X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
Harry Potter
Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Kitap Kurtları
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
jtt0331613
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 723

İletiTarih: Cmt Ekm 20, 2007 4:14 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
darkness yazdı:
şimdi insanlar eğleniyorlar, aldırmamak lazım öyle yorumlara Very Happy Bazılarının kötü niyeti yoktur (şahsen yaran bir şakalaşma oldu benim de bir arkadaşımla), olanları da zaten ben önce fan sonra insan sınıfına sokmuyorum.

Evet,öyle bakmak lazım gerçekten Very Happy

Alıntı:
Aslında evet,doğru...Ama o şekilde okumayınca insanın aklına gelmiyor sanırım...Ama Dumbledore'un Grindelwald'a zarar vermemek için müdahale etmediğine inanmıyorum.Sonuçta kız kardeşini öldürmüş olduğu hemen hemen muhtemel biri var karşısında,aşık maşık.O yaz hayatının trajedisi olduğu kadar,hayatının dersi de,Grindelwald'ı sevmeye devam ettiğini zannetmem.
Ama çok da fark etmez aslında Mr. Green
Dumbledore en sevdiğim roman karakteridir,ben yıllardır onu bilir onu söylerim Mr. Green

Alıntı:
Diğer çok bariz iki olay daha var ama onlara cesaret edemedi büyük ihtimal

Çok merak ettim şimdi Very Happy
_ArdEliA_

İletiler: 48

İletiTarih: Cmt Ekm 20, 2007 8:18 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Rowling 'in yaptığı açıklama neymiş ki? Bir de şu çok tartışılan diğer iki konu?
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
jtt0331613
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiTarih: Cmt Ekm 20, 2007 9:59 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Rowling'in yaptığı açıklama www.mugglenet.com 'da hemen karşına çıkar,hatta Yahoo'nun ana sayfasında da vardı,dikkat spoiler içerir.

Hatta ben de hemen özetleyeyim;

Alıntı:
Dumbledore Grindelwald'a karşılıksız aşık olmuş,o yaz hani.Ve bu pek çok şeyi açıklıyor Wink

Yapmadığı diğer iki şeyi ben de merak ettim,darkness'ın gelip söylemesi lazım.

Alıntı:
Sirius,Lupin vb. mi? Daha önce bir tek onları duydum bu konuda Razz Ama bir tanesi evlenip çocuk yaptı Razz

_ArdEliA_

İletiler: 48

İletiTarih: Cmt Ekm 20, 2007 10:30 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Alıntı:
Yok artık ;Lupin ve Sirius. Youtubeda gördüğüm Snape/Hermione temalı videoları hala hazmedememişken bir de bunlar çıktı. Very Happy Yakında bu çılgın fanlar Voldemort 'a da birini bulur. Very Happy

Açıklamayı da okudum, soğol. Eh bariz birşeydi bence: Gece mektuplaşmaları falan Rolling Eyes ...
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
jtt0331613
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiTarih: Cmt Ekm 20, 2007 10:51 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Benden başka herkes önceden fark etmiş sanırım,bir saf benmişim! Laughing

Alıntı:
Aslında ben hep Dumbledore'un Madam Pomfrey'le "flört ettiğini" düşünürdüm.Mesela Felsefe Taşının ilk bölümünde "Madam Pomfrey (ne olduğunu hatırlayamadığım bir şeyi) beğendiğinden beri bu kadar kızarmamıştım." diye bir cümle vardı çok net hatırlıyorum,bir de nedense beraber yer aldıkları her sahneden(Sırlar Odası'nda Harry'nin kemiklerinin büyüdüğü gece,Azkaban'da Harry'le Hermione'ye yardım ettiği,Snape'in olay çıkardığı gece vb.)öyle bir elektrik alıyordum nedense.Hatta Dumbledore'un ölüm haberinin geldiği sahneden de.Demek ki red herringmiş bir çeşit Laughing Ya da biseksüeldi belki de Laughing Cool

Simdi bu bomba gibi düştüğü için insanlar biraz şaşkın ama,bence zaman içinde pek bir önemi kalmayacak,çünkü gerçekten hikayeyi etkileyen bir şey değil.Mesela Rowling "Dumbledore aslında gizliden faşist" deseydi bu herşeyin yalan olduğu anlamına gelirdi,HP dünyası allak bullak olurdu,kitaptaki herşey başka anlamlara gelirdi.Ama Dumbledore'un cinsel tercihleri bilgeliğini etkiliyor mu?Yoo.Babacanlığını,iyi bir öğretmen,otorite figürü oluşunu?Hayır.Savaş liderliğini etkiliyor mu?Hayır.Yoldaşlığı ya de Harry'i de etkilemiyor.Savaşı da etkilemiyor.Voldemort'u da.Hiç bir şeyi etkilemiyor.O yüzden bir süre sonra durulacak,bu ilk şok sadece Smile

Eğer Sirius'sa James'e aşık derdim,Lupin'e değil Laughing Ama gerçekten inanmıyorum buna,iyi bir arkadaş sadece,bence Razz Sirius'u "womanizer" gösteren fanfictionlar daha akla yakın Laughing

İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Kitap Kurtları Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
8. sayfa (Toplam 8 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız