X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
The Mighty Celt

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Dana Scully / Gillian Anderson
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
elisa day
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1239

İletiTarih: Sal Oca 03, 2006 5:34 pm    İleti konusu: The Mighty Celt Alıntıyla Cevap Gönder
From: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) Aug-20 6:37 am
To: ALL (1 of 11)

Gillian'ın da rol aldığı film Mighty Celt'in fragmanı çıkmış. Aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz, linke tıklayın, Mighty Celt'in sayfasına gidin, aşağıdadır Trailer linki.. (Ben Low Resolution Trailer'ı çalıştırabildim bilginize.. )

http://www.metrodomegroup.com/left.asp?framestyle=splitvert&action=filmsincinema

Dublin Film Festivali'nin açılış filmi olmuş kendisi. Köpek yarışlarına düşkün bir çocuk, annesi ve annesinin eski IRA militanı olan geçmişinden bir arkadaşı etrafında dönüyor film..

imdb'deki yorumu okudum.. Çocuk oyuncunun herkesin rolünü çaldığını söylüyor. Ancak Gillian konusunda söyledikleri şahane.. Karakterin (çocuğun annesi rolünde) duygusal halini gözleriyle inanılmaz güzellikte anlattığına değinmiş.. Lafa bakınız:

"With one look, her eyes tell more about her character's emotional state, than a thousand words uttered by any lesser actress. "

Bu kadın harcanıyor diyorum harcanıyor.. Hollywood'un azına ediyim.. :P Özellikle aynaya baktığı yakın çekim bir sahnede aştığını da belirtmiş.. Fragmanda ufak bir parçasını görebilirsiniz..

şöyle diyorum bir Filmekimi, bir Film Festivali'ne gelse de yüreğimiz şenlense :)

EDIT: Buyrun o sahne :)

http://xf-back-in-the-day.com/pages/pictures/gillian/gotherroles/gatmctr/imagepages/gatmctr7.htm

From: Bahar (bahar635) Aug-20 8:04 am
To: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) (2 of 11)

Bence de bu kadın Hollywodda harcanıyor ve bende buna çok üzülüyorum Geçenlerde bir filmini izledim ve çok sinirlendim Çünkü başrolü Sharon Stone vermişler Ne aptal adamlar bunlar Ama oyunculuğla Sharon geride bırakır

From: Türke " Tear drop in god's eye " (Turke_1) Aug-20 10:06 am
To: Bahar (bahar635) (3 of 11)

"Freak, The Mighty" o filmin adı. Sharon Stone başrol oynamıyor. Sadece filmde GA'dan biraz daha fazla görünüyor, rol gereği. Sharon Stone da çok iyi bir oyuncu, ve çok zeki bir insandır. Küçümsememek lazım. Ayrıca bu film de çok güzeldir. Sting bi şarkı yapmıştı bu film için. O da çok güzel :) GA, bu filmde az görünsede, bize Scully'i hatırlatmama başarısını göstermiştir, oyunculuğu ile bana şapka çıkarttırmıştır. ızlerken bi kere bile "Scully" aklıma gelmedi. Oyunculuk burdan belli olur zaten. Elbise değiştirir gibi tavır, hal hareket değiştiriyor kadın. Helal olsun.

From: Bahar (bahar635) Aug-21 3:44 am
To: Türke " Tear drop in god's eye " (Turke_1) (4 of 11)

Haklısın ama GA'nin bu zamana kadar fazla öne çıktığı daha doğrusu ses çıkaran bir filmini keyifle izleyemedim (x Fıles'ın sinemadaki filmi dışında) O yüzden bu film yapımcılarına acayip uyuz oluyorum.

--------------------------------------------------------------------------------

From: Türke " Tear drop in god's eye " (Turke_1) Aug-21 4:24 am
To: Bahar (bahar635) (5 of 11)

2169.5 in reply to 2169.4

ıstersen ona Scully değilde GA diyelim. Murat'ı kızdırmayalım :)

From: Bahar (bahar635) Aug-21 4:35 am
To: Türke " Tear drop in god's eye " (Turke_1) (6 of 11)

Forumda yeni olduğum için bu konularda bilgisizim şimdiden özür diliyorum ve hatamı düzeltiyorum.

From: Türke " Tear drop in god's eye " (Turke_1) Aug-21 4:39 am
To: Bahar (bahar635) (7 of 11)

Özür dilenecek bişey yok canım. Aslında sen Scully diyince herkes anlıyor, merak etme. Ama işte o XF'daki karakterin adı olduğu için garip geliyor kulağa (ya da göze) :)

From: incig Aug-21 2:09 pm
To: ALL (8 of 11)

GA gunun birinde Oscar falan alirsa, bu gozleriyle oynayabildigi icin olacak zaten. Ben XF bolumlerinde bunu cok once farketmistim. Gozleriyle butun duygulari yansitmayi bilebilen ender oyunculardan biridir bence GA. Kendisini kutluyorum. :))

XF'den bir ornek sahne de gosterebilirim.

*SPOILER
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*

"Per Manum"da Mulder'in suni dollenme cevabini aldigi zamanki hali. Bu sahneyi veya sahnenin resimlerini kolayca bulursunuz biliyorum.

From: incig Aug-21 2:10 pm
To: Bahar (bahar635) (9 of 11)

"House of Mirth" filmiyle de cok guzel elestiriler almisti diye hatirliyorum. Ben izleyemedim, ama elestirilerini okumustum. Orda da yuzundeki ifade zenginliginden bahsediyorlardi.

From: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) Sep-2 1:42 am
To: Dilay75 (11 of 11)

House of Mirth başlığı burada..

http://forums.delphiforums.com/xfilesturkey/messages?msg=196.1

Lütfen bu başlığı Mighty Celt filmi için kullanalım ;)
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiler: 1530

İletiTarih: Cmt Tem 25, 2009 5:45 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Dün tv 8'de denk geldim bu filme.Yalnız GA'a insanı dehşete düşüren bir ses verilmiş ki çekilir gibi değildi,izleyemedim Sad

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Dana Scully / Gillian Anderson Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız