X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
Annabeth Gish ve Robert Patrick
Sayfa: 1, 2, 3, 4  Sonraki »

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Diğer Karakterler
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
margikleinjan
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 327

İletiTarih: Cum Arl 23, 2005 5:42 pm    İleti konusu: Annabeth Gish ve Robert Patrick Alıntıyla Cevap Gönder
Gönderen: nervewreckingacrobaticbackwardsband (margi13) Sep-9 1:47 am
Alıcı: ALL

bu basligi benden baska kimse açmazdi herhalde:p aslinda ne yalan söyleyim bende kopmustum bir süredir...
abimin digitürkünü sömüreyim dedim gelmisken,sansima sevdigim seyler yakalayabildim...
ilki Annabeth'den True Woman, western. 4 bölümlük mini dizi. annabeth'in saçlari ve kiyafetine bayildim, ne de olsa tekrarini veriolar diye de pek dikkatimi veremedim, evde yegenim var üçbuçuk yasinda, ama güzele benziyor...

ikincisi don't look back diye bir film, yine annabeth'den daha görmedim ama rolü azdir sanirim...

bir de robert patrick'in tactical assault diye bir aksiyonu var.bu da bayar ama robert için izlerim yine anasini satiym:p

bi de neler yapiolar bilgilendirmesi de yapayim içim rahat olsun:p

Annabeth evlendi, mutlu mesut yasiyordur saniyorum... Stephen King'in Desperation'unda rol alacak...
Robert patrick hakkinda fazla haber alamadim, sanki bir çocugu daha olmus gibi geliyor ama sanirim karistiriyorum..o da Elvisin hayatini anlatan bir filmde oynayacakti sanirim...
simdilik bu kadar.geç oldu kalkayim, yarin yegenim migar kal karnim acikti, tuvaletim geldi diye sabahin köründe uyandirmaya çalisacak beni...
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
promeusa
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiler: 413

İletiTarih: Cum Nis 28, 2006 8:52 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Annabeth Gish ve Robert Partick oyunculuk yetenekleri üst düzeyde olan oyuncular...En çok da Robert Patrick geçmiş yıllarda oynamış olduğu aksiyon filmleri ve televizyon dizilerinde oynamış olduğu karaktere tam anlamıyla bürünebilen üst düzeyde bir karakter oyuncusu. Smile Wink Arnold'la oynamış olduğu Terminator 2'deki en zor sahnelerin bile üstesinden gelebilme yeteneğine sahip olan aktör; ileriki senelerde daha iyi filmlerde ve ses getirecek dizilerde görmek sanırım hepimizin dileğidir Smile Annabeth Gish ise daha çok dizilerde kendini kanıtlamış olan iyi bir oyuncu.The X-Files'da oynamış olduğu karakter kendisine bayağı yakışıyor.Hep Böyle Devam; Annabeth Gish ve Robert Patrick...Sizinleyiz Wink
Çaylak
Çaylak

İletiler: 91

İletiTarih: Cum Nis 28, 2006 8:51 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Cehaletime verin de bu insanlarin X-Files'daki karakterleri neler ki?

Başa dön
darkness
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1266

İletiTarih: Cum Nis 28, 2006 9:01 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
ıleri sezonlarda çıkacak iki FBI ajanı Sadun.John Doggett ve Monica Reyes Spoiler vermemek için burada kesiyorum.

Live long and prosper
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
xsinekkkx
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 357

İletiTarih: Per Tem 20, 2006 11:45 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
robert patrick'i dün ''the unit''de izledim de pek bi kelli felli duruyordu x files'atakine göre.belki de asker üniforması öyle gösteriyordu.ama gerçekten x files'ta bu kadar gelişmiş olsa nasıl dururdu o takım elbiselerin içinde düşünemiyorum şahsen.
Çaylak
Çaylak

İletiler: 109

İletiTarih: Cum Ağu 04, 2006 7:53 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
dün gece arkadaşlarla bi film seyredelim dedik. tabii adres benim arşiv. robert rodriguez'den "the faculty" beğendik. seyretmeye başladığımızda bide ne göreyim, bizim john. o filmi 3 yıl önce seyretmiştim en son.. tabi o zaman bu elemanı xf'de göreceğimi tahmin etmediğim için pek de dikkatimi çekmemişti.. ben "aa bizim dogget" diye bağırırken, arkadaşlar "aa civa adam" diye bağırdı Very Happy ilgi farklılığı sonuçta..
saygılar..
promeusa
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiler: 413

İletiTarih: Cmt Ağu 05, 2006 8:50 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Annabeth Gisg ve Robert Patrick gibi iki iyi sanatçının bu dizide rol alıyor olmaları bence dizimize hareket getirdi! Scully ve Mulder'ın genel karakteristik özelliklerine dayalı olan konu anlatımlarını tamamen değiştiren yeni bölümlerde göreceğiz ki görsellik anlamında daha iyi sekanslara sahip olduklarını söyleyebilirim!!! Haydi arkadaşlar; bu dizinin müptelası olmaya Laughing Wink
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 380

İletiTarih: Pzr Ağu 06, 2006 5:13 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
xsinekkkx yazdı:
robert patrick'i dün ''the unit''de izledim de pek bi kelli felli duruyordu x files'atakine göre.belki de asker üniforması öyle gösteriyordu.ama gerçekten x files'ta bu kadar gelişmiş olsa nasıl dururdu o takım elbiselerin içinde düşünemiyorum şahsen.

Robert Patrick'ede DD gibi takım elbise çok yakışıyor.Bende sırf The Unit'i Robert Patrick için izliyorum zaten Laughing onun oradaki performansı ile X-Files'takini karşılaştırıyorum...
özge
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 363

İletiTarih: Pzr Eyl 03, 2006 11:46 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
hala annebeth grish ile tanışamadık ama robert patrick'i tanıdığım için oldukça mutluyum(terminatör'ü-pek hoşlanmam da- izlemeyi isticek kadar) beğendiğim oyunculara bi kişi daha eklendi XF'dan. hala ısrarcıyım adamın en basit cümlelerini bile anlamadığımda alışırım bi süre sonra diyordum ama alışmakla olmayacağını anladım Smile altyazıya talim robert patrick'i izliceksem eğer
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 327

İletiTarih: Pzr Ekm 08, 2006 5:44 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
teşekkürler oğuzhan ben görmedim bunlarıSmile şimdi bir kısım izleyici garipsedi monica gülümsemesini biliyorum ama o annabeth kaynaklı bir durum. gerçekten çevresini parıldatıyor gülümsemesiyle...
Başa dön
jtt0331613
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 723

İletiTarih: Pzr Ekm 29, 2006 7:25 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
RP'in imdbsinde Charlie's Angels:Full Throttle'da oynadığı yazıyor Shocked Nerdeydi ki acaba?Ben hiç hatırlamıyorum!
2shy
Muhbir
Muhbir

İletiler: 1530

İletiTarih: Pzr Ekm 29, 2006 9:16 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Evet ben izlemiştim,o zamanlar RP'nin XF'de olduğundan haberim falan yoktu tabi Embarassed Neyse melekler kurtarıyordu bir yerlerden ama tam net hatırlayamıyorum.

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder
Kylie_x

İletiler: 25

İletiTarih: Pts Ekm 30, 2006 6:38 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Belki hiç alakası yok ama merak ettim. Acaba AG ve RP daha önce birbirlerini tanıyor olabilirler mi Confused ? Yoksa ilk kez X-Files'ta mı karşılaştılar?Nereden böyle bir izlenime kapıldım, hiç bilmiyorum valla.
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 844

İletiTarih: Çar Kas 01, 2006 8:17 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Az önce reklamını gördüm...2 Kasım Perşembe saat 22:30 da Kanal 1'de Terminator 2 varmış...ılgilenenlere duyurulur..(Sırf Robert Patrick'i izlemek için, daha önce gördüğüm halde bakacağım Very Happy ...)
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder
jtt0331613
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 723

İletiTarih: Çar Kas 01, 2006 10:47 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
margikleinjan,avatarındaki kız AG mi,başka biri mi?
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Diğer Karakterler Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
Sayfa: 1, 2, 3, 4  Sonraki »
1. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız