X-Files   Return to Index
Özel Mesajlar
Poor Lonely Gunmen ***SPOILER***

Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: All Lies Lead The Truth - Sezon 9
« Önceki konu :: Sonraki konu »  
Yazar Mesaj
darkness
Sendika Üyesi
Sendika Üyesi

İletiler: 1266

İletiTarih: Cmt Eyl 03, 2005 11:40 pm    İleti konusu: Poor Lonely Gunmen ***SPOILER*** Alıntıyla Cevap Gönder

From: 4 8 15 16 23 42 (TRARAGORN) 4/3/2002 1:25 pm
To: ALL

SPOILER
*
*
*

*
*
*
*
*
*

*
*
*
*
*

herhalde son bolumden bir onceki bolumun lone gunmen hakkinda oldugunu ve kahramanlarimizin (en azindan havendaki spolierlara gore) rahmetlik olacaklarini duymussunuzdur.
evet dusunceleri bekliyorum: Sad

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 4/4/2002 7:44 am
To: 4 8 15 16 23 42 (TRARAGORN)

ben bu spoilerları yaklaşık bir aydır alıyordum ama forwrdlarken yazdığım birşey vardı ..

Ben buna inanmıyorum!

CC onları neden öldürsün ki, komployu çözdüler mi (sanmam) ,çok mu tehlikeliler komplo için ,hükümet için ..(hadi canım),

onlar dizinin tek gülen yüzleri ,komik ve rahatlar ..CC bunu filmde kullanabilirdi...

Görmeden böyle bir salaklık yapacağına inanmam ..

Ayrıca ; bana kalan bölümlerin konuları ve oyuncularını içeren bir mail geldi..The Truth'ta oynayacak konuk oyuncular arasında David Duchovny'le birlikte adları geçiyor Smile

From: 4 8 15 16 23 42 (TRARAGORN) 4/4/2002 8:37 am
To: Federal Bureau of Imagination (PELIN77)

sana guveniyorum bu konuda ,umarim haklisindir.ayrica birsey yeni aklima geldi onu da soyleyeyim dedim;2 hafta onceydi sanirim byers 'i oynayan aktorun bir filmi vardi show'da.Bill Pullman oynuyordu adi sanik miydi neydi,Aktorun oradaki adi da Byers'ti.Ilginc mi,yoksa ben birsey mi kacirdim?

From: incig 4/4/2002 9:04 am

Ay, olamaz! Neden onları öldürsünler ki? Gariban gariban XF bürosuna yardım ediyorlardı zavallıcıklar. Umarım doğru değildir. Spoiler okumaya bayılan ben bunu nasıl kaçırmışım anlamadım ya neyse.
CC çuvallamaya devam ediyor.

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 4/4/2002 1:45 pm

Bence mümkün değil .umarım olmaz ..çok yazık olur o karakterlere ..

başka bir filmde Byers ha? ..Smile))) ..şirin Smile

From: incig 4/4/2002 1:57 pm
To: Federal Bureau of Imagination (PELIN77)

Ya Pelin, ben HAVEN'da LGM ile ilgili bir spoiler göremedim. Nerden okuyorsun bunları? Bana da forward'lar mısın bir boş anında? merak ettim valla.

From: Federal Bureau of Imagination (PELIN77) 4/4/2002 2:28 pm
To: incig

Haven'da okudum ..jump the shark adlı bölümün spoilerları ınci..

Live long and prosper
Başa dön
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder    Mesaj Panosu :: All Lies Lead The Truth - Sezon 9 Saatler GMT +3 zaman dilimine göredir
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız