hakkaten mulderın doğaüstüne olan aşkı sinir bozucu seviyeye çıkıyor.

eski sevgiliden hazır söz açılmışken, o bayan steven spielberg'ün "taken" isimli dizisinde her dünyaya inene uzaylıya veren kadın rolünde oynuyordu, görünce baya güldüm, kadının kariyeri belliymiş daha o günden beri :)

bir de son dakikalarda vahşete vahşet dememişler, hele o araba çarpmasından sonra kopan kol bacak vesaire, güzel olmuş, tabi en baştaki "yüzsüz" elemanda sağlam yanmıştı.

böyle 2,5'tan 3 alan bi bölümdü bu. sevdim.

Murat

Gönderen: Our genesis is alien (okatmer) 1/10/2004 8:26 am

Bi gariplik yokmuydu? Bilmemne shop diye bi reklam vardı. Reklam bittiğinde birden dizi başladı. Ama jeneriği gördüm ilk,jenerik öncesi bölüm uçmuştu.

Bu bölümü izlemeyi TGRT'ye bırakmıştım,daha önce izlememiştim. Muratın söylediklerini de katılıyorum güzel bir bölümdü. Ama çok uykum vardı sonunu göremedim.Tekrar izlemem gerekicek

Oğuzhan

Gönderen: TheMartyr 1/10/2004 9:40 am

Yok yok vardı jenerik öncesi bölüm.Sen uykusuzluktan kaçırmışsın heralde :]P
Bu arada herşey iyi güzelde bir tek,neden bu bölümden önce One Son'ı gösterme gereği duyduklarını anlayamadım.Yani tamam hede hödö yüzünden bir problem yaşamışsındır o hafta gösteremeyeceksindir o yüzden bir önceki bölümü koyarsın bunu anlarım;ya da bir problem yüzünden ancak 2-3 hafta sonra gösterebileceksindir o zaman da 2-3 hafta önceki bölümden tekrara başlarsın tam yerinde de gösterirsin olur biter bunu da anlarım.Ama One Son'dan sonra hemen bunu göstermeleri[yani One Son'ın tekrarından sonra] anlamsız geldi.Belki de TGRT'de biri One Son bölümünü sevmiştir ha,ne dersiniz? :]]]

Gönderen: theafl 1/10/2004 12:06 pm

valla bencede güzel bi bölümdü
ama dublaj iğrençti ve o evin içindeki adamın trevorun babasına sıktığı kurşunların ilki sessizdei ve bir çok efekt yoktu bu bana çok kötü geldi
ama yine bi noktaya takıldım adam şimdi plastik ve camdan geçemiyor
peki tel klübesinde neden elini cam aralarındaki demirlerden sokup camı aradan çıkarmadı nede olsa demirin içinden geçice demirin kişmyası bozulacak ve hemen kırılacaktı
bide şu var
kadın adama arabayla çarptığında adam camdan geçemediği için cama çarptı falan filan peki motorun içinde hiç plastik parça yokmu tama bu plastik parçalar koptuysa araba daha nasıl çalışıyordu(hatta kadın arabayı kapattı(sanırım))
ne biliyim hoştu yinede
tabe bi yerde yine sesi temizleyememişlerdi

Gönderen: theafl 1/10/2004 12:08 pm

haaaa bide şey var adam duvardan geçebiliyosa neden topraktan geçemiyordu mesela yine tel klübesinde klübeye girmek için toprağa giripte tel klübesinin içinden çıksaydı (tabi nefes tutmasını biliosa)

Gönderen: foofoo581 1/10/2004 3:35 pm

bölüme bencede güzel di ama sesleri ben çözemedim acayip boguktu ayrica belki bana öyle gelmistir ama sanki seslerin alt1nda türkce müzik caliyordu.

Gönderen: 4 8 15 16 23 42 (TRARAGORN) 1/10/2004 7:00 pm

Bolum standart "monster of the week" bolumlerine bir ornekti.Konu guzeldi.Ama dublaj ve genel manada ses berbattı.Bir tane bile müzik calmadılar,efekt hemen hemen hic yoktu,nerde seslendirmisler bunu acaba ,bi aksam toplanıp birisinin evinde mi ?

O kadının Taken'da oynadıgını hatırlayamadım ama gozum bi yerden ısırmıstı :)

Bu bolumden anladıgım birsey var,kesinlikle emin oldum artık:Kotu bir seslendirmeyle en iyi film / dizi bile berbat oluyor !

Gönderen: ScullY841 1/10/2004 8:31 pm

Bana da çok boğuk geldi duymak için televizyonun dibine girmem gerekti dublaj zaten yine felaketti Sı-kaaa-li diyo sağalsun dublajcımız eski dublajı özledim:(

Gönderen: papatya1 1/10/2004 10:40 pm

bölüm bana güzel gibi geldi tabi dublaj sayesinde kesin bişey söyleyemem.hani cep telefonları çalarken bilgisayarın yanındaysa bilgisayar ses çıkarır ya,sanki bölümü izlerkende ben hep o sesi duydum.sürekli tv öttü sonra sustu,öttü ve yine sustu.bütün bölümü böyle izledim.hatta bi ara kalkıp tv'nin yanına bile gittim cebi ordamı bıraktım diye.bu sırf bana mı oldu ya?delirdim resmen!

bunların dışında konu çok güzeldi.

"ama yine bi noktaya takıldım adam şimdi plastik ve camdan geçemiyor
peki tel klübesinde neden elini cam aralarındaki demirlerden sokup camı aradan çıkarmadı nede olsa demirin içinden geçice demirin kimyası bozulacak ve hemen kırılacaktı" izlerken benimde aklıma ilk bu takılmıştı ve daha yakından bakınca telefon kulübesinin köşe kısımlarının plastikten yapıldığını farkettim aynı zamanda zeminde plastik.adam o yüzden içeri giremiyor.

"MULDER: Dear Diary: Today my heart leapt when Agent Scully suggested spontaneous human combustion.":)))

Gönderen: TheMartyr 1/10/2004 10:55 pm

Yok bi tek sana olmadı merak etme :]
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM
agharta
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Pts Oca 09, 2006 2:15 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Gönderen: theafl 1/11/2004 1:02 pm

Valla hiç dikkat etmemiştim teşekkürler
ama tabanının plastik olduğunu nasıl anladın?

Gönderen: papatya1 1/11/2004 1:29 pm

bilmem bana öyle gözüktü.tabi yanılıyoda olabilirim.

Gönderen: molier 1/11/2004 7:32 pm

uzun suredir girmiyodum siteye, herkese yeniden mrb...
ne konusulmuş ne yazılmış daha bakmadım ama kac bolumdur dublaj olayı beni sinir ediyo... noldu nie bole oldu bilmiorum oysaki tgrtden beklemedigim kadar iyi seslendirmesi... yazık...
bolumun konusu bana sıkıcı geldi acıkcası, bi de absurdlukler wardı yer yer...
onun dısında giriş sayfası cok şirin olmuş solemeden gecmiyim

Gönderen: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) 1/12/2004 11:04 am

hehe :DDD

Mulder nasılddııııııı :PPPP (iirencim dimi, gene konuyu attım bi kenaraaa.. ama ama! nasıldı mulder ha?? :PPPP..) Öncelikle Scully'nin otopsi esnasında durumla ilgili değerlendirmesine Mulder'ın verdiği cevap ve ardından muzip bakışları fln gebertti beni.. Sora tabe öldürücü darbe şu evi araştırmaya gittikleirindeki tipiydi.. Sanırım Mulder arabadan indikten sonra Scully ve bütün çevre silindi gözümden.ahahaha! Süperdi yaaa.... Allah'ım gene abarmaya başaldım nası yaa :PPP

Tamam tamam Mulder aşkım depreşti gene, kısa kesiyorum, yane TV karşısında izlerken ne hallere girdiimi bilmenize gerek yok :PP (ruki, bi sus be kısım bi sus bea!)

tamam. konu!! :DDDD.. pekhala, mantık iyiydi, Pinker'ın bi fırtına yüzünden duvarlardan geçebilir hale gelmesi biraz garip geldi bana başta ama(XF izleyen bi insan böle bişi diyosa sürülmeli:PP); ya ıngilizce izlediğim için kaçırdım yada bahsi hiç geçmedi, şimşek fln çarpmış mı bu adamı yaa? (Hımmm. D.P.O bölümü geldi aklıma, kabul edelim, yada ben ediyorum, D.P.O daha sağlam bi bölümdü. Hem de acayip gerilimliydi) her neyse.. Yane sadece bi fırtınanın adamın vücudunun moleküler seviyesini bu kadar altüst edemiyeceği kanısındayım. Ama imkansız diyo muyum? Hayır tabe ki, XF evrenindeki her olayın olabilitesine inanıyorum ki izliyorum dimi:PP. Ama tam olarak anlayabilseydim belki böle demezdim... Ossun ama enteresan bi konuyu değişik bi şekilde yorumladılar bence. Sevdim..

Ya bi de adamın cam ve türevlerine bişi yapamaması fikri süperdi bence.. şöle bi konuya parmak basmak istiyorum, XF'ta şöle bi mantık var ki bayılıyorum: ınsanüstü gücü olan kişilerde bu gücün illaki bir arızası var, illaki güce sahip kişide bir sorun oluyor. Yane adam ya bu gücü kötü anlamda kullanıyor (Trevor, D.P.O), ya iyi anlamda kullanıyor (Cylde Bruckman, Oubliette) ama her seferinde bu güç, barındığı kişinin ölümüne neden olacak kadar tehlikeli bir hal alıyor.
Bi de arada insanlar var, amacını anlayamıyorsunuz, kendine göre bi mantığı var ki çözemiyorsunuz insanı (Tithonus).Clyde Bruckman ve Oublieete bölümlerinde, insanütsü yeteneğe sahip olup ta bunu gönülsüz bir şekilde kabul eden insanlar vardır ki ben en çok bu insanlara üzülürüm, Tanrı vergisi bi yetenekleri var, iyi anlamda kullanmaya çalışıyorlar ama aslına o yeteneklerinden rahatsızlar *normal* insan olmak için uğraşıyorlar ama bi türlü olmuyo ve sonunda yaşamak için uğraşmak bile istemiyorlar. Clyde Bruckman ve Oubliette'in muhteşem karakteri Lucy'yi saygıyla anıyorum burada.. (ühü!) Ha bi de 4. ve 5. sezonun benim favorim olduunu bilirsiniz, ama 3. sezonu da bunalrına rasına katayım artık. En çok hatırladığım sezon yane var bişi demek ki :P

Evet konuyu biras genişlettikten sonra toplayalım, Pinker'ın insanüstü yeteneği Tanrı vergisi değil, yanlış zamanda yanlış yerde bulunan bu şahıs, bu gücü farkettikten sonra çoğunlukla intikam hisleriyele hareket ediyor. Ondan sonra adamın gerçek amacını öğreniyoruz, kendi oğluna kavuşmak... Ancak bu amaç, adamın yaptıklarını düşünürsek pek bi havada kalıyo, Trevor adına korkuyosunuz. O adamın babası olduunu bilmesini bile istemiyosunuz. Adam hapiste cidden kafayı yemiş, ama burda June hanım devreye giriyor, eski hayatına öle bi sünger çekmiş ki çocuğunu bile yeni hayatının dışında bırakmış. Bu hatunun zihniyeti de bi garip, kendine göre bu hatunun da bi mantığı var ama Pinker'ınki kadar saçma bu mantık..

Bölüm sonunda hanfendi hala "ne istiyordu?" diye soruyor ve Mulder da haklı olarak "Belki başka bir şans" diye cevap veriyor. Mulder'ın bu cevabı pek hoşunuza gitmemiş olaiblir doğal olarak, June'u suçlu gibi gördüğünü, ama asıl suçlunun Pinker olduğunu düşünüyosunuz tabe.. Ama bence Pinker'ın hapse girdiği zamandakinden daha da beter bir psiklojiye sahip olmasının asıl nedeni June'dur. Ben Mulder'ın June yaklaşımında bir gariplik bulmuyorum kısaca, "sen çocuğunu bile arkada bırakıp kendine *başka bir şans* yarattığın gibi, Pinker'ın da aynı şeyi istediğini düşünemiyosan artık ben sana ne diyim güselim?" diyerek açabiliris düşüncelerini.. Bu Pinker'ın yaptıklarını haklı çıkarmak değil, ama aynı zamanda June'ın yaptıklarına da hak vermesini bekleyemeyiz. Bu suç konusunda bizden daha fazlasını görmüş geçirmiş bir uzmanın düşüncesi.

Güzel bir bölümdü işte.. Geçmiş sezonları kurcalaamak istiyor canım nedense :PPP.. Oubliette fln deim ya şimdi:P

Gönderen: maybe there is hope (sedab) Dec-12 9:30 am

SCULLY: Oh. (long pause) Spontaneous human combustion.

MULDER: (grinning in disbelief) Scully...!

SCULLY: Well, isn't that where you're going with this?

MULDER: Dear Diary: Today my heart leapt when Agent Scully suggested spontaneous human combustion.

SCULLY: Mulder, there are one or two somewhat well-documented cases.

(MULDER says nothing, just sort of looks off to the side and nods thoughtfully.)

SCULLY: Mulder, shut up.

bu dialog çok güzeldi öncelikle
scully ve mulder ın böyle standalone bölümlerdeki davranışlrı araştırma ritüelleri çok önemli bölümün analizi için.
adam o güce nasıl sahip oldu ben anlamadım açıklama yapıldı da ben mi kaçırdım

Gönderen: Our genesis is alien (okatmer) Dec-12 9:51 am

Çok ilginçtir ki ben 3.sezon Teliko ve Trevor'ı hiç seyretmedim. Bu nasıl iştir anlamadım :)

Oğuzhan

Gönderen: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) Dec-12 11:12 am

Oğuz'cum ben de anlamıyorum.. Zaten sen dizi vakti uykuya dalardın onu da anlamazdım, (ben de bi kere yaptım kabul ama bi kere, sen bi ara paso uyuyakalıyodun be).. Garip bi adamsın, ehhehehe

Seda'cım belirttiğin diyalog kesinlikle harika .. Mulder ve Scully'nin surat ifadelerine kopuyorum ben hepsinden öte.. Hele Scully "Mulder" diye laf attığında "ha ne" tavrında bir bakışı var ya, hastasıyım :D

Bölümün konusu ilgi çekiciydi ve iyi işlenmişti bence.. Özellikle sonu itibariyle Pinker'a harbiden üzüldüğümü kabul etmeliyim. Keşke Trevor'un annesi çekip gitmesine izin verseydi.. Çocuğunu kızkardeşine emanet etmiş bir hatunun böyle birden korumacı davranması abuk olmuş, ama böyle anneler de vardır kesin..

Neyse durdum durdum Mulder'cıımı kıvrılmış gömlek kollarıyla göreceğim sahneyi kaçırdım, ben ona yanıyorum.. DVD'den izlicem napiim :P

Gönderen: Elsa_moon Dec-12 7:00 pm

Trevor' ın annesi nasıl çekip gitmesine izin verebilir ki.. Çocuğun bir hayatı var. Adamsa bir hapis kaçkını. Üstelik tehlikeli bir kaçak. Peşinde FBI var, Polis var US MArshall var. E oğlunu yanına verip çocuğun hayatını rezil mi etsin. Zaten çocuğu kız kardeşine verişinde de bir akıl vardır. Adam çocuğa ulaşmasın diye herşeyi yapmış mis gibi. Son dakka golü mü yesin falan filan... Uzatmayayım.
Eh bahsedilen diyaloga aynen hastayımdır.
Son dönem izlediğim en hoşuma giden bölümlerden biriydi ayrıca.
Eh Milagro... Gelsin bakalım gari

Gönderen: geuqsou Dec-12 7:52 pm

katiliyorum,super bakislari var tabi sadece birbirlerine:)

bisi sorabilirmiyim?bu adam nasil kul haline getirebildi,adamin kafasini yada diger adami nasil 2ye bolebildi bir fikriniz varmi?
yumruk atarak yapmistir gibime geldi ama zira JAckie ye vurdugunda bisi olmadi?

nasil is ben anlamadim?

Gönderen: the mess we made (fbistop) Dec-13 10:38 am

muhtemelen gücünü istediği zaman kullanabiliyordur, yani kendindeki yüksek elektriksel potansiyeli. rawls'un ölme sahnesinde, ilk önce arabanın ön camına kadar olan kısmın için içinden geçebildi, fakat onu ön cam öldürdü gibi geldi bana.

5'lik serinin 4.'sü bu(bi monday çok güzeldi), seyrettiğim ama bende bir kıpırdanma yaratmayan bölümler olarak. adamın kazandığı yetenek üzerine kafa yormak, bunlar önemsenmemiş, zaten güçlü bir anlatım da yoktu, sadece rawls'un elde etmek istediği birşey var, bu nedir diye öğrenilmeye çalışılıyordu.

şimdi 6. sezona neden o kadar laf ettiğinizi iyi anlıyorum :), yani mitoloji bölümleri ve bazı stand-alone'lar olmasa bu sezon daha da kötü geçebilirmiş. yalnız sezonu iki yarıya bölersek 6.01-6.12 ve 6.13-6.22 diye(gerçi 6.01-6.11 diye bölmemiz lazım ama two fathers'la one son'u ayırmayalım), 6.17'nin ötesini henüz bilmesem de yine bu ilk yarıda yani başlardaki bölümler daha iyiydi. mesela, dreamland I-II, terms of endearment, how the ghosts stole the christimas, SR 819, tithonus ve tabii ki two fathers-one son şu beş bölümde izlediğimiz 4 bölüme kıyasla çok daha iyi bölümlerdi. yani senaristlere bişeler olmuş 6. sezonun ortalarında, two fathers-one son'dan sonra baya bi soluklanmışlar :) neyse bu seriyi milagro'yla kırarız umarım.
Başa dön
agharta
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Pts Oca 09, 2006 2:17 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Gönderen: Elsa_moon Dec-13 1:11 pm

Milagro'dan sonra izlenebilecek en iyi bölüm Field Trip olacak zannedersem. ya da şöyle diyeyim 6 17 den sonra 6 19 fena değil. Biogenesis için falan burada konuşmak olmaz. Biogenesis, 6th extinction ve Amor Fati apayrı bir üçlü.

Gönderen: layaki Dec-13 11:32 pm

Ya hakikaten Monday'den sonra iyice dağıttı bunlar. Ne bu iki haftadır eften püften hikayeler(aslında hikaye eften püften değil de o hale getirilmiş)... Senaristler de bir bıkkınlık hissiyatı var gibi sanki. Baksanıza bölümün adı bile alakasız: Trevor! Yahu Trevor hikayedeki çocuğun adı ve sadece bir tek sahnede görünüyor. ısim olarak Pinker filan deselermiş bari...

Neyse Allah'tan Field Trip gibi kaliteli bir hikayenin olduğunu biliyoruz. Sonra da Biogenesis var... Sezonu kurtarırlar artık...

Selamlar
Lami

Gönderen: paradoks Dec-15 7:43 pm

Selamlar.Bu bölümde Pinker üzücü bir şekilde öldü bence fakat ben şunu merak ettim.Pinker öldükten sonra onun cesedini inceleyip nasıl katı maddelerden geçtiği,vücudunda nasıl biyolojik değişiklikler olduğu ve b hale hangi sebepten geldiği ile ilgili bir araştırma yapmak istemiyor mu gizli dosyalar ve e önemlisi de Scully.
Yani demek istediğim Pinker'i durdurmak zarar vermesini önlemek bir amaç fakat onunla ilgili bilinmeyenleri de öğrenmek değil mi asıl amaç?

Gönderen: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) Dec-15 9:53 pm

Ehem. Bu X Files.. Ne zaman bi konuda tam bi açıklama aldık ki? :))

Haklısın da nedense zaten deneseler bile hükümet olaya el koyardı diye bi düşüncem var :P

Gönderen: paradoks Dec-16 1:21 am

Haklısın tabi.ben bu bölümün sonunda sanki molder ve scully'i daha az merak eden ve araştırmaya isteksiz gibi görünmüş buldum.yani sanki her zaman böyleymişler gibi geldi bana onu demek istedim.yoksa yani x files'ta bölüm sonunda olayın oluşu,geilşimi falan açıklanacak yani değişim olur bu artık x files değil kanıt peşinde olur zaten:P

Gönderen: Our genesis is alien (okatmer) Dec-16 8:57 am

"Molder" değil lütfen "Mulder"

Bölümü seyretmedim ama adam öldüğü için özelliği de kaybolmuştur kesin :)

Oğuzhan

Gönderen: paradoks Dec-17 2:19 am

mahçup ettin bizi oğuzhan.yani dalgınlıkla molder yazdık hiç gözünüzden kaçmadı:) ama öyle olsa scully yerine de scally yazardım:P
Uyarın için gene de teşekkürler :)

Gönderen: gizucuk Dec-19 10:26 am

Polisiye kısmı ağır basmış bi bölümdü...Hapisten kaçan adam bişeylerin peşine düşer ve olaylar gelişir...Ama izlerken kesinlikle sıkılmadım..Bunun dışında sonunu çabuk bağladıklarını düşünüyorum.
Başa dön
derebeyi17_44
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 253

İletiTarih: Cmt Tem 25, 2009 4:39 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Bu bölümü sevdim.X Files'ta görmek istediğim bölümlerdendi.Duvardan adam geçme,camdan geçememe falan...Senaryoda neredeyse saçmalık yok.Gayet akıcıydı.
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
Space Jellyfish
Çaylak
Çaylak

İletiler: 180

İletiTarih: Pzr Haz 29, 2014 11:17 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Trevor ismi bölümdeki kasırganın etkisinden sonra başkalaşım geçiren ve katı cisimlerin içinden geçebilen (bir tek camdan geçemiyor) St Louis'deki bir postane soygunu sonrasında yakalanmış mahkum Pinker Rawls'ın peşinde olduğu 7 yaşındaki oğlundan geliyor.

Oğlunun annesi June çoktan 90bin doları alarak yeni bir hayat kurmaya çalışmış. Cezaevinden kasırga sonrası dönüşüm geçirerek kaçan Rawls ise sonradan öğrendiği oğlunun ve June'un peşinde. June çocuğunu bakması için kız kardşei Jackie'ye teslim etmiş... Rawls'ın istediği aslında ikinci bir şans Mulder'a göre...

Mükemmel bir bölüm değildi. Yine de Alpha'nın ardından fena gelmedi diyebiliriz.
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Apology is Policy - Sezon 6 Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız