X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
Küçük William'a Masallar
Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Diğer Karakterler
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
margikleinjan
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 327

İletiTarih: Cum Arl 23, 2005 5:39 pm    İleti konusu: Küçük William'a Masallar Alıntıyla Cevap Gönder
Gönderen: Every day above ground is a good one. (trustno13) 12/17/2003 8:45 pm
Alıcı: ALL

****PAMUK SCULLY VE YEDİ MULDERLAR****
Evvel zaman içinde kalbur saman içinde UFO'lar berber, Canavarlar tella iken çok uzak bir ülkede bir kraliçe yaşarmış. Bu kraliçe'nin adı FOWLEY imiş. Bu FOWLEY kraliçesi kendisini dünyanın en güzeli sanıyormuş. Hatta bu iddiasını kanıtlamak için adı PENDRELL olan ve tüm kraliçenin duymak istediklerini söyleyen bir aynası varmış. Her gün mütamadiyen bu aynanın karşısına geçip: "Pendrell Pendrell söyle bana benden daha güzeli var mı bu dünyada?" diye sorarmış. Ayna Spender ise "Olur mu hiç kraliçem, hastasıyım, senden güzeli varsa na böle olayım" dermiş. Bu ego tatmininden sonra kraliçe Fowley çok mutlu olup tüm ülkeyi pek güzel yönetmeye devam edermiş.
Ancak bir gün Fowley aynaya yine aynı soruyu sorduğunda istediği cevabı duyamamış: "Pendrell Pendrell söyle bana benden güzeli var mı bu dünyada?"
"Valla şimdi Kraliçem Fowley'm, senden iyisi yok şu alemde, alemin kraliçesisin lakin bir rivayete göre Pamuk Scully diye bir prenses yaşıyormuş bu şato'da, yani ben söyleyenlerin yalancısıyım taş gibiymiş diyolar" diyerek ağzındaki baklayı çıkarıvermiş. Bunu duyan Fowley sinirden küplere binmiş ve hemen baş şövalyesi SKINNER'ı çağırmış. "Bana bak Skinner al şu Pamuk Scully'yi ormanda öldür, bana da kalbini getirki sana inanıyım" demiş. Skinner zaten işe başladığı ilk günden beri sevmezmiş kraliçeyi, yine de çaktırmamak için "başüstüne" demiş. ve hemen Pamuk Scully'yi hafiften de yavşayarak ormanda 9 dakikalık bir yürüyüşe ikna etmiş. Ancak Şövalye Skinner ormanda tam ölümcül darbeyi vuracakken içi cız etmiş "lan skinman" demiş kendi kendine; "olm hasta mısın nesin böylesine güzel bir prensesi nası öldürürsün?" sonra dayanamamış ve Pamuk Scully'yi serbest bırakmış "Bu kıyağımı da unutma, bu kaçıncı kurtarışım" seni demiş. Pamuk Scully'de onun canını almadığına çok minnettar olmuş ve dudağından öpüvermiş teşekkür etmek için.
Skinner, Pamuk'u ormanda terk etmiş ve yoldan geçen, hiç bir şeyden haberi olmayan zavallı bir UFO'yu öldürüp kalbini sökmüş "Bu kraliçe zaten salak nerden anlıycak bunun UFO kalbi olduğunu" diye düşünmüş kendi kendine ve şarkılar söyleyerek şatonun yolunu tutmuş.
Pamuk Scully ormanda açbilaç dolanırken ufak bir klubeye denk gelmiş. Kimdir nedir ay girsem mi falan derken açlık ve soğuk iyice bastırınca dayanamamış ve girmiş içeri. Bir de bakmış ki ne görsün! içeride minicik bir masanın üstünde 7 minicik tabak, yanında 7 minicik kaşık. Pamuk Scully dayanamamış ve hemen minik taburelerden birine oturup tabaklardaki tüm çorbayı içmiş. Sonra da uyku bastırmış tabi. evi dolanırken yatak odasını da bulmuş ama burası adeta bir koğuş gibiymiş. 7 ufak yatak varmış. Her yatağın üstünde de birer "I WANT TO BELIEVE" posteri. Scully hemen iki yatağı birleştirmiş (yazarın notu: Bu kısım orjinal masal da yoktur; Pamuk Scully şatoda sürekli Einstein okuduğu için baya zekidir, ve yatakları birleştirmeyi akıl etmiştir.) ve derin bir uykuya dalmış.
Bir kaç saat sonra evden gelen gürültü yüzünden uyanmış Scully. Hemen refleks olarak saate bakmış ama bi şey anlamamış çünkü baktığı saat kum saatiymiş. Neyse yatak odasından çıkar çıkmaz bir de ne görsün! Karşısında yedi tane yaratık var! Çok şaşıran Scully ne söyleyeceğini şaşırmış, sadece "siz de kimsiniz" diye sorabilmiş zar zor.
"Biz Yedi Mulder'larız," demiş içlerinden biri. "Ben Neşeli Mulder, bunlar da Uykucu Mulder, Bilgin Mulder, Öfkeli Mulder, Tembel Mulder, Utangaç Mulder ve Hapşuruklu Mulder. Ya sen kimsin?"
"Ben Pamuk Scully'yim" diye yanıtlamış Scully. "Ormanda kayboldum ve kalacak bir yer arıyodum. Sonra da burayı buldum"
"Ah, tabiki burada kalabilirsin" demiş Mulder'lardan biri. Scully hangisi olduğuna karar verememiş çünkü hepsinin suratı birbirinin aynı ve burunları çok büyükmüş. Hani Neşeli ile Öfkelinin yüz ifadeleri birebir kopyaymış yani, o derece.

Bu esnada şato da kıyamet kopuyormuş. Şövalye Skinner Kraliçe Fowley'e UFO kalbini Scully'ninki diye sunmuştur, ve tahmin ettiği gibi kraliçe buna inanmıştır. Ancak Fowley Ayna Pendrell'e yine malum soruyu sorunca beklediği cevap yerine "mmmmmnnnngggghhhhhssccuulllliieeeaaaahhhhh" şeklinde nefes nefese bir yanıt alınca çılgına dönmüş. hemen hain bir büyü için plan yapmaya başlamış. Günler sonra nihayet başarılı olmuş. Yaptığı bir büyüyle SİGARA İÇEN ADAM'a dönüşen Kraliçe, Ayna Pendrell'den zar zor Pamuk Scully'nin nerede yaşadığını bulmuş. Sonra aynayı kırıp, Pendrell'in hayatına son vermiş.

Pamuk Scully halinden memnun sayılırmış. Yedi Mulder'lar ormanda her gün UFO avlamaya gidiyorlarmış. Gündüzleri can sıkıntısından ne yapacağını bilemeyen Pamuk, hayatını sorgulamaya başlamış. O günlerden birinde kapı çalmış. Karşısında sigara içen bir adam duruyormuş.
"Merhaba" demiş adam "benim gibi yaşlı bir adamı içeri almaz mısın?"
"Ben evin sahibi değilim" demiş Pamuk Scully.
"O zaman sana bir sigara ikram edeyim" diye önermiş adam.
"Ama sigara kanser yapar" diye yanıtlamış Pamuk.
"Yahu bi kereden bi şey olmaz çek bi fırt" demiş ihtiyar adam.
Bunun üzerine Pamuk Scully yaşlı adama ayıp olmasın diye bir nefes çekmiş. Ancak dumanı nasıl çıkaracağını bilemediği için öksürük krizine yakalanmış ve sonra uyumuş. Sigara İçen Adam ise aslında kraliçe Fowley'miş. Kötü kötü kahkahalar atmaya başlamış. Sonra Ufak bir kağıda bir not yazmış ve ortamı terk etmiş.

UFO avından dönen Yedi Mulder'lar Scully'nin halini görünce deliye dönmüşler, ama yine de suratlarında hiç ifade yokmuş. Öylece etrafta koşuştururlarken Sigara İçen Adam'ın bıraktığı kağıdı bulmuşlar. "KIZKARDEŞİNİZ BEDEVİ MULDER'I BEN KAÇIRDIM" yazıyormuş üstünde. Bunun üzerine iyice dellenen Mulder'lar Pamuk Scully'yi bir cam tabuta koymuşlar, sonra da Kızkardeşlerini bulmak için ormanı terk etmişler.
Aradan yıllar geçmiş. Yoldan geçen bir beyaz atlı prens (diyelim ki adı Murat olsun) cam tabutu görmüş. Gitmiş incelemiş. Pamuk Scully'ye anında aşık olmuş. Sonra ne yapacağını düşünmüş "Ya geçen hafta böyle bi vaka vardı yine, öptüm prensesi ama direk öldü bu sefer de sçmayalım" demiş ama Pamuk Scully Murat'ın görüp görebileceği en güzel prensesmiş ve içinde daha önce hiç böyle bir duygu hissetmemiş. Dayanamayıp öpmüş Pamuk Scully'yi. Pamuk Scully yavaşça gözlerini açmış, Murat'ı görmüş. "Hiç bir şey hatırlayamıyorum ne oldu?" diye sormuş Murat'a. "Ormanda dolaşırken UFO'lar kaçırdı seni. Ben olmasaydın kurtulamazdın" diye sallamış Murat. Pamuk Scully ise "hadi ya, ben de 7 Mulder'lar adında bir aileyle takıldıımı zannediodum" demiş. İkisi de gülmüşler. Batan güne doğru yol almışlar.

Kraliçe Fowley ise hak ettiği kötü sonu bulmuş. Bir değil iki değil tam 7 Mulder'ı birden idare etmeye çalışırken ölmüş gitmiş.

SON

Gönderen: Every day above ground is a good one. (trustno13) 12/17/2003 9:00 pm

***SCULLYZEL***
Bir zamanlar muazzam bir şatonun en görkemli kulesinin en üst katında güzeller güzeli bir prenses yaşarmış. Adı Scullyzel'miş. O ülkenin en güzel kadınıymış. Kim görse aşık olurmuş ona ama pek de kimseye görünmezmiş.
Bir gün penceresinden dışarı bakarken bembeyaz atı üstünde şatoya doğru gelen bir şövalye görmüş. Çok heyecanlıymış. Acaba yıllardır beklediği kısmetimiymiş bu? üstelik de beyaz atlıymış hani. Hemen pencereden iyice eğilip seslenmiş: "Ey cengaver şövalye kimsin?"
Şövalye durmuş. Duyduğu ses onu adeta büyülemiş. Hemen sesin geldği yöne doğru bakmış ve bir de ne görsün: Karşısında dünyalar güzeli Scullyzel! Anında aşık olmuş tabi ama şövalyeliğin kurallarını unutmayarak önce kendini tanıtmış. Atından inmiş ve:
"Ben Şövalye Mulder" demiş. Ancak baya bağırması gerektiği için sesini ayarlayamamış ve sesi ciyaklamış. Karizmayı resetlemiş anlayacağınız ama istifini bozmamış "Görüyorum ki Size ulaşmama yardımcı olacak hiç bir alet yok burada. O upuzun altın sarısı saçlarınızı lütfen sallandırın da sizinle daha yakından tanışalım."

Oysa Scullyzel'nin gözü hiç tutmamış bu Mulder'ı. O sesinin inceldiği an bitmiş her şey onun için. Hemen yanıtlamış:
"Salak! Ben kızılım ve saçlarım kısa!"
Scullyzel çok karizmaymış ve imajından hiç ödün vermezmiş.

Mulder da kös kös gitmiş.

SON

ANAFİKİR: Scullyzel beğense aslında uzatırmış saçlarını. Ama kısmet değilmiş.

Murat

Gönderen: Those turns were gift for me... (Durden38) 12/17/2003 10:04 pm
Alıcı: Every day above ground is a good one. (trustno13)

Hımm...Demek ordan geçen prens'in adı Murat oldu ha!!!Prens ormandan geçerken ordaki bir maymun(orangutanda olabilir) olupta onu öpmezmiyim...:)

Gönderen: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) 12/18/2003 12:20 am
Alıcı: Those turns were gift for me... (Durden38)

AHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH!!!!
Ay hala gülüyorum alemsin Murat yaa!!! Ahah!' Ahah.. Yedi Mudler'lar haa..

Ya senin başına Scully çarpmış olm... alemsin yaa. Ay gözlerim yaşardı manyakk!

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Gönderen: 4 8 15 16 23 42 (TRARAGORN) 12/18/2003 12:28 am

yeni bir fanfiction turunun dogusuna tanık oluyoruz :) cok gusel murat ya ; icice gecirmissin herseyi cok gusel bir uyum saglamısssın.yanlız garibanım pendrell 'den ne istedin,o sadece sevmisti,bunu soyleyemeden gitti adamı da "kırdın" ya .

Gönderen: spooky (spooky_tr) 12/18/2003 4:23 am

öncelikle postmodern bi çalışma olduğunu söylemek isterim..yazar, böylesi bir hikayeyi bilimkurgu öğeleriyle besleyerek olaya farklı bir açıdan bakmış..yalnız pamuk scully nin "Kimdir nedir ay girsem mi falan" derkenki tavrı ve söyleyiş şekli, kendisinin tikky olmaya yatkın bir bünyesi olduğunu göstermektedir ki bu da, hikayenin sonunda kendisiyle birlikte olmayı düşünen prensi maddi açıdan oldukça zorlayabilecek bir ayrıntıdır..yani krallık, prenslik falan da bi yere kadar..bu özelliğiyle bilimkurgunun yanısıra (eğer aynı türden değillerse) tüm erkeklerin korkulu rüyası olan "tikky hatunla birlikte olmak" olayını işleyerek özellikle erkek okuyucular için korku öğelerini de işin içine katmış yazarımız.."pamuk" scully ile "kara" muratın ünvanları arasındaki tezatlık da gözlerden kaçmamakta..ayrıca "murat" ve "scully" isimlerini hikayesinde kullanan yazarın ırkçılık karşıtı bi msg verdiğini de söyleyebiliriz..sonuçta başarılı bi çalışma olmuş..devamının gelmesi dileğiyle..
Beri
new york times

Gönderen: Our genesis is alien (okatmer) 12/18/2003 8:14 am

Sabah sabah anca böyle birşey beni güldürebilirdi,sanırım bu gün iyi bir iş günü olacak :)
Harika olmuş harika. Bu UFO kalbi (alien kalbi falan deseydin) ve Kraliçe Diana'nın hakkettiği sonu biraz açarsan sevinirim.

Diğer hikayen Kırmızı Saçlı Kız'ı heyecanla bekliyoruz :)

Oğuzhan

Gönderen: incig 12/18/2003 2:09 pm

Murat, bu masalı bu kadar yaratıcı bir şekilde yeniden yorumlayacak bir zaman bulabildiğin için seni kutluyorum. "...zavallı bir UFO'yu öldürüp..." lafına çok güldüm..
Bence de "Kırmızı Saçlı Kız"ı da yazmalısın yeniden.
(^^)// <--- (applausing, a japanese smiley)

Gönderen: Every day above ground is a good one. (trustno13) 12/18/2003 10:57 pm

Yoğun istek üzerine, üstelik de shippy:
***KIZIL SAÇLI KIZ VE HAİN SİGARA İÇEN ADAM***

Bir varmış bir yokmuş. Bir zamanlar çok uzak bir ülkenin, çok sevimli bir kasabasında dünya tatlısı, şirin mi şirin bir kız yaşarmış. Bu kızın adı Scully'miş. Tüm kasaba halkı onu çok severmiş, adeta kasaba halkının maskotuymuş. Scully'nin o kadar güzel, kızıl mı kızıl saçları varmış ki, asıl bu özelliği tüm halkın ona tav olmasının sebebiymiş. Hatta o kadar ki zamanında annesi Margaret'ın ona özenle örüp hediye ettiği kırmızı başlığı hiç giymiyormuş, saçları o derece kızılmış yani, neredeyse kırmızıya yakın.
Bu Scully ve ailesi çok iyiliksever insanlarmış. Her haftasonu hiç aksatmadan kasabanın yakınındaki ormanın derinliklerinde bir kulübede yaşayan TEENA MULDER adlı ihtiyar bir kadına kurabiye götürürmüş Scully. Teena Mulder ise aslında kasabanın tek avcısı, ormanın bekçisi FOX MULDER'ın annesiymiş. Neyse Teena'yı ziyaret etmek Scully için bir zevkmiş. Yine böyle bir haftasonu yaşlı kadını ziyarete gitmek için yola çıkan Scully, daha vakit var diye düşünerek ormanda takılmaya başlamış. Teena için çiçek toplamaya karar vermiş. Şu çiçek benim o çiçek senin derken Avcı Fox'la karşılaşmışlar. Aslında bu ikisi birbirlerinden hoşlanıyormuş da, çaktırmıyorlarmış. Neyse Mulder Scully'ye yazmaya başlamış, Scully'de ağırdan satıyormuş kendisini falan. Tam ortam kıvama gelmiş, bunlar işi pişircekken, Scully'nin topladığı çiçek demetinde saklanan bir arı sinsice Mulder'ı sokmuş. Mulder oracıkta bayılmış. Scully küçük tabi o zamanlar, tıp okumasına daha çok var, "adam heycandan bayıldı heralde" diyip çekmiş gitmiş ordan. bozulmuş da azıcık.
Yoluna devam ederken bu sefer karşısına tuhaf biri çıkmış. Sürekli sigara içiyormuş bu kişi. Çatallı sesiyle Kızıl Saçlı Kız'a yaklaşmış ve "nereye gidiyorsun güzel kız?" diye sormuş. Scully "Teena teyze'ye" demiş. Bunu duyan adam sigarasini söndürüp hemen yeni bi tane yakmış efkarlı efkarlı. "Hmm" demiş "ama bu yol çok uzun, istersen şu taraftan git daha yakın olur" diye tavsiyede bulunmuş. Bir iyilik abidesi olduğu için Scully adamın hinliğini düşünememiş ve "peki öyle yapayım, çok teşekkür ederim" demiş. Yolun burdan sonrası olaysız geçmiş.
Kızıl Saçlı Kız, Teena'nın evine vardığında her şey normal gözüküyormuş. Hakkaten de öyleymiş çünkü Sigara İçen Adam hala eve Scully'den önce yetişmekle meşgulmüş. Scully hemen Teena'nın yanına gitmiş. "Merhaba Teena teyze" demiş sevinçle.
"hayır hayır hiç bir şey hatırlamıyorum" diye yanıtlamış Teena. Buna şaşıran Scully "Ama benim Kızıl Saçlı Kız, tanıyamadınız mı" diye üstelemiş, Teena ise "hayı hayır beni zorlama hatırlamıyorum" demiş sonra Scully'yi yakasından tuttuğu gibi kendine yaklaştırıp bir kağıt vermiş eline. Kağıdın üstünde "PALM" yazıyormuş. Scully hiç bir şey anlamamış, ve mutfağa gitmiş. Kurabiyeleri bir tabağa, çiçekleri de vazoya yerleştirmek için.
Scully mutfaktayken Sigara İçen Adam, yaşlı kadının evine gelmiş ve masal bu ya, çaktırmadan Teena'yı yemiş. hemen onun giysilerini üstüne geçirip yatağa geçmiş. Ama ağzındaki sigarayı unutmuş. Odaya giren Kızıl Saçlı Kız, bir tuhaflık olduğunu sezinlemiş:
"Teena teyze, senin saçların neden bu kadar kısa?"
"Öhm, ben başkanların ölmesini gördüm."
"Peki Teena Teyze, neden bu kadar ciddisin?"
"Hmm, bir adamın macerasını, haçlı seferine dönüştürmemek için."
"E oha Teena teyze, neden sigara içiyorsun ?"
Artık bu sorgulamaya dayanamayan Sigara İçen Adam birden yataktan çıkmış ve Scully'ye saldırmış. Ama tam o esnada annesini ziyarete gelen Avcı Mulder olayı görmüş ve tüfeğiyle Sigara İçen Adamı vurmuş. Ağlama William'cım, tüfekte uyuşturucu iğne varmış.
Avcı Mulder " Yetti artık bu Sigara İçen Adam'dan çektiğim artık bundan kurtulmanın zamanı geldi" demiş ve cebinden hemen 10 kutu Morley's sigara çıkarmış. Bütün sigaraları Sigara İçen Adam'ın ağzına tıkamış ve hepsini yakmış. Mulder ve Kızıl Saçlı Kız mutlu mutlu evden ayrılmışlar.
Her maceralı masalın sonunda olduğu gibi stresten kurtulmanın verdiği rahatlıkla birbirini seven çiftimiz, öpüşmeye yeltenirler, ancak Kızıl Saçlı Kız'ın Teena'nın evinde vazoya koyduğu çiçkelrin birinden sinsice üstüne konan arı tam iki kahramanın dudakları birbirine değecekken Scully'yi sokmuş. Yere yığılan Scully'ye bakakalan Mulder, masal bu ya "eeeaaaaahhhmına koiim bee" demiş afedersin.

Teena Mulder'a gelince...Hayır hayır hiç bir şey hatırlamak istemiyorum hayır neden bahsettiğini bilmiyorum hayır hayırrr...

SON
Yazarımız bu masal'ın üstüne Talitha Cumi bölümünü tavsiye etmektedir.

Gelecek Masal: C.G.B SPENDER BABA VE KIRK KOMPLOCULAR

Murat

Gönderen: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) 12/19/2003 9:51 am

:)))))))))))
Süperrrr... demek isterdim. Ancak bi shipper olarak konuşmak gerekirse; yine istediğimiz olmuyo ya.. Ne diyim artık ki insan biras kıyak geçer bea :P

Yaklaşım ilginç aslında... Teena'ya gıcık kapmaya hala devam etiğimi farkettim. Garip??!

Her neyse, çalışmalarınızın devamını ve harbi shippy olanlarını bekliyorus murat bey :D

Gönderen: Our genesis is alien (okatmer) 12/19/2003 11:58 am
Alıcı: Every day above ground is a good one. (trustno13
)

Murat valla koptum resmen,Angeldown'dan sonra bir komedi fici bekliyoruz senden :)
Oğuzhan

Gönderen: spooky (spooky_tr) 12/19/2003 4:54 pm

ahahah nefis olmuş bu da..ayrıca bütün masallar bittikten sonra "1001 gece masalları"na el atmanı rica ediyorum..böylece tam 3 sene boyunca hergün bişeyler yazabilir, kahramanları maceradan maceraya koşturabilirsin..

Gönderen: nervewreckingacrobaticbackwardsband (margi13) 12/22/2003 2:06 am
Alıcı: spooky (spooky_tr)

tek kelimeyle; fevkalade... hepisi birbirinden güzel.türkçe fic sorunsalında, yepyeni bir janra adım atmakla kalmayıp mizah unsurunuda ustaca yerleştirmiş yazar burada!!! Masallarda zaten kollektif bilinçdışımızın bir yansıması değil midir? sorarım size... :)))
Beri'nin yorumu da ayrı bir güzellik. Ne diyeyim elleriniz dert görmesin....

Gönderen: they lie we die (emily_71) Jul-4 3:26 pm

İnanamıyorum ben bu hikayeleri daha yeni görüyorum.Çooook komikler yaaa.Valla okuduktan sonra öyle bir kızarmışım ki annem çok korktu hemen ateşim var mı diye baktı :)eheheh ama bir sonraki masal yok burada;C.G.B SPENDER BABA VE KIRK KOMPLOCULAR..Acaba yazılcak mı yani eeen büyük destek ben olurum ehehe..süper

--------------------------------------------------------------------------------

Gönderen: Türke " Tear drop in god's eye " (Turke_1) Jul-16 1:47 am
Alıcı: they lie we die (emily_71)

Bu William ismini duydukça, gelecek sezonlarla ilgili beklentilerimde bi düşüş yaşanıyor ya hadi hayırlısı...
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
amor fati
Özel Ajan
Özel Ajan

İletiler: 443

İletiTarih: Çar Tem 19, 2006 11:49 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Cidden olağanüstü, walla tebrikler. Yaklaşık 15 dakikadır gülüyorum, cidden tebrikler, Murat. "C.G.B. Spender ve 40 Komplocuları" da müsait olduğunuz bir zamanda yazarsanız görmek isteriz burada. Artık Doggett'lı masallar da yazarsınız belki. Ama cidden harika, en favori masalım "scullyzel" Mulder karakterini son derece gerçekçi çizmişsiniz efenim.
Alıntı:
Ben şövalye Mulder" demiş. Ancak baya bağırması gerektiği için sesini ayarlayamamış ve sesi ciyaklamış. Karizmayı resetlemiş anlayacağınız ama istifini bozmamış "Görüyorum ki Size ulaşmama yardımcı olacak hiç bir alet yok burada. O upuzun altın sarısı saçlarınızı lütfen sallandırın da sizinle daha yakından tanışalım."

Oysa Scullyzel'nin gözü hiç tutmamış bu Mulder'ı. O sesinin inceldiği an bitmiş her şey onun için. Hemen yanıtlamış:

Bu kısma bayıldım . Olağanüstü dediğim gibi Mulder karakterini olağanca "sade" bir biçimde yansıtmışsınız.
Harika, muhteşem, hala gülüyorum.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Walla C.G.B. Spender ve 40 komppocuları merakla bekliyorum.
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM
the 8th endless
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1458

İletiTarih: Çar Tem 19, 2006 11:57 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Heh, teşekkür ederim... valla ben de merakla bekliyorum CGB Spender ve 40 Komplocuları, bakalım ne zaman çıkacak Laughing
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
x_phile
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 385

İletiTarih: Çar Tem 19, 2006 2:12 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
çok hoş olmuş ya biras kafa yorup bende yazayım bari ellerinize sağlık yine gülmekten öldüm hele şu altın saçlı kız olayı çok iiydi Very Happy
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 220

İletiTarih: Cum Ağu 04, 2006 3:08 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
ne güsel olmuş yaw... Laughing
kırıldım gülmekten
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder MSNM
ellie arroway
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 220

İletiTarih: Pzr Ağu 06, 2006 8:49 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
----------Hain Diana ve Scully'nin ıntikamı------------

bir varmış bir yokmuş...CSM kabzıman iken Deep Throat natır iken bi mulder yaşarmış...
Mulder FBI ın en artis ajanıymış,bütün kadın ajanlar ona kesikmiş...CIA dan kızlar Mulder'i görebilmek için FBI genel merkezinin önine çekirdek çitlemeye gelirmiş...bazı kızlar sırf mulder'in dikkatini çekebilmek için boynuna çip taktırırmış...
Bunların başınıda Diana Fowley denen ajan görünümlü cadı kadın çekiyomuş,geceleri içip içip Mulder'in kapısına dayanıyomuş...'ya benimsin ya kara toprağın' diye bağırıp gidiyomuş...
ama gel gör ki mulder kalbini çeşme başında gördüğü kızıl saçlı kıza kaptırmış...
bu kızıl saçlı kızın adı scully miş scully mahallenin en güzel kızıymış.zamanında çok adli tıp dedektifleri,CIA ajanları istemiş de varmamış scully...
mulder lokumunu çiçeğini alıp annesi ve CSM ilegitmiş scully i istemeye,fekat Diana haberi almış ve hemen scully'lerin evine damlamış...
Diana yı görünce herkes tırsmış,çünkü zaten çirkin olan diana bu kez gerçek yüzünü göstermiş kocaman sivilceli bir burun,bitlenmiş saçlar ve gargamel kahkahasıyla scully'e:senden ööle bişi alacam ki samıt gibi oturup kalacan,demiş veee scully'nin yumurtalıklarını çalmış Crying or Very sad

şimdi xf başlıyo devamı çok yakında....
Başa dön
364 SaD SaM
Müdür Yardımcısı
Müdür Yardımcısı

İletiler: 983

İletiTarih: Pts Ağu 07, 2006 1:12 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
ellie arroway yazdı:

bir varmış bir yokmuş...CSM kabzıman iken Deep Throat natır iken bi mulder yaşarmış...
Mulder FBI ın en artis ajanıymış,bütün kadın ajanlar ona kesikmiş...CIA dan kızlar Mulder'i görebilmek için FBI genel merkezinin önine çekirdek çitlemeye gelirmiş...bazı kızlar sırf mulder'in dikkatini çekebilmek için boynuna çip taktırırmış...
Bunların başınıda Diana Fowley denen ajan görünümlü cadı kadın çekiyomuş,geceleri içip içip Mulder'in kapısına dayanıyomuş...'ya benimsin ya kara toprağın' diye bağırıp gidiyomuş...
ama gel gör ki mulder kalbini çeşme başında gördüğü kızıl saçlı kıza kaptırmış...
bu kızıl saçlı kızın adı scully miş scully mahallenin en güzel kızıymış.zamanında çok adli tıp dedektifleri,CIA ajanları istemiş de varmamış scully...
mulder lokumunu çiçeğini alıp annesi ve CSM ilegitmiş scully i istemeye,fekat Diana haberi almış ve hemen scully'lerin evine damlamış...
Diana yı görünce herkes tırsmış,çünkü zaten çirkin olan diana bu kez gerçek yüzünü göstermiş kocaman sivilceli bir burun,bitlenmiş saçlar ve gargamel kahkahasıyla scully'e:senden ööle bişi alacam ki samıt gibi oturup kalacan,demiş veee scully'nin yumurtalıklarını çalmış Crying or Very sad

Laughing Laughing Laughing Laughing çok komik olmuş yaa ellerine sağlık...diğerleri de çok hoştu bu arada,şu 40 komplocuları da merak ettim şimdi Laughing Laughing
Başa dön
x-phile
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 348

İletiTarih: Sal Ağu 29, 2006 6:06 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
çok komik ya Very Happy bayıldım hikayelere 40 komplocuları da bekliyoruz..
özge
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 363

İletiTarih: Pts Eyl 04, 2006 1:08 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
C.G.B SPENDER BABA VE KIRK KOMPLOCULAR Very Happy
merakla bekliyoruz... Laughing Laughing Laughing
Alıntı:
Bir iyilik abidesi olduğu için Scully adamın hinliğini düşünememiş
en beğendiğim cümle:D
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 385

İletiTarih: Pts Eyl 04, 2006 11:57 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
ellie arroway yazdı:

süper olmuş özellikle kızların mulder için çip taktırıp fbi önünde çekirdek çıtlaması ve scullyi çeşmede görmesi Very Happy Very Happy Very Happy ellerine sağlık bunun devamını ve 40 komplocuları bekliyoruz Wink
Saha Ajanı
Saha Ajanı

İletiler: 363

İletiTarih: Cum Ekm 27, 2006 9:07 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Alıntı:
Ben şövalye Mulder" demiş. Ancak baya bağırması gerektiği için sesini ayarlayamamış ve sesi ciyaklamış. Karizmayı resetlemiş anlayacağınız ama istifini bozmamış "Görüyorum ki Size ulaşmama yardımcı olacak hiç bir alet yok burada. O upuzun altın sarısı saçlarınızı lütfen sallandırın da sizinle daha yakından tanışalım."

nası bi etki bıraktıysa mulder'ın sesinin ciyaklaması... redux ı izlerken aklıma bu hikaye geliyo ve ben başlıyorum gülmeye scully hasta yatağında yaşam savaşı verirken ben çağrışım yapan şey yüzünden gülüyorummm...Very Happy
Çaylak
Çaylak

İletiler: 163

İletiTarih: Çar Mar 07, 2007 2:28 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
bu masalların tümü harika yaa, bayıldımmm! uzun süredir yazılmamış gördüğüm kadarıyla. e gelmiycek mi şu 40 komplocular? bide özel istek yapiim,içinde doggett la reyes te olsun,lüütfeeen. hem reyes ten iyi espri malzemesi çıkartırsınız siz Very Happy
Muhbir
Muhbir

İletiler: 1530

İletiTarih: Çar Mar 07, 2007 7:32 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Razz Valla bence en güzeli "KIZIL SAÇLI KIZ VE HAıN SıGARA ıÇEN ADAM" olmuş.William ile ilgili bir başlık olduğundan hiç bakmamıştım daha önce.Çok komikler ya.
Bilgin Mulder hımm...

"I'm having trouble coming to terms with the fact that Fox Mulder is a fictional character"
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder
burcuuu

İletiler: 26

İletiTarih: Pzr Haz 17, 2007 11:23 pm    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
ellie arroway yazdı:

Harika OLmuş.Devamını SabırsızLıkLa BekLiyorum Smile
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
the 8th endless
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1458

İletiTarih: Sal Eyl 01, 2009 10:54 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
MOBY DICK

Monica bir gün balina sesleri çıkartıyormuş.
Kaptan Ahab yıllarca hırs yaptığı için zıpkınla girişmiş Monica'ya.
Starbuck ise "Baba ne yaptın!!! O bana aşıktı!!!" diye haykırmış ama çok geçmiş.

Son.

(William nasılsa Scully için önemsiz artık, çocuğun psikolojik gelişimi de umrumda değil. Hem artık 8 yaşında oldu velet, hayatın gerçekleriyle yüzleşsin)
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Diğer Karakterler Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
Sayfa: 1, 2  Sonraki »
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız