X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
bölüm tekrari

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Apology is Policy - Sezon 6
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
agharta
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 202

İletiTarih: Per Arl 22, 2005 3:03 am    İleti konusu: bölüm tekrari Alıntıyla Cevap Gönder
Gönderen: Our genesis is alien (okatmer) 9/19/2003 11:25 am

TGRT ile görüştüm bölüm tekrarı yapmayacaklarını söylediler. Dizi ptesi devam edecekmiş. Alınan rating'den de çok memnunlar belirtiyim..

Gönderen: VooDoo_83 9/23/2003 12:41 am

:(( niye ya? kötü oldu bu.Rica etsek diyorum,belki bizi kırmazlar,yoksa kırarlar mı?? :(( neyse .......olsa iyi olurdu......

Gönderen: murtt 9/23/2003 1:53 am

ya hakikaten biraz diretme imkanimiz olabilir mi? ben cunku bu gun degisikligine alisamadim, her ne kadar ilk bolumu izlediysemde yine bu cuma gecesi elde kumanda aptal aptal bekledim yayinlanicak diye... 2. bolumude kacirdim bi de ustune bu geceki... :(

neyse soyle bikac kisi email falan patlatsak tgrt ye ise yararmi acaba???

Gönderen: " inan'mak istiyorum " (erdemisik) 9/23/2003 2:06 am

iki yıl önceki gibi yaptılar.. 1'e 10 kala başladı 2'de bitti...

yılda yaklaşık 600.000$ verip, hafta boyunca normal hatta seyrek bir şekilde tanıtım yapıp her programa yapılan gibi hiçbir şekilde özel ilgi veya özen göstermeden gazetelere ilan verip, bir de (Aslında geç ya biz alıştık) zamanında yayınlayınca 43. olan diziyi sen al gecenin yarısına koy!!!!!!!!

Kimin izlemesini bekliyorlar acaba?? Bizi hiç saymayın. ıki elimiz kanda olsa biz gene izleriz. Diğer insanlar gecenin bu saatinde hele bu diziyi nasıl takip etsin de izlesin. Adam izleyecekse, aklındaysa bile "Aaah s....erim yarın sabaan köründe kalkcam ben" deyip yatacak.

Ahhh Bölüm süperdi de 5.bölümden sonra Ali Bey in olmaması ve bu yayın saati mevzusu adamın canını sıkıyor. Bir de yanılmıyorsan TGRT'nin yayın hakkı bu yıl sona eriyor. Yani 7.Sezon yok dimi? Nolcak benim bu halim walla bilemiyorum. Dizi yüzünden hayata konsantre olamıyorum! Acaba bu nasıl bir psikolojik bozukluğa giriyor? BAna yardımcı olabilecek arkadaşlara rica ediyorum....

Gönderen: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) 9/23/2003 12:21 pm

valla ben arıyorum.. arzu hanım mıdır nedir... biri elime düşücek!.. biri elime öle güsel düşücek ve yiycek ki lafımı!!! ve devamlı bi üst mevkiye bağlanıcam. sait bey'i de istiycem.

onlar kaşındılar!!! ve ben bu konuda iyiyim.. kesinlikle iyiyim!!!

Gönderen: turbey 9/23/2003 12:45 pm

hade beaa ruki goster kendini...
valla yapilicak bisiler varsa bizde yapalim. ne o ole haftada 1 kere, trip mi atiyolarmis bize. versinler iste 2 kere...

bunlari sıkıstırmak lazım yoksa bisiler yapmicaklar...

byess...
gokmen

Gönderen: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) 9/23/2003 7:12 pm

*****Rapor*****

TGRT Program Sorumlusu : Banu Hnm - görüştüm
TGRT Dış alımlar Sorumlusu : Ebru Hnm - görüştüm sanırım

TGRT Yayın Bölümü: ısmini unuttuğum biri - görüştüm

TGRT Genel Müdürü : Murat Akgiray - özel kalem müdürü Ahmet Bey'le görüştüm

TGRT Genel Müdür Yardımcısı : Beşir Bey (tam ünvanı yayın bilmem genel müdür yardımcısı da olabilir) - yardımcısı Mustafa Bey'le görüştüm..

sonuç : ıLETıRıZ!

Öncelikle bürokrasi gibi maşallah herkes topu başkasına attı, öğlenki denemelerim harikaydı! anlıycağınız..

Murat Akg'ın özel kalem müdürüyle uzun bi diyalog oldu.. Diziyi böle bi zamana almalarıyla ilgili bayaa bi şey söledim. "biraz fevri olabilirim, kusura bakmayın" dedim... adam "farkındasınız, evet öyle konuşuyorsunuz dedi" ben de "diziyi 6 senedir izliyorum ve dün ilk defa bi bölüm kaçırdım, ilk defa, ben hayranım ve artık usandım" dedim.. ondan sora gene bidi bidi ettim, kısacası s.ime bile takmadım durumları yane.. nesse.. o kadr konuşunca "bunun Murat beyin işi olmadığına" karar verildi.. Beşir Bey'e top atıldı. Murat Bey onaylarmış.. ıyi peki deidk kapadık Beşir Bey2i aradık. Onun yardımcısı telefona verildi...

Adama Gizli Dosyalar!ın yayın saatinden rahatsız olduumu söledim PAZAR GÜNÜ'NE KAÇIRMIş OLABıLENLER OLABıLıR DıYE TEKRARINI KOYMUşLAR.. Vay! Ne hızlı bi iletişim ağları varmış maşallah... Bizim niye haberimiz yok dedim ben de.. Konuştum konuştum.. Baya bi konuştum, hatta Mustafa Bey hak bile verdi (benim konuşan tabaeee :PP) ama yapacakalrı birşey yokmuş.. GECE HABERı SAATı 24.00 OLMUş. EğER 22:00'YE ALSALAR Kı ALABıLıRLERMış AMA 20-21 ARASI YAYINLAYACAK PROGRAMLARI YOKMUş.. NASIL MAZERET AMA???

Neyse, işin haksızlığından tutun, işte öleydi böleydi, neden cuma olmuyo fln gibi baya bi soru sordum serzenişte bulundum.. Bayaa bi bulundum hatta arada sinirlendim, bu ne mantıksız bişeydir 24'te bi dizi izlenmez yapmayın lütfen yaa dedim.. bizim sisiznle ne güzel muhabbetimizi vardı, biz hayranlar olarak bunu hakediyoruz ama dedim. o da izlenme olayı fazla yokmuş naapabilirlermiş dedim..

aaızna ediyim o zaman diziyi satın demedim bak! oha bana!! :(((

neyse... kısacası hiç olmazsa cumartesi yapın tekrarları diyince birden farketti ki çok uzun zmaandır konuşuyoruz (siz de olsnaız sis de anlardınıs o sesteki ani bıkkınlık sesini) "peki hanfendi ileticem, merak etmeyin ileticem" dedi.. teşekkürler dedim kapadık!

bu kadar...

toplam 45 dakka konuştum al işte olay budur.. TGRT budur.. Ama Ruki'den nah kurtulmuştur. Ya Beşir Bey ya murat bey.. çıkacak biri telefonuma illaki...

Aşağıda Murat beye yolladığım maili biras editlenmiş olarak bulacaksınız.. mail adresi : akgiray@tgrt.com.tr

sadece buraya koyuyorum, aynı maili atın deirm ben ama isteyen tabe ki kendisi de yazabilir, ben sadece bunu yoladım ve buu yollamaya devam edicem. Siz bilirsiniz gerisini.

Sayın Murat Akgiray;

Merhabalar Ben X FILES TURKIYE grubu üyelerinden biriyim.. Aşağıda sözünü edeceğim konularla en kısa zamanda ilgilenmenizi bütün X Files hayranları adına rica ediyorum:

1. Gizli Dosyalar dizisinin program akışınızdaki yeri.. Önceki sezonlarda devamlı Cuma günü yayınlanan diziyi bu sezon Pazartesi 23:30 a dün (Pazartesi) itibarıyla da 00:30- 01:00 arasına aldığınızı fark ettik. Sait Bey ve yayın sorumluları ile yapılan görüşmeler ışında sisizn yetkili merci olduğunuzu anladık. Bu konuda sizden tek isteğimiz, dizinin alıştığımız gibi Cuma günleri yayınlanmasıdır. Açıkçası reytinglerinizi takip ediyoruz ve önceki haftaki ilk bölüm THE BEGINNING in bütün yıllardan daha iyi bir reyting yakaladığının farkındayız. Ancak dün, beklenmedik bir şekilde yayın saatinin değişmiş olduğunu öğrendik ve bu büyük gelişmenin TGRT açısından pek önemli olmadığı izlenimi kazandık sayenizde Eğer mantıklı bir sebebiniz varsa lütfen bizimle paylaşın ancak çalışan insanların da takdir edersiniz ki gece yarılarına kadar TV karşısında oturması haksızlık.. Bugün itibaiyle Beşir Bey'in yardımcısı Mustafa Bey'den tekrarların yayınlanacağını, ancak tekrarların da yine aynı saatte olacağını öğrendik.. Bu kararların biz hayranları sevindirmesini beklemiyorsunuzdur umarım.. Gizli Dosyalar hayranları olarak ayağınıza kadar gelmiş olmamız, size yardımcı olabilmek için elimizden geleni yapmaya çalışmamız karşısında böyle bir muamele ile karşılaşmamız hiç hoş değil Murat Bey Bu konuyla en kısa zamanda ilgilenmenizi bekliyoruz.. Lütfen bizden bunu esirgemeyin..

2. Dublaj ile ilgili sorunlar. Dizide Ali Düşenkalkar Fox Mulder ı; Oya Presçiler de Dana Scully yi seslendiriyorlar. Ali Bey ile sürekli iletişim halindeyiz ve son zamanlarda ondan aldığımız bilgiler karşısında çok üzüldük.. Senelerce Mulder ı ve Scully'yi Ali Bey in ve Oya Hanım'ın sesi ile tanıdık, sevdik.. Ali Bey şimdi ilk 5 bölümü seslendirdiklerini, ancak daha sonra şirketi SINETEL ile aralarında anlaşmazlıklar çıktığını ve Gizli Dosyalar ın dublajının geleceğinin ne olacağını bilmediğini söyledi.. Bu konu hakkında biz hayranlar olarak bazı girişimlerde bulunmak istiyoruz, sizden de bu konuyla hiç olmazsa ilgilenmenizi rica ediyoruz..

Sorunlarımız bunlardır Murat Bey THE X FILES gibi kült bir diziye gösterilen bu ilgisizlik, açıkçası biz hayranlarını çok rahatsız etmektedir Önemsediğimiz bir şeye yeterli saygının gösterilmemesi gerçekten bizi üzüyor. Hele de Türkiye çapında yeni yeni fark edilmeye başladığımız, yeni yeni hayranlarla sayımızın artmaya başladığı bu günlerde daha fazla insanın aynı sorunları dile getirmesi, umarım sizin tarafınızdan da ortada yanlış bir şeyler olduğunun düşünülmesini sağlar..

Saygılar

Rukiye Fırat

Gönderen: Our genesis is alien (okatmer) 9/23/2003 7:48 pm

Wauuuuv... Ruki coşmuşşsun bakıyorum. Umarım tepkimizi dikkate alırlar. Bende yayın saati için Cengiz Bey'e (Vatan Gazetesi) mail attım. Köşesinde umarım yazar.

Ama karşımızda mahmut tuncer,ismail türüt,alişana güvenmiş bir tv kanalı var kısacası tamamen farklı dalga boylarındayız.

Oğuzhan

Gönderen: Those turns were gift for me... (Durden38) 9/23/2003 8:23 pm

Ruki yazdığın maili aynen bende yolladım,ellerine sağlık bu arada,artık belli aralıklarla yollamaya devam ederiz...

Gönderen: " inan'mak istiyorum " (erdemisik) 9/24/2003 4:04 am

valla arkadaşlar mail atma konusunda hevesinizi kırmak istemem ama ben tam 2 yıldır tüm TGRT personel maillerine atıyorum mail. Milas'ta TGRT'nin çanağı ayarsız olduğu için görüntüde sürekli donmalar yaşanıyor. Hatta bazen bunlar 3-4 gün sürüyor. Tamam ben uydudan izliyorum ama diğer insanlar izleyemiyor. Hem Vericilere Hem de diğer personele attığım onlarca mail hiçbir işe yaramadı. Adamlar bu kadar ilgisiz yani...
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM
agharta
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Cmt Arl 24, 2005 1:40 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Gönderen: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) 9/24/2003 9:23 am

önemli diil ki isteyen atıcak isteyen atmıycak.. ben zaten bi halta yarıycağını pek düünmüom ama yarayabilme ihitmali de her zaman var..

ben bu sefer bıktırmak istiyom olayım o sadece :)

Gönderen: VooDoo_83 9/24/2003 6:52 pm

valla yaa,benim dersim var sabah,zombi gibi gittim okula.abarttılar saatini , 2'de bitti ya ve ben sabah 6:30 da kalktım.koysunlar şunu 11:30 gibi 12:30 gibi normal bir saate biter.yada alsınlar cumaya nasıl olsa cumartesi tatil,uykusuz da kalmayız. :((

Gönderen: VooDoo_83 9/24/2003 6:56 pm

HELAL SANA RUKıYE !!!! TEBRıK EDERıM ARKADAşIM :))

Gönderen: ...: M & S :... (xferhat) 9/26/2003 2:26 am

tüm içtenliğimle

helaaaaaaaaaaaaaaaaaalllllll rukish

Gönderen: VooDoo_83 9/28/2003 7:39 pm

maili aynen on defa yolladım , gene yollayacam,arkadaşlar hepimiz yollamaya devam edelim,sesimizi duyurmalıyız!!!!
acaba başka neler yapabiliriz ya?? bu durum böyle devam edemez!!

Gönderen: Every day above ground is a good one. (trustno13) 9/29/2003 1:53 am

çabalamaya aynen devam, tekrarlari da yayinlamamaya basladilar(saat 01:50 ve durum bunu gösteriyor) bi 100 mail daha, sezon ortasinda diziyi de kaldirirlar..
ben diyorum ki yüzyüze görüsmeden bu adamlarla muatap olmayalim. ruki'nin yaptiklarini yanlis mi buluyorum? hayir, ama iste kimple muatap oldugumuzu bile bile lades demekten baska bir sey yapmis gibi görünmüyoruz..

Murat

Gönderen: VooDoo_83 9/29/2003 8:00 pm

tekrarları veriyorlar mıydı yoksa,kaçtaydı ki ? herhalde onu da saat 2'ye yada 3'e falan almışlardır.(dalga geçiyorum tabi)
ne insanlar ya, o ilk hafta neydi feki saat 11:30'da verdiler hemen.değişen ne peki? ne gerek var bu kadar geç saatlere almaya bu diziyi ya!! sinirleniyorum Allahım yaaaa!!!
alsınlar güzelim dizimizi cuma 11:30'a , versinler tekrarları pazartesi 11:30'da . ne var yani?? çok mu zor bir şey istiyoruz.
(bu arada rukiyenin mailini on defa daha gönderdim.) bu olay bir düzene girmeden yollamaya da devam edecem.tabi istanbulda olan arkadaşlar toplanıp bir tgrt baskını yapsalar daha iyi olur.belki o zaman , yani yüz yüze görüşünce bir şeyler yaparlar.UMUDUMUZU YıTıRMEYELıM ARKADAşLAR!!

Gönderen: papatya1 1/11/2004 12:19 pm

bugün gazetede 24.00 gizli dosyalar diyo.bilgisi olan var mı?

Gönderen: foofoo581 1/11/2004 1:35 pm

tgrt yayın akisinda 00.00 Gizli Dosyalar var demek ki tekrarlara basladilar.

Gönderen: incig 1/11/2004 4:18 pm

Arkadaşlar, tekrarlar var mıydı? Siz gecenin birine doğru neyi izlediniz? Veya izleyemediniz? Hiç birşeyden haberim yok. Cuma günü "Trevor" vardı, sonra başka bir şey daha var mıydı? Ne zaman? Bu gece neyin tekrarı var o zaman?
Başa dön
agharta
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Cmt Arl 24, 2005 1:44 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Gönderen: foofoo581 1/11/2004 5:28 pm

Bugün gazetede 24.00 da Gizli Dosyalar var.tgrt nin Gizli Dosyalar linkinde de cuma ve pazar günleri diye yaz1yor,ve bugün ki yayin akisinda Gizli Dosyalar var.

Gönderen: [GüLbErK] (_VooDoo_) 1/11/2004 8:08 pm

evvet :)) hürriyet tv ekinde de var, ve tgrt sitesinde de. başladılar tekrarlara, allah duydu sesimi :)

Gönderen: foofoo581 1/12/2004 12:05 am

tekrar mekrar yok...

Gönderen: theafl 1/12/2004 11:51 am

anne ben türkiyedeyim
hemde uşakta :)
valla geyik bi programdı x f yi bekledim ne çıktı:))))
valla bu tgrt çok geyik bi kanal:))

Gönderen: [GüLbErK] (_VooDoo_) 1/12/2004 7:29 pm

offfffffff evet yokkkk, gıcık oldum ya!!!

Gönderen: Spookyspook_ 1/13/2004 7:10 pm

Allaaam yaa ben şimdi Milagro'yu kaçırdım mı yani?Yok sonunda bu adamlar(ve de kadınlar) bana cinayet işlettirecekler!Gidicen öldürücen içlerinden birini bak bi daa bi dediğin iki ediliyo mu?

Gönderen: Every day above ground is a good one. (trustno13) 1/13/2004 8:50 pm

panik yapmayınız, endişe etmeyiniz zira milagro yayınlanmış olsaydı:

a) sayfa da bir sonraki bölümün tanıtımı yer alırdı (evet 3 haftadır milagro duruyo ne var? tgrt mallık yapmasaydı)

b)forumda milagro post'u almış başını gidiyor olurdu

c) sayfamız yine günde 100 hit'e falan çıkardı..

seinfeld izleyen adamcıkların da dediği gibi:
"başladı mı?"
"hayır.."

Murat

Gönderen: Spookyspook_ 1/14/2004 2:02 pm

şükür..Bugün aldığım en iyi haber..Thank you..

Gönderen: dincerizmir 1/15/2004 12:30 pm

selam fanatikler ben yeni uye eski fanatik .herkeze salam ola
Başa dön
agharta
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiTarih: Cmt Arl 24, 2005 1:48 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Gönderen: Every day above ground is a good one. (trustno13) Staff DelphiPlusMember Icon 1/15/2004 1:38 pm

hoşgeldin.
sanırsam adın dinçer, ve izmirde yaşıyosun (beri gözün aydın)

hemmen seni TXFTR/FORUM DUYURULARI kategorisindeki OLMAZSA OLMAZ YENı KATILIMCI ANKETıMıZ'e buyur edelim, orda iyice bi kendini tanıt sonra da forum ortamlarına ak :)

Murat

Gönderen: spooky (spooky_tr) 1/15/2004 3:39 pm

hiç de aydığını sanmıyorum..bundan önceki izmirde toplaşma çabalarını hatırlatmak istiyorum ve sessizce köşeme çekiliyorum..

Gönderen: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) 1/15/2004 4:34 pm

ah beri'cim canım arkim, istanbul organizasyon sazanı olarak ne de iyi anlıyom seni bi bilsen.

valla ne kadar çabalarsan o kadar kötü bi organizasyon oluyo, bundan bişi örendim mi hayır!!! Hala kendimi yırtıyom. Ama gene de, sanırım telfonda çok ağlak bi sesim var.. ınsanları arayınca gene bikaç kişi toplayabiliyom yaf. ehuhuueee

geçer geçer :PP

Gönderen: [GüLbErK] (_VooDoo_) 1/15/2004 8:49 pm

welcome , welcome :))

Gönderen: Every day above ground is a good one. (trustno13) 1/16/2004 10:43 pm

ahahahha...ehehehheheh...ühühühüüh
bu akşamm...ehehehhe...milagro...ahauhahu...YOK!!.. aaaaaaaaaahahahahahhaha!!!!!!!!!!!

monday yayınlanıcakmış. dün fragmanında onu göstermişler. sercan söyledi.

euheuhuehuhehu...sayfayı kapatıyorum ben..ahaha..nasılsa sonsuza kadar milagro kalıcak girışte..ehehheeh

bitince uyandırın beni..hihohohoahoahohahaahaoha
yok yani sinirden gülüyorum.

Murat

Gönderen: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) 1/16/2004 11:25 pm

ah ahhh.. seni de mi kaybettik murat bea...

tüh tüh tüh tüh!! :(((

:P

Gönderen: ratboy___ 1/17/2004 9:44 pm

Bir taraftan sevinç,diğer taraftan ise hüzün içerisindeyim..Tgrt perşembe gecesi yada cuma gününe girdiğimiz gün saat 24:00'de gizli dosyalar diye carr carr bağırdığında monday'in fragmanını gösterdiler..
Bende Murat'a emin bi şekilde bankanın patladığı blm var ya o demiştim,murat tgrt kandırdı beni:P
ızleyen olmuştur sanırım gece 01:00 sıralarında mondayin fragmanını gösterdiler..
Başa dön
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Apology is Policy - Sezon 6 Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız