X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
6. sezondan beklentiler

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Apology is Policy - Sezon 6
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
agharta
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 202

İletiTarih: Per Arl 22, 2005 2:35 am    İleti konusu: 6. sezondan beklentiler Alıntıyla Cevap Gönder
Gönderen: Our genesis is alien (okatmer) 8/18/2003 7:58 pm

6.Sezonun başlamasına artık sayılı günler var (aslında başlangıç tarihi belli değil) neyse bu sezon hakkında hiçbir bilgisi olmayanların bu sezondan beklentilerini öğrenmek istiyorum.

Oğuzhan

Gönderen: nervewreckingacrobaticbackwardsband (margi13) 8/19/2003 4:36 pm

diana fowley'i bekliyorum...yapabileceklerini merak ediyorum:ppp

Gönderen: Tuba The Ripper (xxtubaxx) 8/19/2003 5:02 pm

daha çok scully bölümü bekliyorum.geçen sezon mulder'ın hayat hikayesini dinlemekten bıktım:))yani scully'nin geçmişinde hiç mi önemli bişi yok!!!???

Gönderen: nervewreckingacrobaticbackwardsband (margi13) 8/19/2003 5:11 pm

mulder'ın hayat hikayesinden de mulder'dan da bıkamıyorum bir türlü...ama Scully ile ilgili bölüm yok muydu ki tuba?emily CC vardı...başka bi sürü hatırlıyorum...

Gönderen: Every day above ground is a good one. (trustno13) 8/20/2003 9:44 am

- TGRT'nin bölümleri prodüksiyon degil, yayin sirasina göre yayinlamasini

- Adam gibi bi dublaj, ve tekrarlarda altyazi

- Ali Bey ve ekibinin seslerini duymayi (hadi olmadi diyelim, Oya Abla'da kafi gelebilir ama büyük bir eksiklik hissederim o ayri)

- Diziyi ilk 10'da görmeyi (nerdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee)

- Scully "Mucize"sini (eheheheh)

- Ve en büyük beklentim, beni cuma aksamlarina program yapmamaya zorlayacak kalitede XF bölümleri

Murat

Gönderen: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) 8/20/2003 3:12 pm

çoook geç biliyom ama ben TGRT'nin sülük gibi yapıştığı XF dizisini rahat bırakmasını isterdim herşeyden öte.. ama yazık ki... ühüh!

Ali Abi'nin Mulder'ı seslendirmesini istiyom ben de.. Eksiklik hissetmek ne kelime ağlarım ben yaa kesin... O olmıycaksa bari altyazı koysunlar bea!

Diziin konusunu baz alarak konuşmak lazım tabi biraz da! :PPP

Herkes 4. ve 5. sezonlarda hemfikirdir *en iyi sezon* konusunda. 6. sezon pek beğenilmez, ben de öle ahım şahım bilmiyom mitolojiyi, stand alone'ları ama umutluyum, beğeniceğimi hissediyorum, özledim ya Mulder ve Scully'yi... (Ama seslendirmeden soğutmasınlar inşallah yaa, 4. sezonda konu giderken ben Mulder'ın sesine takılı kalıyodum, kendimi veremiyodum hiç.. üff yaa üfff!!!)..

ha bi de... forumdan beklentilerim var.. çok sıkı tartışmalar olcak, herkesin katılmasını umut ediyorum.. (Mulder'ın yanını tutun Mulder'ın :PPPPPPP)

AMA EN ÖNEMLıSı: tartışmalarda belli bir saygı çizgisini aşmamamızı diliyorum.. Tartışabiliriz, sövüp sayabiliriz, onu bunu kötüleyebiliriz (aman be tabe ki kötülüyces, deli gibiiiii :P) birbirimize karşı elimizden geldiğince saygılı olalım sadece bunu istiyom ben :))

hade bakalım :)

ps: oğuz konu hakkında bilgim var ama gene de yazdım bi sorun olmaz heralde ha? :PP.. (olursa editlerim sorun diil)

Gönderen: Our genesis is alien (okatmer) 8/20/2003 4:40 pm

Yok Rukicim spoiler içermedikten sonra problem yok.

Oğuzhan

Gönderen: Tuba The Ripper (xxtubaxx) 8/20/2003 7:56 pm

evet scully vardı ama öleee mulder bölümleri gibi değil.herneyse o kadar önemli bişi değil.zaten bıktığımı söylerken şaka yapmıştım.bıkmadım ammmaaaaa....yanii:))
ayrıca herkeze katılıyorum.hiç kimsemulder'ın sesini ali bey gibi yapamaz.hatta mulder'ın orjinal sesi bile mulder'ı o kasdar ii yansıtamıyor.yada sese alıştığım için bana öle geliyor.ama bazen öle bi ben ne biliyim diyişi varrrr kii yaaa inanılmazz.

Gönderen: " inan'mak istiyorum " (erdemisik) 8/20/2003 9:17 pm

kötü haberi aldıktan sonra tek beklentim Mulder'ı tekrar Ali Abi'nin seslendirmesi. walla ben onun sesi olmadan diziye konsantire olamıyorum. Bu en büyük beklentim.

ıkinci olarak da TGRT'nin makas kullanmamasını bekliyorum.

Gönderen: gillian1610 8/21/2003 12:05 pm

aslında 6. sezona ait bazı şeyler biliyorum ama bir tek diana ile mulder ilişkisinin ne olacağı ve bu aralarda scullynin neler yapacağnı bilmiyorum ve merak ediyorum(umarım kötü bir şey olmaz)
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM
agharta
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 202

İletiTarih: Per Arl 22, 2005 2:53 am    İleti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder
Gönderen: incig 8/21/2003 5:40 pm

Ali Bey de kendi çıkarlarını korumak zorunda. Gitmesine çok üzüldüm tabii. Bari 6.sezonda 4.sezondaki ses olsa. Ona ben biraz da olsa ısınmıştım. O olursa yabancılık çekmem gibi geliyor. Ali Bey olmalıydı, ama o olmuyorsa bari diğeri olsa...

Gönderen: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 8/21/2003 10:36 pm

Benim hiçbir beklentim yok..herşeyi bilmenin kötü yanı... benim beklentim gelecek tepkilerin nasıl olacağı konusunda.. pardon beklentim değil..merakım

Gönderen: VooDoo_83 8/21/2003 11:06 pm

1-dizinin normal yayın akışında belirtilen saatte verilmesi.
2-all souls'da olan olayın tekrarlanmaması.
3-bazısı daha fazla mulder veya scully bölümü diyor ama bence ikisinin de olduğu bölümler benim daha çok hoşuma gidiyor,özellikle de birbirleriyle didişmeleri ve scully'nin mulder'e olan o hazin bakışları favorilerim Smile)
4-veeee mutlaka tekrar bölümlerinin verilmesi (alt yazılı veya dublajlı farketmez)
5-dizinin en uygun olan (benim için) cuma gecesi verilmesi ve bu günün dakikada bir değiştirilmemesi(tabi bu tekrarlar içinde geçerli)
6-mulder'i ali abi seslendirmeyecekse hiç değilse onun ses tonuna yakın birinin seslendirmesi.

bu kadar herhallde , aklıma geldikçe yazarım Smile)

Gönderen: gillian1610 8/22/2003 12:21 pm

evet herşeyi bilmenin kötü yanı ama diana-mulder-scully üçgeni hakkında isteyerek bir şey öğrenmedim onun heyecanı olsun dedim ama bu da beni yiyip bitiriyor bir de travellers gibi bölümler olsun istemiyorum mulder ile scullynin olmadığı bölümler hoşuma gitmiyor bir de bad blood gibi bir-iki bölüm olsa bence bu x-filesın en iyi sezonlarından biri olabilir ben en çok 4-5 sezonları beyenmiştim

Gönderen: Those turns were gift for me... (Durden38) 8/22/2003 6:51 pm

Cuma geceleri olsun, zırt pırt günü değişmesin bir de onun kılı bunun yünü şunun dini diye sansüre başvurmasınlar dicemde küfür ediyor gibi olucam:)Neyse artık bağışıklığı kazandık pata küte izlicez artık...

Bir de bu sezonda bol bol Diana'ya küfür etcekmişim gibi bir his var içimde:))

Gönderen: " inan'mak istiyorum " (erdemisik) 8/25/2003 1:50 am

tekrar yazıyorum MULDER'I ALı BEY'ıN SESLENDıRMESı.....
ve cuma günleri 23.00 - 23.30 arası yayınlanması

Gönderen: TuringCOP (mcYaki) 9/2/2003 6:42 pm

NE!
mulder in sesi mi değişecekmiş?

Gönderen: 44malik 9/3/2003 2:41 am

umarım yanlış bilgi almışsındır.malik

Gönderen: Behind a gun, I'll make my final stand (rukish) 9/3/2003 9:28 am

değişicek maalesef... ilk 4 yada 5 bölümü seslendircek Ali Bey sonra Mulder^'ın sesi olmıycakmış..

"Ali Bey'den selam var" postuna bakın isterseniz...

Gönderen: Those turns were gift for me... (Durden38) 9/3/2003 10:16 am

Malik hoşgeldin aramıza...Bence önce eski mesajları bir araştır.Onları kurcalerken Olmazsa Olmaz Yeni Katılımcı Anketi adında bir post bulucaksın orda da bir güzel kendini tanıtki biz de seni tanıyalım, kaynaşalım...Zaten eskileri kurcalerken aradaığın bazı sorularında cevaplarını bulursun...

Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: Apology is Policy - Sezon 6 Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız